Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135360) ooszi


ooszi
senior tag

Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy a hardverapron vásárolt win10 kulcs 9500 ft és számlával, ez mennyire legális és biztonságos

BY ooszi

(#135361) King Unique válasza ooszi (#135360) üzenetére


King Unique
titán

Ezt konkrétumok nélkül nem fogja senki csak úgy kitalálni, meg elsődlegesen értelemszerűen a kedves eladót kellene kérdezni, hogy pontosan mit árul és az mennyire oké... Egyébként meg lásd egy másik esetél leírtakat, ennyi.

(#135362) ooszi válasza King Unique (#135361) üzenetére


ooszi
senior tag

Értem elolvasom, amúgy már kb fel éve vettem tőle 2 db -t azóta működik rendesen, csak kíváncsi voltam

BY ooszi

(#135363) movax válasza ooszi (#135360) üzenetére


movax
őstag

Két éve vettem 3300 forintért, számlával, magánhasználatra 2 kulcsot, pro retailként árusítva, utólag derült ki, hogy mindkettő pro, de az egyik MAK-kulcs, viszont azóta is vígan működik, tehát nem bolygatták (eddig) az ellenőrzését, a másik valóban retail. Szóval szürke zóna, de érhetnek kellemes meglepetések, és ennyi pénzért nincs több kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#135364) Geth válasza movax (#135363) üzenetére


Geth
addikt

A MAK kulcsoknak nem az ellenőrzésével van a gond, hanem hogy "kimerülhetnek" (véges számú aktiválás), mert többször eladják és/vagy többször aktiválnak vele :)

[ Szerkesztve ]

(#135365) kali válasza movax (#135363) üzenetére


kali
legenda

Működhet a korábbi aktiválás, de ha újra próbálnád azzal a kulccsal az aktivációt, akkor már lehet, hogy más lenne a helyzet.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.