Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64496) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Sziasztok!

Korábban már kaptam segítséget, most is ebben reménykedem.
Kicsit megbonyolítottam a helyzetet.
Van egy laptopom amiben van egy 1tb merev lemez kétfelé partícionálva (c és d) a c-n van a win10. Vettem egy ssd-t 256gb m.2 (most jelenleg f), sikerült erre klónoznom a macriummal, a c-t win 10-el együtt. A merev és az ssd is a laptopban van és nem is tervezem ki venni.
Próbáltam az UFI-ben átállítani a boot sorrendet, megy is a win10 mindkettőről, a gondom az, hogy hogyan törlöm a c-ről vagyis a hdd-ről a wint? :F
Próbáltam formázni, törölni az összes mappát, de nem engedte, mert azon van a rendszer :F azért jónéhány programot töröltem csak a win és fontosabb dolgok maradtak.
Aztán gondoltam kiveszem a hdd-t és meg nézem úgy bootol-e az ssd-ről. Persze bootolt, de meglepetésemre os c néven és a törölt programos változat. :F
Vissza tettem a hdd-t, kivettem az ssd-t úgy is elindult akkor is os c néven és azon volt a teljes rendszer programokkal együtt, a fájlistában macrium reflect fájlal :F
vissza tettem mindkét tárolót, vissza állítottam a boot sorrendet, most megint van egy os c nem törölt programokkal ez a hddd, és van egy f törölt programokkal ez az ssd.
Most akkor kezdhetem előről a klónozást az ssd-re?, hogyan formázam, töröljem úgy az ssd-t, hogy olyan legyen mint az új, csupasz?
Ha sikerül újra a klónozás, hogyan kell eltávolítani a hdd-ről a win10-et.?

Hálásan köszönöm

Van úúgy, hogy nem úgy van.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.