Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63651) Tiger. válasza MK VII (#63649) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Persze mert lehet a hálókártya felébreszti.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63652) Tiger. válasza MK VII (#63649) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azt sem értem hogy win7-nél 16gb volt a hiber file itt meg csak 6 gb

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63653) #86564352


#86564352
törölt tag

Magától ébredő gépnél lehet ok a hálókártya, egér, alapból ütemezett karbantartás is ébresztheti a gépet és update keresés is. A powercfg /waketimers és powercfg /lastwake parancsokkal lehet nyomozni és eszközkezelőben kivenni a pipákat. Nálam meg olyan hiba volt beállított idejű tétlenség _nem_ akart elmenni aludni magától ha lock screen slide show volt berakva, ha egy db kép akkor szót fogadott ahogy kell.

(#63654) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sziasztok!

Windows 10-et szeretnék telepíteni a Dell Vostro 5470 típusú gépemre pendriveról, de sajnos kb a 10. próbálkozásnál is ugyanabba a problémába futok bele: már majdnem a kész a telepítés, ám mikor magától újraindul a gép, a rendszerbetöltő képernyőnél mindig befagy ugyanazon a ponton... Mi lehet a probléma? :F

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#63655) Tiger. válasza #86564352 (#63653) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Egy kép van neki beállítva, úgy néz ki egy programmal sikerült athidalni ezt a hibát.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63656) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Elég hiányosnak látom én ezt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63657) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

lehet unalomig ismételt kérdés, akkor bocsi...

Ezer éve vettem egy Windows 7-et az asztali gépemre, igazából már nem nagyon rémlik, ilyen köztisztviselői / közalkalmazotti lehetőség volt, kb semmit nem találtam már róla. Ezt követően megvettem a Win 8 Pro-t, mikor volt erre legális lehetőség, volt az a 9 ezer forintos akció emlékeim szerint (erről már találtam egy elektronikus számlát, digitális letöltésre). Amikor kijött a W10, akkor ezt frissítettem és használom, digitális aktivációt ír vagy vmi ilyesmit.

Ha valaha le szeretném cserélni a gépem (és szeretném, alaplap + proci), akkor hogy fogok tudni ismét w10-et telepíteni, hogy legális maradjon? Úgy rémlik mintha azt olvastam volna, alapvetően az alaplaphoz kötődik ez a digitális licensz.
Ha csak simán egyszer újratelepíteném a wint, az menne gond nélkül ugye, ahogy bejelentkezek aktiválná magát, de alaplap cserénél mi a helyzet?

Előre is köszi a válaszokat!

(#63658) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

sziasztok!

Asus rog gl552j gépembe venni tervezek egy 256gb-os ssd-t. A win8.1 ről frissített legális win 10-et, hogyan tudnám áttelepíteni az új ssd-re, úgy hogy ne vesszen el adat a gépről? Átnéztem az összefoglalót, de ott csak pendrive-ról, dvd-ről stb. való telepítést találtam. Nekem ugye nincs, "dobozos verzióm" és "lámaként" még azt se tudom hirtelen, hogy hol találom a termékkulcsot. :F :F :F :B :B

Köszi

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#63659) tknof1871 válasza Orgi (#63657) üzenetére


tknof1871
őstag

Ha valaha le szeretném cserélni a gépem (és szeretném, alaplap + proci), akkor hogy fogok tudni ismét w10-et telepíteni, hogy legális maradjon?
Pont ezt csináltam, csak a meghajtók maradtak meg. Talán ez segít. Elmagyarázni nem tudom mert csak 1x csináltam de ha nekem sikerült akkor mindenkinek megy.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#63660) King Unique válasza sonaj0203 (#63658) üzenetére


King Unique
titán

Ha csak a háttértárat cseréled ki, az nem gond. A régiről pl. a Macrium Reflect programmal lehetne "áttelepíteni" a rendszert és a további szükséges partíciókat az újra. Van a használatához másik leírás is egy fórumtárs jóvoltából. Tehát klónozni kell a jelenlegi lemezt, illetve a tartalmát az újra, vagy lemezképfájlt készíteni és abból visszaállítani. Utóbbi megoldásnál lenne egy plusz biztonsági mentés, amit szükség esetén akár később is elő lehetne venni.

[ Szerkesztve ]

(#63661) Zoz válasza Orgi (#63657) üzenetére


Zoz
őstag

Ha Microsoft fiókkal használod a rendszert, akkor elvileg egyszerűen megoldható: A Windows 10 újraaktiválása hardvermódosítás után

"A Windows 10 1607-es vagy újabb verziójában Microsoft-fiókját összekapcsolhatja az eszközön lévő Windows 10-es digitális licenccel. Így az Aktiválási hibaelhárítóval jelentős hardvermódosítás, például az alaplap cseréje után is újraaktiválhatja a Windowst."

Ha mégse sikerül, még mindig marad a hagyományos lehetőség, felhívni az ügyfélszolgálatot, és elmondod, hogy elromlott az alaplap, ki kellett cserélni, majd ők mondanak engedélyező kódot.

(#63662) malacka87


malacka87
senior tag

Üdv. Valaki tudna segíteni. Tegnap telepített valami frissítést a gép és azóta a játékok hangerejét automatikusan leveszi. Visszahúzom a csúszkán teljes hangerőre alt tab vissza a játékba és megint 0-ra leveszi a hangot. Mindjárt szétverem. Pls help! :W :W :F :F :O :O :O

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#63663) Orgi


Orgi
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek, ilyen digitális licenszem van összekapcsolt fiókkal, akkor megnyugodtam, hogy ez sima ügy :R

(#63664) #86564352


#86564352
törölt tag

2012 őszén az a 30 eurós Win 8 Pro licence baromi jó akció volt a Microsoft részéről. Én is akkor vettem, 8.1 alatt már nem is volt olyan rossz, aztán frissítés ingyen 10-re. Nagyon nem mindegy, normál ára egy Pro-nak 80 ezer lenne.

(#63665) tylerddd válasza Zoz (#63661) üzenetére


tylerddd
veterán

A jelentős hardverváltozás új laptop is lehet éppenséggel?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#63666) Doky586 válasza tylerddd (#63665) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Létezik a Mikulás..?
Van aki látta.. sőt beszélt is vele.. úgyhogy biztos. :DD

(#63667) tylerddd válasza Doky586 (#63666) üzenetére


tylerddd
veterán

Ha az alaplapcserét meg lehet csinálni, akkor azt gondolnám, h simán fel lehet tenni másik gépre. Processzor, ram, videokártya bármi (alaplap úgy tudom nem) cserélhető volt eddig is a licenc elvesztése nélkül.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#63668) csixy


csixy
addikt

Öreg AMD-s PC. 6giga Rammal elég lassúcska a win10Pro-64 bites verzióval. A SATA legacy IDE beállításon van. 8Gigára bővítettük a RAMot és tennénk bele egy Kingston HyperX Fury 240gigás SSD-t.
A vinyókat lehúztuk ,a SATA port AHCI-re állítva , a win telepítő drivert követel ,és nem boldogul az SSD-vel.
Az élő rendszer amúgy látja az SSD-t IDE módban. Honnan vegyek elő neki divert?
Az járható-e, hogy feltelepítem a WIN10-est egy vinyóra és utána macrium reflect által ráteszem a vinyóról a telepített windówst az SSD-re?

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#63669) Pubszon válasza Zoz (#63661) üzenetére


Pubszon
veterán

És ez OEM kulcsra is vonatkozik?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#63670) Rakamaz


Rakamaz
tag

Talán valakit érdekelhet:
A w10 fénykép app-jával gyűlt meg a bajom miután a kedves MS frissítette/átálllította és az egérgörgő eddigi zoom funkciója hirtelen a fénykép váltás lett. Jó pár órát keresgéltem, de csak azt láttam, hogy valakinek az a baja, hogy a görgőre zoom-ol, a másiknak pedig az, hogy képek között váltogat az app, és a legtöbben másik képnéző telepítésével orvosolták a problémát. Sajnos a helyes megoldást sehol nem leltem.
A másik dolog, hogy az MS az app leírásában (a windows store-ban) megemlíti az egérgörgős zoom-olást és mellesleg az F11-es gomb megnyomására való dianézést is, ami úgyszintén nem működik. :W
(A többi funkcióról nem tudok nyilatkozni, mert már le....om! ;] )

Kellemesen eldugta a beállítást:
- Miután megnyitottál egy fényképet, bal oldalon "összes fénykép"-re kell bökni. (vagy a start menüből elindítani a "fényképek" alkalmazást)
- Aztán jobb oldalon a három pont alatti menüből a gépházat választani és már ott is vagy:
[link]

(#63671) Abrion


Abrion
senior tag

Úgy látom senki nem értette meg amit kérdeztem

WIN HOME 10 32-bit/64-bit Hungarian USB (KW9-00243)

Mit jelent az USB? mármint tudom hogy mi az USB de miért van ide írva, biztos nem azért mert tud usb eszközt felismerni.

(#63672) Pubszon válasza Abrion (#63671) üzenetére


Pubszon
veterán

Gondolom mert a telepítője USB-s, pendriveos. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#63673) laszlohu válasza Abrion (#63671) üzenetére


laszlohu
addikt

Telepítő Média: Telepítő USB Pendrive

(#63674) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

Telepítő készítéséhez még mindig az a legjobb, ha a microsoft toolal letöltöm az iso-t a windows-tól és rufussal meg kirakom pendrivera? :)
köszi :R

(#63675) norti válasza smallmer (#63674) üzenetére


norti
addikt

Igen.

(#63676) Tiger. válasza smallmer (#63674) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem érdekes egyből a pendrivra rakta ahogy kell.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63677) norti válasza Tiger. (#63676) üzenetére


norti
addikt

Igaz, hülye vagyok, látszik, hogy rég csináltam, rögtön lehet pendrive-ra letölteni ;)

(#63678) #86564352


#86564352
törölt tag

Aki a bénácska app helyett böngészőben használja az outlook.com-ot mint én, kipróbálhatja az új béta felületet: a linket kell módosítani kicsit, owa helyett mail

Sokkal gyorsabb az új felület, hála az égnek ebbe még nincs bekötve a skype integráció. Van bal alul egy új photos hub ami egy helyen megmutatja az összes fotót amit emaileztél dátum szerint csoportosítva. Ez a bal oldali függőleges sáv egyébként tök felesleges, az a 4-5 ikon elférne a felső két sávon is, még letisztultabb lenne. Gmailhez képest azért így is jobban néz ki.

(#63679) Syl válasza #86564352 (#63678) üzenetére


Syl
nagyúr

:R
Ez nagyon jó! Olyan mint Androidon.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#63680) smallmer válasza Tiger. (#63676) üzenetére


smallmer
őstag

A toolkittel? csak itt említették, hogy minden rosszal telemegy a gép tőle.

(#63681) Tiger. válasza smallmer (#63680) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ő az jó kis proginak találom. Eddig hibátlan, nézi a proci terhelést, de be is lehet állítani, rendesen végzi a dolgát, szégyen gyalázat hogy a rendszer a sajátját nem használja.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63682) smallmer válasza Tiger. (#63681) üzenetére


smallmer
őstag

biztos jót linkeltél?

(#63683) flash-


flash-
veterán

üdv

ti melyik karbantartót-cleanert-registry rendberakót használjátok-ajánljátok?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#63684) Abrion


Abrion
senior tag

Hogy jól értsem, nem DVDt kapok hanem egy 4gb Pendrive ot amit semmi kép nem lehet módosítani a tartalmát. és bizonyára nem is lesz vele probléma 20 év múlva sem. vagy ez a pendrive elemes és elmerülhet?
és minden fájl oda veszik ha lemerül?

(#63685) Tiger. válasza smallmer (#63682) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igen, ezt használom, miért?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63686) TRob1 válasza Tiger. (#63685) üzenetére


TRob1
veterán

A Rufus vagy a MediaCreationTool helyett használod hogy pendrive-ra rakd a win-t? Mert ha jól gubancolom ki a sok összevisszaságból, eddig erről volt szó.

(#63680) premierpark:
Mi megy tele és mivel és ki említett és mit? Nem lehetne konkrétumokat is írni néha?

Leszeded MS-től a legújabb MediaCreationTool-t ("Eszköz"-t), letöltöd vele a win-t és Pendive-ra rakatod vele. Ennyi. Nincs ezzel semmi gond, csak valakik szeretik túlvariálni (me' ezé' meg me azé' meg me' mé'?). Illetve van/volt hogy egyes Pendrive-okat nem szeret, kapásból nem mutatta, akkor jöhet esetleg Rufus (De pl. nekem sosem kellett még, simán ment az MS szoftverével)

(#63684) Abrion :
Ugye csak viccelsz. (Vagy ez ma egy ilyen nap hogy senki semmit nem ért és mindenki mindent túlbonyolít)
Pendrive-on kapod, usb-n keresztül telepíted. Nem megy tönkre (jobb esetben, mivel egy pendrive is tönkremehet) Nincs jelentősége, valszeg már fél év múlva sem erről telepítenéd, hisz folyamat van újabb és újabb verza ami ingyen letölthető. HA egyszer felment, utána újratelepítésnél beaktiválja magát. De eleve kapsz egy kulcsot, és akár már elsőre sem muszáj adott Pendriveot használni, tölthetsz újabbat (ha van), és csinálhatsz magadnak a fentebb/lentebb is említett szoftverrel másik Pen-t vagy akár DVD-t is.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#63687) Doky586 válasza Abrion (#63684) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"ez a pendrive elemes és lemerülhet?"

Van benne beépített diesel-aggregátor és kicsit füstöl, és időnként olajba kell mártogatni.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#63688) fa4hu


fa4hu
őstag

Sziasztok!

Windows 10 home telepítése során az alábbi üzenetet kapom:

"A lemez partíciói nem a javasolt sorrendben vannak. A GPT-lemezekre történő telepítésről a Microsoft webhelyén, a GPT kulcsszóra keresve találhat további tudnivalókat. Folytatja a telepítést?"

Ilyen partícióim vannak:

0. partíció: 1. meghajtó 16 MB MSR (fenntartva)
0. meghajtó szabad területe 334 MB
0. partíció: 2: Helyreállítási meghajtó 450 MB Helyreállítás
0. partíció: 3 meghajtó 100 MB Rendszer
0. partíció: 4 meghajtó 976 GB
0. partíció: 5 meghajtó 885 GB

Folytathatom a telepítést, vagy valamit rendbe kellene tennem?

Kétfelé partícionáltam telepítéskor a merevlemezt, a Rendszer már korábban megvolt, a többit a Windows hozta létre.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#63689) King Unique válasza smallmer (#63674) üzenetére


King Unique
titán

Az MCT-vel el lehet készíteni közvetlenül a pendrive-ra is a telepítőt, mint azt a fórumtárs által készített screenshotok szemléltetik. De egyeseknél előfordult, hogy nem ismerte fel a pendrive-ot stb. Én jobban szeretem letölteni az ISO-t, amit később is elő lehet venni és kiírni. Utóbbihoz használható a Rufus, de Win8.1/10 ISO-k esetében akár az is elég, ha csak rámásoljuk az ISO-fájl tartalmát egy FAT32 fájlrendszerű pendrive-ra.

Amúgy az MCT-nél még annyi van, hogy a letöltésnél hagy némi "szemetet" a rendszerpartíción, de ez utána lemezkarbantartóval eltakarítható. Vagy le lehet tölteni akár ezen és ezen oldalakról is az ISO-t.

[ Szerkesztve ]

(#63690) Tiger. válasza TRob1 (#63686) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem, amit írtam ez csak a hibernálásra használom, mivel a win magától képtelen, csak ha manuálisan nyomok rá.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63691) King Unique válasza fa4hu (#63688) üzenetére


King Unique
titán

Ez UEFI-s telepítésnek néz ki, amelynél a telepítő ezen partíciókat hozza létre ebben a sorrendben. Illetve ezek létrehozása után ugyanott akár egyéb partíciókat is létre lehet hozni külön pl. az adatoknak stb.

Nálad kicsit összevissza vannak a partíciók és ezért problémázhat a telepítő. Ha még nincsen rajta semmilyen fontos adat, akkor lehet célszerűbb lenne tiszta lappal kezdeni. Vagyis manuálisan / diskpart segítségével letörölni mindent. Majd azután az előbb említett módon létrehozni a partíciókat, vagy a telepítőre bízni mindent és majd az automatikusan particionálja a lemezt.

[ Szerkesztve ]

(#63692) TRob1 válasza Tiger. (#63690) üzenetére


TRob1
veterán

Gondoltam. :)
Csak épp előtte megerősítetted a kérdezőt hogy: "Nekem érdekes egyből a pendrivra rakta ahogy kell"

Mire rákérdezett hogy a Toolkittel? (MS féle) Erre meg linkelted ezt a progit. :U

¤ R'n'R ¤

(#63693) fa4hu válasza King Unique (#63691) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi a választ! Mindet letöröltem, de a Rendszer-t nem törölte, ismét létrehoztam, megint csinált MSR-t, de Recovery-t nem. Tovább engedtem a telepítést, fel is ment a Windows. Gond lehet belőle, hogy nem csinált Recovery partíciót?

Eredetileg MBR-rel próbálkoztam, de arra nem ment fel (talán mivel 64 bitest telepítettem), át kellett konvertálni GPT-re.

(#63694) King Unique válasza fa4hu (#63693) üzenetére


King Unique
titán

Ezért jobb ilyen téren a diskpart, mert az mindent legyalul. A telepítő meg normál esetben azokat a kisebb partíciókat hozza létre, amelyek az előbbi válaszban említve voltak. Ha UEFI boot van, akkor a Windowst csak GPT lemezre lehet telepíteni, MBR-re nem.

De, ha már feltelepítetted, akkor mindegy. Bár, mivel viszonylag hamar megvan egy ilyen telepítés, ezért magamnak lehet megcsinálnám rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#63695) vlevi


vlevi
nagyúr

De jó, hogy mennék aludni, negyed órája a Windows előkészítés megy, kikapcsolás helyett. Mindezt úgy, hogy az összegző frissítés már tegnap felment a gépre... :W

(#63696) vlevi válasza vlevi (#63695) üzenetére


vlevi
nagyúr

És még mindig...
Ha nem lenne telepítve az alkotói frissítés, azt hinném, hogy az jött, de nem, mert az már réges régen megvan. Insider programban pedig nem vagyok benne.

(#63697) Popes válasza vlevi (#63695) üzenetére


Popes
őstag

Kell neked lefekvés előtt frissíteni. ;] (pedig azt hittem hogy már nem vagy kezdő :DDD )

Deus ex machina

(#63698) Doky586 válasza vlevi (#63695) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nálam ilyenkor "Frissítés és kikapcsolás" szerepel a menüben.
Nem kell gyertyát tartani neki, teszi a dolgát, te is tedd a magadét, nyugodtan menj aludni..

(#63699) pendre54 válasza flash- (#63683) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Kizárólag saját vélemény, és tapasztalatok alapján, én ezeket használom már jó ideje, és soha nem volt problémám, se a Win 7 alatt, se a Win 10 alatt.
CCleaner ingyenes változat, ezt napi szinten egyszer lefuttatom, általában a reggeli bekapcsolás után.[link]
Advanced System Care Pro, heti egy-két alkalommal.[link]
Wise Care 365 Pro, szintén heti egy-két alkalommal, ez olyan felesleges cuccokat is kitakarít, amiket a CCleaner nem. [link]
Érdemes figyelni ezt a topikot, mert itt rendszeresen linkelnek olyan akciókat, amikor a fenti cuccok Pro változatai egy, vagy fél évig ingyenesen elérhetők.[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#63700) PorP válasza quailstorm (#63361) üzenetére


PorP
újonc

Köszi a választ!
Nem voltam mostanában gépközelben.
Laptopon van ez a jelenség úgyhogy max az egeret tudom kihúzni :F

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.