Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136651) Somatom válasza tibor23 (#136648) üzenetére


Somatom
veterán

A Xiia Live -ban van egyéni stream megadási lehetőség.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136652) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek amivel megoldható az, hogy a telefont a gépre dugva egy programon keresztül (windows) tudok a telefon mobilnetjét használva chat programokkal kommunikálni (viber, messenger). Létezik ilyen?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#136653) joci86


joci86
senior tag

Üdv!
A Gmail 8.10.21.xxxxx verziójában lehetséges saját értesítési hangot rendelni egyes fiókokhoz? Az értesítési beállítások között csak csúszkát találok, amivel be lehet kapcsolni a hangot, fényt, stb, de személyre szabni nem engedi. Email érkezésekor ugyanazt a hangot használja, mint bármelyik másik alkalmazás értesítése esetén.

Xiaomi Redmi 6 (Android 8.1 - MIUI 10.3)

(#136654) F.E.K.. válasza joci86 (#136653) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ne a gmail beállításaiban keresd.

Beállítások --> Alkalmazások és értesítések --> Gmail --> Alkalmazásértesítések (ha magát a felsorolt fiókot "érinted" meg ott lesznek a részletes lehetőségek,a végén található kapcsoló csak teljes ki/be).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#136655) joci86 válasza F.E.K.. (#136654) üzenetére


joci86
senior tag

Sajnos itt is csak be- vagy kikapcsolni lehet egy csúszkával a hangot, rezgést, fényt, stb. De személyre szabni nem engedi.
Korábban egy legalább 2,5 éves verziót használtam, ott akár fiókonként lehetett állítgatni.

(#136656) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Ha közel vegytiszta Androidos készüléken van gyári hívásrögzítés, annak a beállításait hol tudom elvégezni?
A hangfájlt megtaláltam, de se alkalmazást, se beállítási felületet nem találtam.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#136657) F.E.K.. válasza joci86 (#136655) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nálam ez így néz ki:

Felsorolt fiókok:

Egy fiók kiválasztva:

Jelzés típusa az adott fiókhoz:

Hang kiválasztása (ha be van kapcsolva):

Android 8.1.0, a gmail Verzió: 2019.05.26.252424914.release

:F

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#136658) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Szevasztok! Samsung sm-t310 tabletemben akkut cseréltem. Képtelenség 100%-ig feltölteni, 70 körül leáll a töltés, merüléskor meg van, hogy 20%-nál egyszerűen kikapcsol, mire újra bekapcsolom 1%-ot mutat. Android 4.4 van rajta, nincs rootolva. Hogy lehet ezt rendbehozni? :F

(#136659) crok válasza p.t.r (#136658) üzenetére


crok
Topikgazda

Próbáld meg kikapcsolva tölteni. Ha úgy se akkor nem feltétlen biztos hogy az az akku ép és egészséges. Meg szerintem az se egészséges hogy az "Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topikba" jött a kérdés, szerintem az "Android szakmai topikban" jobb helye lenne.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136660) p.t.r válasza crok (#136659) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Igen azt elfelejtettem írni, hogy kikapcsolt állapotban való töltéskor is ugyanez van. Elvileg új lenne az akksi, de természetesen nem gyári. Átmentem a másik topikba. Köszi :R

(#136661) Fall-N válasza tibor23 (#136648) üzenetére


Fall-N
veterán

Én a Podcast Republicot használom. Ott egyszeri fizetés van és tud podcastot, RSS-t és online rádiót is. A plusz amiért megvettem az meg az, hogy a YT csatornákat is fel lehet venni a podcastok közé és a beépített YT lejátszó le is játsza. Ez sajnos másik podcast alkalmazás nem tudja (meg a rádiót sem).

(#136662) joci86 válasza F.E.K.. (#136657) üzenetére


joci86
senior tag

Telefonról sajnos nem tudok képet beilleszteni, de nálam teljesen másként néz ki (valszeg) a MIUI miatt.
Illetve nem is biztos, mert az előző (szintén 10-es MIUI-t futtató) telefonon fiókonként is lehetett eltérő értesítési hangot beállítani, igaz egy 2+ éves Gmail verziót használtam.

(#136663) pube111


pube111
senior tag

Egy ideje a hívásrögzítő nem írja a mentett hívásokhoz a hívó nevét. Valami jogosultság izé miatt. Tudtok olyan progit ami a hívó nevével menti a hívást?

(#136664) DrBubo77 válasza pube111 (#136663) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az ACR unchained verziója az NLL Apps-tól.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#136665) pube111 válasza DrBubo77 (#136664) üzenetére


pube111
senior tag

Erre gondolsz? Megnézem.

(#136666) zsoltzsolt válasza pube111 (#136663) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen. A fentebb ajánlott app, de nem a Play-ről, hanem pl apkmirror-ról.
Unchained nevű verziót keress ott.

(#136667) pube111 válasza zsoltzsolt (#136666) üzenetére


pube111
senior tag

Ja, megnézem azt is. A play es csak ismeretlent ír.

(#136668) zsoltzsolt válasza pube111 (#136667) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az unChained menti továbbra is a nevet hozzá.

(#136669) Bozek válasza aelod (#136652) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Hálózat és internet - Hotspot és internetmegosztás - USB-megosztás

(#136670) pube111 válasza zsoltzsolt (#136668) üzenetére


pube111
senior tag

Működik, köszi.

(#136671) HoTaZo válasza Somatom (#136647) üzenetére


HoTaZo
őstag

Még jó, hogy nekem a Volvóban gyárilag benne van. Nem tudom, hogy melyik verzió(a rendszer is "csak" android 2.3.7), mert más a logója, mint a tiéden látszik, de babán hoz mindent, amit akarok.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136672) Somatom válasza HoTaZo (#136671) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos a DAF -ból a főnök kispórolta a gyári, érintőképernyős fejegységet. Vmi kutyaütő JVC van belekókányolva.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136673) HoTaZo válasza Somatom (#136672) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szerinted egy ilyenre tudok usb-ről alkalmazást telepíteni? Vagy csak a szerviz képes rá?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136674) Somatom válasza HoTaZo (#136673) üzenetére


Somatom
veterán

Valami ott nem stimmel. A 2.3.7 az egy 8 éves verzió. Nem hiszem, hogy annyi idős lenne az autód.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136675) szabi__memo válasza Somatom (#136674) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Főleg hogy az még csak telefon rendszer volt

(#136676) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!
Az NLL féle ACR -ben van olyan beállítás, hogy csak akkor vegyen fel, ha már létrejött a hívás? Én nem találtam. Borzasztóan zavar, hogy tele van a rögzítésre kijelölt mappa 10-20mp-s csörgésekkel. Késleltetés nem jó, mert van aki kézben tartja a telót hívás közben és azonnal felveszi. Annó a Nokia féle Symbian tudta ezt és az androidban is megoldható. (Legalábbis az automatizáló amit használok, tartalmaz olyan eseményt, hogy hívás folyamatban és működik is, ebből gondolom) Esetleg más hívásrögzítő, ami tudja ezt?
Köszönöm a segítő válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#136677) Luissimo válasza Mcrazy (#136676) üzenetére


Luissimo
veterán

9.0 droidon énis küszködöm, és nemtaláltam megoldást.
nem vagyok képes felvenni a beszélgetéseket és ez a weboldalak szerint általános probléma...

van valakinek tuti megoldása Samu A50 vagy A70 lenne az alany...

(#136678) Mcrazy válasza Luissimo (#136677) üzenetére


Mcrazy
őstag

Én még mindig MM 6.0.1-et használok és tökéletes a felvétel. Nem azzal van a gondom, hanem a felvétel indításával, mert az mindjárt a hívásgomb megnyomása után elindul és ha nem veszik fel, akkor a csörgéseket rögzíti az ACR.

Üdv: Mcrazy

(#136679) Probert75 válasza Mcrazy (#136678) üzenetére


Probert75
addikt

Miért nem állítod kézi indításra?

(#136680) Mcrazy válasza Probert75 (#136679) üzenetére


Mcrazy
őstag

Mert 9-11 órán keresztül oldalfekvő tokban van a telefon és BT fülest használok.

Üdv: Mcrazy

(#136681) zsoltzsolt válasza Mcrazy (#136676) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Beállítások - Felvétel, és ott találod

[ Szerkesztve ]

(#136682) HoTaZo válasza Somatom (#136674) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem, zsír új (6 hónapos), de a fejegység ezt mondja. Gondolom arra a rendszerre építették. Audió (rádió, Deezer, aux, usb, TuneIn) hangszínszabályzó, telefon, DynaFleet, néhány alkalmazás (Térkép, időjárás, számológép, galéria, böngésző, wi-fi, bt van benne össz-vissz, a navi és a kamera nem elérhető. Lehet, hogy ehhez ez is elég. Én is csodálkoztam, de döntő többségben zökkenő mentes.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136683) Somatom válasza HoTaZo (#136682) üzenetére


Somatom
veterán

Passzolok. Vannak nálunk új Volvok. Ha valamelyik közelébe kerülök, akkor megnézem a lehetőségeket. De, csak óvatosan, titokban közelítve, nehogy a főnök félreértse és azt gondolja, hogy ilyennel akarok dolgozni. Tudod, a Volvo, meg én, az három. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136684) Mcrazy válasza zsoltzsolt (#136681) üzenetére


Mcrazy
őstag

Itt nincs ilyen beállítás, a késleltetésről meg korábban írtam, hogy nem jó. Ha keveset állítok, akkor megint csak csengetéseket vesz fel, ha hosszabbat, akkor lemaradok a beszélgetés elejéről.
Érdekes, hogy a program készítői nem tudták megoldani, hogy csak akkor induljon a felvétel, ha a másik oldalon felvették a telefont, tehát fogadták a hívást.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#136685) HoTaZo válasza Somatom (#136683) üzenetére


HoTaZo
őstag

:D
Pedig jó, szerintem.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136686) K.Andras.Vfx


K.Andras.Vfx
tag

Srácok oreo 8.1-et hogy tudom full dark módra állítani? Ez az első androidos telcsim, szóval valami kompakt megoldás kéne, hogy megnyomok egy gombot és kész. :DDD

Amúgy egy katasztrófa, hogy ott tartunk hogy már 8 magos processzorok vannak egy telefonban, ellenben a szoftver fejlesztők odáig nem jutottak még el, hogy a menüben átkapcsolhassam a telefont dark mode-ba.

Egy rossz vicc ez az egész... :(((

[ Szerkesztve ]

(#136687) kory24 válasza K.Andras.Vfx (#136686) üzenetére


kory24
őstag

Huawei esetén akkumulátor beállításainál keresd

(#136688) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Telefon váltás előtt állok. Jelenleg egy Samsung A5(2017)-es készülékem van.8-as androiddal. A samsung alapértelmezett naptárát és jegyzettömbjét használom, sok adat van bennük. Az lenne a kérdésem, hogy ezek az adatok Samsung telefonon kívül átmenthetőek más készülékre is? Huawei, Xiaomi pl. Tehát amit exportálok a Samuból az importálható más gyártó alapértelmezett naptárába és jegyzettömbjébe? Sarkalatos kérdés lenne, ettől függ, hogy maradok-e Samsung vonalon vagy esetleg nézelődhetek más irányba is.

(#136689) Somatom válasza lovace (#136688) üzenetére


Somatom
veterán

Talán még gyártón belül sem. Egyik barátom próbált Samuból, Samuba költözni és megkért, hogy segítsek, mert nem boldogul a jegyzeteivel. Nekem sem sikerült. A legkompatibilisebb mentés, az egy pdf kép volt. Kb., mintha screenshotot csináltunk volna a jegyzetről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136690) tibor23 válasza Somatom (#136647) üzenetére


tibor23
senior tag

Szerinted a letöltött sima TuneIn akkor tényleg automatikusan rámterheli ezt a 35e Ft-ot vagy ez kamu? Nem választottam semmilyen plus vagy prémium funkciót. Mondjuk azt nem hiszem, hogy ténylegesen le tudja vonni a kártyámról a pénzt, mikor nem adtam meg neki kártyaszámot.

(#136691) Somatom válasza tibor23 (#136690) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ilyen nincs. Ahhoz regelned kéne a prémium szolgáltatásra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136692) darvinya válasza lovace (#136688) üzenetére


darvinya
titán

Ha naptárad Google fiókhoz, vagy egyéb fiókhoz kötötted, akkor semmi gond nincs.
Mert valójában felhőbe mentődtek az adatok, mikor internet kapcsolat van.
Jegyzetek csak fiókot kezelő jegyzet app tudja átvinni.

Tehát hiába veszel Samu telot újnak, ha egyik adat sincs fiókhoz kötve, akkor az adatok csak azon készüléken érhető el, amin létre lett hozva.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136693) Somatom válasza darvinya (#136692) üzenetére


Somatom
veterán

Ez marhaság. Attól, hogy egy alkalmazás nincs fiókhoz kötve, még símán lehetne a benne tárolt adatokat menteni és visszaállítani. Számtalan app tud ilyet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136694) ollie válasza lovace (#136688) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Samsungon belül , feltéve, hogy van samsung accountod, és be van kapcsolva a szinkron mindkét alkalmazásra, ezek mind megmaradnak. Csak annyit kell tenned, hogy belépsz az accountodba az új, samsung telefonon. Nem tudok exportálási lehetőséget, de ha az új telefonon találsz alkalmazást, ami támogatja a samsung accountot, akkor lehet, hogy megoldható.

***

(#136695) ollie válasza Somatom (#136689) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

User error. A legegyszerűbb lett volna bekapcsolni a felhő szinkronizációt.

***

(#136696) WhiteWalker válasza Somatom (#136689) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Samsung account + sync és problem resolved ;)

[ Szerkesztve ]

(#136697) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Powerampot szeretném zenehallgatásra használni. Feltelepítettem, aktiváltam.
Viszont a zeneszámok rendezése számomra átláthatatlan..albumokat tettem a telefonra (Lossless), 1 mappába. Ezt megadtam a programban, mint zenemappa. Listázásnál nem találok olyan módot, ami nekem megfelelne..káosz.
Kilistázza az összeset, próbálja rendezgetni, de nem megy..
47 mappa van, azokban cd1/cd2 stb.
Nekem az lenne jó, ha könyvtárszerkezet szerint tudnék lépkedni, mert így a CD1 és CD2 van névnek, és keresgetni kell, hogy melyik album..tényleg káosz.
Az lenne a frankó, ha megjelenne hogy zene mappa, arra klikk, benne a 47 album mappa, majd arra klikk cd1/cd2 stb, és mehetne a lejátszás..

Nincs erre valami megoldás?
:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#136698) darvinya válasza Somatom (#136693) üzenetére


darvinya
titán

Kitudod úgy menteni az adatokat belőle, hogy bárhova visszaállítható.? -Nem
Akkor miről beszélünk, marad a felhő szinkron.

(#136696) Mikamaka

Az csak azonos vagy újabb droidos Samu-hoz jó csak.
Nem univerzális.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136699) Somatom válasza ollie (#136695) üzenetére


Somatom
veterán

Ez egy S4 mini duos volt és a jegyzet alkalmazásában nem találtam ilyen opciót.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136700) HREH válasza havri1 (#136697) üzenetére


HREH
senior tag

Mappaszerkezet rendezési módot próbáltaad már? Nekem azt használva ugyanúgy jelenik meg, mint ahogy Solidban látom a mappákat.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.