Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137101) Bozek válasza szabi__memo (#137098) üzenetére


Bozek
nagyúr

És milyen adat van ott, amivel vissza lehet élni? A számlaszámom? Vagy az összeg?

Esetleg a virtuális kártyám adatait lehetne felhasználni, de azon az oldalon nem járok.

(#137102) goom válasza pube111 (#137094) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm! Részben sikerült, részben nem.
Most a GMail nem nyílik meg, és az AquaMail be is hozza a leveleket. Csakhogy hanggal nem hajlandó erről értesíteni... Hiába állítom be alkalmazáson belül is, meg a Beállítások/Alkalmazáskezelőben is. Fent az értesítősávban igen, kezdőképernyőn is - de hangot semmi szín alatt... (nem, nincs lenémítva a készülék).

(#137103) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Használja valaki a MyTv telenoros appot? Kérdésem lenne hozzá. Elvileg telenoros ingyen használhatja az alap csomagot. Tegnap megnéztem rajta a Fradi meccset. le is kapott a keretemből 5 gigát. Marad még bőven csak azért érdekel mert soha nem lehet tudni még mennyit akarom használni. Ha ingyenes ,akkor miért veszi le mégis? Vagy hogyan van ez?

(#137104) snooze válasza Tökimanó (#137103) üzenetére


snooze
veterán

Megrendelted,regisztráltál?

GO Gunners!!!

(#137105) Tökimanó válasza snooze (#137104) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Persze. Be is kell jelentkezni használat előtt. Bocs most megpróbáltam,és nem kell bejelentkezni. Úgy látszik csak első alkalommal kellett.

[ Szerkesztve ]

(#137106) snooze válasza Tökimanó (#137105) üzenetére


snooze
veterán

Mytv startot aktiváltattad?

GO Gunners!!!

(#137107) Imi1981 válasza Tökimanó (#137105) üzenetére


Imi1981
veterán

Én online rádióval voltam így! Ügyfélszolgálattal is beszéltem és az volt a megoldás, hogy kikapcsoltam a mobilnetet majd repülőmódba a telót és vissza kapcsolod utána. Akkor már nem számolja nem vesz le a keretedből. Állítólag nem állt át nekem és azért kellett ezt csinálni. Amúgy ügyfélszolgálat adta ezt a tippet és működött.

[ Szerkesztve ]

(#137108) 1egaly


1egaly
aktív tag

Újra működik a Google Playen a Telekomos fizetés...!

(#137109) Tökimanó válasza snooze (#137106) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Igen,mivel az ingyenes. Kimondottan a meccsek miatt használnám,azokat pedig az M4 -en tudom nézni . Az meg benne van a csomagban.

Imi1981 !
Ezt közvetlenül a használat előtt kell eljátszani ,vagy mindegy hogy mikor?

(#137110) pube111 válasza goom (#137102) üzenetére


pube111
senior tag

Szerintem csinálj egy mentést,
Beállítások, adattárolás, biztonsági mentés.
Aztán reseteld a programot úgy mint a gmailt.
Aztán adj hozzá egy mail fiókot, és próbáld ki.

(#137111) Imi1981 válasza Tökimanó (#137109) üzenetére


Imi1981
veterán

Egyszer használat előtt. Többet nem kell már.

(#137112) Tökimanó válasza Imi1981 (#137111) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm!

(#137113) szabi__memo válasza Bozek (#137101) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Banki adatok

(#137114) Polgesz válasza goom (#137102) üzenetére


Polgesz
tag

Az AquaMail beállításain belül, két helyen is be lehet állítani az értesítőhangot.
1. Üzenet értesítések
2. Fiókok kezelése -> Fiók neve -> Speciális beállítások -> Üzenet értesítések

[ Szerkesztve ]

(#137115) Fall-N válasza crok (#137092) üzenetére


Fall-N
veterán

Szintúgy tapasztaltam én is. Egyedül a Google Fordítós magyarítás, ami szörnyű, de a legutóbbi frissítés óta át lehet állítani angolra. 500 Ft-ot nekem is megért.

Az Operánál sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#137116) crok válasza Fall-N (#137115) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, mivel nem használom magyarul a készülékeim ez fel se tűnt.. ha van fordításra lehetőség majd ránézek már, besegítek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137117) kiraly.andra válasza junior11 (#137056) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem értem a kérdést. Ahol lehet 2FA alkalmazást használok, ahol nem, ott nyilván azt, ami van (email, SMS).

:a:

(#137118) kiraly.andra válasza pube111 (#137071) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem tudok ilyen lehetőségről, ez szerintem még automatizálóval sem oldható meg, mert a Google Photos szolgáltatás nem ad rá lehetőséget.

:a:

(#137119) junior11 válasza kiraly.andra (#137117) üzenetére


junior11
veterán

Úgy értettem, hogy vannak oldalak, ahol többféle lehetőség is van a kétfaktoros hitelesítésre - az authenticator mellett be lehet állítani pl. az SMS, e-mailt is. Ilyen esetekben voltam kíváncsi, hogy csak az authenticator alkalmazást használjátok vagy mellé bekapcsoltátok az sms esetleg e-mailt is. Ahol csak sms vagy e-mail érhető el, természetesen ott az alkalmazást nem lehet használni.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137120) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Van arra opció vagy készüléktől függ, hogy van-e rá beállítás?

Tehát azt szeretném, hogy adott alkalmazásnak megtiltanám az internetelérést. Pl. van egy játék, amin ha kikapcsolom a netet, akkor nem ugranak be a reklámok. De a telót azért szeretnám, hoyg online maradjon, elég lenne, ha csak az alkalmazás kerülne fekete "listára"... Ez megoldható?

═════════════════════════════════════════

(#137121) ollie válasza RootRulez (#137120) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt próbáld ki: [link]

***

(#137122) RootRulez válasza ollie (#137121) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi, meglesem :K

═════════════════════════════════════════

(#137123) Nordik


Nordik
őstag

Pofonegyszerű dokumentum szerkesztőt keresek. Próbáltam a Google Dokumentumokat. De annál felmerül egy kérdés ha megnyitok egy dokumentumot akkor menti is a driveba. Ezt miért?

Esetleg más alkalmazás? Mondjuk a Microsoft fele?

(#137124) DS39 válasza Nordik (#137123) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem az ms féle word, excel app elég jó androidon. :K

(#137125) k850 válasza RootRulez (#137120) üzenetére


k850
addikt

A NoRoot Firewall még android 5-ön használtam, nekem bevált. 8 és 9 android rendszeren alkalmazásonként beállítható az internet elérés. Nem kell hozzá semmi segéd program, 6, 7-es rendszerről nincs infóm, azt kihagytam.
Reklám szűrésre a Blokad is nagyon jó, nem kell rendszergazda jog hozzá.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#137126) Nordik válasza DS39 (#137124) üzenetére


Nordik
őstag

Megnézem majd. :) Igazából a Google féle megoldás is bőven elég lenne, csak nem értem a működését. Megnyitok egy fájlt és egyből írja, hogy mentes. És látszódik is a driveon. Vagy ezt csak a szerkesztés idejéig menti?

(#137127) DS39 válasza Nordik (#137126) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ezt nem tudom, mert nem használom, de a másikban lehet csak telefonon lévő fájlként használni.

(#137128) ollie válasza Nordik (#137126) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A google féle appok mind online működnek, ezért gyakorlatilag a google drive-ban szerkeszted a dokumentumot.

***

(#137129) Nordik válasza ollie (#137128) üzenetére


Nordik
őstag

Értem, tehát megszerkesztem és automatikusan menti a driveba? Vagy csak a szerkesztés idejére? Ezt ahogy néztem a beállításokat nem is lehet megkerülni.

(#137130) Bozek válasza szabi__memo (#137113) üzenetére


Bozek
nagyúr

De milyen banki adatok? Amiket leírtam, azok nem vészesek.

(#137131) szabi__memo válasza Bozek (#137130) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Miért is nem vészes a bankkártya adat?
Vagy akár a számlatörténet?

(#137132) Fall-N válasza Bozek (#137130) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem senkinek semmi köze, hogy ki mit vesz, mennyi pénz megy a számlájára stb. ezért aggályos. Másrészt a bank így kerüli el a reklamációkat és az esetleges károkozást. Tényleg semmi szükség a képernyőkép mentésre, mivel belépés után le lehet tölteni a számlaadatokat PDF-be, akkor meg minek?

[ Szerkesztve ]

(#137133) szabi__memo válasza Fall-N (#137132) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én speciel a Google helyében nem is hagynám ilyen alkalmazásoknál. De hát a Google már csak ilyen nemtörődöm.
Ma másodszor jelentettem be egy alkalmazásról hogy a háttérből reklámokkat dobál kéretlenül naponta többször is. (Az alkalmazás ráadásul nem tartalmaz reklámot.) Egy hónapja írtam ticketet először. Már akkor több száz értékelés volt a Play-en erről. Történik valami? Szokás szerint nem

[ Szerkesztve ]

(#137134) goom


goom
senior tag

Sziasztok! Olvasom ezt a fórumot, és éppen az NFC-vel van gondom...
Igaz, nekem Mi 9T van, de azt gyanítom, hogy itt most mindegy.
Két napja vettem, eddig minden OK. Lassan végzek az "átköltözéssel" - de sajnos az NFC-s fizetés nemműx. Az előző, öreg készülékemen gond nélkül ment (Huawei P9 lite), itt sajnos nem. Bankot nem váltottam (Erste), telepítettem az appot és a bankkártyámat is "digitalizáltam", ahogy ők nevezik. Az app szerint minden OK, de két helyen sem sikerült vele fizetni. Az NFC-t bekapcsolom, a telefont feloldom (5eFt alatti vásárlásokról van szó). És nem működik.
Van tippetek?

(#137135) seger


seger
addikt

Sziasztok!
Viber kérdésem lenne. Ha bejelentkeztem egy pc-n, utólag meg tudom nézni a mobilon, hogy ott aktív-e a bejelentkezésem? Lehet úgy hagytam más gépén, és meg kellene nézni. Van olyan lehetőség hogy kiléptetés egyébb eszközökön?

(#137136) goom válasza pube111 (#137110) üzenetére


goom
senior tag

Szia, köszönöm! Eltávolítottam az AquaMail-t, a GMail-ben minden létező lehetőséget kilőttem. Aztán Aqua újra fel.
Most a GMail nem nyílik meg, az Aqua ellenben hozza mindkét beállított fiók (*,gmail.com és *.outlook.com) minden levelét. Értesítést is kapok mindkét esetben - de csak zárképernyőst és értesítési sávon. Hang nincs, továbbra sem. Próbáltam többféle hangot is adni... semmi.
Messenger, SMS, stb. hanggal is értesít. Ez nem.

(#137137) Aurig@ válasza goom (#137136) üzenetére


Aurig@
őstag

Szia!

Az éjszakai üzemmód be van kapcsolva?
Akkor lehet ilyen. Nekem este 20:30-6:00 közé van beállítva.
Beállítások -> Éjszakák és hétvégék -> Éjszakai üzemmód engedélyezése. Ha ez ki van pipálva, akkor az ott lévő időpontok között egyáltalán nem jön hangértesítés. Hiába van beállítva bármilyen hang.
Nálam hibátlanul működik! Jöhet bármi fél kilenc után, és hat előtt hang nem lesz. Kár, hogy más alkalmazásban nincs ilyen. Éjszaka tök fölösleges, hogy bármi is pittyegjen!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#137138) pube111 válasza goom (#137136) üzenetére


pube111
senior tag

Nem volt mostanában android fővezrió frissítésed?

(#137139) smithsys válasza goom (#137134) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nálam ( én Simple-t használok ) nem elég ha csak "digitalizálom" a kártyát. Engedélyeztetnem kell az érintéses fizetést is.
Nálad nincs ilyesmi esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#137140) Formaster


Formaster
addikt

Urak, lenne egy problémám. Telepítettem a Face és Messenger Lite appokat, majd az első belépés előtt ellenőriztem a jogosultságokat, miszerint semmihez sem férhet hozzá, névjegyek stb.

A profillal belépve nagy meglepetéssel látom, hogy fittyet hányva erre, ő mégis felszippantotta a névjegyeimet és azonnal lehetséges ismerősként felkínálja őket. Kérdezem ilyenkor hol is vannak a híres, szigorú adatvédelmi törvények, vagy a világ egyik legnagyobb cégcsoportjára ezek nem érvényesek?

Rendben, akkor rákerestem miként tudom ezt a listát törölni, a face súgó fel is kínálja az oldalt, ahol ezt megtehetem, de hát hoppá mit ad ég, ez az oldal nem elérhető :U Na itt már azért sokadszorra is felmegy a pumpa, nem elég, hogy gyakorlatilag kémkedid utánam a face a beleegyezésem nélkül, de még hülyének is néz.

A kérdés az lenne, hogy android szinten találok-e arra megoldást, hogy az ilyen és ehhez hasonló appok rejtett spy funkcióit kilőjem. :R

(#137141) kaciokos válasza Nordik (#137129) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez nagyon fura, én is használom a Google Sheets-et a telefonomon tárolt xlsx file szerkesztésére, és nekem nem menti fel a Drive-ba. Most kipróbáltam, hátha csak nem veszem észre, de a Drive-ban rákeresve sincs fent a file.

(#137142) goom válasza Aurig@ (#137137) üzenetére


goom
senior tag

Jártam ott, beállítottam az éjszakát. De csak azt (23:00-06:00). A hétvégét nem.
Egyetértek egyébként: remek ötlet, igen hasznos dolog szerintem is!

(#137143) goom válasza pube111 (#137138) üzenetére


goom
senior tag

Nem. Új készülék, két napja érkezett meg (Xiaomi Mi 9T).
MIUI frissítés volt (bár nem főverzió), de azt tegnap végezte el.
Az AquaMail már ez előtt is (és utána is) produkálta a hibát.

(#137144) RootRulez válasza k850 (#137125) üzenetére


RootRulez
félisten

Valóban, az alkalmazások kezelésében ott van az hálózatelérés opció. :K Köszi neked is!

═════════════════════════════════════════

(#137145) Aurig@ válasza goom (#137142) üzenetére


Aurig@
őstag

Melyik verzió van fent?
Nekem most az 1.18.0.1395
Régebben is volt néha egy-egy verzió, aminél pl. késve jelzett, de eddig tökéletes. Megjelenése óta ezt a verziót használom. Nem engedem, hogy frissítse magát.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#137146) goom válasza smithsys (#137139) üzenetére


goom
senior tag

De, van. És engedélyeztem.
Most felhívtam a bankot is, de csak annyi derült ki, hogy a beállításaim mind jók - és működnie kellene.

(#137147) ollie válasza kaciokos (#137141) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert te már létező fájlt szerkesztesz.

***

(#137148) goom válasza Aurig@ (#137145) üzenetére


goom
senior tag

Nekem az 1.20.0-1462 verzió van fent (2019-06-21).
Új készülékem van - ezt telepítette.

(#137149) kaciokos válasza ollie (#137147) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez igaz, de az eredeti kérdés is úgy szólt, hogy "ha megnyitok egy dokumentumot".

(#137150) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Raiffeisen másnál se működik?
Indítás után bejön egy böngésző ablak hibaüzenettel.
Eddig semmi baja nem volt.
Korábbi verzió, adatok törlése, stb. nem segít.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.