Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97620) N0R


N0R
csendes tag

#97567 -secret-
#97569 goop

Köszönöm a válaszokat! Nos, nem volt könnyű intézni a Magenta 1-et, ahány ügyintéző annyi variáció... Adott volt: IPTV Szuper Családi HD csomag, egy Hang Alap vezetékes, Otthoni Internet 100, Mobil L 3GB, és Mobil S 3GB.

Alleeban pénteken azt mondta az 1. üi., hogy csak egy mobilra jár a net duplázás, ezért kérdeztem tőletek #97566-ban. Szombaton szintén az Alleeban a 2. üi. azt mondta mindegyik Magentába bevont mobil előfizetésre jár a net duplázás annak ellenére, hogy a kinyomtatott ajánlaton csak az egyik mellett volt feltüntetve, viszont ő csak úgy akart Magentát intézni, ha rendelek hozzá Mozi Klubot, mert azt kötelező... 1414-en egy 3. ügyintéző azt mondta, hogy nem kell a Hoppá Plusz, maradhat a Hang Alap vezetékes, de net duplázás csak az üzleti előfizetésekre jár. Végül (szintén 1414) a 4. ügyintézőnél szerződtem, aki azt mondta jár mindegyik Magenta 1-be bevont mobil előfizetésre a duplanet, kell a Hoppá Plusz, Mozi Klub nem szükséges. Még aktiváltattam a két mobilra és egy Dominosra a családi kedvezményt. Most ott tartok, hogy van egy IPTV Szuper Családi HD csomag, Hang Hoppá Plusz, Otthoni Internet 100, Mobil L 3GB (ehhez adtak duplát), és Mobil S 3GB, amihez tegnap 21 óra óta nem jött SMS a duplanetről. Telekom fiókba belépve is ugyanezt látni. Fogalmam sincs miért nem duplázták a második mobil előfizetés netet. Szerintetek várható még? Kinek mikor aktiválódott az ügyintézést követően?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.