Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97901) lugosi válasza tsteve (#97889) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem te vagy a szolgáltatók kedvence akkor...

(#97902) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Belenézek a telekom készülékajánlatába, és a jobb felső sarokban van a Tetszik gomb mellett egy "Ajándékba kérem" gomb. Azt valaki elmeséli, hogy kitől lehet a telekom oldalán ajándékba kérni? :D

(#97903) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Vásároltunk a telekomnál ma egy iSE telefont, a kérdésem az hogy szerintetek ez független már? Elfelejtettem megkérdezni, bár egyébként is telekomosok vagyunk, csak úgy kíváncsi lennék rá...

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#97904) kali válasza norberto_th (#97903) üzenetére


kali
legenda

Szerintem független, de ha esetleg annyira régi szállítmányból került elő, hogy még nem, akkor is díjmentesen feloldják a hálózati zárat, attól elvonatkoztatva is, milyen konstrukcióban lett vásárolva.

lugosi: A családtagjaidtól, barátaidtól, ismerőseidtől, vagy bárki mástól, akivel kapcsolatban vagy és megosztod vele a felkínált csatornákon (Facebook, Twitter, E-mail), mit is szeretnél ajándékba.
A keresztértékesítés előtti keresztreklámozás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97905) lugosi válasza kali (#97904) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kár, hogy nem a telekomtól.... :DDD

(#97906) Vangelis válasza kali (#97904) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én nem örülnék, ha a nevemre vennének nekem 2 év hűséggel bármit is.... :DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#97907) St3ven válasza Vangelis (#97906) üzenetére


St3ven
addikt

Te is Kálmán nevére veszel/vettél egy rakás dolgot. 😁

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#97908) norberto_th válasza kali (#97904) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Köszi!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#97909) CoolBoy323 válasza vpanangin (#97900) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Én ma vettem át a SIMet, elvileg ugye aktiváltan jön... Nekem csak 1GB látszik a Telekom appban... (Már amikor működik...)
Mikortól ketyeg a 60 nap?

[ Szerkesztve ]

(#97910) kali válasza Vangelis (#97906) üzenetére


kali
legenda

Nem a nevedre, azért ajándék, te csak kiválasztod, hogy mi kell, a többi már az ajándékozó dolga, ha akar, hűséget is írhat alá a saját nevére, persze nem muszáj, van listaár is. :D

(#97911) lugosi válasza St3ven (#97907) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tényleg az mekkora sztori volt!

Vangelis: mi van veled öregem, alig látni mostanában.

(#97912) St3ven válasza lugosi (#97911) üzenetére


St3ven
addikt

:DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#97913) Vangelis válasza St3ven (#97907) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah..... :)

Itt vagyok én..... csak most sok a xar... :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#97914) lugosi válasza Vangelis (#97913) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az nem jó... sajnálom. Minél előbb kerülj egyenesbe!

(#97915) tsteve válasza punky10 (#97892) üzenetére


tsteve
senior tag

ha valóban minden domino kártyát korlátoz a Telekom 30 mb/s-ra, azaz a Maratont is, akkor büntetést kell(ene) kapnia... ezt egyszerűen ki tudja mutatni a hatóság... a hasonlatod ez esetben nem stimmel a szerencsejátékra, hiszen ott valóban nyerhetsz is, itt viszont nem lesz magasabb sebességed soha, ha korlátot állít a cég... de én nem fogom jelenteni most őket, nincs maratonom

[ Szerkesztve ]

(#97916) vpanangin válasza CoolBoy323 (#97909) üzenetére


vpanangin
senior tag

Hétfőn vettem át, minden aktív volt rajta. Tegnapig csak az 1GB látszott, majd tegnaptól már látszik a +10GB is. A 60 nap szerintem a postázástól él.

Szerintem.

(#97917) CoolBoy323 válasza vpanangin (#97916) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:R köszi!

(#97918) Druss válasza vpanangin (#97916) üzenetére


Druss
aktív tag

Nálam továbbra is csak az 1GB látszik. 7.-én rendeltem 11.-e óta használom.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#97919) zoltan6 válasza Druss (#97918) üzenetére


zoltan6
őstag

Nekem már mutatja a +10GB-ot,viszont az adategyeztetést nem vágom minek erőlteti a friss kártyára,amikor szinte még a DNS adataidat is elkéri rendeléskor,akkor minek akar megint adatot egyeztetni? :F

(#97920) Soulfly842 válasza zoltan6 (#97919) üzenetére


Soulfly842
addikt

A rendelés/domino előfizetési szerződés megkötésének évében nem kell adategyeztetést csinálni, csak a tárgyévet követő évben! Téves.

(#97801) schulc99

Egyedi adózási szabályok illetik meg az univerzális egyenlegét érintő feltöltéseket. Egyszer volt egy ügyfelem, aki cégvezetőként úgy gondolta, hogy a cég számláját úgy fogja kifizetni, hogy ennek megfelelő feltöltést csinál. ~150 Ezret töltött rá és akkoriban támogatói csoportok vezetőivel is kokettáltam erről, s sajnos nem lehetséges egyenlegbe a fenti okok miatt átvezetni :D

Akkor úgy oldottuk meg, h. áttöltötte egy másik domino kártyára, s azt váltotta át előfizetésre... így a későbbi számlában jóváíródott....

Ergo, lehetőségeket tekintve
1, van rá SMS formátum - áttölti egy másik dominos számra
2, Felhasználja autópálya matrica/mobil parkolás/szerencsejáték, stb-re...

[ Szerkesztve ]

(#97921) _q


_q
addikt

Sziasztok!

Ha jól emlékszek 1777en valahogy le lehet kérni a mobilnet aktuális állását. Tudjátok hogy milyen kombinációkkal érhető el? A 10 GB-ot szeretnénk megnézni és ha minden igaz itt meg tudnánk.

(#97922) _Lacos_


_Lacos_
tag

Hi!

Kijavították a fent említett domino díjcsomagváltásos (fixre váltás, 10G ajándék net) hibát a srácok :D

Most akkor ki a hülye? :C

[ Szerkesztve ]

N36L, X61, X200.P8700/4G/830SSD/AFFS, L520/830, Pug306RG1.6, SONY50W829

(#97923) rétisün


rétisün
veterán

ha a micro sim kártyám is nagy az új telefonomba, kicserélik vagy csak levágják? vagy ahogy kérem? ha jól tudom, ingyen csinálják, ugye?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97924) Zeki válasza rétisün (#97923) üzenetére


Zeki
nagyúr

Csere. De nem telekomosban vágtak is.

(#97925) rétisün válasza Zeki (#97924) üzenetére


rétisün
veterán

és akkor nem is tudom használni a régi telefonban?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97926) Soulfly842 válasza rétisün (#97925) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lefordítom :)

Cserélniük kell és ingyen (ha az előfizető van ott és meghibásodás, vagy készülékcsere miatt kérnéd a cserét). Telekom saját és partner üzletben ezt ki kell vitelezniük. Ha partnernél nem akarják cserélni, hanem a vágást kínálják kérdezd meg, hogy panaszkönyvük van-e esetleg.

(#97927) 4Grider válasza rétisün (#97925) üzenetére


4Grider
nagyúr

Fillérekért kapható nano simhez keret, de a mostani új sim kártyák 3 in 1 kártyák, annak kereteit is lehet használni egy nano sim köré...

(#97928) kali válasza rétisün (#97925) üzenetére


kali
legenda

Adapterrel használható, anno 100 Ft-ért adtak az egyik üzletben, amikor még volt külön csak micro és nano SIM, de már szerintem üzletekben is mindenhol három az egyben SIM van.
Díjmentes a csere: Link
Közben le is írták.

[ Szerkesztve ]

(#97929) Soulfly842 válasza kali (#97928) üzenetére


Soulfly842
addikt

Amióta bármilyen méretű kitörhető keretek vannak - nem igazán jellemző, hogy küldjenek. Elvétve szokott lenni 990-ért mindenből mindenbe átalakító komplett szett tűvel együtt, de inkább adnak egy keretet valamilyen sim kártya maradványból, ha van kéznél :)

(#97930) dptrsk válasza rétisün (#97925) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

3az1-ben kártyát kapsz, ha nagyobb kell beleteszed a nqgyobb keretbe.

(#97931) kali válasza Soulfly842 (#97929) üzenetére


kali
legenda

290 Ft-ért vettem a KIK-ben azt a három az egyben + SIM tű csomagot.

(#97932) Soulfly842 válasza kali (#97931) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem azt mondtam, hogy a legolcsóbb, hanem hogy van és ennyiért :D

Vireo,jó minőségű :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#97933) luci87


luci87
tag

Nekem kiirja most a 10 ajandek gb ot.
De nem tudom ,a 80 p lebeszelhetoseg mellett mi az a 4380 p???
Kb 6 percet beszeltem ma le belole.A nethez meg nem nyultam,van ingyebes wifim,ez csak tartalekba kellett,ha olyan helyre megyunk..
Probalok felrakni kepernyokepet.

(#97934) luci87 válasza luci87 (#97933) üzenetére


luci87
tag

https://photos.app.goo.gl/aVl4BpzfN6TVHdj82

(#97935) luci87 válasza luci87 (#97934) üzenetére


luci87
tag

Bocsi,nem tudom higy kell ide kepet felrakni,csak igy tudtam.

(#97936) #08205312 válasza luci87 (#97933) üzenetére


#08205312
törölt tag

lebeszélhető másodpercek

(#97937) luci87 válasza #08205312 (#97936) üzenetére


luci87
tag

Koszi,kozben rajottem,csak azert nem ugrott be,mert nem mp kent volt irva;)
Kozben valtozott az app kep megint,most mar rendesen kor alakban jelzi mennyi fogyott...:)

(#97938) varos


varos
tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki kérdésemre választ adni?

Szeretnék venni egy Samsung S8+ telefont egy eladótól. A telefont ajándékba kapta a T-com-tól mert platina vagy arany kártyás ügyfél. Az ajándékozásról számlát kapott illetve garancia jegyet, Ez valós infó lehet ez?
Illetve van e valamilyen buktatója ha megveszem a telefont nem fogják e letiltani? A telefon garanciális javításhoz elég e a garancia jegy vagy kell a számla is?

[ Szerkesztve ]

(#97939) viktorhu válasza varos (#97938) üzenetére


viktorhu
veterán

A 0 forintos készülék nem ajándék szokott lenni, hanem megfelelő hűségszerződés mellé jár. Ha fizeti végig a havidíjat, akkor oké lehetne a dolog, de ez az ajándékozós izé már kicsit gyanússá teszi az ajánlatot.

(#97940) varos válasza viktorhu (#97939) üzenetére


varos
tag

Köszi a választ.

(#97941) St3ven válasza varos (#97938) üzenetére


St3ven
addikt

Ajándék, na persze.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#97942) g0dl


g0dl
addikt

Létezik olyan, hogy egy meglévő domino-ra hordozok egy számot? Azaz a meglévő feltöltései, stb. megmaradnak, de a száma megváltozik a hordozottra.

(#97943) #08205312 válasza g0dl (#97942) üzenetére


#08205312
törölt tag

ilyen csak a vodafone-nál van.

(#97944) prozodus válasza g0dl (#97942) üzenetére


prozodus
őstag

Kérj meg vkit, h zaklasson, és akkor megváltoztathatod a számot :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#97945) lugosi válasza varos (#97938) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kb valószínűtlen ez a sztori.

(#97946) kali válasza varos (#97938) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A jótállás első (kötelező) évében elég a jótállási jegy, utána már kérhetik a számlát is.
A letiltás lehetősége adott, ha nem listaáron vagy Domino csomagban lett vásárolva.
Ajándékba kapta? Jó neki, 21 éve vagyok előfizető a Telekomnál (és jogelődeinél), több előfizetésem is van, platina és arany kiemeltségűek, mióta a kapcsolat program létezik, de még nem kaptam ajándékba készüléket, sőt, a kiírtnál nagyobb kedvezményt sem...

[ Szerkesztve ]

(#97947) varos válasza kali (#97946) üzenetére


varos
tag

Köszönöm mindenkinek a választ.

(#97948) Xantomas


Xantomas
őstag

Rendeltem egy +10GB-os akcios domino SIM-et, mert kulfoldre jottem, EU-n belul, es jol jott volna.

Elvileg roamingra is lehet hasznalni, gyakorlatilag a 10GB-os keret csak otthon fogyott, itt, EU-n belul mar az 1 GB-os keret az ami csokken. Ennek most nem örülök, pedig direkt rakerdeztem, kulonben nem szenvedtem volna azzal, hogy ezert is rohangaljak, es plusz ido menjen el.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#97949) vpanangin válasza Xantomas (#97948) üzenetére


vpanangin
senior tag

"Extra 10 GB mobilnettel, melyet az aktiválástól számított 60 napig használhatsz fel belföldön!"

Az oldal ahonnan az idézet való:

https://www.telekom.hu/lakossagi/keszulekek/akcios-keszulekek/extra-10-gb

[ Szerkesztve ]

(#97950) Xantomas válasza vpanangin (#97949) üzenetére


Xantomas
őstag

Akkor IJ.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.