Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137151) crok válasza zeon.hu (#137150) üzenetére


crok
Topikgazda

Root-olt a készülék? Magisk? Itt találsz segítséget (Magisk gyorstalpaló banki appokhoz). Raiffeisen-es vagyok, nekem hibátlanul megy Oreo-n és Pie-on is, Magisk V19.1 és V19.3 is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137152) zeon.hu válasza crok (#137151) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Van Magisk, eddig ment vele.
Asztali gép nélküli megoldás van?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#137153) crok válasza zeon.hu (#137152) üzenetére


crok
Topikgazda

Eddig ment - de nemrég frissült többször is az app,
ekkor került be az ellenőrzés.
A Logout leírásomban nincs PC említés se.
Vagy nem tudom mire gondolsz, nem kell PC.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137154) zeon.hu válasza crok (#137153) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem olvastam még el, csak a linket nyitottam.
Ha időm lesz, csinálom :R

Régi verzió akkor vajon miért nem jó rafiból?

#?*@&!

(#137155) crok válasza zeon.hu (#137154) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát hogy nem olvastad csak write-only arról nem tehetek ;]

Azért mert nem engedi majd futni a régebbit mert erőltetni fogja a frissítést, pont az új (ön(?)védelmi) funkciók miatt..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137156) zeon.hu válasza crok (#137155) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem olvastam még(! ) el, mert nincs annyi időm sem... :D

#?*@&!

(#137157) Bferibörs válasza zeon.hu (#137150) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen pld. Verne Thor telefonon.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#137158) zhata válasza zeon.hu (#137150) üzenetére


zhata
senior tag

Már korábban szóltam itt a Raiffeisen problémáról, hasonlóan szembesültem vele, ahogy Te is. A különbség csak annyi volt, hogy nekem más szöveget dobott fel, és letiltotta a progit. A Magisk root hide funkciójával a probléma olvasolható, közölt link nagyon jó. Azóta is röhögök rajtuk, mert már a rootolt telón is megy az app.

Mikor még nem futott a progijuk, mérgemben felhívtam őket, közöltem, hogy ilyen alapon az összes adminisztrátori joggal rendelkező számítógéről is tiltsák le a bank elérhetőségét, mert ílyen módon zárhatják ki, kergethetik el a legtöbb ügyfelüket! :W

(#137159) goom válasza goom (#137146) üzenetére


goom
senior tag

Megkaptam egy topictárstól a megoldást NFC problémára! Megosztom veletek is, hátha jól jön.
A Beállítások / NFC / Biztonsági elem helyzete menüben HCE-re kellett állítani (SIM helyett).

(#137160) zeon.hu válasza zhata (#137158) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Magisk root hide nálam is működött. Eddig...

#?*@&!

(#137161) st6969


st6969
őstag

Üdv,
offline autós navigációt keresek Magyarország-Szerbia-Macedónia-Görögország útvonalra. Jól tudom, hogy a Here we go az ajánlott? Az "ismeri" ezeket az országokat? Vagy van esetleg egyéb alternatíva?
:R

(#137162) Bozek válasza goom (#137159) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már amelyik telefonon lehet állítani. Sony esetében például nincs ilyen menüpont. Én anno szívtam is vele, mert a Voda saját SIM-es megoldását is használtam, utána tértem át a Simple-re, mivel az megszűnt. A Z5 Compact-nál még nem volt problémám, de az XZ1 Compact már nem tolerálta a dolgot. Végül egy kártyacsere megoldotta, mert bár az is NFC-s volt (másfajtát nem tartanak), de azon nem voltak tárolva adatok.

(#137163) sopruk válasza st6969 (#137161) üzenetére


sopruk
aktív tag

Szia! Augusztusban kell majd nekem is egy hétig offline navi, így felraktam párat (amik az összefoglalóban szerepelnek), próbálgatom addig is őket.
Megnéztem, a Here-ben letölthető mindegyik ország ami neked kell.
Nagyon ajánlják még a Sygic-et. Ezt letöltés után 7 napig használhatod (próbaidőszak), utána fizetős. Már nincs fenn a telómon, de aszem 4-5e Ft ért lehet megvenni a próbaidőszak alatt, utána drágább...
Viszont keresgélés közben én rátaláltam egy teljesen ingyenes Sygic klónra a Playen. 10M a letöltése mint pl Here-nek, magas az értékelése. Annyi, hogy nem a legfrissebb a frissítése. Két hónapja amikor rátaláltam, akkor még ugyan az volt a verziója volt mint a Sygic-nek, ami azóta frissült már. Hozzászólásokban azt olvastam szokott ez is, csak ezek szerint ritkábban...
Offline térképek és navigáció (Sygic klón)

[ Szerkesztve ]

(#137165) sopruk válasza st6969 (#137161) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nagyon tetszik még az Osmand, amiben szintén van navi, de inkább rövid távra sztem. Kirándulásra, kerékpározásra, rengeteg hasznos funkcióval és információval. Jól jön ha keresünk valamit, városnézéskor, túrázáskor.
Ebben 7 térképet ill. frissitest tudsz letölteni. Én megvettem az Osmand+ -t, mostanában sűrűn volt féláras...

(#137166) pube111 válasza st6969 (#137161) üzenetére


pube111
senior tag

Szerintem az igo nál nincs jobb.

(#137167) MADcat válasza pube111 (#137166) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jól mondod, szted. Már rég nem olyan, mint amikor elindult a PNA-PDA korszakban.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137168) pube111 válasza MADcat (#137167) üzenetére


pube111
senior tag

Csak az offline naviban gondolom legjobbnak. Online navik közt tényleg elavult.
Tényleg nem olyan mint anno. Egy nextgen sokkal jobb mint egy igo8.

[ Szerkesztve ]

(#137169) MADcat válasza pube111 (#137168) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igaz offline-t mondtál. :K
Azért a here elég jó.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137170) Formaster


Formaster
addikt

Keresnék egy egyedi appot, vagy olyasmit amit erre lehet használni.

Szóval munkához kellene, amibe fel lehet venni az aznap elvégzett munkákat. Pl hozzáadni az elvégzett munka típusát, mértékét.

Pl: objektum címe, fehér szegőléc lerakása, 10 méter
Vagy: cím, elvegzett munka, órák száma

Jó lenne, ha az adatokat fel tudná tenni tetszőleges helyre, pl a nas-omra, de ha online nincs elérhetőség akkor addig őrízze meg és akkor tegye fel, mikor legközelebb online lesz.

Tudom, hogy ez így elég specifikus, de jó lenne valami, ami erre a célra használható :R

(#137171) pube111 válasza Formaster (#137170) üzenetére


pube111
senior tag

Google táblázat? Nincs nasom, de olvastam, hogy lehet szinkronizálni google drive-al.

[ Szerkesztve ]

(#137172) Formaster válasza pube111 (#137171) üzenetére


Formaster
addikt

Igen, végső sorra hagynám a táblázatos megoldást. Azért keresnék appot, hogy könnyebb legyen egy telefonról kezelni. Az is jó lenne, ha google-be tenné fel az adatot, azt onnan már tudom backupolni nas-ra. :R

(#137173) pube111 válasza Formaster (#137172) üzenetére


pube111
senior tag

Van a google-nak egy jegyzet rendszere, a keep. Az is szinkronizál a drive-ra. De van több jegyzet progi is.

(#137174) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Hogyan lehet napokra bontott listát kapni arról, hogy a telefon (ami mindig nálam van tehát én) meddig voltam egy helyen?

A Google Maps Idővonala az pont fordítva működik. Ráklikkellek egy napra és egy listát ad aznap hol voltam. Engem csak egy hely érdekel. Nekem az kell hogy van egy hely, egy fix GPS koordináta, és egy lista mettől meddig voltam (az is jó ki kiszámítja ez hány órát jelent) ezen a helyen ennek az évnek a napjain.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#137175) Jazz


Jazz
veterán

Udv..Van valamilyen apk amivel resetelni lehet a battery log bin-t? (Rootolatlan telo) Uj aksi lesz beleteve. (Vagy csak a sok lepeses kabel le-fel huzogatos modszer jatszik? Redmi note 3)
Kosz

free your mind

(#137176) crok válasza Jazz (#137175) üzenetére


crok
Topikgazda

Root nelkul azt a file-t nem lehet torolni, de nincs is ertelme, az a bin semmin nem valtoztat abbol a szempontbol (csak statisztika van benne).

Csere utan, meg kikapcsolva toltsd fullra, ennyi kell.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137177) tknof1871 válasza tknof1871 (#137174) üzenetére


tknof1871
őstag

Ez a fix GPS koordináta félreérthető. Szóval ezek a helyek, otthon, munkahely, stb. Azt szeretném ha ezek közül kiválasztok egyet akkor napokra lebontva látnám mettől meddig voltam ott illetve mennyi időt töltöttem ott.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#137178) Jazz válasza crok (#137176) üzenetére


Jazz
veterán

...azert akartam torolni h elfelejtse a regi rossz akksi statisztikat, es tiszta lappal indulhasson az uj akksi kalibracio. Vagy akksi csere utan ez auto torlodik?mivel mar teljesen rossz volt az akksi kezeles. Pl. Hirtelen merult sokat biz. szakaszokon, valahol meg lassabban, osszessegeben megvmar nagyon hamar lemerult.

Nullarol kell h induljon az aksi statisztika, kulonben rahuzza a regi szart az ujra. Ehhez totorlni kell a bin-t? Vagy reseteli sajat magat, miutan erzekeli h akksi lehuzas tortent?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#137179) crok válasza Jazz (#137178) üzenetére


crok
Topikgazda

A toltes majd lereset-eli, ahogy mindig.
Ez egy tizeneves mitosz. Nincs ra szukseg. Az csak stat, felulirodik, nincs semmire kihatasa az ujjal kapcsolatban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137180) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Honor 8-on (Android 7.0) Nova Launcher-t használok (frissítve van), 2 asztal van, azt szeretném, hogy az egyiken egyik háttérkép, a másikon egy másik háttérkép legyen.
A 2 képet megszerkesztettem, hogy egymás mellett legyen 1 képen, így gondoltam, görgethető lesz, és felezi a kép szélességét, de nem. Az egész szélesség kb. 50%-át használja, azt görgeti is jobbra-balra, de nekem az egész szélessége kéne a képnek. Miért nem így működik? Nem tudom, érthető-e, szóval nem "faltól-falig" megy a kép görgetése, csak egy középső szakasz "görög". :))
Külön élő háttérképes alkalmazást nem szeretnék föltenni csak ezért.

A gyári Huawei launcher-ben egyébként hibátlanul működik, ahogy szeretném: bal asztalon a kép bal 50%-a, jobb oldalon a jobb 50%-a, viszont Novában nem jó.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#137181) Somatom


Somatom
veterán

Használja vki a Huawei Wear alkalmazást? Ez egy segédprogram okoskarperecekhez (esetemben Talkband B2). Android One, Pie alatt nem találom a Playen. A régi telómon, Nugát alatt egy régebbi verziót használtam. Apk -val átmentve, az új telón FC -vel elszáll. Egy akkumerülésnél resetelte magát a Talkband és azóta nem tudom használni, mert kéne a Wear az újraélesztéshez.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137182) snooze válasza Somatom (#137181) üzenetére


snooze
veterán

Nekem van android pie verzios telom,és ott van az áruházban..

erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#137183) Somatom válasza snooze (#137182) üzenetére


Somatom
veterán

Ez érdekes. Most nekem is behozta, mint frissítendő alkalmazást. Jelenleg küzdök vele, mert többet akar rólam tudni, mint a Google. :U
Ez azért érdekes, mert funkcióiban pont ugyanazt tudja, mint az általam eddig használt régebbi verzió. Viszont, annak nem kellett DNS mintát adnom :) a működéshez.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137184) kiraly.andra válasza ollie (#137147) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ráadásul Excel fájlt, nem Drive dokumentumot.

:a:

(#137185) kiraly.andra válasza dave0825 (#137180) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Azért nem úgy működik, ahogy szeretnéd, mert a Nova fejlesztője másképp szeretné. Ebben nincs ilyen lehetőség.

:a:

(#137186) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Cursor control alkalmazás kéne, ami a samsung böngészővel is megy.
Csak a cursor mozgatása kell a hangerő gombokkal.
(Amit eddig próbáltam, működnek ugyan, de a samu böngészőben nem)
Root van.

#?*@&!

(#137187) eclipse19 válasza dave0825 (#137180) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nekem széltől-szélig görgeti a háttérképet 3 vagy 5 képernyő esetén. Kettővel nem próbáltam.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#137188) bigrock


bigrock
addikt

Használ valaki Simple alkalmazást? Miért van az, hogy bár fel van oldva a telefon, fizetéskor elsőre mindig elutasít a Simple, ilyenkor még egyszer fel kell a telefont oldani ujjlenyomattal, csak utána engedélyezi a fizetést?

[ Szerkesztve ]

(#137189) zsoltzsolt válasza bigrock (#137188) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ezt nekem pár napja csinálja, pedig az alkalmazást használom vagy két éve. Szerintem valami központi hiba lehet. Facebookon hamar válaszolnak, ha gond van.

(#137190) Bozek válasza zsoltzsolt (#137189) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én tegnap több helyen is fizettem vele, nem volt ilyen problémám.

(#137191) zsoltzsolt válasza Bozek (#137190) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem is csak egy - egy helyen, pl Burger King, csak mindig jól működik és ezért tűnt fel.

(#137192) sayCet válasza bigrock (#137188) üzenetére


sayCet
aktív tag

Véletlenül nem arccal oldod fel? Olyankor kér mégegyszer azonosítást.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#137193) bigrock válasza sayCet (#137192) üzenetére


bigrock
addikt

De, arc alapú azonosítás van elsődlegesen beállítva. Valószínű, hogy az új Android már nem fogadja el az arcomat (ami nem is csoda:DDD )
Megpróbálom majd a vásárláskor ujjlenyomattal ébreszteni a telót.

(#137194) sb


sb
veterán

Sziasztok!

Új telefonra költözésre appdata-val még mindig csak ez a 3 módszer van?
- rootolva pl. Titanium Backuppal (ami kiesik a root miatt igazából :()
- ADB + Helium (ami egy részét nem viszi át)
- Google Drive bakcup (ami szintén nem viszi át egy részét)

Samsungról Samsungra próbáltam a Switch-el, de adatot meg sem próbált átvinni. Plusz kellene másik telefonról is Samsungra.

Köszi!

(#137195) ollie válasza bigrock (#137193) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az arc alapú azonosítás nem számít biztonságosnak ezért a banki alkalmazások nem fogadják el hitelesítésként.

***

(#137196) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Csináltam egy gyári visszaállítást a lenovo vibe z2 pro (andriod 5.0.2) telefonomon és most nem akar a messenger feltelepülni. Hogyan tudnám feltelepíteni az alkalmazást?

(#137197) Bogyó bá' válasza bigrock (#137193) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

[link] ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#137198) Bozek válasza Mtomasz81 (#137196) üzenetére


Bozek
nagyúr

Innen mondjuk.

(#137199) Mtomasz81 válasza Bozek (#137198) üzenetére


Mtomasz81
tag

Köszi. Kipróbáltam letöltöttem az apk filet, de innen sem müködik a messenger telepítése. Egyenlőre most a lite -os verziót használom a messengerből ez rendesen feltelepült. Van valakinek más ötlete, hogy miért nem megy fel a messenger normál verziója és hogyan lehetne még telepíteni?

(#137200) Sungoo válasza Mtomasz81 (#137199) üzenetére


Sungoo
addikt

Keress egy (nagyon) régi verziót, ami települ 5-ös androidon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.