Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136551) kalanchoe válasza zsoltip (#136548) üzenetére


kalanchoe
senior tag

En PicsArtot hasznalok, sztem jo. Igaz, nem tudom hogy a te igenyeidnek az megfelel-e.

(#136552) zsoltip válasza tomy86 (#136550) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem, nem látja el a kollázs, gif, resize funkciókat egy szoftverben :/

(#136553) F.E.K.. válasza andreas49 (#136549) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Köszönöm, megnézem :R

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#136554) Bozek válasza zsoltip (#136552) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

GIF-et tud (az Eszközök-nél van Animált GIF), valamint átméretezni is. Akár egyszerre több képet is lehet manipulálni automatikusan.
Konkrét kollázst nem találtam benne, de vannak benne layerek, így több képet is egymásra tudsz tenni. Kicsit macerásabb, de megoldható a dolog.

Egyébként az összefoglalóban is benne van.

[ Szerkesztve ]

(#136555) Murphys2


Murphys2
tag

Sziasztok!

Végigolvastam az összefoglalót és az utolsó bejegyzéseket, de én valami különleges programot keresek. A munkahelyi és a saját telefonom szeretném összekapcsolni úgy, hogy ha az egyikre jön SMS vagy hívás, akkor azt a másikon is lássam. Mindig nálam van mindkettő, de munkában nem akarom a sajátom elővenni, otthon meg a munkahelyit nem nyomkodnám. Ha egy bluetooth headset vagy okosóra képes erre, akkor gondolom egy másik telefon is. Csak alkalmazást nem találok rá. Play-en is keresgéltem már, de hasonlót sem láttam.

Ha ismertek ilyent, osszátok meg velem!
Köszi

(#136556) Bozek válasza Murphys2 (#136555) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

Igaz, 30 napos próbaverzió, utána 5 dollárért meg kell venni. De megéri az árát, én is ezt használom, pont arra a célra, amire neked is kell.

Otthon, ha PC előtt vagy, akkor még akár azon is megjelenhetnek az értesítések. Van Chrome kiegészítő és Win10-es alkalmazás is hozzá. Előbbinek hátránya, hogy ha teljes képernyős alkalmazást használsz, akkor nem jelenik meg az értesítés, de ez nem a program miatt van. Utóbbi működik akkor is.

Ami még előny, hogy akár válaszolni is tudsz az értesítésekre, így az SMS-ekre is. Én Messenger üzenetre is válaszoltam már PC-ről, az alkalmazás segítségével.

A Chrome kiegészítő még sok másra is jó, például ha telefonon találsz egy weboldalt, amit PC-n néznél inkább, akkor át tudod azt is küldeni a Chrome-nak, megnyitja számítógépen, illetve fordítva is működik ez. Vagy ha találsz PC-n egy jó háttérképet, akkor azt közvetlenül be tudod állítani telefonra, nem kell másolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#136557) kiraly.andra válasza zsoltip (#136548) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

De, csak nem egy alkalmazással, és nem akarok a végén GIF-et.

:a:

(#136558) Somatom


Somatom
veterán

Csináltam egy screencast videót. Feltöltöttem a saját (privát) Gdrive tárhelyemre. Linkeltem itt, az egyik topikban. A linkre bökve ezt kapom:

Mi a túrót kell feldolgoznia a Google -nek a privát tárhelyemen levő média online streameléséhez?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136559) Bozek válasza Somatom (#136558) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt, amit meg tudsz tekinteni GDrive-on. Ugyanúgy feldolgozza, mintha YT-re töltenéd fel. Anélkül csak letöltve tudod megnézni.

(#136560) Somatom válasza Bozek (#136559) üzenetére


Somatom
veterán

Hát ez az! Ha feltöltök a saját szerveremre egy mp4 videót, akkor az azonnal streamelhető. Akkor a Google -nek miért kell ehhez külön utómunka?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136561) Bozek válasza Somatom (#136560) üzenetére


Bozek
nagyúr

A saját szervereden megnyitsz egy weboldalt, amiben megjelenik a videó? Mert fájlkezelővel ezt is azonnal streamelni tudod. Csak ahhoz kell feldolgozni, hogy ott, a GDrive webes felületén meg tudd nézni.

(#136562) Somatom válasza Bozek (#136561) üzenetére


Somatom
veterán

Ha a szerveren a webes megosztás aktív, akkor igen. Így sikerült iPhone -ra is streamelnem. Safariban megnyitva a videó linkjét, símán indult a lejátszás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136563) kalanchoe válasza kalanchoe (#136532) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Senki se szerkeszt videot Androidon? 😀
FilmoraGo-t neztem eddig, az csak egyalkalmas vasarlas, es vizjel mentes. Tobbi mind havis amit eddig lattam.

(#136564) Bozek válasza kalanchoe (#136563) üzenetére


Bozek
nagyúr

Quik?

(#136565) kalanchoe válasza Bozek (#136564) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Koszi, kiprobalom! :R

(#136566) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Állítólag a gmail appba is lehet sötét modot állitani..van olyan itt,akinél már müködik is?

GO Gunners!!!

(#136567) Psychopeti válasza snooze (#136566) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Én kerestem de láttam ilyen lehetőséget. Vagy csak szimplán nem találtam meg én sem :D

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#136568) Somatom válasza snooze (#136566) üzenetére


Somatom
veterán

Ez túlzás. Vannak a kódjában sötét részek. :) Én még nem próbálom ki, de tessék, link.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136569) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Custom romon , hogy tudok app-t klonozni?
(MIUI-n van ilyen opció , egy appot két profillal lehet használni)

(#136570) crok válasza WhiteWalker (#136569) üzenetére


crok
Topikgazda

Parallel Space? Elég stabil, elég régóta.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136571) beg válasza Psychopeti (#136540) üzenetére


beg
veterán

Segítesz, hogy melyik linkek nem működnek amikről beszéltél? Random végigböködtem a nagy részén de mindegyik valid.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136572) crok válasza beg (#136571) üzenetére


crok
Topikgazda

Mondjuk ez ES helyett a MiXPlorer?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136573) beg válasza crok (#136572) üzenetére


beg
veterán

Az pont most lett kész :)

szerk. illetve valami van, mert szerkesztve a jót látom, de okézva a régi összefoglalót. In progress.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136574) Somatom válasza beg (#136571) üzenetére


Somatom
veterán

Fájó szívvel javaslom, hogy a Robot kerüljön ki az ajánlott alkalmazások közül. A fejlesztője magára hagyta, részéről support nuku. Az újabb Androidverzióknál egyre több vele a probléma, amikkel mi, a közösség nem tudunk mit kezdeni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136575) beg válasza Somatom (#136574) üzenetére


beg
veterán

Igen, láttam. Sajnálom pedig a projektet.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#136576) Bozek válasza Somatom (#136574) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az a baj, hogy a legjobb dolgokat hagyják magukra. Ott van például a gReader is, az is halott. Bár még működik, de amint az SD kártyát szeretném beállítani mentési helynek, lefagy az alkalmazás. Vagy a FolderMount, az se megy már újabb Android verziókon.

(#136577) Psychopeti válasza beg (#136571) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Szia!
Ezek nem jók:
Tárcsázó: Pixelphone, ExDialer
Hívásblokkoló: Root Call Blocker [ROOT SZÜKSÉGES]
Billentyűzet: Swype
Fájlkezelő: ES File Explorer
E-mail kliens: Inbox
Ébresztőóra: Alarm Clock Extreme

Ezek a linkek már nem élnek. :U

Egy plusz kérdés! :D

Ezeket esetleg lehetne úgy rendezni hogy a legnépszerűbb(legtöbb letöltéssel rendelkező) kerüljön az első helyre és a több meg utána ahogy csökken a letöltés és népszerűségük.
Csak egy ötlet(javaslat) lenne nem több :B

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#136578) Somatom válasza Bozek (#136576) üzenetére


Somatom
veterán

Csodálod? A Google -re rájön egy dili és bedönti több éves munkájukat. Egyszercsak kapsz egy ilyen levelet, oszt csá. Ilyen körülmények között kinek van kedve időt, munkát beleölni a fejlesztésbe?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136579) WhiteWalker válasza Somatom (#136578) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah most olvastam a Raiffeisen banki oldalon az értesítésbe , hogy a gugli megvonta az sms-khez való hozzá férést , így az app közvetlenül nem teszi be a kapott kódot a mezőbe... :W

Lehet sz@rakodni , vágolap , megjegyez stb... :(((

[ Szerkesztve ]

(#136580) crok válasza WhiteWalker (#136579) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem az beválik, hogy lehúzom az értesítést - még eddig mindig látszot és át tudtam könnyen írni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136581) WhiteWalker válasza crok (#136580) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , ez is beválik , így használom én is. Ez volt a stb rész :D

Jah köszi a parallel space appot :R

[ Szerkesztve ]

(#136582) Somatom válasza WhiteWalker (#136579) üzenetére


Somatom
veterán

Ez sem teljesen igaz, mert a fejlesztő külön kérelmére, egyedi elbírálás alapján, a Google adhat mentességet a korlátozás alól. Jó, mi? Pl. a Tasker megkapta. Nem hiszem, hogy a Raiffeisen név kevésbé lenne a Google számára bizalomgerjesztő, mint a Joao Dias. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136583) szabi__memo válasza Somatom (#136582) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem a név számít nekik, a letöltészám

(#136584) Bozek válasza Somatom (#136578) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kifogásnak jó, de hülyeség. Attól még lehet használni nem megfelelő módon az API-kat, csak épp más terjesztési módot kell keresni a Google Play helyett. Aki használja az E-Robot-ot, az beszerezné a hivatalos honlapról is (már ha van ilyen). Az Adguard is ki lett tiltva a Play-ről, mégis él és virul tovább, és még nem is kellett ingyenessé tenni.

"Pl. a Tasker megkapta. Nem hiszem, hogy a Raiffeisen név kevésbé lenne a Google számára bizalomgerjesztő, mint a Joao Dias."

Ennek a hátteréről nem tudunk semmit, kár találgatni.

[ Szerkesztve ]

(#136585) WhiteWalker válasza Somatom (#136582) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lényegtelen , ez hogy van , náluk nem fér hozzá az app az sms-hez a gugli f@szsága miatt.

"Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy 2019.03.09. naptól az Android operációs rendszeren használt Raiffeisen Mobil Alkalmazásban, az ügyfél megbízások benyújtásához a Bank által küldött egyszer használatos SMS jelszó automatikus átemelésének (átmásolásának) lehetősége a Google biztonsági előírásainak változása miatt megszűnik. 2019.03.09-től a megbízásokat - a többi operációs rendszerrel azonosan - az Android operációs rendszeren is kézi beírással rögzített SMS jelszóval lehet hitelesíteni.

Köszönjük megértését, és az esetleges kellemetlenségért szíves elnézését kérjük."

[ Szerkesztve ]

(#136586) crok válasza Bozek (#136584) üzenetére


crok
Topikgazda

Pontosan. Pl. SmartPack Kernel Manager - GitHub release-ekkel van megoldva a frissítés, szól az app mikor megnyitod hogy van frissítés. Letölteni eleve GitHubról töltöd le, előtte csinálsz egy XDA posztot és van a keresőmotoroknak is jól csengő "honlap" is hozzá.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136587) Somatom válasza szabi__memo (#136583) üzenetére


Somatom
veterán

Na, az aztán tényleg ösztönző lenne! Ha az alkalmazásodnak nincs jogosultsága, akkor nem lesz letöltésszám. Ha nincs letöltésszám, akkor nem kapsz engedélyt a jogosultság használatára. A 22 -es csapdája.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136588) szabi__memo válasza Somatom (#136587) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pedig így van. Van fent olyan alkalmazás ami szabályt sért de mivel sok a letöltés nem számít. FB és pár hasonló is több szabályt sértett már eddig is de nekik lehet

[ Szerkesztve ]

(#136589) Somatom válasza Bozek (#136584) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt írtuk mi is Tamásnak. Azt válaszolta, hogy a Play a legfőbb terjesztési felület, ami neki jövedelem és reklám. Ha ettől megfosztják, akkor neki már nem éri meg csinálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136590) Bozek válasza Somatom (#136589) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor miről beszélünk? Amúgy egy XDA-s topik is hozna szerintem letöltőket, az AdMob-nak meg nem feltétele a Google Play-es terjesztés tudtommal.

(#136591) Mr Dini válasza Somatom (#136558) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ez normális. Minden feltöltött videót konvertál a Google és előállít minőségtől függően egy 1080p-s, 720p-s, 480p-s stb minőségű verziót. Az eredeti fájl letöltése természetesen azonnal lehetséges, de a platform megosztásorientált (is), s azért konvertál, hogy ne kelljen a 4k-s forrásfájlt lejátszania a kliensnek kisebb felbontással / mobilneten. Pontosan, mint a Youtube esetén. Illetve a kodek probléma kiküszöbölésére is remek. A Google célja, hogy minden platformon egyforma legyen a content, ne függjön a klienstől a támogatás kérdése.

Attól még az adataid nem kerülnek ki harmadik félhez, szerintem hasznos funkció.

(#136584) Bozek

Az érv helytálló és működhet, de nagyon sok lehetőségtől esik el a fejlesztő Play Store nélkül. Google Ads (elméletben működhet, a gyakorlatban sokszor visszavonják), IAP lehetősége, de a legnagyobb szívás a SEO-val van. Lehet, hogy már befutott alkalmazásoknál működhet a dolog, de akkor is borzasztó nehéz kiküzdeni, hogy a Gúgli keresésekben elsők közt szerepeljen az app, az emberek kattintsanak stb. Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag a nulláról kell felhúzni mindent, ha az ember statisztikákat, feedbacket, app crasheket akar fogadni. A Google erre mind adott lehetőséget, amit szerintem is elég gyász módon korlátoz az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#136592) Bozek válasza Mr Dini (#136591) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem tudom, ebbe annyira még nem mélyedtem bele. De van AdMob Firebase alapokon is, valamint ugyanott analitikát is lehet csinálni. Nekem csak egy adatbázis van ott, amit gyakorlatilag ketten használunk, így sok adatot nem kapok az alkalmazásról.

Az IAP lehetősége meg licenc alapon megoldható, ahogy az AdGuard is csinálja. De én személy szerint utálom az IAP-ot, max. ha egyszeri fizetésről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#136593) darvinya


darvinya
titán

Ha már Google és feszegetjük mit, miért csinál.
El kezdtem használni a Blokada app-ot, ami most már havi előfizetést kér, hogy ne adja ki/el szokásaim adatait.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136594) tybsen válasza darvinya (#136593) üzenetére


tybsen
addikt

Uhh ez már majdhogynem zsarolásnak hangzik :Y

(#136595) Viktor0610 válasza darvinya (#136593) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez az oldalukat olvasva nekem nem jön át.
Valami link/kép/akármi erről? 🤔

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#136596) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Olyan programot keresnék, ami a magyarországi dvd és bluray megjelenéseket mutatja pár hónapra előre. Létezik ilyen?

(#136597) darvinya válasza Viktor0610 (#136595) üzenetére


darvinya
titán

Új app első frissítésnél adta ezt az üzenetet egyszer.
Most jött egy újabb frissítés, amiben már csak előfizetést erőlteti, mert nem biztonságos és nem blokkol sok reklámot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136598) sopruk válasza woodworm (#136523) üzenetére


sopruk
aktív tag

Köszi szépen ez nagyon jó! Kipróbáltam és tényleg működik. Igaz végül megvettem az Osmand+ verziót, mert abban van Wikipedia is.
Meg lehet rosszul csináltam valamit, de az alaptérképet nekem nem mutatta ezzel a módszerrel: letöltöttem a forrás oldalról az Ausztria térképet, de csak a POI-k látszottak. Lehet, hogy csak azt lehet frissíteni, amit már a programmal letöltöttem…?
Mindenesetre nagyon jó infó a későbbiekre nézve, ha valamely eszközön a sima verziót használja az ember.

(#136599) sopruk válasza batagy (#136522) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én ezt a térkép beállításainál a GPX fájlok menüpontban adtam hozzá, de jó tudni, hogy egyszerűen bemásolni is lehet, köszi az infót!
Végül én is megvettem tegnap, legalább támogatom is a fejlesztést, ennyit simán megér. Minél többet tanulmányozom a működését, egyre jobban tetszik :)

(#136600) crok válasza darvinya (#136597) üzenetére


crok
Topikgazda

Valamit csúnyán félreértesz.
Itt a frissítéssel kapcsolatos blogbejegyzésük, olvasd végig, neked a "Another big change that v4 introduced is the VPN functionality" részhez kell ugranod. A Blokada alapvetően egy lokális VPN-t használ a reklámblokkolásra - de van mostmár VPN szolgáltatásuk is. Ez kerül pénzbe, nem látok olyasmit amiről beszélsz hogy "ha nem fizetsz akkor kiadják a szokásaid adatait harmadik félnek". Sose volt ilyen, most se lett ilyen. Nem is nagyon tudom elképzelni hogy ezt bárki megléphetné aki open-source appot fejleszt hiszen nyilvánvalóan a nyílt forrásban ez a működés benne lenne és mindenki elpártolna.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.