Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136901) darvinya válasza Somatom (#136899) üzenetére


darvinya
titán

Jelentsd a hibát Bank-ba, s visszaállítják SMS-re.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136902) Somatom válasza zhata (#136900) üzenetére


Somatom
veterán

Tudomásom szerint nincs. Eddig minden esetben a telóra jött az SMS. Most kitalálták ezt a mobilappos hitelesítést. Kedves tőlük, de sztem az SMS -es megerősítés nem volt annyira gáz. Írom ezt úgy, hogy ugyanazon a készüléken kell webes felületen beírnom a kódot, mint amelyikre az SMS érkezik. Az bosszant, hogy ha egy ilyen hitelesítés tud működni neten, akkor a kártyás tranzakciók értesítéseinél miért ragaszkodnak az SMS -hez? Abból sokkal többet küldenek, mint hitelesítőből és gondolhatod, hogy nem ingyé.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136903) G@ben válasza kaciokos (#136887) üzenetére


G@ben
addikt

Lemértem. Nem hittem volna, de terheletlenül 208cm a kerület, ráülve és gurulva 203. 2,4% eltérés, sokkal kevesebbet gondoltam volna! :F
De ettől függetlenül a gps-t is átállítottam, majd alkalomadtán letesztelem!
Köszi, hogy felhívtad erre a figyelmem! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#136904) kory24 válasza Somatom (#136889) üzenetére


kory24
őstag

Az emailbe, amit emlitesz úgy volt írva, hogy a 3.0 verziótól jön ez be. ("Frissítse telefonján a MobilBank alkalmazást a hamarosan megjelenő 3.0 verzióra!")

Még nem elérhető a frissítés.

(#136905) Somatom válasza kory24 (#136904) üzenetére


Somatom
veterán

Annyira hiányzik? Sztem ezzel adtak a szarnak egy pofont.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136906) kaciokos válasza Somatom (#136905) üzenetére


kaciokos
őstag

Azért nem rossz ez a funkció, és lehet, hogy pont ez az első lépés a kártyatranzakciós SMS leváltására app push üzenetre, az nekem is bejönne.

Megértem az Eurós problémádat, de sajnos az a helyzet, hogy magyar Ersténél vezetett Eurós főszámlával valószínűleg olyan elenyésző kisebbséghez tartozol, aki miatt nem érdemes megcsinálni, de legalábbis más funkciók bevezetésével kisebb erőfeszítéssel több embert lehet elégedettebbé tenni, szóval ha döntéshozó lennék, én is inkább másba feccölnék energiát.

(#136907) Somatom válasza kaciokos (#136906) üzenetére


Somatom
veterán

Nem olyan nagy katasztrófa. Webes felületen símán tudok intézni mindent. Jön az SMS, lehúzom a rolót, megnézem a kódot és bepötyögöm. Ezért nem tartom nagy fejlesztésnek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136908) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Van valami trükk arra, hogy telefonon (HTC U12+) a Chrome tablet verzióját tudjam használni? Hogy kell elképzelni ezt? => A Play-ből történő letöltésnél érzékeli, hogy telefont, vagy tabletet használok és annak megfelelő változatot tölt le?

Arra lenne szükségem, hogy landscape módban a megnyitott füleket felül lássam egymás mellett, mint az asztali gépnél.

Köszi a válaszokat/tippeket!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#136909) SharpSA válasza Somatom (#136899) üzenetére


SharpSA
veterán

Szerintem ha van rá lehetőség, válts bankot, ahol rugalmasabb ez a rész is... Ha meg nem zavar és egyéb úton jól működik...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#136910) crok válasza Victoryus94 (#136895) üzenetére


crok
Topikgazda

Mi ez az app pontosan, konkrétan?

Az, hogy 4GB RAM van ezesetben nem jelent túl sok mindent, ettől még a jelenség lehet "normális" működés. Az akku optimalizáció egy dolog, egy másik amit még be kell állítani az az automatikus indulás joga és a háttérben futás joga. Ha jól gondolom akkor az A1-ben az idegesítő Biztonság nevű app nincs benne (az abban levő optimalizáció pl. az ilyen jogokat és beállításokat nullázza).

Ha van root akkor azért több a lehetőség (ha más nem legalább ha lenne adb-vel logcat [1] [2] láthatnánk hogy pl. az LMK lőtte ki vagy eleve az app olyan hogy nem fut háttérben) de egy bugreport-al is sokra mehetnénk: Beállítások - Telefonról - CPU - böködni kell 10..12x és csinálja is vagy adb bugreport bugreport.zip

De egyébként van egy app amit régen használtam hasonlóra, a neve Autostart and StaY! (mirror [1] [2]) és úgy tudsz benne appot elindítani hogy "service"-ként indul, így az LMK szerint - amikor háttérbe kerül az app - nem "hidden"-ként hanem "secondary server"-ként lesz nyilvántartva amire már más korlátozások vonatkoznak (mind app darabszám mind memória tekintetében). Egy 450MB-s háttérben futó alkalmazás azért nem semmi..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136911) batagy válasza Somatom (#136905) üzenetére


batagy
őstag

Hali!

Én is úgy gondolom, hogy a PUSH üzenetes megerősítés eléggé hasznos fejlesztés, sokkal kényelmesebb lesz, én legalábbis már eddig is vártam. Viszont a 3.0 Erste mobil app még nem elérhető.

Mindazonáltal megértem a problémádat, hogy EURO-os számlára nem tudsz kezdeményezni az appon keresztül, nem tudtam.

A PUSH üzenet neked is hasznos lehet, amennyiben a webet használod, mert akkor ugyanarra a készülékre megkapod a PUSH üzenetet és csak rá kell tapizni. Viszont, abban nem vagyok biztos, hogy ez a megerősítés ugyanazon a készüléken működik-e (biztonsági okok miatt).

[ Szerkesztve ]

(#136912) Somatom válasza batagy (#136911) üzenetére


Somatom
veterán

Biztonság szempontjából nem tök mindegy, hogy push, vagy SMS? Az utóbbi müxik ugyanazon a készüléken.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136913) batagy válasza Somatom (#136912) üzenetére


batagy
őstag

Szerintem nem.

Mert az SMS-nél nincs a címzett helye azonosítva (a bankkal szemben), míg a push-nál számít a hostname is esetleg. Sok helyen van kettős azonosítás.

De nem vagyok push fejlesztő, lehet hogy nem lesz probléma. Én csak gondolnék erre az esetre is.

[ Szerkesztve ]

(#136914) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,
ismertek olyan applikációt, ami azt tudja, hogy pl. kiteszek egy régi telefont és beállított időközönként (mondjuk fél percenként) lő egy fotót, és rögzíti a memóriakártyára. Megfigyelnék egy területet, ahol nincs net. Videót nem akarok felvenni, biztonsági kamerát sem akarok emiatt venni. Ez csak egy ideiglenes megfigyelés lenne.
Köszi :R

(#136915) atesz117 válasza st6969 (#136914) üzenetére


atesz117
aktív tag

Pl: [link] (azért nem árt, ha közben töltőn van a teló)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#136916) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Érdeklődnék, hogy létezik még olyan droid-os telefon/rendszer, amiben elérhető egyfajta "egyszerű" mód/képernyő, mint az EMUI-ban az a mappás elrendezés?
Lehetőség szerint gyári megoldást keresek, külön launcher nélkül.

Új telefonban idősebb családtagomnak jól jönne, pl. egy P20 Lite-ban.
Lumia-ról jönne droidra.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#136917) snooze válasza AxBattler (#136916) üzenetére


snooze
veterán

P smart 2018,mate 10lite-ben biztos van..szerintem abba is..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#136918) DS39 válasza AxBattler (#136916) üzenetére


DS39
nagyúr

a P20 lite-on is EMUI van. gyakorlatilag megválaszoltad a kérdésedet.

(#136919) ollie válasza AxBattler (#136916) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Samsungok olyanok, hogy kikapcsolható az app drawer, így úgy fog kvázi kinézni, mint az EMUI vagy MIUI.

***

(#136920) Luissimo válasza ollie (#136919) üzenetére


Luissimo
veterán

Hol kapcsolom ki ?

(#136922) tomy86 válasza S.Holmes (#136921) üzenetére


tomy86
addikt

Én a Med Helpert használom évek óta, de már nem fejlesztik és nincs magyarítva, ha ez szempont.
A másik ami elég jó szerintem (bár a Med Helpert jobbnak tartom), a Medisafe.

(#136924) tomy86 válasza S.Holmes (#136923) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem egyik hasonló programban sem tudod beállítani, hogy automatikusan úgy számoljon, hogy bevetted az adott adagot. Erre elég egy bejegyzés a naptárban, ami 3 havonta jelez, hogy gyógyszert kell iratni.

(#136925) height


height
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy a Galaxy J5 2016 mobilon lehet e olyat, hogy pl.a facebook messenger alkalmazását letiltom az internet használattól, de pl a gmail és a többi alkalmazás tovább használja a netet....van erre lehetőség ?

(#136926) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi a tippeket, eldőlt: Galaxy A40 lesz! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#136928) szabi__memo válasza S.Holmes (#136927) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az mekkora szívás ezt követni.:( kevés app tudhat ilyet kezelni

[ Szerkesztve ]

(#136929) kiraly.andra válasza S.Holmes (#136927) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Függetlenül a számoktól, mivel tudod minden gyógyszer adagolását, azt is tudod, mikor fog elfogyni, így termékenként egy-egy naptár emlékeztető teljesen jó megoldásnak tűnik.

:a:

(#136930) tomy86 válasza S.Holmes (#136927) üzenetére


tomy86
addikt

Értem, nálam is hasonló a helyzet. Én nem szoktam minden alkalommal bejelölni a gyógyszerbevételt van amikor egy hétre visszamenőleg kattintgatom be a progiban. Mivel ezt nem akarod azért írtam, hogy a naptár is megoldás, mert mindegy miből mennyit szedsz, az orvos csak három havi adag gyógyszert írhat fel, tehát a háromhavi emlékeztető is opció lehet.

(#136932) Elemental


Elemental
addikt

Neketek indul a chrome-mal a safe in cloud? Eddig rendben ment, most valami gondja van.

(#136934) eclipse19 válasza S.Holmes (#136933) üzenetére


eclipse19
senior tag

Esetleg naptárban, időközönként ismétlődő feladatok/események?
Az időköz lehet 1 nap, 2 nap, 1 hét, stb.

Esetleg itt nézz körül:
[link]

Van néhány jónak tűnő app.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#136935) tomy86 válasza S.Holmes (#136933) üzenetére


tomy86
addikt

Elhiszem, de 99% hogy nem fogsz olyan célprogit találni, ami automatikusan úgy veszi, hogy bevetted a gyógyszeradagot (sok ilyen progit próbáltam az elmúlt években). Mivel ezek alapvetően arra lettek kitalálva, hogy emlékeztessen a gyógyszer bevételére. Más kérdés, hogy ezt a funkciót én sem használom.

[ Szerkesztve ]

(#136937) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

firefoxon valahogy be lehet állítani, hogy mindig asztali nézetet hozzon be?

(#136938) Drughi


Drughi
addikt

root és minden sallang nélkül van hívásrögzítő, ami működik is?

(#136939) Somatom válasza kalanchoe (#136937) üzenetére


Somatom
veterán

Én ezzel csinálom:
User Agent Switcher.
Beállítod, hogy Linux Firefox legyen az alapértelmezett és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136940) darvinya


darvinya
titán

Ezt az app-ot ismeri valaki? [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136941) st6969


st6969
őstag

Bocs, remélem nem gond, beraknám ide is, hátha tudja valaki.
Google címtár névjegyes kérdés.
:R

(#136942) vizimento


vizimento
senior tag

Mi A1 teló, Android 9-el.
A Chrome-ot szerintem valami virus támadta meg. Olyan értesítéseket kapok, hogy a "ms-34.likemyhistory.info" oldal frissült. Ha rákattintok, akkor meg a Posta engem sorsolt ki nyertesnek, válasszak ajándékot, adjam meg adataim, stb.
Hogyan/mivel tudnám leírtani?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#136943) gws580


gws580
tag

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy amikor a telekomnál kértem új rom felrakást a telómra galaxy a5..
Akkor megváltoznak a kernel verzió build szám meg az alapsáv verziója számok?
Mert a telón semmi nem változott a telepítés után..
Lehet csak gyári beáll visszáállítást csináltak?
Köszi

""A Jó fiúk eljutnak a mennyországba...A Rosszfiúk meg Bárhová...!!""

(#136944) darvinya válasza vizimento (#136942) üzenetére


darvinya
titán

Ezt inkább app dobálja.
Chrome csak link megnyitásra van engedélyezve.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136945) eclipse19 válasza vizimento (#136942) üzenetére


eclipse19
senior tag

Fel lehetsz iratkozva valami oldal értesítéseire.
Nézd meg a beállításokban és töröld ki a gyanús oldalaknál az értesítés feliratkozást/engedélyt.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#136946) p.t.r válasza darvinya (#136940) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nekem ez tetszik, köszönöm :R

(#136947) vizimento válasza eclipse19 (#136945) üzenetére


vizimento
senior tag

Hol találom ezt a beállítást?

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#136948) eclipse19 válasza vizimento (#136947) üzenetére


eclipse19
senior tag

A Chrome beállításaiban keresd meg. "weboldal beállítások" vagy valami hasonló alatt.
Pontosan nem tudom megmondani mert nem használok Chrome-ot, de egyszer láttam ilyen tüneteket valaki másnál és ez volt a megoldás.
Ott volt vagy 30-40 ilyen oldal, hasonló nevekkel.
Emlékeim szerint csak egyesével lehetett volna őket törölni, így végül a Chrome adatainak törlésével sikerült megszabadulni mindtől.

De az is lehet, hogy másik app-ból jönnek a weboldal nyitási kérelmek.
Látatlanba nem lehet megmondani.
Sokszor még látva is nehéz.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#136949) crok válasza vizimento (#136947) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy eclipse19 mondja a Chrome-ban: hárompontos menü oldalt - beállítások - Weboldalbeállítások - minden oldal - aztán lehet szemezgetni.. törölni mindent (is).

Ha app nyitogatja őket akkor mikor jön fel az ablak vagy bármi akkor az appváltót nyisd meg és látni kell hogy melyik app van nyitva. Érdemes letenni a telefont úgy, hogy az appváltóban törölsz mindent.. leteszed a készüléket és vársz. Amikor jön a tuti akkor egy app lesz nyitva - na az nyitja a marhaságokat.

Ja, én még a Google beállításokban kérnék a Reklám résznél egy teljesen új azonosítót.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136950) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

S9-es telefonomon volt dual messenger (lehet nem ez volt a neve) funkció mellyel lehetett klónozni a vibert, whatsup-t, facebook-t stb.. Visszatértem P10-re ahol van hasonló funkció, de a Viber nincsen a listán, pedig nekem pont arra lenne szükségem. Milyen külsős alkalmazás van amivel ezt megolható?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.