Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137901) DS39 válasza Oldman2 (#137899) üzenetére


DS39
nagyúr

Google Fotók alkalmazással automatikusan megtörténik a fényképek szinkronizálása.

[ Szerkesztve ]

(#137902) tomy86 válasza Oldman2 (#137894) üzenetére


tomy86
addikt

A szűrőknél beállíthatod, hogy csak azokat a fájlokat szinkronizálja, amik x napnál újabbak. szűrők - feltétel: fájl kora újabb. Ezt a funkciót soha nem használtam, úgyhogy csak tipp, hogy ez azt csinálja, mait szeretnél.

(#137903) Oldman2 válasza DS39 (#137901) üzenetére


Oldman2
veterán

Azzal kezdtem, hogy a Google Fotókat teljesen hanyagolom a továbbiakban.

@tomy86

Sajnos a Szűrők funkció csak a fizetősben megy, vakon (hogy nem tudom hogyan működik), nem akarom megvenni az alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#137905) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak.
YouTube videó letöltésére Androidon jó ideje a NewPipe nevű appot használom.
Nem régiben szerettem volna egy Facebook csatorna heti Live videóját (2 óra) letölteni mobilnet takarékosság okán. NewPipe nem kezeli az FB URL-t.

Így csak a következő képp tudtam megoldani:
1) Böngészőben teljes, asztali nézetben megnyitom a kívánt FB page-et, azon belül a videót.
2) Másolom az URL-t
3) Online videó konvertáló oldallal letöltöm.

Ezt szeretném kikerülni. Viszont az androidos FB app nem ad lehetőséget URL megtekintésre, sem másolásra.

Ki mit javasol erre tapasztalat alapján?

(#137910) k850 válasza zsoltip (#137905) üzenetére


k850
addikt

Letöltögetéssel mindig biztonsági és jogi probléma szokott lenni, gondolom ezért védik ezerrel.
Én erre a [Snaptube] alkalmazás szoktam használni. Google boltban természetesen nem fogod találni! Vagy két éve használom eddig a reklámokon kívül nem okozott semmi gondot. De van reklám szűrőm is! 😁

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#137912) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van alkalmazás, ami a megjelenítendő névjegyeket kezeli?
Sajnos MIUI egyszerre 1 fiókot enged, no comment...
A céges fokból szertném kizárni a telefonszámokat, csak email címek kellenek, de a többi fiók teljes tartalma maradjon.

#?*@&!

(#137913) Jim74 válasza Oldman2 (#137895) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, megnézem :R

(#137914) rjg válasza zeon.hu (#137912) üzenetére


rjg
őstag

Nálam xiaomi.eu alatt a megjelenítendő névjegyeknél van fiókonkénti, de összes opció is. Ez utóbbinál minden névjegy látszik.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#137915) zeon.hu válasza rjg (#137914) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ok, de én a cégest szeretném kizárni.
Legalábbis a számokat (rengeteg van), mert a mail címek kellenek.

#?*@&!

(#137916) kiraly.andra válasza Jim74 (#137885) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Annyit még erről, hogy nincs automatikus cellagyűjtés - legalábbis akkor nem volt, amikor én pár éve még használtam -, az adott helyhez tartozó 5-10 tornyot kézzel kell hozzáadni a listához. Ez persze nem nagy dolog, csak egyszer kell megtenni, ráadásul akkor is a kapcsolati előzmények közül, pár kattintással.

:a:

(#137917) darvinya


darvinya
titán

Mitől kellett törölni utóbbi hsz-imet?
AO, mint Android One rövidítve.
Vagy mi volt a gond?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137918) Jim74 válasza kiraly.andra (#137916) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R
Kapcsolati előzményeket hol talalom?

(#137919) svgyula


svgyula
addikt

Üdvözletem! Szükségem lenne(ha létezik?) egy hangerő keverő aplikációra. A probléma a következő az autóban levő androidos fejegység nem kezeli jól a különböző alkalmazások hangerejét. Azonos fő hangerő mellett: zene lejátszás üvölt, a rádió hangos, a videó lejátszás hangos, a navigáció halk. Vagyis ha menet közben kell a navi és nem akarok kukán ülni az autóban akkor gond van. Igaz lekeveri a beállítás az összes aplikáció hangerejét akár 0-ra is de és ez a fontos a navigáció túlságosan halk a többi alkalmazáshoz képest.
A kérdésem, létezik olyan aplikáció ahol hozzátudom rendelni az egyes alkalmazásokat és tudom a hangerejüket szabályozni? Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#137920) mobilizmo válasza crok (#137890) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Meg tudom erősíteni. Erste és CIB is működik. CIB nem engedi az ujjlenyomatos hitelesítést, csak a pin kódost.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#137921) csipuka válasza Jim74 (#137861) üzenetére


csipuka
senior tag

Erdemes a cellainfot hasznalni?
En szinte sose kapcsolom ki a wifit, es a wifi kapcsolodasa (otthon vs ceg) valtja a profilt.

(#137922) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nálunk is elérhető a Google Go: A lighter, faster way to search [link]
Király cucc, és van új google search widgetje is ami megint nagyon frankó.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#137923) Jim74 válasza csipuka (#137921) üzenetére


Jim74
nagyúr

Munkahelyen nincs wifi.

(#137924) csipuka válasza Jim74 (#137923) üzenetére


csipuka
senior tag

Ok, akkor ez nem mukodik. A kozelben sincs mas wifi? Lehet nem kell csatlakozni, csak latni.
Esetleg idozito az nem segit? En pl elegge fixen jarok a meloba es haza.
Nem akarlak lebeszelni a cellainforol, csak alternativat keresek.

(#137925) kiraly.andra válasza Jim74 (#137918) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Meg fogod találni, magától értetődő: a "Connected to cell" trigger azon részénél, ahol látszanak a cellák, van egy lefelé mutató nyíl. Az egy menüt nyit meg, benne pedig ott az "Add cell (from recent)".

:a:

(#137926) kiraly.andra válasza csipuka (#137921) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nálam annak idején a cellák alapján történt a wifi/mobiladat ki- és bekapcsolása, a többi pedig már a wifi státusza szerint. De ez régen volt, most már soha nem kapcsolom ki a wifit. Ettől függetlenül nem tudok olyan szempontról, amely miatt cellák figyelése helyett jobb lenne valami más.

:a:

(#137927) kidnou válasza mobilizmo (#137920) üzenetére


kidnou
senior tag

Érdekes, nálam CIB rendesen működik. App féltelepítésnél figyelmeztetett a Root-ra leokéztam, nem nyafog érte

(#137928) ollie válasza svgyula (#137919) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha Samsung telefonod van, akkor a Sound Assistant a Samsung App Store-ból.

***

(#137929) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Galaxy s9-en szeretnék google payt, walletet használni. Google pay-re azt írja, nem kompatibilis az eszközzel... WTF? Hazánkban ez nem használható?

(#137930) Dr.NX válasza kalapacsolok (#137929) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nincs Magyarországon.
10 mp Google keresés:
https://en.wikipedia.org/wiki/Google_Pay#Supported_countries

Elfogadom a sütiket.

(#137931) kalapacsolok válasza Dr.NX (#137930) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

köszi, keresgéltem, de én nem találtam infót. Csak azt, hogy az én készülékemmel nem kompatibilis, máskor nem ezt írja ki, hanem h ebben az országban nem elérhető. furcsa volt.

(#137932) Dr.NX válasza kalapacsolok (#137931) üzenetére


Dr.NX
addikt

Amúgy van workaround, apkmirrorról le lehet szedni, angol címmel regisztrált Revolutos kártyát szoktak mögé tenni.
Több infó a Revolut topikjában.

Elfogadom a sütiket.

(#137933) svgyula válasza ollie (#137928) üzenetére


svgyula
addikt

Nem ez egy 2 din-es androidos rádió.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#137934) kuksa90 válasza mobilizmo (#137920) üzenetére


kuksa90
őstag

A CIB-nek valami nálad jelentkező betegsége lehet, nálam megy az ujjlenyomatos belépés, hitelesítés...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#137935) mobilizmo válasza kuksa90 (#137934) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Elképzelhető. De nem ér meg nekem annyit, hogy most ezzel foglalkozzak.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#137936) kuksa90 válasza mobilizmo (#137935) üzenetére


kuksa90
őstag

Nem is szeretnélek kötelezni, pusztán jeleztem, hogy van az úgy sem... :)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#137937) mobilizmo válasza kuksa90 (#137936) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ja persze sejtettem. Meg azért írtam, hogy mivel pin kóddal működik, nem foglalkozom vele, nekem így is teljes értékű.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#137938) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Üdvözletem!

A napokban megtelt a SIM kártya memóriám (kb. 250 névjegy fért rá). Telefonra sosem mentek névjegyet, mert nem megbízható.
Mit ajánlotok, milyen eszközt/alkalmazást használjak névjegy tárolásra?
Google gmailhoz, akármihez nem szeretném csatolni, ne nálam halásszák az adatokat. Sőt, semmilyen megbízhatatlan, adathalász szoftver nem érdekel. Létezik olyan, amiben meglehet bízni?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#137939) F.E.K.. válasza AssAssynn (#137938) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Részemről csináltam magamnak szervert, az elég megbízható... legalábbis nekem.

;]

Ha nem te írod akkor kénytelen vagy megbízni a programokban. Esetleg marad a papír és a ceruza...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#137940) kovacs65 válasza AssAssynn (#137938) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én erre azt szoktam mondani, hogy anyósom telefonszámát az FBI-CIA-KGB sőt még a kínaiak is megnézhetik.
Egy ilyen szám nem bankkártyaadat.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#137941) AssAssynn válasza kovacs65 (#137940) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ha csak egy anyós számáról lenne szó... de nem szívesen kürtölöm szét a kapcsolati szálaimat. Gondolom nem kell magyarázni, hogy miért. Tényleg nincs erre semmilyen megbízható megoldás? :/

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#137942) junior11 válasza AssAssynn (#137941) üzenetére


junior11
veterán

Én sem tudok más megoldást, évek óta a Google fiókban vannak, amelyet erős jelszó és 2FA véd.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137943) F.E.K.. válasza AssAssynn (#137941) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ha csak az online szinkron rész a gond és windows-t használsz, akkor ezzel például tehetsz egy próbát: android sync

Ez teljesen offline szinkronizál a windows alatt futó MS Outlook-al.

(vagy saját kiszolgálót üzemeltetsz, az is működik. Bár persze ennél macerásabb...).

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#137944) kovacs65 válasza AssAssynn (#137941) üzenetére


kovacs65
senior tag

A Sony-nak van egy ilyen programja. Az még az egyszerű butafonról is lement mindent. Számok, SMS-ek. Keresem a nevét.

MyPhoneExplorer

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#137945) ollie válasza AssAssynn (#137938) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a google felhőben meg lehet bízni, a sim kártya viszont tönkremehet. Ha nem bízol a google-ben, azzal csak magadat szopatod.

***

(#137946) MADcat válasza AssAssynn (#137941) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hidd el, ha arre valaki tényleg kíváncsi, meg fogja tudni oldani azt a telefonod nélkül is. De egy Excel táblázattal és egy jól titkosított konténerrel, amit felhőben tartasz, nem lősz mellé sztem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137947) w.miki


w.miki
veterán

Egyik telefonról a másikra adatokat/progikat/beállításait átvivő alkalmazást tudnátok ajánlani?
Samsung J510-ről A70-re költöznénk. Samsung Smart Switch programot ajánlja ehhez, amit végig is futtattunk, de az alkalmazásokat nem látom az új telefonon.
Vagy még várni kell valamire, wifin egyesével, és lassan megy? Vagy van jobb app, erre a célra?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#137948) darvinya válasza AssAssynn (#137938) üzenetére


darvinya
titán

Kérdés
Van internet elérés telefonodon?

Ha igen, akkor teljesen mindegy hol vannak a számok, mind kiolvasható.

w.miki

Külső app-nak root nélkül nincs joga kiolvasni kimentett app adatait.
Viszont beépítet app mentő sem fogja lementeni és átvinni app adatait, ha Op. rendszer száma eltér.
Mivel app-ok beállításai eltérnek Op. rendszereken.
De megnézheted Samu mentő/átvivő app-ban nincs külön beállítás a külső app-hoz.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137949) svgyula válasza w.miki (#137947) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nálam ez úgy működik, hogy a régi telón csinálok egy biztonsági mentést SD kártyára. Ezután átrakom az új telóba és a helyreállítást elindítom. Ez a honor6-ról honor9-re szépen működött. A samuról sajna nincs tapasztalatom.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#137950) svgyula válasza AssAssynn (#137938) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én mindig az SD-re lementem majd azt bárhova kirakhatod. Amúgy teljesen mindegy, hogy a sim vagy a teló tartalmazza a számokat ezt működő telefonnál simán ki lehet olvasni úgy, hogy észre sem veszed. A sim-ről macerásabb átrakni ha viszont meghal akkor elveszett az összes, míg SD-ről 3mp és ott az összes szám. Elég azt az egy állományt pár Mb egy USB tárolóval megbízható fiókba berakni. Ha meg felgyűlik még több szám akkor simán mellé menteni vagy felülírni........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.