Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136201) nababika válasza darvinya (#136197) üzenetére


nababika
aktív tag

Online hasznaltam, de a wazet is igy hasznaltam es az mukodott. Kiprobalom majd offline.

(#136202) attiati


attiati
veterán

Mit nyomhattam el a telefonon, ha gmail nem küld értesítést a bejövő levelekről?

Semmikor.
Viszont a másik beállított fiókról meg azonnal.
És eddig jó volt minden.

(#136203) kispe82 válasza attiati (#136202) üzenetére


kispe82
tag

Nekem is ez a probléma jött elő egyik napról a másikra, pedig én nem nyomkodtam semmit gmailben...

(#136204) zzola


zzola
félisten

YouTube Music app, ilyenkor mi van?
Megvan a prémium, de nem tudok albumot letölteni!
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#136205) cidalain válasza cidalain (#136200) üzenetére


cidalain
veterán

nem megy sajnos. Appos TV-ben nincs benne olyan állítási lehetőség hogy csak LAN-on menjen.
Ilyesmit kerestem az appban de nem találtam.
Nettel ment jól egyébként, de ugye nem az a cél.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#136206) darvinya válasza attiati (#136202) üzenetére


darvinya
titán

1.a Gmail-Beállítások-Fiók-Értesítések menü alatt Értesítések-Mind
1.b Gmail-Beállítások-Fiók-Értesítések menü alatt Értesítések kezelése-Gmail fiók értesítés bekapcsolva és megfelelő értesítési szintre állítani

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136207) zzola válasza zzola (#136204) üzenetére


zzola
félisten

Ki/be jelentkezés megoldotta a problémát!

(#136208) attiati válasza darvinya (#136206) üzenetére


attiati
veterán

köszönöm, ott volt kikapcsolva, hogy:
gmail beállítások \ adott fiók kiválasztása \ értesítések \ értesítések kezelése \ értesítések mutatása BE

pedig hozzá sem nyúltam a telefonhoz, frissítés sem volt

(#136209) Viktor0610 válasza zzola (#136204) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam simán töltötte most a zenét.
Talán telepítsd újra az appot.

Samsung Galaxy A54

(#136210) Somatom válasza cidalain (#136200) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, az köti össze, dinamikus és NAT -olt IP -k esetén. De, van manuális IP megadási opció is. A belső hálós (hotspotos) IP -k pedig könnyen kideríthetőek. A hotspotot adó eszköz IP -je nem változik, a kliensben pedig be lehet állítani statikus IP -t.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136211) atike válasza Somatom (#136210) üzenetére


atike
nagyúr

Ez tuti...? Net nélkül Teamviewert...?

És valóban lehet, bár kicsit kell állítgatni hozzá... [link]
Soha nem próbáltam még így, de jó tudni, hogy lehet.

[ Szerkesztve ]

(#136212) zsoltzsolt válasza Elemental (#136191) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Készíts egy csengőhangot, ami néma csend és azt állítsd be értesítési hangnak.

(#136213) nyisziati válasza nababika (#136196) üzenetére


nyisziati
veterán

Vagy a telefon lassul be valamitől, vagy a net.
Milyen telód van?

(#136214) cirkus


cirkus
aktív tag

instagram: az email címemre kapok értesítőt a felhasználó nevemmel, hogy az a fiók létezik.
Viszont mikor belépéskor ezzel az email címmel vagy a felhasználói névvel próbálkoznék belépni, akkor nem találtnak nyilvánítja. mi lehet a gond ?

(#136215) Elemental válasza zsoltzsolt (#136212) üzenetére


Elemental
addikt

Ez de jó ötlet :)

Crok: alkalmazáskezelőből sikerült némítani.

(#136216) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Volt fesztivál jegyem azt mondja a töltsem le Google wallet-ba. Hol van ez az app? Letöltöm de megnyitni nem tudom ilyen appot meg nem találok a storeban

(#136217) ElektrikusDE válasza bigdady (#136216) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Már sehol.

A Google Wallet most már Google Pay néven ismert.

Magyarországon meg nem is használható ilyen célra sem pl. fesztivál jegy vásárlása.

[kép]

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#136218) bigdady válasza ElektrikusDE (#136217) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pedig egy pkpass fájlt küldtek ezzel a szöveggel a volt.hu-n keresztül:

TOVÁBBI TEENDŐK

1. Ne engedd, hogy bárki másolatot készítsen a voucheredről. Ne küldd el ezt az emailt senki másnak, és ne posztold ki a Facebookra a QR-kód kitakarása nélkül.

2. Klikkelj minden vásárolt termékhez tartozó lenti PDF letöltése gombra, hogy letöltsd a termékhez tartozó vouchert. Nyomj a Digitális jegy letöltése (.pkpass) Apple / Google Wallethez gombra hogy letöltsd a fájlokat az okostelefonodra, Google Wallet (Android) vagy Wallet / Apple Wallet applikációkba.

3. Kérlek győződj meg róla - mielőtt megérkezel a fesztiválra - hogy nálad van-e voucher kinyomtatott formában, vagy az okostelefonodon.

(#136219) ElektrikusDE válasza bigdady (#136218) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Pl. az osztrákoknak lehet.

Magyaroknak marad a pdf formátum otthoni kinyomtatása...

A fizetés jóváhagyása után e-mail címedre küldünk egy e-mailt. Ebben a levélben találod a vásárlásodról a nyugtát, a számlát (ha kértél), és a jegyeket tartalmazó linkeket a PDF és a PKPASS tartalomhoz.

Két lehetőséged van a jegyed karszalagra váltásához:

A. Otthoni nyomtatás: (szükséged lesz egy nyomtatóra) ha nem muszáj, ne nyomtasd ki a vouchert.

A levélben található PDF linkre kattintva letölteni, megnyitni, valamint nyomtatni a jegyedet. Ha több jegyet vásároltál, azokat külön linkeken tudod letölteni. A megnyitáshoz Adobe Reader nevű segédprogramra lesz szükséged, amit innen tudsz letölteni.

A kinyomtatott jegyet magaddal kell hoznod a rendezvényre. A bejáratnál található jegy becserélő pontokon karszalagra váltjuk a kinyomtatott jegyedet.

B. Mobil jegy bemutatás (Szükséged lesz Androidos, vagy iOS –es okostelefonra és arra telepítve Google Wallet (Android) vagy Wallet / Pass Book (iOS) alkalmazásokra):

Az e-mail-ben található .pkpass formátumú jegyedet töltsd le a telefonod megfelelő applikációjába (Google Wallet – Android, vagy Wallet / Pass Book – iOS. Az okostelefonodat hoz magaddal a rendezvényre. Az applikációban található QR kód felmutatásával karszalagra váltjuk a jegyedet. (Mobil jegy bemutatás esetén nincs szükség jegyet kinyomtatni és magaddal hozni)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#136220) ElektrikusDE válasza ElektrikusDE (#136219) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Viszont ezt találtam:

[kép]

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#136221) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Az agyamra megy a Google fordító koppintásos funkciója. Engedélyezem. Egy ideig jó, de aztán már nem. Megint engedélyezem, jó. Aztán megint nem. És ez így megy. Miért csinálja ezt? Mit kellene állítani hogy ne felejtse el az engedélyezett állapotot?

(#136222) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok, egyszerű elméleti kérdéssel fordulnék hozzátok (Nem nagyon tudom elképzelni, hogy működik), amikor feltelepítek valami appot a telefonra pl: messenger, játék..stb. Bármi, ami az internettel kommunikál képes a telefon IP/MAC címét kideríteni vagy valami egyedi azonosítót (nem accountra gondolok) hogy igen ez a telefon „az”.

Szóval pl: Van egy router arra rá van, csatlakozva tegyük fel 6 ember viszont a 6 ember eszköz IP-címe avagy MAC címe nem képes kijutni a hálózatról csak a router IP címe, ha jól érem? Szóval mindenkinek a kimenő IP címe ugyan az (routeré) és csak a router látja kinek mi az egyedi címe.

Na mármost ha pl: Készítek egy Facebook profilt, amibe semmilyen személyes adat nem található meg majd készítek egy másikat be jelentkezek a telefonnal rá majd ki. Később meg a másikba jelentkezek be.
Vagy belépek egy másik telefonról, ugye aminek más az IP/MAC címe.
Akkor képes az applikáció érzékelni, hogy „Hahó, beléptek 2 fiókba ugyan arról a telefonról” vagy "Hahó ennek a telefonak nem az a IP címe amivel elöbb beléptél".

Azt tudom, hogy facebook tudja milyen eszközről léptem pl: Gép, telefon stb.. viszont képes e rá az applikáció, hogy ellenőrizze az adott telefon IP/MAC címét majd az alapján belője, hogy én ugyan az személy vagyok?

Nem tudom, hogy érhetően fogalmaztam e, de remélem, tudtok segíteni. :R

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#136223) ollie válasza Krisztianby (#136222) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A telefon MAC címét látja minden, különben nem tudna a telefon kommunikálni semmivel sem az interneten, gyakorlatilag egy web oldalt sem tudna megnyitni.

***

(#136224) Krisztianby válasza ollie (#136223) üzenetére


Krisztianby
tag

Szóval X telefonnal létrehoztam XY profilt majd töröltem. Majd csinálok egy CY profilt.
Viszont az adott szolgáltató akkor látja, hogy X telefonon már volt XY profil (mac cím alapján) és akkor már „gondolja” a CY -> XY vagy ez nem ilyen egyszerű.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#136225) ollie válasza Krisztianby (#136224) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, valójában elég egyszerű. Kicsi a valószínűsége, hogy 1 telefonról 2 különböző ember facebookozik. Amúgy a facebook pont egyike azon oldalaknak, ahol tilos a többszörös regisztráció, és csak valós adatokat szabad megadni, vagyis tilos pl álnéven regisztrálni. De ez utóbbi nem a topik témája.

***

(#136226) Krisztianby válasza ollie (#136225) üzenetére


Krisztianby
tag

Értem.

Szeretnék biztonságosabban netezni ez véget tettem meg jó pár lépést.pl: Eredeti Facebook törlése majd „biztonságosabb” létrehozása. Semmi hátszó szándék nincs, e mögött csak nem szeretnem boldog boldogtalan megtaláljon. Ezek szerint ez a lépés maga módján elég rosszul sült el mivel ugyan úgy tudják, hogy előző Facebook is használva volt a telefonon.

Melyik topicba tudnák internetes adatvédelem/anonimitásba segítséget kérni?

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#136227) cidalain válasza Krisztianby (#136226) üzenetére


cidalain
veterán

Siman van 3 face accountom. Egyszerre hasznalom ugyanazon a gepen, akar egyidoben. Az egyik a Face appal megy, a rendes. A masodikat ritkan hasznalom, az megy bongeszorol. Es van egy harmadik, amivel egy facebook oldalt menedzselek, ez FB lite approl megy. Oke a rendes accom is adminisztratora a FB oldalnak. A 2 nem rendes accom nem rendelkezik egy ismerossel sem, es siman mennek evek ota.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#136228) Krisztianby válasza cidalain (#136227) üzenetére


Krisztianby
tag

Szia, ezt értem, de igazából az zavar így ugyan úgy tudják (hatják), én vagyok. Egyrészt a „privacy-mat” szeretném megerősíteni. Másrészt hogy ne lehessek megtaláló. Egyébként nem használnám a facet csak ismerősök többsége azon van fent.
Fő célom az volt kiessek a Facebook üzlet politikájából és személyes adataim önkényes begyűjtéséből.
Igazából nem nagyon találok semmilyen komolyabb leírást, ezt, hogy tehetném meg pl: böngészés,google,facebook,tarckerek.sütik stb.. kezelése szóval normális keretek közt anonim legyek.
De tovább nem szeretném offolni a topicot.

[ Szerkesztve ]

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#136229) junior11


junior11
veterán

Fontos dolgot üzen minden androidos mobilra az EU-ban a Google
Na ki mit használ? :D

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136230) Probert75 válasza junior11 (#136229) üzenetére


Probert75
addikt

Ennek megint, mint mikorxopnál, semmi értelme! Eddig is lehetett választani böngészőt, ha valaki akart.

(#136231) junior11 válasza Probert75 (#136230) üzenetére


junior11
veterán

Na igen...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136232) Viktor0610 válasza junior11 (#136229) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Googke kereső (böngészőből) és Chrome. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#136233) nyisziati válasza Krisztianby (#136228) üzenetére


nyisziati
veterán

Ne félj, anonim vagy egészen addig, amíg a hatóságok rád nem szállnak. Akkor viszont kiderítenek mindent, akárhogy trükközöl.
Egy fontos feladat van: NE VÁLJ CÉLPONTTÁ.

Akkor lehet akárhány accod, a kutyát nem érdekli.

(#136234) Bogyó bá' válasza junior11 (#136229) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem fogod elhinni, de Microsoft Edge-t az androidos telefonon is. Levelezni meg Outlokkal szoktam..

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#136235) Somatom válasza junior11 (#136229) üzenetére


Somatom
veterán

De jó! Ha én nem a Google keresőt és nem a Chrome -ot választom, akkor azokat eltávolítja az OS? Egyikre sincs szükségem alkalmazásként.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136236) zeon.hu válasza Tökimanó (#136221) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Milyen telefon?
Tedd védetté, lakatold le, vedd ki a rendszer optimalizálásból, stb.
Adj meg neki minden jogot, automatikusan induljon.

#?*@&!

(#136237) Aurig@ válasza ollie (#136225) üzenetére


Aurig@
őstag

Mivel nekem nincs Facebook fiókom, csak Messenger alkalmazás és regisztrálni kellett, hogy használni tudjam (kizárólag egy-két kolléga miatt), teljesen valótlan adatokat adtam meg, ráadásul álnévvel! Megmondtam nekik milyen (ál)néven keressenek. Nem szeretném, ha bárki más megtalálna.
Tehát simán használható valótlan adatokkal és akár ál- vagy nicknévvel is!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#136238) Dr.NX válasza Aurig@ (#136237) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez esetben nem vagy jogosult a szolgáltatás használatára.
Én is csak néhány kolléga miatt járok be a munkahelyemre, de attól még megveszem a BKV bérletet.

Elfogadom a sütiket.

(#136239) kidnou válasza Aurig@ (#136237) üzenetére


kidnou
senior tag

Ha tiltatnak és személyes okmányod kérik akkor majd ne háborogj. Van aki évekig elvan hamis adatlappal, van akit napok alatt tiltanak

(#136240) bigdady válasza kidnou (#136239) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csinál másikat.

(#136241) nyisziati válasza kidnou (#136239) üzenetére


nyisziati
veterán

Én még 2011-ben gyártottam 8 acc-ot játékra. 3-at pár hónapon belül tiltottak, 5 a mai napig megvan (rendszeres belépéssel).

(#136242) Somatom válasza Dr.NX (#136238) üzenetére


Somatom
veterán

"Én is csak néhány kolléga miatt járok be a munkahelyemre" :D :C

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136243) crok


crok
Topikgazda

Attol, hogy technikailag mukodik/mukodhet meg serti a regisztraciokor elfogadott EULA-t.
A zarovonal sem teglafal..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136244) beg


beg
veterán

Facebook regisztrációs dilemmát ugorjunk át légyszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136245) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, youtube musicba komolyan nem lehet letolteni zenét mobilnettel? Nem találok olyan lehetőséget.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#136246) zelos válasza MikeWazowski (#136245) üzenetére


zelos
aktív tag

Fizess elő prémiumra akkor lesz offline zene..

(#136247) nyisziati válasza zelos (#136246) üzenetére


nyisziati
veterán

Egy hónapig most ingyenes.

(#136248) Bozek válasza darvinya (#136195) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mi köze van a böngészőnek a Messenger-hez? Nem ez volt a kérdés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.