Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97601) Soulfly842 válasza GLOCK34 (#97600) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az új netes portfólió miatt nem engedheti. 1414-en, vagy üzletben meg tudják csinálni a váltást.

(#97602) GLOCK34 válasza Soulfly842 (#97601) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Köszönöm! :R
Még egy kérdés: Ha sikerül a díjcsomag váltás,akkor az internet duplázódik,tehát 12Gb lesz?
Magenta1-ben van a Next díjcsomagom is tudtommal.

(#97603) kali válasza Robi_73 (#97593) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ez így nem teljesen igaz, én például minden hónapban bőven ráfizetnék, ha feltöltős lennék.
Domino esetén a hangra minimum +990 Ft lenne havonta, hogy korlátlanul beszélhessek hálózaton belül, a mobilinternetet meg nem is számolom, mert a sokszorosa.
Aki keveset beszél és netezik, annak megéri a Domino, de van egy (nem is túl magas) határ, ami felett már nem.
A másik, hogy nem csak a Domino előfizetők kapnak ilyen vagy olyan ajándék mobilinternetet vagy lebeszélhetőséget - még ha a szolgáltató szemszögéből érhető is, hogy azokat próbálja a gyakoribb/nagyobb mértékű használatra rászoktatni -, az egyéb előnyökről nem is beszélve, ami csak a havi díjas előfizetőknek jár.
Nem szabad általánosítani, előfizetésre levetítve kell összességében nézni, hogy kinek jobb a havi díjas előfizetés és kinek a Domino.

(#97604) Soulfly842 válasza GLOCK34 (#97602) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, automatikus. ;)

Bár a netes felület alkalmazás pl. nem igazán egyértelmű még sokszor :)

(#97605) Robi_73 válasza kali (#97603) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia!

Igazad van, mert mindenki a saját szemszögéből nézi a dolgokat!

Én csak azt nézem, hogy feleslegesen fizetek ki olyan dolgokat, amit nem is használunk fel.

Az egyik előfizetésem például korlátlan (Next M ATK) 1GB nettel, ezért 8055 Ft-ot fizetek havonta. Mindig is tudatosan használtam a mobilnetet, így mindig elég volt az 1GB/hó nekem, mivel a környezetemben mindig van hadra fogható wifi hálózat. Ezt figyelembe véve egy 4GB-os maratonnal minimum 4 hónapig elleszek (én 6 hónappal kalkulálok). Az eddig havonta fizetett 8055 Ft-ért 25 Ft/perccel számolva kapok 322 perc lebeszélhetőséget, ami 1,5-3 hónapig elég lesz nekem. Szerintem egy átlagos beszélgetés nem tarthat tovább 3-5 percnél, és 5 perccel számolva ez 64db hívást jelent.

A másik dolog pedig ez. [link] 4800 Ft-ért nálunk mikor lesznek ilyen csomagok, és mi miért fizetünk többet a kevesebbet nyújtó szolgáltatásokért a szolgáltatónak? :F

Bocsánat a gondolatmenetemért, csak hangosan gondolkodtam... :)

Robi73

(#97606) szalai112


szalai112
senior tag

Váltotam díjcsomagot 2x ingyen :P
mobil xxl 6675

(#97607) #74774528 válasza Robi_73 (#97605) üzenetére


#74774528
törölt tag

Sok sikert dominosként ha hivatalos ügyet akarsz intézni pl.bàrmilyen hitel vagy sok minden más... 😁

(#97608) Robi_73 válasza #74774528 (#97607) üzenetére


Robi_73
őstag

Köszi az infót! Hitelt nem szoktam felvenni, és közüzemi számla... ;)

Robi73

(#97609) #08205312 válasza #74774528 (#97607) üzenetére


#08205312
törölt tag

Mert? Szerinted amikor hitelt intézel, akkor a banknak kiadja a telekom adott számról az infót, hogy az előre avagy utólag fizetős?
De ha ki is adná, akkor szerined a bank ászfje tiltja a hitelnyújtást a feltöltőkártyásoknak.
Fejtsd ki légy szíves mire gondoltál.

Látom még mindig presztizst csinálnak egyesek abból, hogy utólag fizetős ügyfelek....

(#97610) Soulfly842 válasza #08205312 (#97609) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ó, dehogy. A bankoknak feltétele manapság több hitel-variánshoz, hogy tudakozóban lekérdezhető legyen az adott hívószám. De van olyan is, hogy konkrétan számlát kérnek hívószámmal... Nem vicc.. Sokan jöttek ügyfelek ilyen miatt, hogy nyomtassak nekik egy számlát, mert vidékről nem akarnak még egy kört futni. Ez nem presztízs kérdése, hanem tényleg tények...

Egy időben a Voipos vezetékes szám miatt is hisztiztek, hogy csak az A-s szám volt kint és a bank azt nem fogadja el, tollal rávéstem lebélyegeztem aláírtam, s azzal már nem jöttek vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#97611) #74774528 válasza Soulfly842 (#97610) üzenetére


#74774528
törölt tag

Pontosan, így ahogy leírtad. Lehet presztízs kérdés is, de sajnos kérik a bankok a számlát...

(#97612) Zeki válasza Soulfly842 (#97610) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor bankja válogatja. Én megmondtam a banknak a lakáshitelnél, hogy tizensok éve sem nekem, sem a feleségemnek nincs előfizetős vagy vezetékes telefonja, szóval csak Dominót használunk. És lám, az is jó volt.
Brutál sokan feltöltősök, fura lenne, ha a bankok csak a havidíjas mobilos/vezetékes ügyfeleknek akarnának hitelt adni.
Az már inkább lehet, hogy azt mondta előfizetéses, és akkor kérnek számlát. Ahogy tőlem kértek víz/gáz/villany számlát.

(#97613) prozodus válasza Soulfly842 (#97586) üzenetére


prozodus
őstag

Mármint en bloc? :D

Vmiért terjed újabban ez az unblock magyarul, csak nem sok értelme, max kissé vicces.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#97614) polonic


polonic
félisten

Az RCS működik már valakinél?

(#97615) Deck


Deck
titán

Egyik ismerősöm Telekomos és dominos. Tudna valahogy valami korlátlan net lehetőséget aktiválni? Csak böngészéshez kell neki.

PS5

(#97616) dptrsk válasza polonic (#97614) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudok olyanról, akinél működik.

(#97617) nyuszó


nyuszó
tag

Sziasztok! Tanácsot kérek. Hűség nélküli Next M atk csomagom van, amiért eddig 8055 Ft-ot fizettem. Az otthoni szolgáltatások megszűntek, így elvették a társkártya kedvezményt (1500 Ft-ot). Ez ugyan jogos, de nem teljesül az a feltétel, miszerint nem emelkedhet az előfizetésem díja, ha nem változtatok rajta. Belátom, hogy ezt elvették, de nem lehetne egy egyedi ajánlatot kicsikarni, hogy megmaradjon ez az ár?
A legújabb korlátlan csomag + 1 GB tarifa - 10.000Ft.
A voda új Red S tarifája ettől többet ad 8.000Ft-ért. Azzal még külföldi számokat is tudok hívni a tarifa terhére, ha jól értelmezem.
Nem szeretnék a telekomtól elmenni, de 2000 Ft elég jelentős különbség.

(#97618) szabogabor10 válasza Deck (#97615) üzenetére


szabogabor10
veterán

Dominósoknak nincs korlátlan net.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#97619) viktorhu válasza nyuszó (#97617) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha nem változtatsz, nem emelkedhet, de itt változtattál (megszüntetted a kedvezmény alapját). Megpróbálkozhatsz azzal, hogy belengeted a felmondást, de a telekomra nem jellemző az ügyfélmegtartó kedvezmény. Szerintem nem kell félni a váltástól, ez egy üzleti döntés neked is, a Neked megfelelőbb ajánlatot kell elfogadni.

(#97620) N0R


N0R
csendes tag

#97567 -secret-
#97569 goop

Köszönöm a válaszokat! Nos, nem volt könnyű intézni a Magenta 1-et, ahány ügyintéző annyi variáció... Adott volt: IPTV Szuper Családi HD csomag, egy Hang Alap vezetékes, Otthoni Internet 100, Mobil L 3GB, és Mobil S 3GB.

Alleeban pénteken azt mondta az 1. üi., hogy csak egy mobilra jár a net duplázás, ezért kérdeztem tőletek #97566-ban. Szombaton szintén az Alleeban a 2. üi. azt mondta mindegyik Magentába bevont mobil előfizetésre jár a net duplázás annak ellenére, hogy a kinyomtatott ajánlaton csak az egyik mellett volt feltüntetve, viszont ő csak úgy akart Magentát intézni, ha rendelek hozzá Mozi Klubot, mert azt kötelező... 1414-en egy 3. ügyintéző azt mondta, hogy nem kell a Hoppá Plusz, maradhat a Hang Alap vezetékes, de net duplázás csak az üzleti előfizetésekre jár. Végül (szintén 1414) a 4. ügyintézőnél szerződtem, aki azt mondta jár mindegyik Magenta 1-be bevont mobil előfizetésre a duplanet, kell a Hoppá Plusz, Mozi Klub nem szükséges. Még aktiváltattam a két mobilra és egy Dominosra a családi kedvezményt. Most ott tartok, hogy van egy IPTV Szuper Családi HD csomag, Hang Hoppá Plusz, Otthoni Internet 100, Mobil L 3GB (ehhez adtak duplát), és Mobil S 3GB, amihez tegnap 21 óra óta nem jött SMS a duplanetről. Telekom fiókba belépve is ugyanezt látni. Fogalmam sincs miért nem duplázták a második mobil előfizetés netet. Szerintetek várható még? Kinek mikor aktiválódott az ügyintézést követően?

(#97621) embe válasza N0R (#97620) üzenetére


embe
nagyúr

És ez a pakk így mennyibe kerül?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#97622) Zeki válasza N0R (#97620) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó hogy ilyen világosan és érthetően vannak leírva a dolgok, hogy ahány ügyintéző, annyifélét mond...

(#97623) N0R válasza embe (#97621) üzenetére


N0R
csendes tag

A 2 mobil előfizetés 9060, az otthoni 3 szolgáltatás 9883, ami az 1-3. hónapban 7288.

(#97624) goop válasza N0R (#97620) üzenetére


goop
őstag

Dobj még 1 telefont, hogy tutira bevonták azt az előfizetést is a magenta 1 be. Nálam is egyik kimaradt anno, és így nem mínuszolták rajta a korlátlan film opciót.

(#97625) embe válasza N0R (#97623) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Köszi a választ!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#97626) N0R válasza goop (#97624) üzenetére


N0R
csendes tag

Köszönöm a tippet, ez volt a gond, már jött is az SMS.

(#97627) N0R


N0R
csendes tag

Nekem bevált ez a Magenta1 akció, 1900 forinttal fizetek többet mint előtte, de megéri
az egyik előfizetésre +1GB mobilnet és a +2x3GB mobilnet duplázás,
az 5000 perc/hó vezetékesről belföldi hívás, és
a családi kedvezmény max. 5 hívószámra.

[ Szerkesztve ]

(#97628) glacious


glacious
addikt

Beugrottam vásásárlás közben egy tpontba és aktiváltattam a duplanetet. De hogy az xxl csomagra váltásnál kötbért kéne fizetni, az szégyen. Nem olcsóbban akarom megúszni, elég lenne, ha annyiért kapnám, mint a mostanit.

[ Szerkesztve ]

(#97629) dptrsk válasza glacious (#97628) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Milyen csomagban vagy jelenleg?

(#97630) glacious válasza dptrsk (#97629) üzenetére


glacious
addikt

M1: Hoppá plusz, net250, szuper családi hd, mobil korlátlan (XL) +6GB

[ Szerkesztve ]

(#97631) dptrsk válasza glacious (#97630) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Miben jobb az XXL a Korlátlan(XL)hez képest, az árán kívül?

(#97632) South Velen válasza South Velen (#97564) üzenetére


South Velen
addikt

ez csak engem érdekel? :F

persze a májusi számlával júni elején megtudom majd, de azért kíváncsi lennék, hogy hirtelen elestem -e vagy 40 ezer forinttól. :U

azaz, hogy a net 15-re és a korlátlanra eddig adott havi 2000 FT kedvezmény eltűnt -e ezzel a duplázással a meglévő magentásoknak is? Mert a honlapon már nincs nyoma.. A duplázás nagyon király, de 15 GB-t se használtam ki egyszer sem.

cserébe ahogy látom a mobil S-re csak 100Ft a havidíj magenta1-ben ha nincs vezetékes telefon.... vajon ez is az összes előfizura vonatkozik majd, vagy csak az egyikre? és csak akkor ha legalább net 6GB van mellette?

kíváncsi leszek a számlára.

[ Szerkesztve ]

(#97633) glacious válasza dptrsk (#97631) üzenetére


glacious
addikt

Számomra csak a lehetőség az EU-n belüli ingyen hívásra.

(#97634) glacious válasza glacious (#97633) üzenetére


glacious
addikt

Hopp, átnéztem ászf-et és a mostaniban már úgy van, mint az xxl-nél. Akkor nem szóltam :DDD

(#97635) Ákinard


Ákinard
aktív tag

Sziasztok!
Egy nagy cégnél dolgozom van külön ügyfélszolgálatunk, és vagyok külön én műszaki területen. Bizonyos okból alkalmanként szükségem van arra hogy az ügyfeleket felhívjam. Erre a célra van egy céges 30-as telefonom, amelyről rejtett számmal telefonálunk hogy ne menjen ki a telefonszám. (A telefon folyamatosan nálam van ezért akár hétvégén is engem hívogatna az az ügyfél aki akar valamit)

Érdeklődni szeretnék hogy létezik-e olyan szolgáltatás a Telekomnál hogy bizonyos céges ügyfeleknek - nyilván megfelelő szerződéssel és díjazással - egy adott számtól eltérő szám menjen ki az ügyfél részére.
(Pl. 06/301234567 hívószámról hívva az ügyfélnek a 06/30 000-0000 menjen ki. )
Ez a szám célszerűen az ügyfélszolgálatunk telefonszáma lenne, amiből van 30-as is, szükség esetén.

Nyilván van a cégnél kontaktszemély a Telekom felé csak egy picit nehézkes az emberke alapból, ezért itt érdeklődők az elvi lehetősége után, hogy érdemes-e ezzel őt zaklatni.

(Azt megjegyzem hogy egész pontosan három ilyen telefon van a cégnél aminél azt meg kellene csinálni)

(#97636) 4Grider válasza Ákinard (#97635) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amit akarsz, azt a hazai jogszabályok nem teszik lehetővé.
Nagyok ezt úgy csinálják, hogy a call centerükön keresztül hívnak kifelé, így a call center számával megy ki a mobilról indított hívás.

(#97637) thomas77


thomas77
senior tag

Az elmúlt hetekben tapasztalható volte hiba (vagy fejlesztés) után azt vettem észre, hogy ha felhívom az ügyfélszolgálatot, akkor hd-ben megy a hívás. Persze a gépi hang nem hd sajnos, ügyintézővel meg nem beszéltem, de a hang codec már 23850-en megy.

(#97638) 8 válasza Ákinard (#97635) üzenetére


8
senior tag

VoIP?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#97639) zsoltzsolt válasza Ákinard (#97635) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Minden bejövő hívás átirányítása az ügyfélszolgálatnak nem játszik?

(#97640) Cilindrik válasza N0R (#97620) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Szia

Nekem 3 előfizetés van a számlámon. Aznap este amikor megláttam a hírt hogy vannak az új csomagok és a duplázás, az egyik előfizetést (amivel a Magentát kötöttem annó) már raktam is 2 ről 3 GB-ra (kemény 200 Ft-ért) ott egyből jött az sms hogy dupláznak. A másik előfizetésnél (500Mb-al) tegnap szólt a feleségem hogy jött az sms a duplázásról és neten le is csekkoltam. Viszont a 3. előfizetést amin cdsak egy 6 Gb adat van azt nem duplázták. Vélelmezem itt az a baj hogy nincs hang előfizetés, de ennek még nem néztem utána.

Ja igen az 500-as csomag magától duplázódott be.

[ Szerkesztve ]

(#97641) -secret- válasza Cilindrik (#97640) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

6GB-os csomagos számodnak mikor van a forduló napja? Akkor fog duplázódni.

(#97642) Cilindrik válasza -secret- (#97641) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

27.-e de ezt már nem "éli meg" ez előfizetés tekintve hogy +200 Ft-ért lett a 2Gb-os előfizetésemből 6 Gb-os. Inkább beleteszek az iPad-be egy dounet kártyát, úgyis kb 3-at használok el a 6-ból.

(#97643) rétisün


rétisün
veterán

sziasztok,

a domino-s telefonomon a telekom alkalmazás szerint elfogyott a mobilinternet havi adatmennyisége (a telekom oldala szerint még van ~90 mega)

létezik az, hogy emiatt nem tudok hívni semmilyen számot erről a telefonról, pedig van még rajta ~1400 ft? lehetséges, hogy a rajta lévő pénz 'le van foglalva' a következő havi internet díjára? :F

járt már így valaki?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97644) 8 válasza rétisün (#97643) üzenetére


8
senior tag

A 1414 mit mondott rá?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#97645) rétisün válasza 8 (#97644) üzenetére


rétisün
veterán

még semmit, egyelőre nem telefonálgattam ezügyben sehová, hátha járt már így más is.

de holnap úgyis járok arra, lehet bemegyek rákérdezek, jobban szeretem az ilyent személyesen intézni. persze egy telefont megérhet, köszi a tippet!

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97646) rétisün válasza 8 (#97644) üzenetére


rétisün
veterán

"ön az adott irányba nem kezdeményezhet hívást"

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97647) dptrsk válasza rétisün (#97645) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem járt le a SIM érvényességi ideje?

(#97648) rétisün válasza dptrsk (#97647) üzenetére


rétisün
veterán

az hogy tud lejárni? :F (bocs, ha nagyon láma kérdés...)

az adategyeztetés megvolt, az nem lehet gond, plusz a telekom oldalon a szolgáltatások között ott van a domino-s telefon is, szóval passz.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97649) dptrsk válasza rétisün (#97648) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A SIM kártya érvényességi ideje az utolsó feltöltéstől számított
180 nap 2500 alatt feltöltés esetén
365 nap 2500 feletti feltöltés esetén

Ha ezen időkeretekből kifutsz van még 3 hónapod feltölteni, mielőtt teljesen kikapcsolnak.

(#97650) rétisün válasza dptrsk (#97649) üzenetére


rétisün
veterán

az egyenleg 2019 .03.24-ig felhasználható, szóval nem járt le.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.