Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136101) darvinya válasza crok (#136100) üzenetére


darvinya
titán

Egyik sem működik hotspot alatt.
Ha bekapcsolom a hotspot-ot, abba pillanatban kikapcsol.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136102) crok válasza darvinya (#136101) üzenetére


crok
Topikgazda

Mármint kikapcsol a Blokada? Mikor próbáltad utoljára? Volt egy GitHub issue és utána nemsokkal egy commit több mint egy éve erre.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136103) darvinya válasza crok (#136102) üzenetére


darvinya
titán

Eddig működik, ahogy nézem. :R

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136104) zolka95


zolka95
őstag

A Messenger beállításában nem találom a hangjelzés kikapcsolását.

Telót váltottam és mióta az új telóra letöltöttem a Messengert azóta nem tudom levenni a hangot.
Ugyanazt a verziót használtam, amit az előző telefonon, viszont azóta már többször frissült.
A régin is frissítettem szóval most már verziószámra megegyezik a kettő. A régin továbbra is ki lehet kapcsolni a 'Hang' résznél, az új telefonon viszont nincs ilyen opció.

[link]

A másik ilyen furcsaság a Chrome-al volt. A régin egy idő után alulra került a nav bar. Az új telón első perctől kezdve felül volt. Pedig akkor biztos megyezett a verziószámuk. (ezt a problémát megoldottam egyébként.) Csak azt nem értem hogy miért különböznek mégis az azonos verziójú appok különböző telókon. :((( Nem mindenki ugyanazt kapja vagy mi?!

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#136105) crok válasza zolka95 (#136104) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerinetm annyi van, hogy nem mindenki használja ugyanazt az OS-t (: így igen, nem ugyanazt kapják a felhasználók más-más OS API szinten.

Elsőre szerintem a régi telefonod Android főverziója eltérhet az újtól. Pie alatt (de már Oreonál is) az értesítések jól meg lettek kavarva/bonyolítva, az értesítések beállításaiban lehet nekik "szinteket" adni és mindenféle értesítésre külön-külön beállítani hogy csöröghet-csattoghat-e vagy néma és csak értesítési led, etc. Crome: hasonló a helyzet, vannak újabban olyan új beállítások/feature-ök amik csak magasabb API szinten (magasabb Android főverzióval) jönnek elő. Azt amit most látsz az az új omnibox viselkedés. A helyét is lehet változtatni.

Szerintem ennyi.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136106) SlayerSub


SlayerSub
tag

Sziasztok! Nem találtam a keresővel ezzel kapcsolatban írást, ha még is van sorry. HBO Go offline nézési megoldásnak a play on cloud appot ajánlják, abban viszont nem tudom kiválasztani a magyar szolgaltatom, igy sajna nem tudok bejelentkezni. Akkor ez nem működik nálunk, vagy akkor működne ha közvetlen GO-t fizetnék és nem szolgáltatón keresztül?

(#136107) Somatom válasza SlayerSub (#136106) üzenetére


Somatom
veterán

Kipróbáltam. Közvetlen HBOGO regisztrációval sem enged be.
"Account not found"
Sztem ez régiófüggő.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136108) SlayerSub válasza Somatom (#136107) üzenetére


SlayerSub
tag

Hát legalább ezt is tudom, köszi. Fene, pedig ennyit megtehetne az hbo. Mármint szerintem a mobilos appnak a lényege h ütközben tudjam használni. Nem hinném h mindenkinek 10 giga plusz nete van. :)

(#136109) zhata válasza Tav-Csoves (#136063) üzenetére


zhata
senior tag

Próbáld ki a VNC Viewert. Nálam teszi a dolgát.

(#136110) zhata válasza Tav-Csoves (#136063) üzenetére


zhata
senior tag

Próbáld ki a VNC Viewert. Nálam teszi a dolgát.

136069 blt.62: Miért nem próbálod meg átirányítani egy biztosan nem létező számra?

(#136111) Somatom válasza SlayerSub (#136108) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos nem vagyok benne, de úgy rémlik, hogy a Telenoros adatkeretet nem fogyasztja a HBOGO. Engem nem érint, mivel korlátlan netem van (flottás).
Egyébként van külön HBO GO topik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136112) zhata


zhata
senior tag

Új telefonom van, nem rootolt, mégis a Raiffeisen app azt írja ki, hogy a telefon "feltört", és a saját biztonságom érdekében nem enged bankolni. (Úgy látszik, ez az őrültség, mármint, hogy ha a telefon használójának adminisztrátori joga van a telefon felett, ellehetetleníti a bankolást. Sokkal egyszerűbb lenne, ha a bank és az ügyfél között jönne létre egy megállapodás, hogy ilyen esetben kizárólag, és csakis az ő felelősségére bankolhat.)
De ami lényeges. A régi telefonom rootolt és egy spec. szoftverrel (OnePlus átkapcsolás) átraktam a régin levő összes fájlt, képet, adatot, de természetesen nem az appok adatait.
A másik gépen rootolásra a Magisket használtam, amivel a rootot elrejtettem. Ennek ellenére is kiírta, hogy a rendszerem feltört.
Letöröltem, és láss csodát, már nem volt feltörve a telefon. Tehát a Raiffeisen app a telepített Magisket, (vagy gondolom a SuperSut is) figyeli.
Ezek után már csak az lenne a szép, hogy ha a számítógépen adminisztrátori jogom van, onnan sem engedne bankolni.
Gratula! :W

(#136113) SlayerSub válasza Somatom (#136111) üzenetére


SlayerSub
tag

Köszönöm az iránymutatást! :R

(#136114) crok válasza zhata (#136112) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt olvasd at Magisk + bankolassal kapcsolatban. Nemcsak a su parancs megletet hanem pl. a Magisk Manager telepitettseget is nezi/nezheti egy-egy app (banki appok, jatekok is (Pokemon Go)) meg meg sokminden mast is (pl. regen a Magisk Manager a belso tar MsgiskManager konyvtaraba mentette a ZIPeket, tehat ha volt ilyen konyvtar akkor valoszinu logikusa van Magisk is, de pl ilyen dolog hogy nezi hogy a 10+ fele LuckyPatcher vagy hasonlo app ha telepitve van akkor velhetoen root is van, etc.. etc..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136115) kidnou válasza crok (#136114) üzenetére


kidnou
senior tag

Engem már csak az érdekelne, milyen jogon fésült át a telefonomon. Szerencsére engem nem erint, Cib alkalmazás nem érzékeny a rootra

(#136117) crok válasza kidnou (#136115) üzenetére


crok
Topikgazda

Minden app lekerheti a listat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136118) zhata válasza crok (#136114) üzenetére


zhata
senior tag

Köszönöm szépen az instrukciókat, megcsináltam, de továbbra se működik.
Amúgy a Play-en a Raiffeisen alkalmazás alatt ez ellen rengetegen tiltakoznak, fenyegetőznek - jogosan - a bankból való kilépéssel is.

[ Szerkesztve ]

(#136119) kidnou válasza crok (#136117) üzenetére


kidnou
senior tag

Költői kérdésnek szántam, ha már annyira rá vannak állva az adatvédelemre, hogy a csapból is ez folyik

(#136120) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Sokat kutatgattam de nem találtam még olyan hívás rögzítőt, amiben be lehetne állítani hogy SD kártyára rögzítse a hívásokat. Ismer valaki ilyen megbízható progit?

(#136121) Somatom válasza zhata (#136118) üzenetére


Somatom
veterán

Annyira vacak a webes felület?
Az Erste megcsinálta az appot, ami megméretett és használhatatlannak találtatott. De, egyáltalán nem zavar, mert telóról is teljesen jól tudok bankolni a webes felületen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136122) laleeee


laleeee
őstag

Gmail app-on be lehet állítani dark mode-ot ?

(#136123) crok válasza Somatom (#136121) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem vacak amugy es jol mukodik mobilrol.
Nekem az app is hibatlan.
De mindegy is, ha nem nezne a root-ot az volna a baj (a regi app) de ha nezi az a baj (az uj):D
Akkor marad a DirektNet weboldal bongeszobol, az nem tud root-ot nezni (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136124) Viktor0610 válasza laleeee (#136122) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Be lehet állítani? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#136125) Somatom válasza laleeee (#136122) üzenetére


Somatom
veterán

Csak hókuszpókusszal.

Crok:
Remek! Írd meg légyszi, hogyan tudom kezelni az alkalmazásban az Eurós bankszámlámat! Enélkül semmit sem tudok kezdeni az alkalmazással, mivel arra érkezik a fizum. Hazai fiókban van a számla, van hozzá kártyám, webes felületen símán tudok intézni mindent, csak az Erste kliensalkalmazásai nem ismerik (a Pay sem).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136126) Somatom válasza crok (#136123) üzenetére


Somatom
veterán

Kicsúsztam!

Sorry, félreértettem! Leesett, hogy nem az Erste -ről írtál.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136127) laleeee válasza Viktor0610 (#136124) üzenetére


laleeee
őstag

Mi bajod van ?

(#136128) Viktor0610 válasza laleeee (#136127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha már így kérdezed, leégett a karom és most kicsit érzékeny. :(

;]

Samsung Galaxy A54

(#136129) laleeee válasza Somatom (#136125) üzenetére


laleeee
őstag

Substratum és Color Inversion . Ezeket találtam, azt hittem tudtok ti is egy párat. Mondjuk a tesómnak kell,én nem használok gmail-t, úgyhogy annyira nem fontos :)

(#136130) Somatom válasza laleeee (#136129) üzenetére


Somatom
veterán

Ilyesmit értettem "hókuszpókusz" alatt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136131) ratobi válasza Viktor0610 (#136128) üzenetére


ratobi
senior tag

:D :D

(#136132) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ,ez valami betegség hogy a gmail értesítés egy idő után nem érkezik meg ?

(#136133) crok válasza batai15 (#136132) üzenetére


crok
Topikgazda

Nalam legtobbszor egy Play services teljes adattorles es restart vagy teljes adattorles es update torles majd restart meg szokta oldani (ilyenkor mas ertesitesek is kesni szoktak).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#136134) batai15 válasza crok (#136133) üzenetére


batai15
félisten

Át álltam inkább a bluemailra.

(#136135) Crvsh3R válasza Crvsh3R (#136089) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Azoknak írom, akiknek esetleg ugyanez a hiba jelentkezne custom launchernél (nálam Nova Launcher Prime-nál): ha MIUI gyári launchere alatt kitesztek közvetlen tárcsázás parancsikont valakire, akkor arra Nova Launcher alatt nem fog kitenni parancsikont valamiért a rendszer. Miután törlésre kerül MIUI launchere alól utána már simán kiteszi a Nova Launcher képernyőjére az parancsikont.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#136136) K.Andras.Vfx


K.Andras.Vfx
tag

Srácok az megoldható valahogy, hogy el lehessen érni youtube-ot és google térképet google play nélkül?

Esetleg böngészőből vagy akárhogy? Nem vagyok pro androidos nem tudom milyen lehetőségek vannak, biztos van valami megoldás. :U

(#136137) Viktor0610 válasza K.Andras.Vfx (#136136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem a kérdést.
Maps.google.com és Youtube.com.

Vagy nem erre gondolsz?

Samsung Galaxy A54

(#136138) ratobi válasza K.Andras.Vfx (#136136) üzenetére


ratobi
senior tag

Letöltöd az .apk-t valahonnan és telepíted.

(#136139) C. s. válasza nyisziati (#136077) üzenetére


C. s.
addikt

:N

(#136140) K.Andras.Vfx válasza Viktor0610 (#136137) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Nem értek androidhoz tehát ha nincs feltelepítve a google play akkor böngészőből elérhetőek ezek androidon?

Mert akkor meg is van oldva, én azt gondoltam vagy mintha azt láttam volna youtube-on valamelyik videóban, hogy ezekhez mindenképp kell a gplay...

(Még nincs itt az androidos telom, szóval nem tudom most megnézni, viszont google play service nem támogatott rajta és ez biztos, meg nem is akarnék google-vel nagyon összebutorozni)

[ Szerkesztve ]

(#136141) DS39 válasza K.Andras.Vfx (#136140) üzenetére


DS39
nagyúr

persze lehet ezeket böngészőben is használni. :K

(#136142) Somatom válasza DS39 (#136141) üzenetére


Somatom
veterán

Csak nem kényelmes. Legalábbis, ami a Térképet illeti. Youtube -ot egyáltalán nem használok sem weben, sem gyári kliensben. TubeMate, vagy Kodi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136143) K.Andras.Vfx válasza DS39 (#136141) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Köszi az elég is lenne... Csak azért kérdeztem, hogy ha a szükség úgy hozza akkor lehet e valamilyen modon. Nem nyomogatom sokat a teloval. Játszani nem játszok teloval soha semmit (csak pc-vel), facebook-tól hányingerem van szinte alig használom (szgépen sem), instagramot meg ilyeneket aztán pláne abszolút nem... :DDD

Szóval csak viberem van, lesz még rajta egy androidos edge böngésző, outlook, vimeo, egy progi amivel távolról irányíthatom a szgépem és kb ki is fújt. :DD Ezek a fontosak, minden más igazából másodlagos és untig elég ha esetleg böngészőből elérhetőek végszükség esetén.

[ Szerkesztve ]

(#136144) DS39 válasza Somatom (#136142) üzenetére


DS39
nagyúr

én YouTube Vanced-ot használok, a gyári tele van reklámmal.

(#136145) Somatom válasza DS39 (#136144) üzenetére


Somatom
veterán

Ez már egyéni preferencia kérdése. A gyári kliensnél bármi jobb. Úgy rémlik, hogy a YT még webes felületen is reklámokat dobál.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136146) Tav-Csoves válasza 1egaly (#136064) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nagyon szépen köszönöm, tökéletesen működik.
Egy picit problémás az Android-Android
de elsőnek a Win10-android tök jó!
köszi még egyszer

(#136147) 1egaly válasza Tav-Csoves (#136146) üzenetére


1egaly
aktív tag

A win-win is hasznos,mert csak benyomom a laptopot és ha olyan a téma,feladat egy képernyőről lehet nyomatni... ;)

(#136148) Atlantis


Atlantis
veterán

Hello!

Tud esetleg valaki olyan működő mail-programot Androidra, ami kezeli a iCloud-os alias címeket is?

Köszi!

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#136149) Viktor0610 válasza Atlantis (#136148) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól sejtem, bármelyik ilyen.
Pontosabban, ha küldeni is szeretnél az egyes aliasok alól, akkor a több aliast be kell állítsd külön-külön, mint fiók.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#136150) Atlantis válasza Viktor0610 (#136149) üzenetére


Atlantis
veterán

Sajnos nem...legalábbis nem sikerült beállítani aliast, csak a "fő" címet. Se Gmail, se a Samsung mail nem fogadta el....más kérdés, hogy az Apple is elmehet a pi...ba a az alkalmazásspecifikus jelszórendszerrel vagy mi a a rossebbel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.