Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115046) PitLee válasza Lacpac (#115040) üzenetére


PitLee
őstag

Nálam úgy volt, hogy a Win10 telepített valamit, amivel hol volt hang, hol nem, érdekes volt.
Gondoltam egyet leszedtem a Realtek oldaláról a legfrissebbet ami az alaplapi Realtek chiphez kell, majd telepítettem, de itt meg nem volt tálca ikon, így a lapom oldaláról letöltöttem a Win10-es drivert és azzal helyreált a kép, mint Win7 idején.
Aztán később tudtam meg, hogy az új Realtekhez, WinStore kell.
VGA drivert is rakott fel a Win10, de azt is újratelepítettem az AMD-s változattal, telepítés elején "gyári alapbeállítást" vagy mit kérve, ő legyalulta az előző drivert és felrakta az újat, eltartott egy ideig, 1-2 perc fekete képernyő, agyaltam is hogy ez lehet zsákutca , de aztán befejezte.
Azért csináltam én is, mert megszoktam Realtek kezelőfelületét hangszínszabályzóját...ect.
+ hiányzott a felvételi oldalon a "sztereó keverő"-t ezzel szoktam zenéket felismertetni a Midomi-val.

Amit nem tudok, csak dereng, hogy nem-e a Realtek driver telepítése közben ismeri fel az eszközöket és ez után tudja a VGA driver telepíteni a audio drivereit rendesen ?
vagy egy chipset driver (INF) kell esetleg, mert nem ismerte fel jól a hardver elemeket ?
Mivel amíg Win10 féle driverek voltak fent hiányoztak elemek az eszközkezelőből, de nem volt sárga háromszög sem, csak amikor elkezdtem a procedúrát ugráltak fel az új hardverek.
Kár ,hogy csak tapogatódzom nem tudok konkrétumot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.