Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97701) vpanangin válasza lubrinczerik (#97700) üzenetére


vpanangin
senior tag

Megkaphatod. Váltanod kell pl 1414-en.

(#97702) 313313 válasza Zeki (#97693) üzenetére


313313
addikt

Márahol, ha nem fizetik meg, ne is csodálkozzanak....
Lajosmizsén 2.000-2.500ft/óra a fizetés a szamóca szedőknek...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#97703) lubrinczerik válasza vpanangin (#97701) üzenetére


lubrinczerik
csendes tag

Köszi a választ!
Újra kell kötnöm a szerződést, és onnantól újraindul a hűség?(1év)

(#97704) vpanangin válasza lubrinczerik (#97703) üzenetére


vpanangin
senior tag

Nem kell újrakötni. Ugyanis ha felfelé váltasz, akkor nem változik a hűségidő vége.

(#97705) lubrinczerik válasza vpanangin (#97704) üzenetére


lubrinczerik
csendes tag

Akkor is, ha az ár ugyan az marad, csak a benne foglalt adat lesz több?

(#97706) rétisün válasza KisTücsök (#97697) üzenetére


rétisün
veterán

nálam jó volt délután (az egy másik dolog, hogy valamilyen adatomat nem fogadott el, de személyes elintéztem)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97707) vpanangin válasza lubrinczerik (#97705) üzenetére


vpanangin
senior tag

:K

(#97708) lubrinczerik válasza lubrinczerik (#97705) üzenetére


lubrinczerik
csendes tag

Már át is állítattam! Köszi a segítséget! :C

(#97709) vpanangin válasza lubrinczerik (#97708) üzenetére


vpanangin
senior tag

Szívesen.

(#97710) Soulfly842 válasza RoSSo3 (#97695) üzenetére


Soulfly842
addikt

Erre már leírtam a választ. :)

Ha látja a weboldal adhatóként az iptv-t akkor azt priorizálja csak! Satot fel sem hozza.

Sat tv-vel lentebb van az az ár szerintem. Úgy első ránézésre az IPTV-s ár...

(#97699) feca126

Felhívod a 1414-et kiválasztod szépen a műszaki segítség nyújtás menüpontot és kérsz egy nem NAT-olt IP-t.

[ Szerkesztve ]

(#97711) milenda


milenda
tag

A sikertelen adategyeztetőknek üzenem, hogy a https://www.telekom.hu/shop/adategyeztetes?s=e1s1 linken tegnap elsőre sikerült, sms-t és e-mailt is küldtek.

(#97712) rétisün válasza milenda (#97711) üzenetére


rétisün
veterán

mennyi idő múlva jött meg az sms?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97713) kali válasza rétisün (#97712) üzenetére


kali
legenda

Nekem fél perc sem volt.

(#97714) rétisün válasza kali (#97713) üzenetére


rétisün
veterán

akkor lehet hiába mondta az ügyfélszolgálatos csajszi, hogy készen is vagyunk, mégis elbangázott valamit? mert kb. 3 órája voltam bent, még mindig nem kaptam sms-t. :((( (meg úgy is rémlik, hogy amikor tavaly csináltam online, akkor meg is kaptam fél percen belül)

amúgy ez az adategyeztetés csak itt nálunk van, vagy az egész EU-ban, és muszáj volt átvenni?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97715) Zeki válasza rétisün (#97714) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálunk, a sok terrorista miatt, akik százszámra vették a magyar simeket.

(#97716) UHHH válasza rétisün (#97714) üzenetére


UHHH
senior tag

Egyik országban sem akkora amatőrök a szolgáltatók (ja de: itt!), hogy kiadják százával a simeket Noname Pista nevére, aki bejegyzett hajléktalan. S most megint az van, hogy a normális emberek szívnak a szolgáltató balféksége miatt...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#97717) gebro válasza rétisün (#97714) üzenetére


gebro
aktív tag

Én tavaly jártam így. Akkor online sikerült egyeztetnem.
Múlt pénteken próbáltam online, megjött az sms, mindent adatot megadtam és nem jött azóta sem sms hogy sikerült-e vagy sem. Azóta próbáltam többször is, eredmény nélkül. :(

(#97718) lugosi válasza KisTücsök (#97697) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Üdvözlet a klubban! Ugyanezzel szívok egy ideje. Bármilyen platform / böngésző párossal.

(#97719) lugosi válasza milenda (#97711) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt a linket is próbáltam minden kombinációban de nem hozott eredményt.

(#97720) KisTücsök válasza milenda (#97711) üzenetére


KisTücsök
addikt

Próbáltam innen is. Semmi változás. Egy hónapja kettőt simán tudtam, most ezt az egyet napok óta nem.

De legalább tudom, hogy nem az én végemen van a gond, hanem szokás szerint náluk.

(#97721) prozodus válasza gebro (#97717) üzenetére


prozodus
őstag

A weben belépés után megnyitva az egyeztetős linket simán ment mind a 3. V tán be se léptem mindhez, vmelyiknél csak utána? De gond nem volt, az biztos, ment mind a 3 elsőre. Az egyetlen bosszantó csak az volt, h hülye trékom az egyeztetés alkalmából leválasztotta a számot a fiókról. Tavaly óta ezt SEM bírták kijavítani... Állítólag csak a boltban egyeztetettnél nem választja le.

Lugosi: Gyere ide, itt megy :DD

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#97722) gebro válasza prozodus (#97721) üzenetére


gebro
aktív tag

Az a gyanúm, hogy az új személyi igazolvány lesz nálam a gond.
De az adatok megadása után azt írják, hogy akkor is értesítenek ha valamelyik adat nem megfelelő.
Na mindegy, majd személyesen szerencsét próbálok valamelyik üzletben.

(#97723) rétisün


rétisün
veterán

fejlemény, online adategyeztetés után:

ennek ellenére még mindig nem kaptam sms-t, és továbbra se tudok se telefonálni, se netezni a telefonon. :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97724) Ákinard válasza fornettisuti (#97656) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Én nem értem ezt a hozzáállást, de mindegy. Mitől rettegnek egy rejtett szám esetén? Ha zaklatja valaki/nyomulós marketinges/akármi, a piros gombbal még mindig kérdés nélkül letehető...

Igazából engem sem izgat fel annyira. Az ügyfél kér visszaigazolást, ha nem veszi fel vagy hovatovább, egyenesen tiltja a telefonja, akkor így árt. Őt éri kár nem engem/céget... :)
Utána meg lihegve hívja az Ügyfélszolgálatot, hogy Ő "még nem kapott visszajelzést" :D

(#97725) lugosi válasza prozodus (#97721) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, hátha ott sikerülne.

Rétisün: fotosop! :DDD

(#97726) rétisün válasza lugosi (#97725) üzenetére


rétisün
veterán

az e-mailt meg én küldtem magamnak, mi? :DD

más szolgáltatóknál is ilyen nehézkesen megy ez? bár tavaly pikk-pakk megvolt online itt is, csak most sz****odnak.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97727) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Hamarosan lejár a 2 év hűségem. Jelenleg egy Mate 9-em van amit még nem szeretnék lecserélni. Meg akarom várni amíg kijön a Mate 20 (?). Ha most 1 évre kötök hűséget, akkor fogok tudni venni részletre telefont fél év múlva ugyan erre az előfizetésre? Vagy csengethetem egyben az új Matet?

(#97728) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Ez nem is annyira rossz, mondjuk nyaraláskor :C
[link]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#97729) Bornie127 válasza azigazimoris (#97728) üzenetére


Bornie127
senior tag

Csak belföldön használható fel, amennyiben a 10GB-ra gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#97730) lugosi válasza rétisün (#97726) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen és az SMS-t is. :D

Megpróbáltam most az utolsó lehetőséget, tényleg megpróbáltam egy emulátorban egy win10-et és rajta edge-t meg Firefoxot, tök ugyanaz lett, úgyhogy a mi céges dominó kártyáinkat nem lehet online adategyeztetni és kész.

Azt mondjátok még meg, ha beküldök valakit egy telekom üzletbe megcsinálni, akkor ott kell hogy legyen nála az összes kártya, vagy nem?

(#97731) Mi5u válasza rétisün (#97723) üzenetére


Mi5u
tag

Én nemlétező hátralék miatt szívok velük. Az ügyfélszolgálat is csak travoltázik... még szerencse hogy már nem köt a hűség :U

[ Szerkesztve ]

(#97732) Vangelis válasza Bornie127 (#97729) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Belföldön is lehet nyaralni....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#97733) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Van ez a telekomos domino fix-es sim kártya akció 990 és 10 GB net jár hozzá. Azt értem hogy 2 hónap alatt kell elhasználni, de ezt a két hónapot olyan formán tudom "választani", hogy aktiválástól él és mondjuk július elején aktiválom?

Impossible is nothing

(#97734) Bornie127 válasza Vangelis (#97732) üzenetére


Bornie127
senior tag

Jogos, de mi a különbség a mindennap és a belföldi nyaralás internetezés között? Semmi. Szerintem külföldre gondolt.

(#97735) #08205312 válasza meroly (#97733) üzenetére


#08205312
törölt tag

Aktiváltan küldik a kártyát.

(#97736) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

valaki jártas közületek olyan témában, hogy Bulgáriában a Napos parti részen mennyire lehet lefedettsége a Telekomnak?

Mennénk ki nyaralni és állíttatnék be itthon mobilnetet külföldre, de ugye annak akkor lenne értelme, ha van ott "térerő" is a nethez :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#97737) Soulfly842 válasza meroly (#97733) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem működőképes koncepció. A számlázást követően megtörténik az aktiválás is, attól függetlenül, hogy egy készülékbe ezt beleteszed-e, vagy sem. Ez nem egy Quick-es 'instant' kártya, amit majd regisztrálsz valamikor, s a telekom rendszerektől függetlenül számlázott egy partner...

(#97738) kali válasza meroly (#97733) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az online rendelt SIM kártyákat aktiválják és úgy kapod meg, ezért az én olvasatomban csak a rendelés időpontjával tudsz variálni, viszont a promóció 2018. június 6-ig él, legkésőbb akkor tudod megrendelni és adott időponttól fog futni a 2 hónap.
Nem találok leírást, hogy magára a 10 GB promóciónak az aktiválására gondolnak külön, de az logikátlan és problémás is lenne is lenne, mivel feltételnek írják, hogy a csomagban alapban adott 1 GB leforgalmazása előtt kell azt felhasználni.
Amíg keresgettem a lehetséges eltérő leírásokat, addig le is írták a lényeget.

[ Szerkesztve ]

(#97739) Donki Hóte válasza zsolt19900 (#97736) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Csak a vodafone ad plusz kedvezményt a roamingban, ha külföldön is vodafone csoporthoz tartozó hálózatra jelentkezel fel.

Ha telekomos kártyád van, akkor az EU-ban teljesen mindegy, hogy melyik szolgáltató hálózatára csatlakozol fel, ergo tök mindegy, hogy a Telekomnak milyen a lefedettsége Bulgáriában.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97740) meroly válasza kali (#97738) üzenetére


meroly
veterán

Köszi mindenkinek, egyet már rendeltem úgyhogy most ezt elhasználom és június 6-án lesz egy újabb rendelés ;] :R

Impossible is nothing

(#97741) zsolt19900 válasza Donki Hóte (#97739) üzenetére


zsolt19900
őstag

őőőő nem igen vagyok ebben jártas bocsánat, így kérdeznék:

lehet kérni -1hónapra is akár- direkt "külföldi" internet csomagot az előfizunkhoz (üzleti flottában vagyok benne, amennyiben ez számít)

akkor ennek semmi értelme úgymond?

azt szeretném elérni -mivel ott szinte semmi internet nincsen csak plusz pénzért-, hogy a szobában tudjam bonyolítani az ügyes bajos munkával kapcsolatos ügyeimet

Konkrét kérdésemmel tavaly már fordultam a telekomhoz, ott a válasz annyi volt: amennyiben van lefeldettség nyert ügyed van, amennyiben nincs úgy kifizetted potyára azt a 7-8eft ot.... (akkor annyit mondtak nekem)

Szóval értem én itt, hogy EU meg minden, csak azt szeretném elérni -röviden tömören- hogy ha használni szeretném a netet, akkor kövi hónapra ne jöjjön ki ilyen "százezres" számla ez végett

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#97742) jani4454 válasza troland26 (#97660) üzenetére


jani4454
tag

+1

(#97743) 4Grider válasza zsolt19900 (#97741) üzenetére


4Grider
nagyúr

Rendelsz egy extra x GB-os adatcsomagot az előfizetésedre. Elmész az EU-ba és használod. Amikor elfogy a megvásárolt adatkeret, akkor leállítják, tehát nem lesz plusz költséged. Van még kérdés?

U.i.: "Külföldi'" adatcsomag már csak EU-n kívül kell. EU-ban a hazai adatkeretedet tudod használni.

[ Szerkesztve ]

(#97744) Donki Hóte válasza zsolt19900 (#97741) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A Napospart Bulgáriában olyan, mint nálunk a Balaton déli partja, a 4G lefedettség 101 %-os.

Ha az előfizetésedben van internet elérés, akkor azt a Naposparton ugyanolyan feltételekkel használhatod mint Magyarországon.

Ha úgy érzed, hogy kevés lesz az előfizetésedben foglalt adatkeret (mondjuk 1 GB kereted van és azt itthon is elég sok wifi-zéssel egészíted ki), akkor ajánlott egy plusz adatkeretet venni, pl. kiváló a Domino FIX csomaghoz kérhető 4 GB-os Maraton csomag.

A vodafone is akciózik nyáron, ők is adnak 3 GB EU-ban felhasználható adatkeretet a TUTI kártyákhoz.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97745) azigazimoris válasza Bornie127 (#97734) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Simán belföldre gondoltam . Szerintem egy hosszú hétvégén kempingezni kis turistatérkép letöltéssel, youtoubbal tök jó ha, valaki dominos alapból és nem előfizetéses.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#97746) prozodus válasza lugosi (#97725) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor nekem is photosop volt, meg azóta is photoshop, h az egyeztetés érvényességére 2019-et ír ki? :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#97747) zsolt19900 válasza Donki Hóte (#97744) üzenetére


zsolt19900
őstag

és 4Grider

köszönöm szépen, így már tiszta :)

szóval kérek egy kis pluszt a (jelenleg 2gbm van, de az 2 hétre sovány lesz) csomagomhoz és azt akkor le sem kell mondjam? pl. 1 hónapra kérem, elfogy és akkor utána megy tovább a dolog? ez jól és "érdekes" módon egyszerűnek hangzik :) szokatlan az ilyen, de ez jó hír :)

köszi szépen nektek!

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#97748) Soulfly842 válasza rétisün (#97714) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha letiltásra kerül, akkor sikeres adategyeztetés után is 72 óra a feloldás.

(#97749) 313313


313313
addikt

Hoppá-hoppá végén lesz egy normális verseny Digi nélkül is?

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#97750) Kbali válasza zsolt19900 (#97747) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mivel flottás vagy és ott lehetnek extra hülyeségek, korlátozások, nem ártana, ha felhívnád a flottakezelőt, mert itt max. a publikus lehetőségekre kapsz ötletet, ezek nem biztos, hogy nálad, a ti flottátokban működőképesek.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.