Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137601) ollie válasza DS39 (#137600) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg.

***

(#137602) Chris Kiki válasza Mtbsrác (#137598) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

A hívószám engedést a gyári tárcsázó beállításai alól lehet állítani általában.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137603) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Az előző Sony mobilomnak volt egy olyan Contacts Widget alkalmazása, amivel ki tudta tenni a képernyőre az első legutóbbi időben leggyakrabban hívott/keresett kapcsolataimnak a fényképeit kis kockákban. 12 kis kockában jelenítette meg a leggyakoribb kapcsolataimnak a fényképét. A Play áruházban rákerestem, de annyiféle van és vagy csak a kedvenceket jeleníti meg, vagy nem megfelelő formában vagy mindig volt velük valami probléma.

Ilyesmire gondolok:

Esetleg tudtok ilyen alkalmazást ajánlani?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#137604) egykori válasza egykori (#137595) üzenetére


egykori
őstag

Köszönöm, már nem kell a segítség - a probléma megoldva. :)

(#137605) zsoltzsolt válasza ollie (#137597) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ!

(#137606) Borzika


Borzika
csendes tag

Üdvözlet!

Segítséget szeretnék kérni. Nem tudok mp3t csengőhangnak beállítani, egyszerűen nem látja a telefon sehol akárhova mentem a pcről a készülékre. Ezelőtt nem volt ilyen gond. A készülék Nokia 5.1 Android verzió: 9. Próbáltam különböző alkalmazásokkal is de így sem "látja" sehol.

(#137607) Viktor0610 válasza Borzika (#137606) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A készülék belső memóriájának Ringtones mappájába másold a zenét. Ha nincs ilyen mappa, akkor hozd létre.

Samsung Galaxy A54

(#137608) Bozek válasza crok (#137589) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kazettáról mindig eszembe jut az a retró cikk, amiben az volt, hogy 1988-ban a rádió is sugárzott C64 játékokat. Csak fel kellett venni őket.:D

(#137609) Somatom válasza Bozek (#137608) üzenetére


Somatom
veterán

Basszus! Én azt hittem, hogy az volt a New Wave. Kicsit fura volt, de azért lehetett rá táncolni. Hasonlított a Sigue Sigue Sputnik "zenéjére". :D

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137610) Borzika válasza Viktor0610 (#137607) üzenetére


Borzika
csendes tag

Csináltam ott sem látja.

(#137611) crok válasza Bozek (#137608) üzenetére


crok
Topikgazda

A Fisher "Music centerünk" tudott dupla sebességgel kazettát másolni - ha a fejhallgatókimenetbe bedugtál egy 6.3mm-es átalakítót és nem tettél bele (fej|fül)hallgatót akkor némán és 2x sebességgel tudtál másolni.. bármit és mindent IS : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137612) mobilizmo válasza crok (#137611) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Már régen nem használom, de egyszerűen nincs szívem megválni gyönyörű, imádott Technics RS-BX646 magnómtól. '92-ben 46.000 jmf-ba került a Keravillnál. Persze egy csomó kazettám is van hozzá, dobozban.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#137613) Aurig@ válasza mobilizmo (#137612) üzenetére


Aurig@
őstag

Nekem `95 óta van meg, én már "csak" 40000-ért vettem, akkor. Nem adnám el, nagyon kiszolgált engem.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#137614) K.Andras.Vfx


K.Andras.Vfx
tag

Srácok szerintetek melyik a legjobb telefonbeszélgetés rögzítő? Ki használ ilyet és mik a tapasztalatok? :U

(#137615) bigrock válasza Aurig@ (#137613) üzenetére


bigrock
addikt

Mielőtt Beg kihajigál bennünket, én is benosztalgiázok a Pioneer CT506 deckkel... :)

(#137616) k850 válasza K.Andras.Vfx (#137614) üzenetére


k850
addikt

Rendszer és készülék függő!
Android 9 Pie nem támogatja a felvételt, csak a külső hangszórón keresztül. Én az ACR hívasrögzítőt használtam, Sony-nál nagyon jó volt az android 8-ig.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#137617) K.Andras.Vfx válasza k850 (#137616) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

8.1 van nekem, és most az automatic call recordert használom csináltam is pár tesztet müxik szépen, automatikusan felvesz minden beszélgetést...

Azért kérdeztem hátha találok jobbat mint az eddigiek, ebben az automatic-ban csak a reklámok zavarnak, viszont marha kényelmes, hogy nem kell nyomkodni semmit automatán veszi.

(#137618) Viktor0610 válasza K.Andras.Vfx (#137617) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az app megvételén nem gondolkodtál? ;]

Samsung Galaxy A54

(#137619) K.Andras.Vfx válasza Viktor0610 (#137618) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Nem találtam benne ilyen lehetőséget, leszarnék pár eurót ha jó egy progi. Viszont nincs google play-em, aptoidot használok. Teljesen google mentes a telefonom. :K

(#137620) szabi__memo válasza K.Andras.Vfx (#137619) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pedig a Google rendszerét használod. Egyre nehezebb lesz megúsznod

(#137621) WhiteWalker válasza K.Andras.Vfx (#137619) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennek van értelme? :U

(#137622) ollie válasza WhiteWalker (#137621) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs.

***

(#137623) K.Andras.Vfx válasza WhiteWalker (#137621) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Van értelme, egyrészt kevés dolog van amit ne lehetne kiváltani, másrészt pedig ugye nem sok dolog van amivel igazolható lenne az, miért is kéne elfogadni egy totális monopóliumra törekvő cég "politikáját".

Kb olyan ez mintha mondjuk csak aliexpress vagy csak amazon működhetne a világban, vagy csak egy spar-ba mehetnél vásárolni és nem lennének konkurenciák. Én a szabad piac híve vagyok, a google viszont nem, ő egy totalitárius rendszerben gondolkodik amelyben a nagy cég erőfőlényét kihasználva tisztességtelen eszközökkel rád kényszerít és nem pedig ajánl neked egy "üzletet"... :U

Persze ahogy látjuk a szabadságnak ára van...

(#137624) szabi__memo válasza K.Andras.Vfx (#137623) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagy különbség hogy ezt az egészet ők készítették a többiek csak "lopják'. Hogy a magyarázatodhoz hasonuljak, olyan mintha a valaki felépítene egy piacot és más helyet követelne benne, csak mert..

(#137625) Narxis válasza K.Andras.Vfx (#137623) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mi lenne ha fordítva gondolkodnál és a Google termékei mellett más cégek termékeit is használnád így biztosítva a "szabad" piacot?

Thanos was right.

(#137626) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Lassan lecserélem a telefonom, és felmerült hogy esetleg az autóban használnám egy extra biztonsági featureként.
Létezik már erre valamilyen kész alkalmazás? Pl hogy küldjön értesítést egy előre megadott számra / emailre ha valami mozgás van, esetleg nyomkövető.
Vagy jól sejtem, hogy ez már inkább valami fizetős szolgáltatás lesz inkább? :)

Bármilyen javaslatot szívesen fogadok.
Szép napot mindenkinek!

yo

(#137627) WhiteWalker válasza K.Andras.Vfx (#137623) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azért az megvan nem , hogy az Android= Google ;]

A rendszerüket használod , csak az applikációt nem akarod , igazából nem csinálsz akkor semmit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#137628) K.Andras.Vfx válasza szabi__memo (#137624) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Aham, ilyen alapon akkor a microsoftot milyen alapon büntették? Ezzel az erővel a chat-től kezdve az üzenetküldésen át a vásárláson keresztül mindent csak microsoft szoftvereivel tehetnéd még ma is...

Mert ugye hát övék az alap rendszer. :B

Te is a rendszerüket használod és feltehetőleg vagy egy google vagy egy firefox böngészővel teszed ezt, szóval milyen alapon készített mondjuk a google böngészőt vagy keresőt a microsoft oprendszerére? A google alapból is a microsoft platformján a keresővel alapozta meg a vagyonát... :K

Valamiért helyet követeltek benne de miért is, csak mert?!... :F

[ Szerkesztve ]

(#137629) K.Andras.Vfx válasza WhiteWalker (#137627) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

"Azért az megvan nem , hogy az Android= Google"

És az megvan hogy közel 5 milliárd dolláros büntetést is kapott már a google mindazon tevékenység miatt amit felsoroltam?

https://bitport.hu/4-3-milliard-euros-buntetes-a-google-nek.html

Nyugi, ez még csak a kezdet... Versenyjogi értelemben amit csinál az törvénytelen, nem véletlen kapott ekkora büntetést, és elő fogják őket még venni... :C

(#137630) szabi__memo válasza K.Andras.Vfx (#137629) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A büntetést azért kapja mert olyan hatalmas a részesedése a piacon hogy torzítja a versenyt. Az apple pont ugyanezt csinálja mégsem kap büntetést. Minden cég ugyanezt csinálja, hiszen a saját terméküket nyomják. Logikusan (mi mást?). Csak egy idő után bele kell szólni, ennyi az egész és nem több.
Természetesen én sem csak a Google termékeit használom, ha van jó alternatíva, viszont az hogy nem használok Play-t mert a Google rossz és gonosz az alufóliasisakos gondolkodás, szerintem. Teljességgel értelmetlen

[ Szerkesztve ]

(#137631) Aurig@ válasza K.Andras.Vfx (#137623) üzenetére


Aurig@
őstag

+1 teljesen egyetértek!

Igaz én megvettem egy-két alkalmazást, (nagy szükségem van rá) szerencsére mindet kedvezményesen sikerült.
Ettől függetlenül minden auto frissítést tiltottam. Semmilyen alkalmazás nem frissül magától, még az OP rendszer sem. Jelenleg is 8.1 Oreon vagyok úgy, hogy év eleje óta elérhető a 9-es Pie. Semmi előnyöm nem lenne abból, ha frissítenék, sőt, ahogy olvasgatom a telefonom topikját, nagyon sok embernek csak bosszúság volt a frissítés, mennének vissza 8.1-re, de nem olyan egyszerű. Akkor minek is?
Nem szeretem, hogy más mondja meg, mi jó vagy mi lenne jó nekem, hadd én döntsem el!
Attól mert nem a Play Áruházból telepítesz fel alkalmazásokat, nem lesz rosszabb! Több dolog van nekem is az apkmirror, apkpure oldalról, így kizárható, hogy saját maguktól leszedjenek valamit.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#137632) Somatom válasza Aurig@ (#137631) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhoz, hogy egyetlen alkalmazást is telepíts a Play -ről, el kell fogadnod a Google (GPSZ) felhasználási feltételeit. Azzal kb. mindenbe beleegyezel, amit a Google szeretne tőled. Onnantól tök mindegy, hogy 1 alkalmazást telepítesz, vagy ezret. Az Android nem = Google, de a GPSZ igen és az Android -dal ellentétben, a GPSZ zárt forráskódú.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137633) Kékes525


Kékes525
félisten

Gyors segítség kellene!

A bankomtól kaptam egy számlát 2990 forint fizetésről a google.play-nek, amiről nem tudok. A Google.play nem küldött még e-mail-t róla. Az utóbbi időben nem vásároltam semmit és most megnéztem az előfizetéseim között sincs ilyen tétel. Apg.co/helppay# GB van írva, mintha attól vettem volna valamit, de ezt nem ismerem. Most telepítettem a Waze-t a feleségem telefonjára. A feleségem telefonja az én google.play fiókomra van regisztrálva. Ő sem vásárolt semmit. Mi lehet ez? Hogyan deríthetem ki, hogy mi volt? Segítsetek! :R

Hülye vagyok! Az ESET előrefizetése volt. :W Bocs mindenkitől! :R

(#137634) M3oH

Idegességemben nem vettem észre, pedig ez volt az első, amit néztem. :W

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#137634) M3oH válasza Kékes525 (#137633) üzenetére


M3oH
addikt

Playen belül fiók/vásárlási előzményekben sem látsz semmit?

(#137635) Kékes525 válasza M3oH (#137634) üzenetére


Kékes525
félisten

A Rendelési előzményekben nincs. Az automatikus levonásnak is ott kell lennie? Csak az első fizetés van ott, az a tavalyi. Tavaly fizettem elő az ESET-re éves automatikus meghosszabbítással. Most volt esedékes a fizetés.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#137636) M3oH válasza Kékes525 (#137635) üzenetére


M3oH
addikt

Fene tudja :) Megújuló tételem nincs playen. De látom a 0Ftos vásárlásokat is, ebból gondoltam, hogy itt mindent mutat.

(#137637) SimonJanos válasza k850 (#137527) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Teljesen igazad van, már "sosem SMS-ezem", nincs is korlátlan (a tarifámban), nem éri meg, idejemúlt és pl. iPhone ingyenes ott meg akkor korlátlan... kivételesen kell most ez - ügyféllel SMS-ezni kell és kész. Pont a dőlt karakterek kellettek - igen, múlt idő mert megírtam JS szépen az egészet :C

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#137638) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Kültéri kerékpározás közben a Zene alkalmazással j(azt hiszem előtelepített LG alkalmazás) átszok le hangfájlt. Közben megy a Mi Fit is, néha bemondja mennyi idő alatt tettem meg egy szakaszt és ha túl magas a pulzus akkor azt is bemondja.
Hogyan kell beállítani hogy a Mi Fit elnyomja vagy elnémítsa a Zene alkalmazást? Nem értem jól mit mond a Mi Fit mert ugyanolyan a hangereje mint ami a Zene alkalmazásnak.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#137639) Dorcsika


Dorcsika
junior tag

Sziasztok! Van arra mód hogy a telefonom értesítő sávban, widgeten vagy bárhogy kijelezze a következő ébresztés idejét? Huawei p30 és a gyári óra appot használom ébresztésre.

Huawei P30

(#137640) tybsen


tybsen
addikt

Sziasztok egy olyan teendő lista / checklist lkalmazást keresek amivel meg tudnám oldani a következőt: vannak mindig különböző feladatok és van 15 ember akiknek el kell végezni ezeket a feladatokat. Minden emberhez tennék egy pipát ha elvégezte. de mivel mindig újabb és újabb feladatok jönnek ezért lényeges dolog lenne hogy az emberek fixek maradjanak tehát ne kelljen mindig őket újra beírni.

Erre jelenleg egy Excel táblát használok ahol a függőleges oszlopban egymás alatt sorakoznak a teendők, mellettük pedig vizszintesen az oszlopokban az egyes emberek, akikhez mindig egy pipa kerül ha elvégezték az adott feladatot. persze tudom ezt továbbra telefonon is csinálni csak gondoltam hátha létezik valami jó app erre mert laptopon jó az Excel de telefonon eléggé körülményes szerintem.

Köszönöm szépen ha van valakinek ötlete!

[ Szerkesztve ]

(#137641) jurzsolt válasza €uro (#137603) üzenetére


jurzsolt
tag

Kettőt tudok ajánlani, Conigri és a [Mad Contacts Widget
De sok hasonló program van a Playen.

[ Szerkesztve ]

(#137642) Fall-N válasza Aurig@ (#137631) üzenetére


Fall-N
veterán

Attól hogy így csinálod / csináljátok csak magatokat szivatjátok. :C

Egyrészt hiába a külső helyről telepítés az alkalmazást, attól ugyanaz a verzió bitre, mint ami a Playen van, így ugyanúgy küldhet adatot akárhová, akár a Google felé is. Másrészt a frissítés sokkal kényelmesebb, nem kell vadászni a verziókra manuálisan. Szenvedjen vele, akinek hét anyja van. De tudom ti nem frissítetek alkalmazásokat sem, most az jön. ;] Sok hasznos újítás és hibajavítás jön a frissítésekkel.

Ugyanez igaz az OS frissítésre. Attól még, hogy az adott telefon frissítése szarul sikerült az nem igazolja, hogy az Android maga szar. Nem az Android szar hanem a telefon és annak a díszes gyártója. Más gyártók normálisan megoldották, a Pienak nincs hibája. (Most tekintsünk el mi változott előnyére/hátrányára nem arról van szó, hanem a hibamentességről.)

Az emberi része meg: attól, hogy ti így használjátok és ezzel azt hiszitek, hogy ti egyfajta "elit" tagjai vagytok akik a gonosz nagy cégek tervén átláttok ez maximum vicces. Ki kell húzni az internet kábelt, mert az összes weblap, szolgáltatás a ti adataitokat elemzi, adja el reklám célra, így az összes nagy cég is, tök mindegy hogy MS, Apple vagy Google. A külső helyről telepített alkalmazások is.

[ Szerkesztve ]

(#137643) K.Andras.Vfx válasza Fall-N (#137642) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

"akik a gonosz nagy cégek tervén átláttok ez maximum vicces."

A google-nél nem sokan nevettek a legutóbbi 5 milliárd dolláros büntetés hallatán! :DDD Szóval hát nem biztos, hogy arról van szó, hogy pár ember kitalált valami összeesküvés elméletet a gonosz nagy cégek jogtalanságáról, pláne ha milliárd dolláros büntetésekkel sújtják az adott céget.

Persze vannak emberek, akik a rossz marketing szövegeket két pofára habzsolva azt hiszik, hogy mások a viccesek mert nem szarják le azt, hogy nagy cégek jogtalanságokat törvénytelenségeket követnek el, számukra elég ha a marketing osztály elrittyenti, hogy a Mark Zuckerberghez hasonló "kedves vezetők" mennyire progresszívak. Nem azok...

(#137644) WhiteWalker válasza Fall-N (#137642) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Óvatosan velük , mert a Föld is lapos ;]

(#137645) punky10 válasza K.Andras.Vfx (#137643) üzenetére


punky10
addikt

Ennyire ne menjünk bele...
Mi páran csak azt nem értjük,mi bajod pl a Play áruházzal?Csinálsz egy g-mail címet,amiben megadhatsz bármit(220 kilós,110 centis vagy,transznemű...bármi...)tehát "modern lázadóként" átvered a nagy tesót,örülsz,viszont használhatod a hivatalos Play-t.Ennyi.Innen a Google elemzői annyit látnak,jogy az a XY miket töltött le,éstúlóráznak azon,hogy kiderítség,minek a 200 kilós embernek a fitnesz-program.Mire 5-6 megfeszített munkanap után megírják a jelentésben,hogy XY fogyni akar.Ekkor egy másik csoport elkezd XY-nak fogyós alkalmazásokat ajánlani,amit Te,nemes egyszerűséggel figyelmen kívül hagysz...
Közben boldog lehetsz,mert 5-6 aljas google-szakit pár napig kivontál a gonosz,emberiség elleni project végrehajtásából... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#137646) Sungoo válasza punky10 (#137645) üzenetére


Sungoo
addikt

Hagyni kell az ilyet. Mindig van pár titkosszolgálati szakértő, aki azt hiszi, hogy a Google külön akciócsoportot állított össze, hogy az Ő fontos életét figyelje, mert Google termékeket használ. A pláne az, hogy meg van győződve arról, hogy ha kihagyja a hivatalos helyeket, akkor elbújt a világ elől, és élheti a roppant fontos életét, titokban.

(#137647) Sas madár


Sas madár
őstag

Új telefonba költöztem, van elegendő tárhely ezért szeretnék nekem tetsző zenéket össze gyűjteni.
Olyan programra gondoltam ami keresésre is használható de lehet csak random zene hallgatásra használni és ha valami megtetszik azt tudjam egyszerűen menteni.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#137648) kezman válasza punky10 (#137645) üzenetére


kezman
őstag

:DDD :C
Sungoo: ;) :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#137649) Rula válasza Sas madár (#137647) üzenetére


Rula
tag

Spotify?
(Premiummal)

[ Szerkesztve ]

(#137650) rjg válasza tybsen (#137640) üzenetére


rjg
őstag

Igaz nem checklist, hanem projektmenedzsment app, de nézz rá a JustDoo -ra.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.