Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137451) #73959936 válasza Drughi (#137449) üzenetére


#73959936
törölt tag

Én szívtam rendesen pontosan emiatt, mert a fiók már meg is szűnt, hiába derült ki a jelszó, amit használtam...

más tipus volt ugyan, de a gond ugyanaz

(a tiédet azért nem kérte, mert benn volt a simed és be voltál jelentkezve...)

[ Szerkesztve ]

(#137454) atosan válasza ollie (#137450) üzenetére


atosan
addikt

Esetleg a google fiókban más mobilról vagy pc-ről a hozzárendelt eszköz törlése is megteszi?

Maine coon

(#137455) ollie válasza atosan (#137454) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, ki kell próbálni.

***

(#137456) Rula


Rula
tag

Sziasztok!
Feldobta a youtube folyamat, hogy kipróbálhatom a premiumot egy hónapra ingyen. Jó, gondoltam legalább akkor addig is hirdetés mentes lesz. (Tudom-tudom, Vanced tökéletes erre). Nos, néztem az ebankomat ma, erre levonták a díját. Mással is történt ilyen? Illetve ez normális, vissza fogják utalni vagy valamit elcsesztek?

(Emailben : Welcome to YouTube Premium membership! The payment method you provided will be charged monthly starting Aug 28, 2019.)

[ Szerkesztve ]

(#137457) capafic


capafic
csendes tag

Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogyan kell beállítani lezárt képernyőnél a segélyhívásokhoz telefonszámokat? A tárcsázó felett van négy + jel ahova el lehetne tárolni számokat, de hiába nyomok rá, névjegy kiválasztás jön elő és csak annyi, hogy nincs névjegy.
Köszi!

(#137458) Fall-N válasza GEPESZ66 (#137448) üzenetére


Fall-N
veterán

App Management: alkalmazásonként kell megadni, hogy mikor szűrjön. Wi-Fin és mobiladaton keresztül vagy egyiknél sem.
Beállítások ->
-> Content blocking
- High quality filtering method: BE
- Filters: érdemes a hunfilter, angol, vírusok és egyéb kártékony kódok ellenieket beállítani
- Whitelist: kivételek hozzáadása, ahol nem szűr
- User filter: hozzá lehet adni egyedit kézzel
-> DNS filtering (csak Android Pie)
- BE
- Select DNS server: AdGuard DNS
-> Stealth Mode: Érdemes bekapcsolni, így nem követik a böngészést a honlapok
-> Browser security: Mindent BE
-> HTTPS szűrés: BE
-> Proxy: nem fontos
-> Filtering Method: Helyi VPN
-> Advanced: Nálam az Automatizálás BE, Tasker ki- és bakapcsolja attól függően, hogy van-e internetes kapcsolat.

(#137459) GEPESZ66 válasza Fall-N (#137458) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszönet érte!!!

(#137460) junior11 válasza Fall-N (#137458) üzenetére


junior11
veterán

Az Adguard DNS szűrésnél melyik beállítás ajánlott DNS over HTTPS (ez van eredetileg) vagy DNS over TLS? Valamint a https szűrésről eléggé megoszlanak a vélemények, mivel állítólag csökkentheti a biztonságot.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137461) Fall-N válasza junior11 (#137460) üzenetére


Fall-N
veterán

A DNS over HTTPS. A HTTPS szűrés meg kell anélkül nem tud blokkolni. A legtöbb honlap https-t használ, így muszáj használni különben nem tud sok mindent kiszűrni. Félni nem kell tőle, az AdGuard megbízható, a VPN kapcsolat meg a telefonon keresztül működik nem külső szerveren.

GEPESZ66: szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#137462) junior11 válasza Fall-N (#137461) üzenetére


junior11
veterán

Köszi, én nem félek az Adguardtól, a topikjában már ezt a https témát szétszedték, és a közbeékelt Adguard tanusítvány miatt oszlanak meg a vélemények, pl. [link] , [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137463) nyisziati válasza Rula (#137456) üzenetére


nyisziati
veterán

Ilyet én is kaptam, ez csak figyelemfelhívás, hogy addig a napig mondhatod le a Prémium tagságot, mert utána már vonják a havidíjat.
Tehát EDDIG egy fityinget nem fizettél (ahogy én se).

(#137464) Rula válasza nyisziati (#137463) üzenetére


Rula
tag

Igen az emailt értem. Viszont a kártyámról tényleg levonták a pénzt. Nem csak zárolták/függőbe tették/lefoglalták vagy bármi, hanem rendesen átment hozzájuk az összeg. HBO GO, Netflixnél nem volt ilyen, ott tényleg csak függőben volt, vagy minek is számított és ott tényleg nem ment le a számlámról.

(#137465) nyisziati válasza Rula (#137464) üzenetére


nyisziati
veterán

Na ez érdekes. Nekem nem emlékszem, hogy terhelték volna, de mindjárt megnézem.

(#137466) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Eddig sosem használta még más kamera app -ot, csak azt ami gyárilag volt telepítve, a telefon saját kamera appját. De itt az ajánlóban is szerepekl néhány. Ezeket tényleg érdemes használni, többet ki lehet hozni a telefon kamerájából valóban, mint a default app -al? Pl. engem a lassított videofelvételek érdekelnek mostanában, ha a gyári speckó szerint 120 fps-t csak 720p -ben tud, egy alternatív appal vajon ki lehetne hozni ugyanezt 1080p -ben? Vagy ezt inkább a hardver határozza meg?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#137467) nyisziati válasza Rula (#137464) üzenetére


nyisziati
veterán

Átnéztem az elmúlt 2 hónap terheléseit, de YouTube-ra egy forintot nem vontak.

(#137468) pikszel válasza nubreed (#137466) üzenetére


pikszel
őstag

Általában meg vannak tömve ilyen-olyan funkciókkal, mint vízszintjelző, hangra/gesztusra exponálás, stb., de a hardveres korlátokon nem tudnak túllépni. Ez utóbbi alatt értem például az 1080p-s lassítást.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#137469) Somatom válasza nubreed (#137466) üzenetére


Somatom
veterán

Kb. 10 perccel ezelőtt telepítettem a Camera FV-5 -öt, mert a gyáriban nem tudtam felbontást állítani. :F Ennek a videós megfelelője a Cinema-FV5. Van olyan opció, amiben csak a támogatott lehetőségek közül lehet választani, vagy bármilyen mást is beállíthatsz. DE! A telók nem bírják csak CPU -ból feldolgozni a sok infót, kell hozzá a GPU segítsége is. Ez viszont csak előre definiált beállításokkal lehetséges. Tehát, előfordulhat, hogy a custom kamera szoftverben beállítod a kívánt paramétereket, aztán csak egy nagy sötétség lesz az eredmény. Ki kell kísérletezni, hogy az adott készüléken mennyire térhetsz el a hardver preset -jeitől. A gyári kamera alkalmazásokban erre nyilván nincs lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137470) azozo válasza Somatom (#137469) üzenetére


azozo
senior tag

Nekem fehér lett a kép ;)

(#137471) nubreed válasza Somatom (#137469) üzenetére


nubreed
veterán

Hát most az Open Camerát letöltöttem. Majd otthon próbálgatom, de itt pl. volt olyan beállítási lehetőség is, hogy 1080p 120 FPS. Persze, lehet, hogy nem fogja bírni, de ki fogom tesztelni. Mindenképp próbálkozok. Amúgy a teló kamerája 4K-s videót is tud de azt csak 30 FPS -el maximum a gyári értékek szerint (Sony Xperia XA2 ultra), de ki akarom tesztelni azt is, hogy esetleg megeszi e a 4k@60FPS -t. :P Aztán persze ennek nem adok sok esélyt, de egy próbát megér. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#137472) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Ismer valaki olyan appot, amelyik a teló mikrofonjába bemenő hangot egyből átnyomja a füles csatlakozóra (jack), vagy egyből megosztja BT-on?

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#137473) eclipse19 válasza szimi57 (#137472) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nemrég olvastam erről: Google Sound Amplifier, de még nem próbáltam.

Ha kipróbálod kíváncsi leszek a tapasztalatokra.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#137474) szimi57 válasza eclipse19 (#137473) üzenetére


szimi57
őstag

Ránéztem, működik a felerősités, sajnos a zaj esetén is, pedig maxra állitottam a zajcsökkentést. Erősen csúszik a hang. Van egy 5.000 Ft-os kinai hallókészülékem, annak a nyomába sem érhet. Lehet készülék függő is, egy Redmi 6-ra telepitettem. Telefonálást nem is néztem.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#137475) eszetama


eszetama
újonc

Segítsetek! Huawei P20 Lite Android 9.1. Videó készítésénél nem tudom a beállításokat jobbra-balra húzással előhozni. Mit kell beállítanom?

(#137476) akos727 válasza eszetama (#137475) üzenetére


akos727
senior tag

(#137477) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Youtube Vanced-del meg lehet valahogy oldani videók letöltését?

(#137478) eclipse19 válasza kalanchoe (#137477) üzenetére


eclipse19
senior tag

A NewPipe tudja.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#137479) Somatom válasza eclipse19 (#137478) üzenetére


Somatom
veterán

A TubeMate is és a frissítés letöltőhelyek közé felkerült az apkmirror is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137480) pube111


pube111
senior tag

Hogy lehet az nfc mobilfizetést bekapcsolni? Simple telepítve, simple virtual card aktív, feltöltve. Android beállításban nfc és fizetés be. Ugyan ott érintéses fizetés, simple bejelölve.
Pos terminál érzékelte a telefont, azt írta, hogy használjon chip kártyát.
A terminál jó, mert aztán a paypass kártyát elfogadta.
Samu j5 2017

(#137481) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

True Phone Dialert használok a hívásokhoz a telefonon. Ha letörlöm a telefonról az alap gyári, Névjegyek és tárcsázó alkalmazást ,az valamiben befolyásolja a telefon és a hívások működését?

(#137482) punky10 válasza Tökimanó (#137481) üzenetére


punky10
addikt

Én is azt használom,de nálam az csak egy felület,valójában ugyanúgy a gyári tárcsázón keresztül megy ki a hívás.Én nem ajánlom a törlését,szerintem próbáld ki,hogy ha lefagyasztod,akkor magában a True tud-e hívást kezdeményezni.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#137483) Somatom válasza Tökimanó (#137481) üzenetére


Somatom
veterán

Bejövő hívásnál is a True Phone Dialer felülete jelenik meg?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137484) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem működik a Youtube Vanced. :( Mindig azt írja, hogy offline vagyok.
Másnál is? :U

"Bosszúból" előfizettem a Youtube Musicra (Az egy ingyen hónapot már korábban letudtam, így most egyből lekapott 1490 forintot a kártyámról. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#137485) sopruk


sopruk
aktív tag

Fél áras a Moon Reader Pro

(#137486) atosan válasza Viktor0610 (#137484) üzenetére


atosan
addikt

Szintén. "Ellenőrizze a hálózati kapcsolatot"

Maine coon

(#137487) Rula válasza Viktor0610 (#137484) üzenetére


Rula
tag

Nekem mondjuk egy régebbi verzió van (14.21.54) , meg be se vagyok jelentkezve, de működik rendesen

[ Szerkesztve ]

(#137488) WhiteWalker válasza Viktor0610 (#137484) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én Magisk alól , modulkent raktam fel , be is tudok lépni a gugli accountommal.

(#137489) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, használja itt valaki huzamosabb ideje a Bitwarden jelszókezelőt? Ki szerettem volna próbálni, Windows alatt bőngészőben rendben teszi a dolgát, webes felületen bejelentkezve szintén, viszont android alatt (6.0 és 8.0) sehogy sem akarja automatikusan kitölteni, felajánlani a belépési adatokat, Oreo alatt pedig még az autofill is engedélyezve van (pl. a KeePass2Android működött rendesen). Az alkalmazásban is engedélyezve van az automatikus kitöltés, és a beállítások is rendben vannak. Vmi ötlet? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137490) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Van olyan program, amit arra tudok beállítani, hogy a számmal érkező külföldi hívásokat blokkolja?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137491) Viktor0610 válasza MADcat (#137490) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Calls Blacklist - Call Blocker
Ebben megadod a fehérlistán, hogy a 06-tal, +36-tal kezdődő hívásokat engedje át, akkor a többit blokkolja. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#137492) kalanchoe válasza eclipse19 (#137478) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Köszi, megnézem azt is. TubeMate használta nekem kicsit körülményes.

(#137493) MADcat válasza Viktor0610 (#137491) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Wow. Köszi! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137494) atike válasza MADcat (#137490) üzenetére


atike
nagyúr

Ha Xiaomi / Huawei / Honor telefonod van, akkor azokban alapból van elég jól paraméterezhető hívásblokkoló funkció...

(#137495) kalanchoe válasza atike (#137494) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Samsungokban is elég jó most már ez a funkció.

(#137496) MADcat válasza Viktor0610 (#137491) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Na ez nem jött be, vagy user error. Előbb simán bejött egy külföldi hívás.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137497) Chris Kiki válasza MADcat (#137496) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Próbáld ezt Blacklist Blocker . Én nem használok ilyet, de F-Droidos, ezért a biztonságosságától nem tartanék.

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137498) atike válasza MADcat (#137496) üzenetére


atike
nagyúr

...milyen telefonod van?

(#137499) SimonJanos válasza kovisoft (#133973) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Sziasztok!

A (már) csak honlapjáról letölthető Handcent SMS
http://www.handcent.com/dir/new/home/doSmsHome
helyett tudtok olyat ami megoldja hogy az akár bemásolt szöveget átalakítsa 7 bitessé / "160 karakteressé"?
Online megoldás (site) is érdekel.
Előre is köszi.

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#137500) MADcat válasza atike (#137498) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

S9 plus

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.