Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136601) beg válasza darvinya (#136593) üzenetére


beg
veterán

Értelmezd is amit olvasol:

"Blokada uses the VPN API of the device, thus, you can’t connect to such service if Blokada is running. To overcome the situation, Blokada has its own VPN that can be accessed while filtering is enabled. The VPN provides security, privacy and anonymity on the internet. Masking the user’s real IP address it makes content that is restricted for the user, available. While the main feature, filtering ads is free and remains free, this service is subscription based, costs 5€/month, and it is off by default. At the moment of writing the article there are 2 gateways, one in New York and one in Stockholm."

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136602) vgyuri válasza darvinya (#136593) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha nem szeretnéd használni a Blokada-t, akkor pl. AdGuard DNS-hez még program sem kell [link]

[ Szerkesztve ]

(#136603) crok válasza vgyuri (#136602) üzenetére


crok
Topikgazda

Még ötlet:

176.103.130.130 176.103.130.131 - AdGuard - reklámblokkolással

176.103.130.132 176.103.130.134 - AdGuard - reklámblokkolással és felnőttartalom szűréssel

176.9.62.58 176.9.62.62 - KeWeOn: németül "KEine WErbung ONline @XDA"

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136604) junior11 válasza vgyuri (#136602) üzenetére


junior11
veterán

Mennyire biztonságos ilyen DNS-t használni (pl. az Adguard alkalmazásban is ki lehet választani a szűrők mellé reklámok blokkolására)? Állítólag nem naplózzák a tevékenységet, de mégis. Mi a véleményetek?

Más: Szerintetek ajánlott a LastPass használata jelszókezelőnek (Google accountban vannak mentve a jelszavak, de sokszor kényelmetlen a kezelése)? Régebben többször érte őket támadás, az utóbbi időben csönd van ilyen téren. Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136605) Somatom válasza junior11 (#136604) üzenetére


Somatom
veterán

Most jöttek ki egy új alkalmazással, de még nem néztem utána, hogy mi is az pontosan.
LastPass MFA

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136606) junior11 válasza Somatom (#136605) üzenetére


junior11
veterán

Ez az alkalmazás a többfaktoros hitelesítéshez van. Engem maga a lastpass biztonsága érdekelne, rengeteget olvastam róla, megoszlanak a vélemények.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136607) junior11


junior11
veterán

Srácok használja valaki a Messenger alkalmazást SMS-ekhez (küldés, fogadás)? Megjönnek időben és rendesen? Valamint akkor is jelez az alkalmazás, ha a telefonon ki van kapcsolva a net? 🤔 Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136608) darvinya válasza crok (#136600) üzenetére


darvinya
titán

És beg

Első új v4-es app-nál volt ez az írás, magyarul, mikor először lépsz fiókra.
És azért léptem fiókhoz, mert bekapcsolva van, de írta, hogy nem fog meg minden reklámot és nem annyira biztonságos.

Ez egyértelmű felugró szöveg ablak volt.

Amúgy ez a mondat ellentmondásos:
While the main feature, filtering ads is free and remains free, this service is subscription based, costs 5€/month, and it is off by default.

Ha ingyenes, akkor miért kérnek €5/hó díjat.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136609) Viktor0610 válasza junior11 (#136607) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Működnie kell, mert az SMS fogadáshoz nem kell net.

Samsung Galaxy A54

(#136610) crok válasza Viktor0610 (#136609) üzenetére


crok
Topikgazda

Biztos? Úgy értem.. mivel Pie alól kivágtak mindent ami SMS-el interferálhat (pont beszéltük a banki appokat mostanság).. biztos hogy akkor a FB Messenger megkapta ezt a jogot?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136611) crok válasza darvinya (#136608) üzenetére


crok
Topikgazda

"magyarul" - szerintem valaki akkor azt nagyon félrefordította... .. .

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136612) kalanchoe válasza kalanchoe (#136565) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Kipróbáltam. Nem rossz, mert hirdetés- és reklámmentes, meg ingyenes. Ámbár elég kevés funkcióval van ellátva, így egy kicsit nagyobb videó elkészítéséhez nem valami jó. Közben az Adobe Premiere Clip-et is kipróbáltam, és az is ugyanez a szituáció. :(

(#136613) eclipse19 válasza darvinya (#136608) üzenetére


eclipse19
senior tag

"Amúgy ez a mondat ellentmondásos:"

Nem az.
A kontextusból lehet tudni, hogy a main feature és a this service nem ugyanaz.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#136614) Mr Dini válasza junior11 (#136604) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szerintem a DNS még nem a legvészesebb módja az adatgyűjtésnek, hiszen csak az IP feloldásért felelős, de nyilván gyűjthetik. Ha problémás, Te is hosztolhatsz DNS szervert amúgy. dnsmasq támogat rengeteg listát, ami fent van a neten. Routerre/RPi-re vagy akár a mobilra is fel lehet hegeszteni, de tapasztalataim szerint az Adguard stb sokkal hatékonyabb, hiszen nem csak a reklámdomaineket szűri, hanem belelát a teljes forgalomba.

LastPass biztos jó, de én nem bízom felhőre a jelszavaim, még akkor sem, ha a titkosítás kliens oldalon történik, s szerveroldalt csak az encrypted pass van meg. KeePassXC-vel lokális adatbázisban tárolom őket, a db meg egy erre specializált pendrive szerű kulcson van. Természetesen rokonoknál elhelyezve egy-egy mirror, a jelszavak pedig előre le vannak generálva, így nem kell folyamatosan leutazni hozzájuk, s frissíteni a db-t. De ez már a paranoia felső foka. :D

Én mindenképp helyi db-t választanék.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#136615) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Melyik kamera alkalmazásban találok olyat hogy a képre kiteszi a dátumot, órát is.
Természetesen olyanra gondolok ami aránylag jó képet is csinál.

(#136616) Somatom válasza junior11 (#136606) üzenetére


Somatom
veterán

PC -n nagyon régóta használtam problémamentesen. Aztán Androidon Dolphin és Firefox alatt beépülővel, mert nagyon kényelmes volt (auto beléptetés). Aztán a Google -re rájött a dili és elkezdte b...tatni a kisegítő lehetőségeket használó alkalmazásokat. Ekkor a LastPass kihátrált a böngészős beépülőkből. Azóta nem tudom, hogy mi a szitu.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136617) junior11 válasza Mr Dini (#136614) üzenetére


junior11
veterán

Na igen, KeepassXC van nekem is a Google fiók mellett, csak a lastpass mégis kényelmesebb, tény, igaz, a biztonság már más kérdés.

Ami az Adguard dns-t illeti, nekem is be van kapcsolva magában az Adguardban a reklámszűrők mellett, Oreo alatt, szerinted így jobban szűr vagy a filterek mellé nem kell? 🤔 Ingyenes verziót használom. Viszont ha biztonságos és nem kell aggódni az adatgyűjtés miatt, akkor meghagynám.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136618) Fall-N válasza Somatom (#136616) üzenetére


Fall-N
veterán

Android 9 óta majdnem mindenhol működik a SafeInCloud. Sokszor van akcióban féláron.

(#136619) Somatom válasza Fall-N (#136618) üzenetére


Somatom
veterán

Autobeléptetés van? Pl. a jelszókezelőben elmentem a PH beléptető felületét, majd beállítom az automatikus beléptetést. Ha a telón aktív a jelszókezelő kliensalkalmazás és megnyitom a PH beléptető felületét, akkor a következő kép az, hogy "sikeres belépés"? A LastPass tudta ezt (is) a böngészős beépülőjével.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136620) eurolac válasza Petrónius (#136615) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia!
Open camera - ingyenes; Manual camera (DSLR)-fizetős. Mindkettő tudja és aránylag jó képeket lehet lőni velük, persze mobil és android verzió függők is lehetnek.

Eurolac

(#136621) sopruk


sopruk
aktív tag

Akciós a Sleep as Android

(#136622) batagy válasza sopruk (#136599) üzenetére


batagy
őstag

OK. Remek program.
A Sleep as Androidot is nézem, ez véletlen hogy épp ez is érdekel.

(#136623) Petrónius válasza eurolac (#136620) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Köszönöm szépen
Kipróbálom őket.

(#136624) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Parkl parkoló kereső alkalmazást ismeri valaki? Érdemes használni ?

(#136625) Somatom válasza WhiteWalker (#136624) üzenetére


Somatom
veterán

Korábban ajánlották páran. Én is néztem, de ha jól emlékszem, akkor nálam két dolgon hasalt el. Fixen regelni kell a rendszámot. Érthető bizonyos helyek miatt, de ez nekem nem jó és nincs is szükségem azokra a helyekre. A másik, hogy telefonszámot kért a regnél. Ezt nem értettem és szükségtelennek tartom. Maradtam a Simple -nél.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136626) darvinya válasza Somatom (#136625) üzenetére


darvinya
titán

Egyrészt azért kéri fixen rendszámot, mert olyan helyekre állhatsz be, ahova egyébként nem.
Magyarul más helyére parkolsz be a lakóház parolójába.
Telefon pedig hitelesítés miatt kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136627) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, tegnap szóbakerült az Adguard DNS, az android Adguard alkalmazást használókhoz lenne kérdésem - nektek be van kapcsolva a HTTPS szűrés? Mivel nyújt ez többet? Ha igen, és biztonságos, vki leírná röviden hogyan kell? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136628) WhiteWalker válasza Somatom (#136625) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. Pedig hasznosnak tűnik , ezen agyaltam én is , de inkább kihagyom ...

(#136629) Somatom válasza darvinya (#136626) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, írtam is, hogy értem a szükségszerűségét. De, nálam változik a jármű. Egy hely miatt érné meg nekem. A Széna téri Mammut parkolója. De, az meg nincs a listájukon. Meg, nem tudom, hogyan tudnák lekezelni a Sparos vásárlás utáni 50% kedvezményt. :)
A telefonszámot a kapcsolattartással indokolták. Ezt fölöslegesnek tartom. A Simple sem kérte. Ott az e-mail.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136630) kiraly.andra válasza Somatom (#136616) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Tökéletesen működik minden böngészőben a Lastpass kiegészítő.

:a:

(#136631) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez a "device health services" mi a túró?
Frissülni szeretne , de eddig nem láttam az alkalmazások közt...

(#136632) darvinya válasza WhiteWalker (#136631) üzenetére


darvinya
titán

Egyfajta energia takarékossági Google app.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136633) Fall-N válasza WhiteWalker (#136631) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez tulajdonképpen az akku használati menü a beállítások alatt. A használat alapján kalkulált rendelkezésre állási időt ez számítja ki. [forrás]

(#136634) WhiteWalker válasza Fall-N (#136633) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi! Ha jól értem akkor összeköttetésben van az akkumulátorral , amolyan akkumulátor monitorozó...
Így viszont akkor nem tiltanám ( fagyasztanám) le. :B

[ Szerkesztve ]

(#136635) Somatom válasza kiraly.andra (#136630) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy rémlik, hogy ahhoz 9 -es droid kell. 8 -ban csak Chrome -mal megy, attól régebbi droidon meg fityisz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136636) rushty


rushty
senior tag

Torlok egy képet (@ belső memória). Hova kerülhet, hogy nem szabadul fel a hely? Mivel kereshetek rá esetleg?

Nem igaz, hogy használhatlan a rendszer

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#136637) Viktor0610 válasza rushty (#136636) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nem szabadul fel hely, akkor nem az a tárhelyed telt be.
Ha jól sejtem, a feltelepített appok tárhelye kicsi/fogyott el.

Nem ártott volna, ha leírod a típust.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#136638) crok válasza rushty (#136636) üzenetére


crok
Topikgazda

A kukába..?

Igen, valóban, nem igaz, hogy használhatatlan csak valószínűleg nem ismered vagy elkerülte a figyelmed.. ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136639) rushty válasza crok (#136638) üzenetére


rushty
senior tag

File managerben megtalálható a kuka?
Galleryben megtalálni, de az 30 nap után törölné. Valahogy így sem stimmel.

** Ez mi : Megnyitottam a rec bint nem uritettem és mégis felszabadult közben 1gb :F
Marshmallow

Google photos szinkronizáció előtt rendezgetném

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#136640) tibor23


tibor23
senior tag

Feltelepítettem a TuneIn rádiót, de valami 35.000Ft-os előfizetés lehúzásával fenyeget a free verzió 1 hónapos lejárása után. Így nem fogom használni ha ez igaz. Ki lehet kerülni a fizetős verziót, illetve milyen jól használható program van ezen kívül? PC-n a RarmaRadio fut nagy elégedettséggel, de ennek tudtommal nincs androidos változata.

(#136641) icemad válasza tibor23 (#136640) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Radio Online - pcradio

Én ezt használom.

[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#136642) Somatom válasza tibor23 (#136640) üzenetére


Somatom
veterán

Az nem a pro, hanem valami még extrásabb dolog. Nekem a pro van, de ennek ellenére ajánlgatja ezt az izét. Nem csak én nem tartom korrektnek, másoktól is olvastam kritikát. Azért vettük meg a pro -t, hogy ne kelljen ilyen ajánlatokat kerülgessünk.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136643) pube111


pube111
senior tag

A google, hogy lehet ennyire értetlen?
Naponta többször rábökök, hogy nem kell a youtube prémium verzió. Nem sejti még, hogy talán nem én leszek a vevője?

(#136644) icemad válasza pube111 (#136643) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

YouTube vancednél nincs ilyen gond. :U

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#136645) crok válasza pube111 (#136643) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem elég smart az AI bizonyos területeken..? :U

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136646) Viktor0610 válasza Somatom (#136642) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De ha jól értem, működik a megrendelés nélkül is, nem? :)

Samsung Galaxy A54

(#136647) Somatom válasza Viktor0610 (#136646) üzenetére


Somatom
veterán

Tulképp igen. Van az ingyenes, a pro, meg a prémium. A prémium a qrva drága, amit állandóan ajánlgat a pro is. Megnyitáskor a pro EZT dobja. Aztán meg EZT. Azért vettem meg a prot, mert nem szeretnék reklámokat. Akkor most mit akar a személyemre szabni? A prémium szolgáltatás ára pedig valahova a pofátlanság és a szabad rablás közé esik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136648) tibor23 válasza Somatom (#136642) üzenetére


tibor23
senior tag

A SIMA TuneIn rádiót telepítettem tudtommal, nem valami extrásat, mégis ahogy elindítottam, ezzel az automatikus fizetéssel nyitott. Ráadásul 35e FT??
Ez a linkje: https://play.google.com/store/apps/details?id=tunein.player

@icemad: Ez a Radio Online - pcradio megeszi a belinkelt streameket? Csak néhány rádiót szoktam hallgatni, de fontos hogy legyen ilyen lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#136649) icemad válasza tibor23 (#136648) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nem, ezt nem tudja. Viszont, ha a készítőnek elküldöd a linket, akkor berakja a listába. Ez csak akkor működik, ha ritkán változtatnak a linken. Ha naponta, vagy sűrűbben, akkor felejtős. Ilyesmire jó lehet a vlc is, de azt meg nem nagyon használom androidon.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#136650) tomy86 válasza tibor23 (#136640) üzenetére


tomy86
addikt

Próbáld ki a XiiaLive-ot! Egy ideje nem használom, de régen jó volt, egy próbát megér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.