Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137951) WhiteWalker válasza AssAssynn (#137938) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor okostelefont se használj :U
Azt nem tudnak rólad amit nem akarnak....
Annyira nehezen tudok ezek mellett elmenni ,mint pár napja ment itt az " én nem használok gugli appot mert ördögtől való , de az androidos azért használom" kommentek :U

(#137952) szabi__memo válasza WhiteWalker (#137951) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

"gyíkemberes Google chemtrail" :D

(#137953) nyisziati válasza WhiteWalker (#137951) üzenetére


nyisziati
veterán

Ez teljesen így van. Részben az AI-t is azért fejlesztik, hogy a "big datá"-ból minél hatékonyabban létre tudják hozni a vásárlói profilt, amit aztán akár befolyásolni is tudnak... A jobbik eset, ha csak tömegméretekben, de sajnos mivel személyhez köthető egy-egy készülék (és az azon lévő accok), ezért azok összekapcsolásával elég komolyan bele tudnak látni az ember életébe.

[ Szerkesztve ]

(#137954) Jim74 válasza csipuka (#137924) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

kiraly.andra Neked is :R

(#137955) darvinya


darvinya
titán

Nekem nagyon bejött az új Play áruház app, nem kinézet miatt.
Hanem vehető külön zenék is. :C

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137956) AssAssynn


AssAssynn
őstag

junior11 - F.E.K.. - : Köszönöm!

kovacs65: Köszönöm, de ez a gépre menti le ha jól látom, de nem ez a cél.

ollie: Hát ezt elég fura volt még olvasni is. Őszintén az lep meg, hogy valaki még bízik ezekben a cégekben. :F

MADcat: Jó, csak nem mindegy, hogy a Magyar Rendőrség tudja meg, akik elől nincs mit titkolnom, vagy mindenféle üzleti vagy akármilyen alapon működő idegen cég/szervezet/kör. De különben napi szinten szeretném a névjegyeket használni a telefonon, nem csak tárolni. Ezt már már is félreértette, úgyhogy elnézést, ha rossz volt a korábbi megfogalmazásom.

darvinya: Gondolod ennyire vészes a helyzet? Nem a TEK elől akarok titkolni bármit, hanem a cégek/szervezetek elől. Különben mindig új fake google accot, és netmentességet használok a telefonálós telefonomon... bár kitudja nem-e titkon csatlakozik a netre esténként, vagy fene tudja.

svgyula: De mivel, vagy hogy? Nekem az új névjegy mentésnél csak SIM, telefon, googlefiók választási lehetőségek vannak.

WhiteWalker: remélem azért nem bánod, hogy használni akarom. ;)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#137957) DrBubo77 válasza AssAssynn (#137956) üzenetére


DrBubo77
addikt

De nem érted a lényeget. Ha okostelefont használsz, akkor megszerezhetik a névjegyeidet, mindegy hogy hol tárolod, SIM kártyán, a telefonon vagy Google-fiókban.

Ha az adataidra van szükségük, nem a Google szervereket fogják feltörni, hanem a készülékedet fogják meghackelni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#137958) kidnou válasza AssAssynn (#137956) üzenetére


kidnou
senior tag

Felcsatlakozol a netre, máris mindent tudnak rólad ha akarnak, lehet fake accod, vagy simen a névjegyek, nem számit

(#137959) szabi__memo válasza AssAssynn (#137956) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Téged csak egy dolog véd meg. Ha nem használsz hálózatot. Sem wifi-t, sem bt-t, sem mobilt.

(#137960) MikeWazowski válasza darvinya (#137955) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Van új?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#137961) kidnou válasza MikeWazowski (#137960) üzenetére


kidnou
senior tag

Frissült, teljesen átváltozott

(#137962) zsoltzsolt válasza AssAssynn (#137956) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Azért ritkán lehet olvasni ilyen önbecsapást.
Sajnos ez a mai világ erről szól, el lehet menni egy barlangba lakni egyedül, na ott teszem védve lesznek az adataid, bár szerintem akkor is tudni fogják, hogy hány szem málnát szedtél le egy a szomszéd erdőből. Ezt vagy elfogadod vagy kár élni. De azt gondolni, hogy ezekkel megvédted az adataid...erre nem is lehet mit mondani.

(#137963) domerator


domerator
veterán

Hello

Bixby voice eseten vegig nyomva kell tartani a bixby gombot? Nekem most csak igy mukodik, de kicsit kenyelmetlen.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#137964) darvinya válasza AssAssynn (#137956) üzenetére


darvinya
titán

Csak egy kis felvillany:

Van net amit látsz, s van net amit nem látsz.
Amit nem látsz, azon keresztül minden adat kiolvasható.
Digitális világban adatok védelme a kincs, elvileg.
De cégeknek nem a Te fontosnak és titkosnak hit adatok a lényeg.
Hanem a szokásaid, és ismerős, barát, üzletfél, stb. szokásai, ami által rád sózzák termékeiket.
Magyarul célzott fogyasztó leszel!

Ezzel biztosan nagyobb profitot tudnak szerezni, mint vaktában lövöldözni.

Biztosan szeretnét tudni számokat?
Használ betárcsázós analóg telefont, a telefonkönyvedet rakd széfbe.
Csak hát ilyen hálózat már nincs.

Szerinted másik féltől kiindulva nem lehet szálakat összekötni, stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137965) MikeWazowski válasza kidnou (#137961) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, akkor lehet még nálam nem frissült, mert nem látok semmi különbséget. Mi az új verziószáma? Nálam: 16.2.25

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#137966) zsoltzsolt válasza darvinya (#137955) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Eddig nem lehetett külön zenét venni? 🤔

(#137967) Fall-N válasza zsoltzsolt (#137966) üzenetére


Fall-N
veterán

Dehogynem. :D

(#137968) zsoltzsolt válasza Fall-N (#137967) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Azt hittem, hogy kezdek szenilis lenni 😁

[ Szerkesztve ]

(#137969) darvinya válasza zsoltzsolt (#137966) üzenetére


darvinya
titán

Play áruházban?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137970) kidnou válasza MikeWazowski (#137965) üzenetére


kidnou
senior tag

16,3,36 ma reggel frissült nálam

(#137971) svgyula válasza AssAssynn (#137956) üzenetére


svgyula
addikt

Hát ez az! Meg kellene tanulni a névjegyek kezelését és nem lennél ennyire megrögzötten üldözés mániás. A névjegyek-három pötty-beállítások-importálás-exportálás-exportálás a tárhelyre. Majd ha megtörtént akkor ezt az állományt ami egy 000001.vcf(növekvő) állomány lemented és készen vagy! A másik dolog az még eszedbe sem jutott, hogy nem a te telefonodat nézik hanem azét akivel beszélsz? Vagy csak simán azoktól szóródik szét az információ? Mert én inkább ezektől tartanák mint ahogy te képzeled, hogy egy csurivadász kém mint a misempaszulyban rád tapadt? Amúgy pontosan elég ha bármelyik felrak a fosbukra és márt mindent tudnak rólad! Na annál nagyobb adattolvaj nincs. Még akkor is tárol rólad valamit ha soha nem léptél be de ugye bármelyik haver, kolléga, partner igen! :DDD Aztán sorrendben az adathalászat(nálam) kugli, windows, aple, Ugye nem véletlenül mind ámerikás cég? A többi az kis cicamica hozzájuk képest a virusírtó cégek és társaik.
Ezért mondják, hogy a személyes kapcsolatot semmi nem pótolja de elcseszi!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#137972) MikeWazowski válasza kidnou (#137970) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#137973) bcsarli


bcsarli
tag

Sziasztok!
Olyan zenelejátszót keresek, ami bezáráskor megjegyzi hogy hol járt, és onnan tudja folytatni a megkezdett audio anyagot.
Legtöbbször hangoskönyvet hallgatok és ez a hosszából adódóan több napig is elhúzódhat.
Emiatt előfordulhat hogy közben bezárom a lejátszót, és nagyon nehéz megkeresni hogy az adott könyvben meddig jutottam.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#137974) Somatom válasza bcsarli (#137973) üzenetére


Somatom
veterán

Az összefoglalóban levő Music Folder Player -t használom hangoskönyvekhez. Mediatek procira allergiás, annál csak a fejezet elejéről indul. Más procival a pontos pozíciótól folytatja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137975) bcsarli válasza Somatom (#137974) üzenetére


bcsarli
tag

Köszi, kipróbálom.
Redmi Note 7 a teló, úgyhogy Snapdragon proci, így remélem működni fog.

(#137976) bcsarli válasza Somatom (#137974) üzenetére


bcsarli
tag

Kipróbáltam, tökéletesen olyan amilyet szerettem volna. Nem volt időm belemélyedni, de eddig nem tudtam beállítani hogy a borítóképet mutassa lejátszáskor, ha úgy szeretném.
Erre van benne lehetőség?

(#137977) Somatom válasza bcsarli (#137976) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, én hallgatni szoktam a hangoskönyveket, nem nézegetni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137978) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Elég régóta hbo go előfizető vagyok.
Tegnap vásároltam egy s10+ készüléket, az alkalmazás szerint az ip alapján nem az országban vagyok. Mit lehet ezzel tenni?

Lehet köze van hozzá, de a google felhőből sem tudtam visszaállítani sms-t, híváslistát.

(#137979) Somatom válasza bostone (#137978) üzenetére


Somatom
veterán

Nem sokat. Mostanában ez az egyik slágertéma a HBO GO topikban. Olvasgass ott!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137980) Bozek válasza Somatom (#137979) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem tökéletesen megy Xperia XZ1 Compact-on. Mondjuk csak WiFi-n, mobilneten DRM hibát ír. Igaz, root van, de ha az lenne az ok, akkor mindkét módon hibába futnék.

(#137981) Somatom válasza Bozek (#137980) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem is működik, de ettől még többen panaszkodtak erre a hibára. Többnyire UPC -sek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137982) bcsarli válasza Somatom (#137977) üzenetére


bcsarli
tag

:C
Igazad van :)
De zenehallgatásnál szívesen nézném az album borítót. Majd valahogy összehozom.

(#137983) keszo válasza bcsarli (#137982) üzenetére


keszo
őstag

Segítenétek, olyan alkalmazást keresek samu telóra ami a képernyőzárat widgetként ikonba rakja ki a képernyőre.
Köszönöm szépen.

Attila

(#137984) kisspall válasza bcsarli (#137973) üzenetére


kisspall
aktív tag

(#137985) AssAssynn


AssAssynn
őstag

DrBubo77 - kidnou - darvinya: Persze, hogy megszerezhetik az adataimat, de tudtommal azért, mert telefont használok, nem járultam hozzá ahhoz, hogy bárki az adataimmal nyerészkedjen, ha viszont feltöltöm közvetlen a Google-nek, azzal ezt megtettem, és itt ez a lényeg: nem járulok hozzá.

szabi__memo: Az ilyen random támadó hsz.-ek mióta engedélyezettek itt?

zsoltzsolt: Nem fogadom el, szóval szerinted kár élnem? :F

svgyula: Jó, itt volt egy kis kavarodás, nem importálni akarom, hanem folyamatosan használni az eszközön.

Ui.: elég gáz, hogy még én vagyok a hülye, amiért védeni akarom az adataimat, vagy legalább is minél többet megtenni ennek érdekében. Lehet igaza van a témaközösségnek és fel kellene adnom. Biztos ugyanez a helyzet a terrorizmus ellen vívott harccal, úgy sem tudunk mit tenni ellene. Vagy fogadjam el, vagy kár is élnem.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#137986) WhiteWalker válasza AssAssynn (#137985) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"nem járultam hozzá ahhoz, hogy bárki az adataimmal nyerészkedjen,"

Ez elég nagy öngól volt , mivel indításkor elfogadtad azt az apró , lényegtelen ,semmit mondó részt , hogy ÁSZF , vagy Gugli EULA nevezzük ahogy akarjuk.
Innentől fogva , nincs miről beszélni és verheted az asztalt ahogy akarod. ;]

De ajánlott egy 3210-es és problem resolved ;]

[ Szerkesztve ]

(#137987) szabi__memo válasza AssAssynn (#137985) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem tudom miről beszélsz

(#137988) kugli válasza WhiteWalker (#137986) üzenetére


kugli
aktív tag

Nem beszél hülyeséget! Csak nincs más alternatíva. Vagy használja a google termékét,vagy él nélküle 3210-es telefonnal. Ezt nagyon kihasználják,és nem mindenkinek tetszik.

(#137989) darvinya válasza AssAssynn (#137985) üzenetére


darvinya
titán

Nem hülye vagy, csak azt nem érted meg, hogy nem érdekes a Te adataid.
Hanem a szokásaid, és ismerős, barát, üzletfél, stb. szokásai, ami által rád sózzák termékeiket.
Magyarul célzott fogyasztó leszel!

Ráadásul Google Android indításkori EULA-t elfogadtad, annélkül nem is tudod használni.

S többiektől kiindulva ismételten felismerhető vagy.

Kérdésem letiltottad Google keresőt, stb. összetevőit?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137990) beg


beg
veterán

Kb. hetente betér egy googlehater analóg wanabe gdpr remete. Aki használ egy Android OS-t anélkül, hogy tudná: rég eladta az életét az első online kapcsolatnál a felhasználási feltételek elfogadása pipánál. Az élet szép. Ja, nem.

Nem lapoznánk szó nélkül ilyenkor?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#137991) borix


borix
őstag

Tudtok ajánlani valami egyszerű mobil adat kapcsolót?Már kezdem unni, hogy mindig rákérdez kikapcsolásnál, hogy kikapcsolja a mobiladatot?(android 8.1)

(#137992) Somatom válasza borix (#137991) üzenetére


Somatom
veterán

Root kell hozzá. Köszönd a Guglinak!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137993) szabi__memo válasza beg (#137990) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De a megnevezéseid miatt nagy kár lenne.
"googlehater analóg wanabe gdpr remete" :DDD

(#137994) Viktor0610 válasza beg (#137990) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi! :R

Régi, szép idők, mikor a B20-szal volt ugyanez a milyen okostelót vegyek topikban! :))

Samsung Galaxy A54

(#137995) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Ismertek olyan email alkalmazást, ahol meg tudom adni azt az időszakot, amikor nem akarom, hogy jöjjenek értesítések? Ahol be lehetne állítani a napokat, órákat. Jelenleg az AquaMail-t használom, ami tele van beállítási lehetőségekkel, de ez épp nincs benne. Csak a napok. De órák nem. Céges teló, sokat használom munkaidőn kívül is. És nem szeretném, hogy akkor is lássam a felbukkanó email értesítéseket.
Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#137996) nyisziati válasza Viktor0610 (#137994) üzenetére


nyisziati
veterán

És még a MediaTek is jobb volt.
Főleg GPS esőtánccal. ;]

(#137997) Somatom válasza beg (#137990) üzenetére


Somatom
veterán

Tipp.
Az Android szakmai topik összefoglalójának mintájára betenni az itteni összefoglalóba:

Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert fárasztóak: :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137998) SharpSA válasza teo77 (#137995) üzenetére


SharpSA
veterán

Éjszakák és hétvégék - Éjszakai üzemmód
Én itt állítottam be 23:00 - 6:00 - Ig, így akkor nincs hang, rezgés és ütemezett ellenőrzés.

(#137999) szabi__memo válasza Somatom (#137997) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

"gyíkemberes Google chemtrail" téma kerülendő mert ostobaság :D
De az ostobák nem tudják, hogy amit kérdeznek az az...

(#138000) SharpSA


SharpSA
veterán

Tetszik a Chronus, viszont hiányzik belőle az órára bontott időjárás előrejelzés. Tud valaki ajánlani kb megbízható, külföldön is kb jó értékeket mutató, maximum egyszer vásárlós appot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.