Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136351) energomatt válasza crok (#136350) üzenetére


energomatt
senior tag

Köszönöm, ezekkel folytatom.....

(#136352) Joker88


Joker88
őstag

hogy lehet az ,hogy a Google Naptár nem akarja leszinkronizálni a Facebookos születésnapokat,eseményeket ? meg olyan hüleségeket ír ki, hogy pl vasárnap : Corpus Christi ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#136353) kezman válasza Joker88 (#136352) üzenetére


kezman
őstag

Nekem is tele lett vele a hócipőm, már jó ideje ezthasználom helyette. :U :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#136354) spiderpig820 válasza Joker88 (#136352) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Én az Event sync for Facebook alkalmazást használom, de a héten az is eldobta a születésnapokat.
A playen is panaszkodnak rá.
Valószínűleg nem naptárhiba.

4B

(#136355) junior11


junior11
veterán

Új módszerrel törik fel a Google fiókokat, kijátszák a 2FA-t is

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136356) darvinya válasza junior11 (#136355) üzenetére


darvinya
titán

Azért kicsit sántít az írás, mert törléshez, stb. rendszer módosítás engedély kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136357) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Egy egyszerűbb videovágó alkalmazás érdekelne (mint pl. iOS-en az iMovie), amivel a telóval készített felvételeket össze tudnám ollózni, zenével, feliratokkal. Jelenleg a YouCut nevű applikációt használom, mert mindent tud, ami nekem kell, a reklámok korrekt áron eltűntethetőek, de nagyon fájlalom, hogy nincs benne egyáltalán áttűnés. Tehát se a videó elejére-végére nem lehet egy elsötétedő áttűnést tenni, se a "jelenetek" közé.

A Power Director-nál pl. nevetségesen soknak tarom az éves 12k körüli összeget, meg talán kicsit túl sokat is tud. Tényleg csak összeollózni, zenét és feliratot alátenni, ennyi kellene, áttűnésekkel.

Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#136358) darvinya válasza tylerddd (#136357) üzenetére


darvinya
titán

Ezt már nézted? [link]
Vagy hasonló szavakra keresve?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136359) zelos válasza darvinya (#136356) üzenetére


zelos
aktív tag

Elolvastad a cikket?

(#136360) Bozek válasza zelos (#136359) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól függetlenül is tárgyi tévedések vannak benne. Nekem ez inkább tűnik ESET reklámnak.

"ennek a technikának is megvannak a határai: a támadók, csak az értesítés terjedelmének megfelelő szöveghez férnek hozzá"

A teljes SMS benne van az értesítésben, ez már elég régi feature az Android-ban.

[ Szerkesztve ]

(#136361) tylerddd válasza darvinya (#136358) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Sajnos ebben egyféle áttűnés van és az is gagyi. Ez 5k körül lenne egyszeri fizetéssel, ha minden fel akarnék oldani.

De túrtam és nem értem eddig miért nem futottam bele a Filmora Go-ba, aminek a PC-s verzióját ismerem. Tökéletes arra, amire nekem kell, rengeteg extrával fel lehet dobni, nem drágák a kiegészítők. Egy hátránya, hogy 720p-be exportál csak, de ez még nekem OK. A legtöbb videó, amit ezzel majd összevágok, 3-4 perces cucc lesz youtube-ra és nem szükséges a nagyon komoly minőség. Nyersen úgyis meglesznek a videók fullHD-ben vagy 4K-ban.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#136362) Soma01


Soma01
veterán

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan alkalmazást ami a táblagépen (és abban lévő SD kártyán) lévő filmeket (mp4, mkv) ellenőrzi le, hogy azok sértetlenek-e? Tehát, hogy lejátszható-e a film, illetve a lejátszás közben lesz-e hiba benne? Mindezt persze még a filmek lejátszása előtt/nélkül kellene leellenőrizni valahogy. Ne akkor derüljön ki a hiba, amikor már elkezdjük nézni a filmet.

(#136363) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Srácok segítséget szeretnék kérni. Eddig a Chrome-ot használtam böngészőnek MIUI-n, de a @-om tele a sok reklámmal, meg, hogy a google mindent IS akar tudni rólunk. Gépen FF-ot használok böngészőnek, de telón az nemigazán jó. Láttam van pár javasolt, pl Brave, amibe már van reklámblokkoló pl. Egyetlen dolog hiányzik nekem a Chrome-ból: egy új oldalt, ha megnyitok, vannak Google által javasolt cikkek. Ezt nem lehetne valahol átültetni másikba? :R

(#136364) junior11: Köszi. Brave-be nincs privát böngészés? :Y

[ Szerkesztve ]

(#136364) junior11 válasza KaiotEch (#136363) üzenetére


junior11
veterán

Brave nagyon jó szerintem, bár nekem még a fordító és a Google biztonságos böngészés hiányzik. Híreket még az Opera szokott megjeleníteni, én kikapcsoltam, nem tudom mennyire lehet testreszabni. Chromium alapú szintén, van beépített reklámblokkoló is. Vagy hagyd meg a chrome-ot és telepíts fel mellé egy adguardot vagy blokada-t...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136365) junior11 válasza KaiotEch (#136363) üzenetére


junior11
veterán

De, tudja a privát böngészést a Brave, én a Google safe browsing funkcióra gondoltam, ami véd pl az adathalász és egyéb rosszindulatú oldalak ellen.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136366) Yeffy válasza Yeffy (#136286) üzenetére


Yeffy
veterán

Valaki? :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#136367) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Nálam a Viber mostanában elkezdte azt, hogy beragad az értesítési sávba, hogy backing up viber. Pedig 100%-ot ír mellette, de nem tűnik el...

Illetve nem tudom, hogy ténylegesen fut e még a háttérben, eszi e esetleg az akksit

Mi lehet a gondja?

POCO F1, MIUI 10, Global beta 9.6.20, Android 9

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#136368) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#136367) üzenetére


D1L1ZS
őstag

"Feladatkezelőben" kilőttem a memóriából és eltűnt az értesítés.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#136369) zelos válasza KaiotEch (#136363) üzenetére


zelos
aktív tag

Címsorba beírod hogy ..

chrome://flags/

.. itt a keresőbe beírod hogy feed. Ezt állítsd disable-ra. Böngésszőt utána állítsd le, indítsd újra.

Reklám blokkolásra állítsd be privát dns-nek ezt:

dns.adguard.com

[ Szerkesztve ]

(#136370) kenwood


kenwood
veterán

Van egy alkalmazas (Ledissimo).
Telepitem,elinditom,es azonnal leall (S7 Edge).

"Ledissimo folyamatosan leall
X - alkalmazas bezaras
visszajelzes kuldese"

Leszedtem, telepitettem ujra,detto.

Probaltam 3 masik telon,mindegyiken megy az app,bar a 2.6-os ertekelese alapjan nem csak en szivok vele.

Elozo telomon (S6 edge) a Burger King app csinalta ugyanezt.
Ott egy teljes factory restore a telon megoldotta, viszont most tul sok minden van ide telepitve,minden mas hibatlanul megy,nem szeretnem resetel

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#136371) Somatom


Somatom
veterán

Az Android mindíg meg tud lepni valamivel. Megnyitottam a tabomon a naptárat, de nem találtam a bejegyzéseimet. Megadnám neki a fiókot, de azt írja, hogy már használatban van. Hmmm... Nézem a tab beállításaiban, a Google fióknál, de nincs naptár szinkron opció. Hmmm2...
Nézem a Playen, hát van külön Google naptár, ami nincs telepítve. Hmmm3... Telepítettem, és némi kőrözgetés után meglettek a bejegyzéseim. Tudja vki, hogy akkor milyen naptár a bal oldali? Több készülékemen is láttam már, és azt hittem, hogy ez a Google naptár és ezért használja a fiókjaimat. De, ezek szerint mégsem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136372) KaiotEch válasza Somatom (#136371) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Sima android naptár.

(#136369) zelos: Köszi, de pont hogy a feed-et szeretem egyedül a chrome-ban :)

[ Szerkesztve ]

(#136373) Bferibörs válasza Somatom (#136371) üzenetére


Bferibörs
addikt

A telefonjaid saját naptár alkalmazása. Mindíg letöltöm a google naptárt,nem szeretem a " sajátot".

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#136374) Somatom válasza Bferibörs (#136373) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, most már én is tudom. Csak eléggé megtévesztő azzal, hogy használja a Google fiókjaimat. Mire? Arra, hogy a naptár adatokat szinkronizálja a mivel?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136375) kenwood válasza Somatom (#136374) üzenetére


kenwood
veterán

A google alkalmazasok nem ingyenesek. Azzal fizetsz, hogy bejelentkezel, es a te aktivitasod is bemegy a big databa, segiti a fejlesztesuket.
Ez nem szemelyes megfigyelest jelent, csak egy tizedesvesszo vagy a statisztikaban.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#136376) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Használok androidra egy Messengert 220.0.0.20.121 verzót, és az a gondom vele, hogy akárhányszor kijelölöm ismerőseimet ha küldeni akarok nekik valamit, mindig a sor elejére ugrik.
Hogyan lehetne ezt megszüntetni? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#136377) Somatom válasza kenwood (#136375) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, ez világos. Van is értelme, hiszen bármilyen droidon használhatom a belakott naptáramat. Én a másik naptár alkalmazásra kérdeztem, hogy minek neki a fiók? Ha az a készülék naptár alkalmazása, akkor milyen készülékkel és hogyan fogja leszinkronizálni, ha a Google fiókszinkronban sem jelenik meg?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136378) Indiant válasza Somatom (#136371) üzenetére


Indiant
addikt

Szerintem ez Android rendszer naptár.

(#136379) Somatom válasza Indiant (#136378) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint a Google által fejlesztett rendszer naptára, ami mellé még van egy külön Google naptár? :F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136380) DS39 válasza Somatom (#136379) üzenetére


DS39
nagyúr

az a régi AOSP rendszer naptár. az alap androidot nem a google fejlesztette, csak megvette.
az újabb Android One-okon / Pixeleken már biztos csak a Google saját megoldásai vannak előre telepítve.
(ilyen naptárat én 5.1-es androidon láttam utoljára, de nyilván gyártó függő is)

(#136381) Somatom válasza DS39 (#136380) üzenetére


Somatom
veterán

Eddig rendben van. De, ha AOSP, akkor miért ragaszkodik a Google fiókhoz (ami ugyebár nem az AOSP része) és mire használná?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136382) DS39 válasza Somatom (#136381) üzenetére


DS39
nagyúr

naptár szinkronizáció. nekem van olyan régi telefonon ami csak ez volt, de a szinkronizáció az meg kell. egyébként ez a régi jobb, mint EMUI-n lévő gyártói naptár, amihez csak akkor kapcsolható google fiók, ha telepítem a Google naptár appot, után törölhető, de...

(#136383) Somatom válasza DS39 (#136382) üzenetére


Somatom
veterán

Megnéztem a régi csájnafonomon, azon ugyanilyen ikonos naptár van. Be van lakva. Ugyanezek a fiókok vannak beállítva, de a tabomra mégsem szinkronizálódik. A Google naptár viszont egyből. Faguriga legyek, ha értem. Mindegy, nem foglalkozom tovább a naptár furcsaságaival. Nekem tök mindegy, csak az egyik működjön, hogy ne kelljen minden telón újraszenvednem a munkarendem beállítását.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136384) w.miki


w.miki
veterán

Videó lejátszó programot tudnátok ajánlani?
Ami kezel SaMBa megosztást, routerre kötött HDDről néznék filmeket, egy S912-es TV boxon.
Nem kell Kodi/FTMC/SPMC összetettségű program, kiegészítőkkel, egy sokkal egyszerűbbet szeretnék, amit HDMI-CEC-en keresztül is lehetne iránytani.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#136385) Somatom válasza w.miki (#136384) üzenetére


Somatom
veterán

A VLC kezel SMB -t és választható TV -s megjelenítési mód, de azt kétlem, hogy a CEC vezérlés működne. Sztem ezen az igényen minden ecccerű, Androidos lejátszó el fog hasalni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136386) ollie válasza Somatom (#136371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem AOSP naptár.

***

(#136387) Somatom válasza ollie (#136386) üzenetére


Somatom
veterán

Most megnyitottam és magához tért. Kicsit lassan, de szinkronizálódott. Most már két naptárban is láthatom ugyanazt. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136388) makoss válasza makoss (#136376) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#136389) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Letöltöttem egy csomó hanganyagot mp3-ba ami elvileg valami podcast. Sose használtam ilyet nem is nagyon tudom mi ez, de valaki ajánlana hozzá appot? Lehet fizetős is. Olyan kellene ami bluetoothon keresztül a kocsiba is le tudnám játszani.

Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#136390) ollie válasza MikeWazowski (#136389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt most nem értem. Ha mp3, akkor bármelyik médialejátszó jó hozzá.

***

(#136391) MikeWazowski válasza ollie (#136390) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, erre nem is gondoltam:))
Akkor most mi is ez a podcast? Podcast lejátszó mp3-mat nem viszi? Vagy azokhoz valami spéci kiterjesztésű fájl kell?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#136392) kenwood válasza MikeWazowski (#136391) üzenetére


kenwood
veterán

A podcast egy kifejezes.
Ha en mondjuk beszelek fel orat a legutobbi forma 1 futamrol, vagy a 10 kedvenc sci-fi filmemrol, es ezt a hanganyagot feltoltom a netre, akkor az egy podcast epizod
Ha egy dj csinal egy egyoras mixet,es feltolti a netre, az is egy podcast epizod.
Nincsen semmilyen technologiai jellemzo mogotte.

A podcastokat altalaban mp3 formatumban szoktal feltolteni , de elofordul, hogy valaki a jobb minoseg erdekeben flac formatumot hasznal.
Az utobbit nem tamogatja minden lejatszo.
Elofordul meg a wav,vagy ogg kiterjesztes is,de ezek nagyon ritkak.

Van a podcastnak egy olyan fajtaja is,amikor egy weblapon keresztul erheto el,es a bongeszo jatssza le.
Ezeket nem lehet siman letolteni,csak a neten keresztul tudod hallgatni (vagy trukkozni kell)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#136393) Yeffy válasza Yeffy (#136366) üzenetére


Yeffy
veterán

:( :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#136394) Hínár929


Hínár929
tag

Sziasztok,

Nokia 8.1, pie.
Ezekre keresek megoldást, erre kérnék segítséget.

A fizikai gomb használata helyett lezáró gomb a képernyőre.

Felébresztés az érzékelő előtti legyezéssel (nem tudom ennek mi a hivatalos elnevezése) funkció hol állítható be?

Köszönöm előre is!
.

(#136395) MikeWazowski válasza kenwood (#136392) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen, és akkor csak szedjek le egy podcast appot playből? Vajon melyik tud Bluetoothon keresztül is lejátszani? Ismersz ilyet?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#136396) darvinya válasza w.miki (#136384) üzenetére


darvinya
titán

És Somatom

Android box-on használtam VLC-t CEC-el.
Egyedül szkennelt mappa kijelölés nem működött, de összes többi mind.
Főleg Android Tv kinézetnél nagyon könnyen vezérelhető.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136397) Somatom válasza darvinya (#136396) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi az infót! Milyen Android futott a boxon? "Tabletes", vagy Android TV?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136398) fdisk


fdisk
őstag

A clipper+ nekem nem működik 9 alatt.
Nálam van a hiba, vagy ez a pie miatt van?
Esetleg van alternatívája?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#136399) Somatom válasza fdisk (#136398) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint mije nem működik? A helyi funkciói nálam működnek Android One Pie alatt. A szinkront pár napja leállította a fejlesztő és befejezte az app fejlesztését, mert a Google a Q -ban letiltotta a külsős alkalmazások hozzáférését a vágólap tartalmához. Nem kaptál róla e-mail -t?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136400) fdisk válasza Somatom (#136399) üzenetére


fdisk
őstag

Úgy az egész... Hiába teszek valamit vágólapra, nem indul el az alkalmazás automatikusan...
Pedig mindent a legjobb tudomásom szerint állítottam be, még Oreo alatt. Ott ez a része még működött.

Óóó... Ezt nem tudtam... Lehet kaptam, már nem emlékszem.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.