Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136051) ollie válasza sopruk (#136049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez az Osmand mennyire jó túrázáshoz?

***

(#136052) sopruk válasza ollie (#136051) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én is csak most kezdem használni, tanulmányozni de jónak tűnik.
Itt megtervezem az útvonalat, lementem gpx-be és beolvasom az Osmand-ba
Eddig a HuMap -ot használtam erre, de azzal macerásabb a gpx feltöltés, amiből csak 1-et lát egyszerre. Osmand már dizájnosabb, POI-k jobban látszanak, sokkal több funkcióval.
Nagyon szeretem még a Maps.Me -t a helyek elmentésére. A kettőt lehet kiváltaná az Osmand

[ Szerkesztve ]

(#136053) ratobi válasza ollie (#136051) üzenetére


ratobi
senior tag

Én is elcsábultam kicsit, csak én meg a Locus-t használom már évek óta..

(#136054) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Létezik olyan magyar menüs hívásszűrő program ami a tiltott hívóknak foglaltat jelez? Mert a mostani program amit használok 3 csengetés után jelez foglaltat és többször volt sértődés hogy kinyomom a hívást.

MegtorloXp

(#136055) Viktor0610 válasza blt.62 (#136054) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha le van tiltva, nem mindegy? ;]

Bocs. :B

Samsung Galaxy A54

(#136056) zsoltzsolt válasza sopruk (#136052) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A turistautak.hu.t is bele lehet applikálni

(#136057) C. s. válasza zsoltzsolt (#136036) üzenetére


C. s.
addikt

Elég egyszer beállítani, hogy mikor jelezze fogyónak a készletet, pl. akkor, amikor beviszem a cikket a listába, egy füst alatt megvan. Utána már "csak" akkor volna vele dolgom, amikor megkezdek egy újat. Nem heti szintű fogyasztásra szánnám, hanem olyanra, ami tényleg ritkán kerül elő, évente pár csomaggal. (Nem vagyok ősember, hogy mindent észben tartsak! :DDD )

(#136039) nyisziati:

Ez is eszembe jutott, csak kiszórakoznám vele magamat, mielőtt elvetem a kérdést. (Mert annyira ráérek mostanság... :D ) Sokkal egyszerűbb volna agyi inetrfésszel. Látná a gongolataimat, megrendelné, ami kell. Kényelmes. Viszont valószínűleg rendelt volna már 600 vagon kiscicát is, ami meg nem szerepel a konkrét terveim között. :D

(#136058) Somatom válasza C. s. (#136057) üzenetére


Somatom
veterán

Kiscicák miatt aggódsz? De édi! Te ugye nőnemű vagy!? Durva ajtócsapkodós balhé lenne otthon abból, ha egy pasi gondolatai alapján összeállított rendelést házhozszállítanák. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136059) punky10 válasza Somatom (#136058) üzenetére


punky10
addikt

:D :D :D
Bele sem merek gondolni,hogy mi lenne...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#136060) Somatom válasza punky10 (#136059) üzenetére


Somatom
veterán

Jajj, legalább nekem ne gyere ezzel a kamu dumával! Dehogyisnem mersz belegondolni! Gondolatban tán még az asszony is beszáll. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136061) Indiant válasza Luissimo (#136048) üzenetére


Indiant
addikt

Kaptam egyet kölcsön. De ebay-on lehet rendelni.
Annyiban segít, hogy bizonyos régiókban nincs tiltva a hívásrögzítés.

(#136062) Zola007


Zola007
veterán

Keresek otthoni leltározó /rendszerező programot

Tudjon
- egymáson belül felvenni szobát, szekrényt, dobozt, tárgyat
-darabszámot rögzíteni
- vonalkódot olvasni
- esetleg fotót rögzíteni a tételhez
- exportálni csv/xls vagy más PC-n is népszerű szerkeszthető formátumban és vissza is tudja importálni
- lehet fizetős is, ha bevált, megbízható és várhatóan pár év múlva is elérhető szoftver
:R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#136063) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

Keresek olyan szoftvert Androidra, aminek segítségével Androidon keresztül tudok távoliasztal kapcsolatot létesíteni Windows 10 op. rendszert futtató géppel, ill/és szintén Android op. rendszert futtatott telefonnal/tablettel.
android-w10
andorid-android

TeamViewer nem játszik, mert mostanában sokaknak elszaporodott eme üzenet: [kép]
Természetesen privát felhasználó vagyok, és nem cég. Ezt tömeges "hiba" de szerintem inkább csak fizetőssé fogják tenni, és tesztelik a felhasználókat.
Beszéltem telefonon az ügyfélszolgálattal, és azt mondták, hogy az Android 9 verzióján jön elő a hiba, és hogy frissítsem az appot, mert azon már - 2019 junius 6-i verzó - jól fog működni, de már a tegnapival is frissítettem, és ugyanugy... mocsok.

Köszönöm szépen a segítséget.

(#136064) 1egaly válasza Tav-Csoves (#136063) üzenetére


1egaly
aktív tag

Jómagam ezt használom: Anydesk

Nekem tökéletesen megfelel.. :)

(#136065) gyga


gyga
senior tag

üdv. mono headsetet használok vezetéshez (plantronics e55). azt szeretném megtudni hogy a messenger hívásokat hogy tudom felvenni a headseten található hívás felvevő gombbal. Mert nem működik csak ha rendes hívás jön be.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#136066) blt.62 válasza Viktor0610 (#136055) üzenetére


blt.62
őstag

Értem. Rosszúl fogalmaztam. Az a bajom hogyegy csomó barom hívogat ajánlatokkal és ezeket az ismeretlen számokat amik nincsenek a mobilomban megszűrje és letiltsa. Volt ezekben olyan lista is hogy fehér és csak azok tudtak felhívni. Csak jó lenne ha alapból elutasítaná mert a mostani kettöt enged csengetni aztán foglalt lesz. Sokan azt hiszik hogy kinyomom őket és besértődnek.

MegtorloXp

(#136067) mouzrr


mouzrr
őstag

Valaki tud megoldást arra hogy lehessen videót küldeni messengeren? Bármit próbálok elküldeni mindig azt írja hogy túl nagy a fájl. 4 másodperces 2 megás videóra is ezt írja állandóan.

(#136068) ollie válasza blt.62 (#136066) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert gyakiorlatilag kinyomod őket. Ezek a híváselutasítók így működnek, elutasítják a hívást, vagyis kinyomod a hívót.

***

(#136069) blt.62 válasza ollie (#136068) üzenetére


blt.62
őstag

Értelek. Viszont régebben volt olyan ami foglaltat jelzett vagy mondta hogy a hívott szàm nem kapcsolható. Nem volt sértődés mint a mostaninál.
Viszont úgy látom hogy nem nagyon használilyet itt senki.

MegtorloXp

(#136070) Somatom válasza gyga (#136065) üzenetére


Somatom
veterán

A gombbal csak a hívásokat tudod fogadni. A Messenger az nem hívás. Mármint az Android szerint. Nálam ugyanez a szitu a Talkband -del. Ha kipattintom a tokjából, azzal automatikusan fogadom a beérkező hívást. De, mivel a netes alkalmazások az Androidban csak médialejátszások, ezért az ilyen hívásokat csak a telós kliensben tudom fogadni és csak utána, mint médialejátszás mennek át a headsetre. Ha letiltom a headsetre menő médiát, akkor a netes hivások sem mennek át. A GSM viszont igen. A VOIP mostohagyerek az Androidban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136071) Fall-N válasza GEPESZ66 (#136037) üzenetére


Fall-N
veterán

Ahogy írták a többiek, ezt valaki más fordította. Írjál neki, hogy küldje el a magyarítást a fejlesztő(k)nek.

(#136072) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok, egy ajánlott képernyő felvevő app?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#136073) DS39 válasza blt.62 (#136069) üzenetére


DS39
nagyúr

Nálam a gyári (EMUI 8.0) feketelistás lehetőség foglaltra teszi a hívást.

(#136074) C. s. válasza Somatom (#136058) üzenetére


C. s.
addikt

Értem a problémát! :DDD

(#136075) Somatom válasza C. s. (#136074) üzenetére


Somatom
veterán

Vagy úgy! Szóval ilyen kiscicákra gondoltál? Hmmm.... Érdekes gondolat. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136076) C. s. válasza Somatom (#136075) üzenetére


C. s.
addikt

Ha Te ezt nevezed kiscicának, akkor szerinted mit jelent a vadmacska? :DDD
Hadd segítsek! Kiscica :D

(#136077) nyisziati válasza C. s. (#136076) üzenetére


nyisziati
veterán

Te ügyeletes nővér vagy, hogy még most is kommentelsz? :Y

/én meg simán csak sokáig piacoztam, 2-3 fele akkor is fölkelek, ha semmi dolgom nincs; de korán is fekszem, 8-9 körül, nem tv-zek/

(#136078) gyga válasza Somatom (#136070) üzenetére


gyga
senior tag

Pontosan ezt a problémát kellene megoldani. Nem szeretem a telot menet közben nyomkodni.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#136079) Somatom válasza gyga (#136078) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt a problémát a Google, vagy a gyártók tudnák megoldani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136080) gyga válasza Somatom (#136079) üzenetére


gyga
senior tag

:(

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#136081) Somatom válasza gyga (#136080) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem mondod? Már az Android előtt, az S60 -as Symbianen is VOIP -oztam. Itt van a csuklómon a headset, érzem, hogy rezeg, de elő kell kotornom a telót csak azért, hogy megnyomjam a hívásfogadó gombot. GSM hívásnál pedig csak kipattintom és ezzel már fogadtam is a hívást. Nagyon bosszantó. Ennyit a felhasználói élményről!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136082) HoTaZo válasza Somatom (#136024) üzenetére


HoTaZo
őstag

Neked ez , hogy jött ki?
A legfrissebb (67.0) verzió van fent, de akárhogy nézem, ilyen megjelenítésre utaló beállítást sem találok.
Nekem, csak ez jelenik meg, álló nézetben a lenyíló teljesen jobboldalt van.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136083) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok olyan programot ajánlani amivel videókat lehet e osszefűzni minőség romlás nélkül?

Próbáltam ezt a youcut nevezetű programot, viszont ott a 4k 60 fps-es felvételből 4k 30fps lett.

Samsung S9

(#136084) Somatom válasza HoTaZo (#136082) üzenetére


Somatom
veterán

Fogalmam sincs. Automatikusan. Nyilván csak akkor, ha az adott cím telepített alkalmazásban is megnyitható és ezt a telepített alkalmazás tudatja a rendszerrel. Azt a screenshotot a tabletemen csináltam, de most kipróbáltam telón is. A melóhelyemre rágugliztam, aztán ráböktem a térképre. Ezt kaptam:

Állóban és fekvőben is megjelenik az ikon, amire a Térképben nyitja meg a linket. Nyilván, ehhez az kell, hogy a link tartalmazza azt, hogy google.com/maps/...

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136085) HoTaZo válasza Somatom (#136084) üzenetére


HoTaZo
őstag

:D Siker. Köszönöm!
S még válogatni is tudok, hogy miben nyissa meg.

Nekem a Samsung böngészője jött be legjobban, ott ha rákeresek egy cégre és rábökök a Térképre, rögtön a választási ablakot dobja.

De, jó tudni erről is. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136086) Somatom válasza HoTaZo (#136085) üzenetére


Somatom
veterán

Az a rendszer alkalmazásválasztója. Akkor dobja, ha az adott intent típushoz nincs definiálva alapértelmezett alkalmazás. Ha már itt tartunk, ajánlom a Maps Coordinates -t. Hosszan nyomsz a térképen egy pontra, a megosztást választod, és a listában ezt az alkalmazást. A Térkép elfogad koordinátát, de nem szereti kiadni. A linket erőlteti, amit mi kenhetünk a hajunkra. Ezzel viszont bármelyik pont koordinátája kinyerhető. Ha ugyanazon az eszközön telepítve van másik navi (pl. Sygic), akkor egyből át tudja adni a koordinátákat. Néha nem működik, mert a Google igyekszik keresztbe tenni (mint a YT vs. TubeMate), de a fejlesztő viszonylag gyorsan szokott reagálni az ilyen merényletekre.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136087) HoTaZo válasza Somatom (#136086) üzenetére


HoTaZo
őstag

Vagy úgy!
Direkt nem szoktam alapértelmezett alkalmazást valasztani. Egy bökessel több nem okoz gondot.
Az fent van, de mivel külön eszközön navigálok, így kézi bevitel van.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136088) Somatom válasza HoTaZo (#136087) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam sincs alapértelmezett alkalmazás. Valamiért sejtettem, hogy neked is külön vason van a navid. :)
Otthon vagy, vagy dekkolsz valahol?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136089) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Redmi Note 7 (V10.3.3.0.PFGEUXM (MIUI10)) alatt olyan problémám lenne legfrissebb Nova Launcher Prime-al (vásárolt), hogy egyes névjegyekhez nem tudok kitenni közvetlen tárcsázást a kezdőképernyőre. Kiírja, hogy kitéve kezdőképernyőre, de az utána felugró kis ablak (ami a többi névjegynél megjelenik) nem jelenik meg és nem is kerül ki a közvetlen tárcsázás parancsikonja. Nem tudok rájönni, hogy miből adódhat ez a probléma, mi alapján válogat. A telefonszámok mindenhol nemzetközi formátumban vannak megadva (+36 xx yyy yyyy). Valaki találkozott már ezzel a problémával? Esetleg valami ötlet?
A segítséget előre is köszönöm! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#136090) HoTaZo válasza Somatom (#136088) üzenetére


HoTaZo
őstag

45.730181,9.027853
Várom a holnapot, hogy dolgozhassak.
Az, hogy pont az olaszok dolgoznak Pünkösdkor nehezen értem, de örülök.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136091) Jakuu válasza Crvsh3R (#136089) üzenetére


Jakuu
őstag

Hosszan nyomjal ra a kepernyore es valaszd ki a widgets (modulokat) megkeresed a tarcsazot, es kivalasztod a nevjegyet, ott ki kell valasztani, hogy mit akarsz a widgettel, hogy a nevjegy megtekintese, vagy a kozvetlen tarcsazas. Utana megkerdezi a rendszer, hogy engedelyezed e, a nevgyek elereset a Novanak, ha engedelyezed a felugro ablaknal utana mukodnie kell.

(#136092) Somatom válasza HoTaZo (#136090) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tűnik ingergazdagnak (hacsak nincs lengyel folklór), nem csodálom, hogy mennél tovább. De, legalább nem porosban vagy.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136093) HoTaZo válasza Somatom (#136092) üzenetére


HoTaZo
őstag

Inkább itt folytassuk.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136094) Crvsh3R válasza Jakuu (#136091) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Ezzel mind tisztában vagyok, így is csináltam (minden engedélyt megadtam Nova-nak), mégis vannak olyan névjegyek, amelyeknél nem teszi ki a parancsikont. Nem értem, hogy miért.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#136095) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Tudnátok ajánlani egy normálisan működő hírdetésblokkolót?

(#136096) crok válasza ssgt1981 (#136095) üzenetére


crok
Topikgazda

Root-al vagy anelkul?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136097) ssgt1981 válasza crok (#136096) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Nélküle

(#136098) crok válasza ssgt1981 (#136097) üzenetére


crok
Topikgazda

Blokada (vagy Playen is fent van) vagy DNS66.
Adhatsz hozza listakat kulon is. Ja, rendszerappokat kivetellistara tenni nem arthat.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136099) darvinya


darvinya
titán

Van olyan reklám blokkoló ami működik hotspot mellett is?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136100) crok válasza darvinya (#136099) üzenetére


crok
Topikgazda

A local VPN alapunak kellene (a ketto amit irtam most) de ez hotspot megoldas fuggo is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.