Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97051) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Egyszerűen agyrém, hogy harmadik napja képtelen vagyok bejutni a telekom adategyeztetős felületére. Három nap alatt vagy harminc alkalommal próbáltam, folyamatosan ez a kép fogad :W

Mit lehetne tenni, hogy legyen szabad elérés :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97052) kali válasza milenda (#97047) üzenetére


kali
legenda

Pedig azt illett volna, meg kellett volna csinálniuk.

[ Szerkesztve ]

(#97053) milenda válasza kali (#97052) üzenetére


milenda
tag

Így is három Telekom-üzletben (nem partnernél) összesen ötször jártam, mire sikerült megcsinálni. Az adategyeztetést majd elintézem én.

(#97054) lugosi válasza dptrsk (#97034) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Telefon menüjében is ki tudom kapcsolni. Úgy szoktam hogy általában OFF, csak néhány havonta bekapcsolom, hogy nézzük meg, hogy mennyit fejlődött.

(#97055) Sofian


Sofian
őstag

Valaki tapasztalt olyat hogy sikeresen lemondott korlátlan net-et továbbra is számláztak? Telekom appból lett lemondva.

(#97056) Soulfly842 válasza Sofian (#97055) üzenetére


Soulfly842
addikt

Korlátlan opcióknál féltört havi a számlázás.

Aktiválás hónapjában időarányos, a lemondás hónapjában egész hónapra számlázzák a díját.

(#97057) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Online szeretnék venni egy telefont hűségmeghosszabbítással és számhordozással! Ezt csak személyesen lehet? Online nem? Van telekom fiókom évek óta, mindent Online intézek!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#97058) Donki Hóte válasza Tamás34 (#97057) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehet hűséget hosszabbítani egy olyan számra, ami eddig egy másik szolgáltatónál volt :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97059) viktorhu válasza Donki Hóte (#97058) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem ezt fejtsd ki egy kicsit bővebben :) Ha másik szolgáltatónál van a szám, akkor áthordozhatod, és új előfizetés lesz a telekomnál, köthetsz rá hűséget is.

Szerk: nem Neked szól a "fejtsd ki bővebben", hanem Tamás34-nek :)

[ Szerkesztve ]

(#97060) #08205312 válasza Donki Hóte (#97058) üzenetére


#08205312
törölt tag

Vodánál lehet: ha pl. van egy több éve aktív előfizetésed ami 70-es előhívó számos, és ráhordozol egy 30-as számot.

(#97061) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Sokan keverik a számhordozást és a számmegtartást egy hűséghosszabbításnál (fogalmilag). Itt is erről lehet szó, ha jól gyanítom.

Ha jogosult vagy a vásárlásra már (24 hónap letelt, vagy arany/platinakártyás vagy és 21 hónap letelt), akkor a készüléket kiválasztva a fülek között megtalálod a minőségi készülékcserét is számmegtartással :)

(#97062) Tamás34


Tamás34
senior tag

Bocsi mindenkinek aki ezzel kapcsolatban írt! Hülyeséget írtam! :F Kevertem a dolgokat! Számhordozással akarok venni egy telefont, de ezt csak személyesen lehet gondolom!? Viszont így akkor nem online a vásárlás és nem él a 14 napos elálás ha esetleg nem jön be a készülék?

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#97063) Tamás34


Tamás34
senior tag

Közben meg tudtam a választ, csak személyesen lehet! Ebben elég rugalmatlanok! Évek óta van Telekom számom, kettő is, mindent Online intézek, még a számlák fizetését is és ennek ellenére is csak személyesen lehet! :U

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#97064) Soulfly842 válasza Tamás34 (#97063) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha számhordozást mondasz, akkor igen, csak személyesen lehet - s ezt is adják válaszul (tehát, ha másik szolgáltatótól akarod áthozni a számodat), viszont ha jelenleg is Telekomnál van az a 30-as szám és nem egyedi díjcsomagod van (flottás, üzleti, stb), hanem sima lakossági, akkor meg kell hogy tudd venni online is.

(#97065) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Jól emlékszem, hogy a tematikus opcióknál, amennyiben hóközben mondom le, akkor is egész hónapot számláznak?
Illetve, ha lemondom, akkor az azonnal megtörténik, vagy van az aszf-ben olyan, hogy pl 8 nap, stb..

Köszönöm.

(#97066) kali válasza Bornie127 (#97065) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Jól emlékszel, mivel jellemzően féltörthavi számlázású, jóváírás nélküli opciók.
(A havi díj az igénybevétel első hónapjában a használat első napjától a hónap utolsó napjáig időarányosan számlázódik, míg a használat további hónapjaiban minden megkezdett hónapra a teljes havi előfizetési díj fizetendő. A fel nem használt kedvezmény az ügyfél számára elvész.)
Hónap végéig fizeted, addig használd, amennyire lehet.

[ Szerkesztve ]

(#97067) btudos válasza Tamás34 (#97063) üzenetére


btudos
veterán

Hordozd át a számot személyesen, aztán rendelj online telefont.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#97068) St3ven válasza btudos (#97067) üzenetére


St3ven
addikt

Tök egyértelmű. Amúgy sem szerencsés több elemmel bonyolítani egy ügyintézést, annál nagyobb az esélye, hogy félremegy valami.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#97069) Soulfly842 válasza St3ven (#97068) üzenetére


Soulfly842
addikt

(#97068) St3ven

Igazatok van, hét hónap és meglehet így! :D :D :D Vajon lejár addig az online akció? :F

Milyen készülékről van szó pontosan? Mert az üzletek árlistája sok esetben azonos árakat mutat, akkor is amikor azt írja, hogy "online akció", akkor is sok esetben ua. az üzletekben adott extra kedvezmény mértéke. :)

[ Szerkesztve ]

(#97070) Black_Raven válasza Soulfly842 (#97069) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, ez nálam is így volt.:) sőt még a Dominóra is jött 11k, amiért bevittem az új előfizuba készülék vásárlással.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#97071) Crytek


Crytek
veterán

Mamám telefonját szeretnék "adatot" egyeztetni...az én nevemen van.
Rámegyek a neten a megfelelő oldalon a dologra, kéri a telszámot megadom ,küld smsben kódot megadom majd kéri lépjek be a telekom fiókba (vagy ha nincs regelejek újat) beléptem és hozzáadódott a fiókomhoz ez a telefonszám..

Ez most akkor ennyi volt vagy valahol valamit kell még?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97072) Soulfly842 válasza Crytek (#97071) üzenetére


Soulfly842
addikt

kell még. Pöttyenj rá mégegyszer a telekom.hu/adtegyeztetes -re és akkor ott tudod hosszabbítani.

(#97073) Crytek válasza Soulfly842 (#97072) üzenetére


Crytek
veterán

Erről van valami kép? Mert nekem ugyanazt a procedurát vinné végig telszámkérés, sms kod belépés stb...

Mert azt látom ,hogy van ilyen: "Ha van Telekom Fiókod, azon keresztül is bármikor elvégezheted az adategyeztetést! Belépek a Telekom Fiókba" de a fikomba semmi ilyesmit nem találok.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97074) fornettisuti válasza Crytek (#97073) üzenetére


fornettisuti
veterán

Sokaknak meggyűlt a baja idén az online adategyeztetéssel, -egyeztetett, de a rendszer "elfelejtette" stb. -mondta egerben az ügyintéző is, ahol személyesen egyeztettük az egyik dominós számot.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#97075) Soulfly842 válasza Crytek (#97073) üzenetére


Soulfly842
addikt

Telekom.hu/adategyeztetes

Kéri a számot, megadod neki, majd miután vagy kihagytad, vagy belépétél a telekom fiókkal/regisztráltál ki kell írnia az idei lejáratot. Ott rákattintva a dátum mellett ismét ki kell töltened minden adatodat (szig szám, szül adatok, stb). Ha ez nem volt, akkor még nem végeztél vele.

(#97076) Crytek válasza Soulfly842 (#97075) üzenetére


Crytek
veterán

Már megoldódott. Belépve egy másik böngészőbe már azt csinálta amit kellett volna eddig is...

Next PC Upgrade: 2022

(#97077) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Létezik olyan feltöltőkártyás mobilnet csomag amivel lehet korlátlan közösségi oldalakat böngészni? :R
Ha igen, melyik az?

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#97078) makoss válasza makoss (#97077) üzenetére


makoss
addikt

Esetleg más szolgáltatónál normális áron?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#97079) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok :)

Lenne egy olyan kerdesem hogy adott egy domino 5 kartyas csomagom ...
2 honap mulva lejar s meg van rajta kb. 4000 ft ... szinte csak hivasfogadasra hasznalom kifele 99%-ba voip-et hasznalok (mas mobilnet szolgaltaton keresztul)

A lenyeg hogy tuti nem fog elfogyni a penz rola, be lehet ezt valahol/valahogy valtani, atiranyitani mas kartyas szamra, telekomnal ezzel fizetni ...?

Elore is koszonom a helpet :R

(#97080) kali válasza detroitrw (#97079) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Visszaigényelhető majd az összeg: Link

(#97081) detroitrw válasza kali (#97080) üzenetére


detroitrw
addikt

Koszi az infot :)
Viszont nem szeretnem a simkarit deaktivaltatni, csak valahogy az egyenlegen levo osszeget szeretnem ujra felhasznalni, hogy tovabb eljen a simkartya :))
A szoveg szerint a lejarta utani 90 nap elteltevel lehet ezt igenyelni. A lejarat utan 90 napig aktiv meg a sim, amilyen rugalmasak az ilyen szolgaltatok biztos nem mehetek hosszajuk a 90 nap lejarta elott 1 nappal, hogy ne legyen kieses az elerhetosegem teren.

Ha most ratoltenek egy evre meghosszabito osszeget akkor egy ev mulva kozel 7000 korul lenne rajta az egyenleg, tehat ezzel nem lennek elorebb

(#97082) #08205312 válasza detroitrw (#97081) üzenetére


#08205312
törölt tag

Marad az autópálya matrica vásárlás....

(#97083) detroitrw válasza #08205312 (#97082) üzenetére


detroitrw
addikt

Szerencsere nalam az se opcio :D

Ezek szerint marad a par napos deaktivalas

Ha esetleg bemegyek valamelyik telekom szekhelyre ezt a problemamat tudjak valahogy orvosolni?
ill. itt is majd szepen lerabolnak az atutalas es ujraaktivalas plusz koltsegeivel?

[ Szerkesztve ]

(#97084) Soulfly842 válasza detroitrw (#97083) üzenetére


Soulfly842
addikt

Told fel tippmixprora :)

Nem, nem fogják tudni. Csak megszünés után viaszaigényelhető.

[ Szerkesztve ]

(#97085) kali válasza detroitrw (#97081) üzenetére


kali
legenda

Ha azt szeretnéd, hogy aktív maradjon a SIM kártya, akkor csak felhasználni tudod az egyenleget.
Belépsz a Mobil vásárlás felületre; Link és a Megvásárolható termékek kategóriában is nézelődhetsz.
Pár napos deaktiválás nincs, vagy aktív a SIM kártya (rendelkezésre állási idő, vagy hívószám lekötési idő), vagy a lekötésin is túl végleg inaktív. Utóbbi esetben visszaigényelhető a fennmaradó összeg, az elsőnél pedig felhasználható, kombinációs lehetőség nincs.

[ Szerkesztve ]

(#97086) makoss válasza makoss (#97077) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#97087) RAZR_v3


RAZR_v3
tag

Kapott már valaki SMS-t arról, hogy kikapcsolták neki a Domino Most opciót? Egyáltalán küldenek majd róla? A Telekom online felülete szerint még aktív nálam a Domino Most.

(#97088) dptrsk válasza RAZR_v3 (#97087) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem kapcsolják ki annak akibek aktív volt.
Jelenleg nem rendelhető már, de kikapcsolásról szó se volt.

(#97089) dptrsk válasza makoss (#97086) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Javaslom a

-telekom.hu
-telenor.hu
-vodafone.hu

Oldalakon való keresést. Mi is ott tudjuk megnézni.

(#97090) detroitrw válasza kali (#97085) üzenetére


detroitrw
addikt

Koszi sracok :D
Elkezdtem appokat vasarolni :)) :R

(#97091) #86564352 válasza dptrsk (#97088) üzenetére


#86564352
törölt tag

Remélhetőleg a kikapcsolásról (ha lesz) majd értesítenek rendesen, különben anyum kártyája visszaugrik Domino Napra. Az mocsok drága, ha nem vesszük észre mielőtt Fixre váltanánk. Most nem merem nehogy ugorjon a Most. Neki nincs rendes Telekom fiókja, adategyeztetésnél csak a Nap volt kiírva úgy ellenőriztük él a Most, hogy két egyenleg lekérdezés közt 1 perc hívás tényleg 9 forintot vont le.

(#97092) makoss válasza dptrsk (#97089) üzenetére


makoss
addikt

És azon belül? Mert elég sz*rul lehet ott valamit is megtalálni :U

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#97093) dptrsk válasza makoss (#97092) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Általános Szerződési Feltételek, (feltöltőkártyás) díjszabás.

(#97094) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

telekom.hu/adategyeztetes

Van valami különleges trükkje a böngészőben hogy menjen? Safariban "túl sok átirányítás lépett fel", firefoxban valami olyasmi a hibaüzenet, hogy úgy lett átirányítva, hogy sohasem fog teljesülni.
Szóval, van valami trükkje, vagy csak a szokásos telekomweblap-jelenség?

(#97095) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Komolyan mondom, hogy a sírba visz a Westel ezzel a bu.i adategyeztetéssel :W

Adategyeztetés Vodafon: Küldtek egy SMS-t, azt kellett rá válaszolni, hogy OK; és adategyeztetés letudva 5 perc alatt :R

Adategyeztetés Telekom: 1 hetes szívás után sincs eredmény :O

Először is, az adategyeztetés oldalon minden híresztelés ellenére NEM jelenik meg az egyeztetés kötelező időpontja, nekem vagy 30 próbálkozás után is mindig ez a kép jelenik meg:

Tehát ott vannak az előfizetői fiókhoz csatolt előfizetések, DE NINCS OTT az előfizetések mellett az adategyeztetés időpontja. Persze ez a kisebbik baj, ezt lesz.rnám, csakhogy hiába próbálom vagy huszadik alkalommal (nem viccelek!!!!!) megadni az adataimat, semmi sem történik :(

Azt írják, hogy az adategyeztetésről küldenek SMS-t és emailt (ha sikerült, akkor arról, ha eltérnek az adatok akkor meg arról), de nekem a húsz próbálkozás után egyetlen egy alkalommal sem jött semmilyen visszajelzés sem az adategyeztetésről.

Az a baj, hogy hiába csinálok egy printscreen mentést az általuk befogadott adatokról, meg egy fénymásolatot a személyimről (hogy látszódjon, hogy az adatok megegyeznek), nem tudok senkinek se ledugni a torkán a két A4-es papírt, mert fogalmam sincs, hogy a szervezetükben hol ül az az idióta, aki miatt képtelenség végrehajtani az adategyeztetést :((

Nem marad más, mint a 21. században, az informatikában elért számtalan áttörés után, szépen beballagni egy ügyfélszolgálatra és pár órás várakozás után mint egy birka, személyesen megcsinálni az adategyeztetést

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97096) lugosi válasza Donki Hóte (#97095) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam se megy, épp előtted írtam. Böngésző hibát ír ki nálam pl., de nálam se jelenik meg sehol, hogy meddig lehet egyébként egyeztetni. Szerintem ez személyesen bemenős lesz.

(#97097) szabogabor10


szabogabor10
veterán

A VoLTE-t vajon a Telekom:
- száműzi
- lekapcsolta időlegesen, mert SMS-re is beállítja
- lekapcsolta időlegesen, mert jön a VoWiFi?

Vagy csak hiba van, és szarnak rá. Vagy valami buherálás megy, aminek nem lesz látható eredménye. De mostmár tényleg kezd idegesíteni a hiánya.
Az most egy dolog, hogy mit kommunikálnak erről, azt meg se kell hallani.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#97098) Lackooo84 válasza Donki Hóte (#97095) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Próbáld meg telekom fiók bejelentkezés nélkül itt (másik böngészővel), hogy csak beírod a számod, mert én még azzal a számommal is ki tudnám most tölteni újra, amit már egyeztettem, és így nincs ott a többi sim lehetőségként.

The Truth is out there...

(#97099) lugosi válasza szabogabor10 (#97097) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elnézve egyéb hibákat, szerintem hiba lehet a legvalószínűbben. Kérdés, hogy mikorra lesz kész. A múltkor nagyon nagy hiba volt, telefonálni se lehetett egy ideig, lehet, hogy sok javítanivaló van.
Érdekes, van a másik kettőnél is számom, ott ilyen kiesések nem szoktak lenni így emlékeim szerint.

(#97100) dptrsk válasza szabogabor10 (#97097) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Már rajta vannak, hiba van.
Kiemelt esemény miatt nem lehetett komolyabban hozzányúlni a hálózati eszközökhöz, hogy ne legyen szolgáltatás kiesés.
Mivel 2G/3G-n lehet telefonálni, ezért a VoLTE lekapcsolva maradt, nem tudták javítani amíg a kiemelt események miatti szigorúbb szabályozás életben volt.

Szerintem is azonnal kellett volna kommunikálni az ügyfelek felé.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.