Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134401) szasanyi


szasanyi
félisten

Van egy probléma amire nem tudom mi lehet a megioldás, talán Win10 hiba ezért kérem a segítségeteket! ÍAdott egy ASUS PN50 MiniPC (AMD Ryzen 5 4500U/Kingston 16GB DDR4/ 512GB A-DATA NVMe SSD) legális Win10 x64 oprendszerrel.
Az első bekapcsoláskor megjelenik az alaplap ASUS logo-ja, majd szürke kijelző és semmi sem történik, nem BOOT-ol be a Win. A főkapcsolót nyomvatartva kikapcsolom, majd rögtön ezután újra bekapcs és pikk-pakk betölt a rendszer. :F Múködés közben nincs semmi hiba, minden remekül és gyorsan megy.
Mi okozhatja ezt a jelenséget?

(#134402) Ablakos válasza zolee001 (#134391) üzenetére


Ablakos
őstag

Ez tényleg bejött! :R Azóta rend és nyugalom.

[ Szerkesztve ]

(#134403) Jenne válasza Dave567 (#134385) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Nálam fent van a KB5003173, semmi gond vele. [kép]
Próbáltam többször is ki és bekapcsolni, rendben betölt. :K
Pedig én mindig félek az ilyen frissítésektől....

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#134404) apollo12


apollo12
veterán

Hali egy kis segítség kéne, kedden fel rakta win 10 legújabb frissítést és azóta randomba hirtelen leáll, majd újra elindul a gép :((( , szerintetek mi lehet a nyűgje, frissítés elött napokat ment egyhuzamban a gép

(#134405) Pityu. válasza Geth (#134395) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Oké

#hotkar

Majd akkor vissza állítom a virtuális memóriát

#Doky586

Oké,tehát akkor csak végszükség esetén irkál.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#134406) King Unique válasza Pityu. (#134390) üzenetére


King Unique
titán

Hát csak emiatt aztán pont zéró értelme van letiltani a lapozófájlt, meg már el lett itt magyarázva többször (példa), hogy felesleges mindennemű letiltás, áthelyezés stb. Windows szinten az SSD kímélése végett, mivel a mindennapi átlagos használatnál annyi messze nem íródik rá, hogy gondot okozzon, meg a legtöbb amúgy sem emiatt, hanem inkább a vezérlő/firmware hibája miatt szokott tönkremenni... Valamint az ilyen írástól kímélgetős, aggódós eseteknél (példa) rendszerint mindig az jön ki, hogy mire gondot okozna olyan ütememben az az írásmennyiség az SSD-nél, az van hogy több évtized, meg addigra már a gyártói garancia is rég lejárt, stb. :))

[ Szerkesztve ]

(#134407) King Unique válasza szasanyi (#134401) üzenetére


King Unique
titán

Meg lehet próbálni a gyorsindítás kikapcsolását, de amúgy normál esetben bekapcsolt állapotban sem feltétlen kellene ilyen gondot okoznia.

(#134408) szasanyi válasza King Unique (#134407) üzenetére


szasanyi
félisten

Megnézem, köszi!

(#134409) King Unique válasza Atish19 (#134399) üzenetére


King Unique
titán

Még cikk is volt arról, hogy önmagában az Insider programba belépés ingyen, jogtiszta Windows 10 licenc, meg pláne manapság... Valamint az Insider Preview buildek tesztelésre valók, nem mindennapi, általános használatra, szóval eleve rossz az ötlet.
Egyébként meg nagyon egyszerű, normális forrásból és reális áron kell Windows 10 licencet venni, nem pár euróért, aztán akkor nem lesz gond, amiről pont nemrég volt szó itt, + hogy technikailag akár aktiválás nélkül is használható a rendszer némi korlátozással.

(#134410) egykori válasza egykori (#134366) üzenetére


egykori
őstag

Sikerült a frissítés 20H2-re minden probléma nélkül. Mindössze 20-25 percig tartott az a fázis, amíg nem volt használható a gép. Az előkészítés viszont másfél óra volt, de ez nem zavart semmit.

Végül is belátom, nem kellett volna annyira félni, de egy 8 éves laptopnál talán már nem annyira egyértelmű. Mindenesetre még egyszer köszönöm a segítséget, biztatást: King Unique, qqcqqc, Marci112233! :R

(#134411) Pityu. válasza King Unique (#134406) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Oké,köszi

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#134412) Marci112233 válasza egykori (#134410) üzenetére


Marci112233
őstag

Nem igazán kell félni egy 8 éves laptopnál sem ha az akkoriban nem egy gyenge darab volt.
Nekem szintén ebben az évben ment fel a 2013-as Dell Inspiron 5537 laptopomra amiben i7-4500U és 2x4GB DDR3 RAM van. Probléma nélkül felment arra is. Igaz most van folyamatban a laptop leváltása egy szintén Dell-re csak Vostro 3500-ra mert az 5537-nek sajna vagy BIOS vagy alaplap hibája van, de mivel a BIOS-t nem tudom manuálisan visszább rakni mert csak automata frissítő van hozzá, és így nem maradhat, csak a váltás volt opció. (Minden indításnál többször kell újraindítani, mert többször is csak egyet pittyeg de ismétlődően és ez alaplap vagy BIOS hibára utal.) Tehát amikor el is indul a gép, semmi probléma sincs a Windows 10 20H2-vel. És a hiba jóval azután jött ki hogy felment a 20H2, tehát nem az okozta a gondot sem, szimplán valószínű eljárt a laptop felett az idő sajnos, pedig még mai napig elég volt az amit tudott.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#134413) Atish19 válasza King Unique (#134409) üzenetére


Atish19
őstag

Insider akkor kilőve. Még megpróbálom áthozni a régi laptopról. Ha nem sikerül megveszem a Microsoft oldalán. Köszönöm mindenkinek a válaszokat :R

(#134414) Dave567 válasza Jenne (#134403) üzenetére


Dave567
addikt

Tegnap elkezdte frissíteni, utána újra indult a gép, Asus logonál meg is állt, újra indult, és nem csinált semmit.
Oké Windows Reinstall, mindent le frissít, Nvidia Driver felrak, ugyan ezek a jelenségek tiszta windoson is, de már az Nvidia drivernél problémázott, elment a kép és nem is jött vissza, na restart, utána már megint meg fagyott a logonál.
Aztán ki be kapcsolgatásnál előjött, hogy Windows visszaállítása, megcsináltam, betölt, jött a szöveg Rendszerindítási hiba: Eltávolítottunk néhány nemrég telepített frissítést.
Meg Video illesztőprogram újratelepítésének kényszerítése.
Ha jól gondolom ütközik valami, csak nem tudom mi a fene.
Nem tudom felrakni az Nvidia driver...

Home és Pro-n is ugyan ezt produkálja

[ Szerkesztve ]

(#134415) Marci112233 válasza Dave567 (#134414) üzenetére


Marci112233
őstag

Nekem is fent a frissítés az asztali gépemen, és laptopon is pedig utóbbi hardver hiba miatt szórakozik elindulni minden indításnál. A képet az asztali gépemen lőttem ami az aláírásomban is van és Nvidia VGA van benne. Mindkét gépen Pro van fent.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#134416) Dave567 válasza Marci112233 (#134415) üzenetére


Dave567
addikt


Ezt írta ki szerdán is, meg csütörtökön is, persze akkor nem volt fent az Nvidia Driver.
Viszont az az érdekes, ha egyszer betölt akkor megy rendesen, ha Újraindítom akkor meg ezt kapom sokszori újraindítás után.
Behalt a 2080 TI??? :D

(#134417) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sziasztok,
Ma, a win frissítés teljesen szétcseszte a gépemet.
4 órába telt, mire csökkentett módban el tudtam indítani. Win 10 Pro ra általam megvett digital licenszem van, amit most érvénytelenek ír. Azt írja a gépház, hogy Win 10 enterprise-om van. De én anno a Pro-t raktam fel, és még tegnap így is volt. Ma egy sikertelenül lezajlott frissítés után a gépem csak csökkentett módban indítható el, azt is nagy nehezen a hibaelhárító keresztül.
Mit tudok tenni, egyszerűen nics win update, nem érhető el semmi.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#134418) Cs1csó válasza Ł-IceRocK-Ł (#134417) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U
Tiszta lap. Windows oldaláról MCT-vel egy pendrive-ra létrehozni a legfrissebb stabil Windows 10 20H2 build-del egy telepítőt és azzal újratelepíteni. A telepítés során gyalulni minden korábbi partíciót ami az előző telepítéshez tartozott.

(#134419) Ł-IceRocK-Ł válasza Cs1csó (#134418) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak ez most nem lehetséges, és lementeni se tudom róla hova a dolgaimat.
Mert Winéknek kedvük volt frissíteni...
hogy a .....
És nem is tudok semmit csinálni?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#134420) King Unique válasza Ł-IceRocK-Ł (#134417) üzenetére


King Unique
titán

Mondjuk ilyenkor szokás leírni, hogy pontosan melyik frissítésről van szó, Windows 10 melyik verziójáról stb. mert ez nem a telejósda és nincsen kéznél varázsgömb... De amúgy a javítási, helyreállítási lehetőségekkel kapcsolatban lásd egy másik válaszban leírtakat, + arról is volt már szó itt, hogy szükség esetén lehet szüneteltetni, halasztani a frissítéseket ha épp nem alkalmas, nem feltétlen arra kell várni mikor lesz kedve a Windowsnak frissíteni. Ha nem használ semmilyen javítás, akkor meg marad a clean install, ennyi.
A Pro kiadásból teljesen magától nyilván nem lesz Enterprise, max. pl. másik termékkulcs megadásával, szóval elég érdekes ha állítólag a sikertelen frissítés után történt kiadásváltás.

[ Szerkesztve ]

(#134421) seger válasza seger (#134397) üzenetére


seger
addikt

Erre valaki?

(#134422) Ł-IceRocK-Ł válasza King Unique (#134420) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szóval, Win 10 Pro-m volt. Vettem hozzá Digital liszencet, teljesen hivatolost. Tegnap este még úgy kapcsoltam ki, hogy semmi baja nem volt. Ma már nem tudtam bekapcsolni, mert automatikusan elindult valamiféle frissítés (ahogy nézem ez a 20 H2 vagy mi ), nem ment végig ez biztos, mert a gép megállt. Újraindítottam, és azóta küzdök. Már az is nagy csoda hogy hibaelhárítón keresztül van csökkentett módom. Bizonyos updatet a helyreállításból le tudtam törölni, de valamelyket nem engedte. Jelenleg a gépházban nem elérhető a win update alkalmazás. Másik termékkulcs megadásnál érvénytelennek írja a licenszemet amit vettem. A digital licensz az csak mikroszoft fiókon keresztül lehet érvényesíteni?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#134423) Doky586 válasza Ł-IceRocK-Ł (#134422) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs semmi baj a frissítéssel. [kép]
De valóban volt egy plusz lépés újrainduláskor. Valami rendrakást emlegetett.

(#134424) Ł-IceRocK-Ł válasza Doky586 (#134423) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nálad lehet nem volt. Este 6 óta szenvedek vele, hogy valamit megmentsek a rendszermeghajtómról... :U :((( :(( :W

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#134425) King Unique válasza Ł-IceRocK-Ł (#134422) üzenetére


King Unique
titán

Tehát akkor funkciófrissítés történt 20H2-re, ami ha xy hiba miatt elhasalt, vagy erővel meg lett szakítva, akkor nem meglepő a helyzet. A frissítéseknél meg nyilván csak azt kell szükség esetén eltávolítani, ami esetlegesen a gondot okozta, akár WinRE környezetben visszavonni a legutóbbit, nem összevissza törölgetni a frissítéseket.
Elektronikus (ESD) licenc van megvásárolható formában, a digitális licenc a hardverazonosító alapján eleve más. A digitális licencnél a Microsoft-fiókhoz kapcsolás csak egy opcionális lehetőség, működik és lehet digitális licenc nyilván helyi fióknál is. A teljesen hivatalos Windows 10 licenc meg nyilván az, ami közvetlenül a Microsofttól és hivatalos viszonteladótól lett vásárolva, az egyéb forrásból való már nem feltétlen.

(#134426) Ł-IceRocK-Ł válasza King Unique (#134425) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

WinRe környezetben visszavontam a legutóbbi "minőségi" frissítést, de a funkciófrissítés törlését nem engedte. A sfc/scannow parancs a végén hibát jelez. (már nem emlékszem rá pontosan mit ír ki). A rendszerinfónál írja, hogy nem található termékkulcs...
Nem menekülök meg egy új telepítéstől. Csak tudnám ki kérte a frissítést... :(((

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#134427) King Unique válasza Ł-IceRocK-Ł (#134426) üzenetére


King Unique
titán

Ha a funkciófrissítés telepítésénél volt gond, akkor értelemszerűen elég azt visszavonni és felesleges a havi kumulatív frissítést piszkálni. Ha csak Pro kiadáshoz van azon a hardveren digitális licenc, ellenben Enterprise kiadás lett valahogyan telepítve/upgrade-elve, akkor nem meglepő, ha az utóbbinál aktiválási probléma van.
Ha nem mondod meg a Windows 10-nek, hogy mikor akarod telepíteni az új funkciófrissítést, nem állítasz be szükség esetén halasztást és/vagy célverziót, akkor nem meglepő, ha normál ütemben telepíti. :) Meg ugye van egy-egy verziónál kiadástól függően 18/30 hónapos támogatási idő, ami ha lejár (mint pl. most 1909 Home & Pro esetében is), akkor megint nem meglepő, ha telepíti a rendszer az új funkciófrissítést.

[ Szerkesztve ]

(#134428) Ł-IceRocK-Ł válasza King Unique (#134427) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az az igazság, hogy én nem nagyon szoktam ezt a win frissítést piszkálni, meg nézegetni. Letölti, felrakja, én nem bánom... na de ez... :U
Csak érted, frissítés előtt semmi baja, elkezdi, aztán összedőlt a ház...
Már korábban is volt gondom frissítéssel, ram kiszedés, újra berakás után elindult :DDD
Olyat se láttam még... és nem tört windowst használok. (elvileg) :N

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#134429) King Unique válasza Ł-IceRocK-Ł (#134428) üzenetére


King Unique
titán

Pedig adott a lehetőség beállítani, ha épp nem alkalmas a frissítés, lásd a linkelt útmutatókat. + Adott a lehetőség rendszermentést készíteni és akkor pláne nem téma, ha esetleg sikertelen egy frissítés, a mentésből 1:1-ben visszaállítható a korábbi állapot.
Ha ilyen 2-3 ezres volume MAK termékkulcs (példa), akkor lényegében az sem nagyon különb, mintha okosított lenne. :D Ha az előbb linkelt Microsoftos forrásokból való licenc, vagy ezen feltételeknek megfelelő használt szoftverlicenc, vagy hardverrel együtt vásárolt OEM licenc, azok már inkább okésak.

[ Szerkesztve ]

(#134430) Ł-IceRocK-Ł válasza King Unique (#134429) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Digitális áruházból van, teljesen tiszta dolog.
Na mondom, letöltöm a win10 et a májkrémszoft oldaláról a médiakriésön túllal, az eszköz hibát ír, ezért nem használható. Tökmindegy mire akarom megcsinálni.Akár bootalható pen, akár ISO-ként akarom letölteni. Mivan itt ? :F
Úgyl átszik teljes az összeomlás.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#134431) King Unique válasza Ł-IceRocK-Ł (#134430) üzenetére


King Unique
titán

Amit linkeltem, az is "digitális áruházból" van, mégsem teljesen oké. :D De pl. a Microsoft weboldala, onnan vásárolni már nyilván az.
Vannak az MCT-n kívül egyéb letöltési és létrehozási opciók is a telepítési adathordozónál, ahol normál esetben (nem szétcsesződött rendszernél) nyilván az MCT is működik.

(#134432) vlevi


vlevi
nagyúr

Sziasztok!
Kerestem de nem találtam megoldást a problémámra.
Az utóbbi hónapok óta, valamiért a W10 állandóan váltogat a billentyűzetek között. Rendszeresen visszavált angolra, és fogalmam sincs miért.
Látszólag nincs is telepítve angol billentyűzet a gépemre.
A nyelvil beállításokban csak a magyar nyelv van telepítve, és a magyar nyelvhez csak a magyar billentyűzet tartozik. Látszólag sehol nincs angol bill, mégis beáll arra.
marha ideges\t[ tud lenni, amikor magzar nzelven \rn'l valamit, de eyt l'tod >D
[kép]
[kép]
[kép]

(#134433) Dalares


Dalares
tag

Nálam a legutóbbi frissítés után teljesen jól működik a rendszer, csak egyetlen hiba van. Jobb oldalon, alul az értesítési terület teljesen halott. Akár kikapcsolom, akár a prioritások, vagy riasztások megjelenítését választom, nem történik semmi. Az új értesítések számát megjeleníti, de kattintásra sem reagál. Már fogalmam sincs, melyik frissítés jött legutóbb, de két-három napja még működött a funkció.

Ne gondoljátok, hogy szerencse nincs, mert ti nem találtátok.

(#134434) hhgygy válasza vlevi (#134432) üzenetére


hhgygy
senior tag

Hát ez alapján inkább látszólag telepítve van az angol bill.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#134435) Cs1csó válasza Ł-IceRocK-Ł (#134424) üzenetére


Cs1csó
félisten

Remélem King Unique megfelelő tanácsot tud adni, DE:
- mindig legyen mentésed az olyan adataidról amit nem tudsz pótolni
- rendszermeghajtón (ami manapság jellemzően egy kisebb SSD vagy egy nagyobb HDD vagy SSD kisebb particionált része pl. 100GB) ne tárolj adatokat lehetőleg legyen egy adatmeghajtó vagy partíció amin adattár funkciót tölt be még egy összeomló Windows sem fogja magával rántani az adattárat, ami egy másik lemezen vagy partíción van.

(#134436) #86564352 válasza vlevi (#134432) üzenetére


#86564352
törölt tag

Gépház, nyelvek, billentyűzet részen állítsd be alapértelmezettnek a magyart: [link]

(angol hiába nincs látszólag telepítve, egy-egy program telepítésekor előkerülhet, mert minden fejlesztő nem készülhet minden nyelvre, az IT nyelve az angol)

(#134437) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
az áruházból nem enged letölteni appokat. Rákattintok, hogy beszerzés, és nem történik semmi. Többet próbáltam, egyik sem megy.
Van erre megoldás?
Köszönöm.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#134438) vlevi válasza #86564352 (#134436) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az a vicc, hogy ott is be van állítva a magyar, és ott sem jelenik meg az angol a választhatóak között..
Ja, igen, és ahogy látjátok, a W10 nyelve is magyar. Ez a gép viszonylag új, pár hónapos, és akkor alapértelmezetten magyar nyelven volt telepítve. Angolt elvileg sose látott.
De mégis, van nyelvi eszköztár, és kiválasztható az angol is. :F

[ Szerkesztve ]

(#134439) #86564352 válasza vlevi (#134438) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha a felülbírálás se működik, akkor passzolom. Talán gépház, nyelveknél nézz körül és távolíts el bármi angolt, amit látsz.

(#134440) Lauda


Lauda
félisten

i5 4590-es procival, 16gb rammal, ssd-vel körülbelül mennyi időbe telhet 1909-ről frissíteni a legújabb verzióra? :)

[ Szerkesztve ]

(#134441) Geth válasza vlevi (#134438) üzenetére


Geth
addikt

Ezeréves bug, hozzáadod az angolt, majd letörlöd, eltűnik.
Időnként valami kiváltja. Ha zavar, hozzáadás után nem törlöd, csak leveszed az eszköztárat meg a billkombót.

(#134442) Cs1csó válasza Lauda (#134440) üzenetére


Cs1csó
félisten

Attól függ mennyire van belakva a rendszer, talán 1 óra, esetleg kettő.

(#134443) Lauda válasza Cs1csó (#134442) üzenetére


Lauda
félisten

Alig van rajt valami, nincs 30gb az egész rendszer mindenestől. ;) Köszi szépen!

(#134444) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Olyankor mit lehet tenni, ha nem települ fel a nyomtató driver, de a hibát sem ír a win10?
Kicsomagol a telepítő, de nem települ semmi. Egyszerűen eltűnik és se kép se hang :(

Köszönöm a segítséget előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#134445) Cs1csó válasza Predator2 (#134444) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azt már megcsináltad, hogy lehúzod a nyomtatót majd pl. egy másik port-ba dugod mert elvileg a Windows 10-nek automatikusan is telepítenie kellene hozzá driver-t vagy legalább felajánlani, vagy jelezni, hogy van új hardver.

(#134446) Predator2 válasza Cs1csó (#134445) üzenetére


Predator2
addikt

Megtudom azt nézni valahol, hogy a windows érzékeli e, hogy csatlakoztattam?
A nyomtatók közt nem szerepel.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#134447) Cs1csó válasza Predator2 (#134446) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, ha egy új eszköz csatlakozik - már az is új eszköz ha egy másik USB portba dugod. De a Gépház - Eszközök résznél látszódnia kellene, gondolom az egyéb eszközöknél Ugyanitt amúgy a második opció a "Nyomtatók és szkennerek" ott is látni kellene sőt ott elvileg ha a gép látja hozzá is lehet adni.

Plusz a nyomtató legyen bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#134448) Predator2 válasza Cs1csó (#134447) üzenetére


Predator2
addikt

Pittyeg a win, ha fel/le csatlakoztatom a nyomtatót, de egyszerűen nem látom sehol.
A driver meg nem települ. :W

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#134449) Predator2 válasza Cs1csó (#134447) üzenetére


Predator2
addikt

SRY dupla

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#134450) Predator2 válasza Predator2 (#134446) üzenetére


Predator2
addikt

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.