Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97351) #08205312 válasza Zeki (#97348) üzenetére


#08205312
törölt tag

A lakosság kb 45%-a telekomos.
Akinek fontos volt az olcsó beszéd, bekapcsolta a "most"-ot, amivel a percdíj 9 ill. 19 Ft.

A percdíj így átlagolva (9*45)+(19*55)/100 lesz. Vagyis 14,5 Ft.

A 4GB-os "maraton" adatcsomaggal 1MB=0,87 Ft

Akkor:
25 perc + 500MB=798 Ft

50 perc +1,5GB=2061Ft

100 perc+3GB=4123Ft

Ráadásul a telekomnál azért fizetsz, amit ténylegesen elfogyasztasz, nem kell a hónap végén bennmaradt/elhasználatlan adatot/percet kifizetni.

Szóval a telenor csomagjai egy cseppet sem versenyképesek a telekom kínálatához képest.

[ Szerkesztve ]

(#97352) antal750


antal750
aktív tag

Sziasztok
A maraton 4gb-s netnél hogy tudom lekérdezni hogy mennyi maradt még?

(#97353) St3ven válasza antal750 (#97352) üzenetére


St3ven
addikt

Telekom alkalmazásban vagy Telekom fiókban látod.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#97354) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Csinálnám fater telóján az online adategyeztetést. Tavaly sem volt egyszerű, de most sem akarja az igazat. Megadom az adatokat, erre kiírja nekik nem így szerepel az adatbázisban. Gondoltam a régi személyi száma a gond, de azzal sem jó, egyikkel sem. Mit lehet még tenni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97355) Zeki válasza szabonagyur (#97354) üzenetére


Zeki
nagyúr

Telefonon kell hívni őket. Anyósnál én is beszoptam, mondtam inkább hívja az üfsz-t. Pedig tavaly én csináltam neki.

(#97356) kovacsmi_74 válasza szabonagyur (#97354) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Születési helynél ha ott van zárójelben Magyarország, akkor azt is oda kell írni.

(#97357) prozodus


prozodus
őstag

A tré már megint fejlesztette a weboldalt??? Látszik... Vagyis megint elszartak dolgokat. Most éppen az lett "véletlenül", h az előfizunál, ahol eddig természetesen működött a hívásértesítő, most "hívásértesítő tiltás" szerepel a helyén a honlapon, ráadásul aktiválva, és pontosan ezt is csinálja, holott pont ellenkezőleg volt beállítva általam... Kb annyit érnek ezek a fejlesztők, mint a helyesírásuk...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#97358) lugosi válasza Lackooo84 (#97098) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Semmilyen formában, ezt a linket használva sem, semmilyen böngészővel, semmilyen beállítással nem működött az online adategyeztetés. Sütiket töröltem, minden létező védelmet kikapcsoltam a böngészőben (az alapértelmezetteket is), semmi. Túl sok átirányítás.
Személyesen ezt csak a cég ügyvezetője tudja elintézni, ha cégesek a kártyák?
Az érintett kártyáknak ott kell lenni? Tehát akik használják, azoknak is be kell menni?

Elmondhatatlanul tele vagyok már azzal, hogy a telekom weblap működése évek óta ilyen kritikán aluli.

(#97359) St3ven válasza lugosi (#97358) üzenetére


St3ven
addikt

Ezek Domino kártyák? Kinek a nevén vannak? Magánszemélyekén vagy a cégén?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#97360) Zeki válasza lugosi (#97358) üzenetére


Zeki
nagyúr

Előfizetésnél nincs adategyeztetés.

(#97361) szabonagyur válasza Zeki (#97355) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sikerült végül, átváltottam jogsira és egyből ment az egész. Valahogy a személyi nem tetszett neki, egyik sem, pedig tavaly a régivel nagy nehezen sikerült.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#97362) lugosi válasza St3ven (#97359) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Dominó, mivel adategyztetni akarok. Cég nevén, mivel magánszemélynek nincs ügyvezetője. Következő kérdést megelőzendő értelemszerűen nem a “cég” telefonál rajta, hanem a cégnél levő magánszemély. Esetleg ha még kifelejtettem volna SIM kártyákról van szó és nem a makk hetesről. :)

[ Szerkesztve ]

(#97363) lugosi válasza Zeki (#97360) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hallatlan hasznos infó volt ez, köszi. Egyedül ment vagy segítséggel? :U

(#97364) Zeki válasza lugosi (#97363) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megkérdeztem minden ismerősöm telefonon, végül a Pápát is.
Ez jött ki eredményül.

(#97365) lugosi válasza Zeki (#97364) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lényeges ezért fórumoznod?

(#97366) St3ven válasza lugosi (#97362) üzenetére


St3ven
addikt

És a cég személyi igazolványával próbálsz adategyeztetni? :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#97367) Zeki válasza lugosi (#97365) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha a cég vette a sim kártyákat, a cég a tulaj. Neki kell adategyeztetni. Ennyi.

(#97368) lugosi válasza St3ven (#97366) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Feltűnt esetleg, hogy az a problémám, hogy el sem jutok az adategyeztetésig, mert a böngésző túl sok átirányítás hibával nem megy tovább? Olvastok is, vagy csak írtok? Most komolyan?
Hol írtam olyat hogy bárkinek a személyi igazolványával próbálok bármit is? :F
Most komolyan, trollkodtok?

[ Szerkesztve ]

(#97369) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Van esetleg infója valakinek, mely üzletek lesznek nyitva holnap? Körülnéztem, de sehol nem találok infót.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#97370) lugosi válasza szabogabor10 (#97369) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én arra tippelek, hogy szombati nyitvatartás lesz holnap.

(#97371) szabogabor10 válasza lugosi (#97370) üzenetére


szabogabor10
veterán

Köszi. Én is erre tippelek.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#97372) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Valaki tudna segíteni abban, hogy online, a Telekom oldalán, a jelenlegi Mobil S előfizetésem, hogy tudnám átváltani Magenta 1-é?
A díjcsomag módosításnál semmi ilyet nem találok....

(#97373) goop válasza zsoltzsolt (#97372) üzenetére


goop
őstag

Nem is fogsz, mivel az egy szolgáltatás csomag...
Tv, net, vez. telefon, mobil.

(#97374) -Ben-


-Ben-
veterán

Még van hátra 2 hónap a hűségidőmből. Megjelent a „Hosszabbítsd meg hűségidődet 2 évvel, hogy havidíj vagy készülékkedvezményt kaphass!” lehetőség az online felületen. Válthatok kötbér nélkül alacsonyabb csomagra? Úgy látom, hogy engedné, de eddig úgy tudtam, hogy amíg nem jár le teljesen a 2 év, addig csak a jelenlegit lehet meghosszabbítani. :F

(#97375) zsoltzsolt válasza goop (#97373) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, kicsit láma vagyok ehhez.
És ha megrendelem neten hogyan tudom elérni, hogy az egyik mobil előfizetésem benne legyen? Vagy ehhez muszáj leszek bemenni egy fiókba?

(#97376) goop válasza zsoltzsolt (#97375) üzenetére


goop
őstag

Neten nem lehet. Csak személyesen, talán még telefonon, de az is kétséges.

(#97377) zsoltzsolt válasza goop (#97376) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!! Akkor bebattyogok egy Telekom fiókba.

(#97378) prozodus válasza lugosi (#97368) üzenetére


prozodus
őstag

A múltkor olvastam vmi könyvet, amiben a trollokat föld alá zárták :D

Melyik böngészővel próbáltad?
Nekem a régi firefoxxal tök simán ment, igaz, azóta már volt egy "fejlesztés", ami miatt morogtam is itt az előbb, úh nem kizárt, h az adategyeztetést is elszarták megint, de meg is nézem neked mindjárt.
Jelentem, működik.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#97379) glacious válasza -Ben- (#97374) üzenetére


glacious
addikt

Van olyan, hogy vállalt költési szint, ha az alá nem mész, akkor lefelé is válthatsz, ha össze tudsz állítani megfelelő csomagot. Nekem 5600Ft-os előfizetésem volt, de 3900-as minimummal és simán le lehetett váltani egy 4400-asra.

(#97380) lugosi válasza prozodus (#97378) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Safari és Firefox Mac os x alatt, Firefox és chrome win7 alatt. Mások persze a hibaszövegek, de a lényeg ugyanaz, egy ponton túl (amikor a telefonszámot beírom, nem vagyok robot - még :D - kipipálva, később hozom létre a telekom fiókot —- na itt nem megy tovább.

(#97381) kovacsmi_74 válasza lugosi (#97380) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

1-2 hete csináltam pár számra egyeztetést, androidon chrome-mal. Fiókot én sem akartam létrehozni, valahogy úgy sikerült tovább lépnem, hogy a telekom oldal keresőjével menetközben újra rákerestem az adategyeztetésre. A telefonszámmal így be volt jelentkezve, de a fiók létrehozással már békén hagyott, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#97382) lugosi válasza kovacsmi_74 (#97381) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kösz, ezt holnap kipróbálom.

(#97383) -Ben- válasza glacious (#97379) üzenetére


-Ben-
veterán

De én nem simán módosítani szeretném, hanem új szerződést kötni. A különbség az, hogy nem a jelenlegi csomagot tartanám meg, hanem egy sokkal olcsóbbat kötnék. A folyamat során sehol se figyelmeztet arra, hogy kötbért kellene fizetnem, de furcsállom.... :F

(#97384) 4Grider válasza -Ben- (#97383) üzenetére


4Grider
nagyúr

Új csomag rendelésekor nincs szó arról, hogy te a régit nem akarod megtartani, tehát miért lenne szó kötbérről?

(#97385) glacious válasza -Ben- (#97383) üzenetére


glacious
addikt

Ha meg akarod tartani a számod, akkor csak újítani tudod, mert ahogy előttem is írva van, csak új számhoz kapsz új szerződést. Ha viszont a hűségidő lejárta előtt felbontod a jelenlegi szerződést és újat kötsz, akkor jön a kötbér.

[ Szerkesztve ]

(#97386) -Ben-


-Ben-
veterán

Akkor rosszul fogalmaztam. Tehát lehetőségem nyílt a szerződéshosszabbításra, azonban a csomagom összeállítását is engedi módosítani anélkül, hogy felhívná a figyelmemet egy esetleges (brutális) kötbérre.
Linkelek képeket is...

1.
2.
3.
4.

Nem úgy néz ki, mintha kötbért akarna fizettetni, viszont ezt erősen furcsállom.

[ Szerkesztve ]

(#97387) 8 válasza -Ben- (#97386) üzenetére


8
senior tag

A weboldal nem akar kötbért fizettetni, azt majd kiszámlázzák, pontos összegét ki tudod számolni a szerződésed alapján.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#97388) -secret- válasza -Ben- (#97386) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én egyszer váltottam a lejárat napján. Utána volt egy furcsa érzésem és felhívtam őket és mondták, hogy kötbére 186.000 ft és, hogy már számlázzák. Ha nem hívom fel őket akkor tényleg számlázták volna, másnap már válthattam gond nélkül. :)

Persze figyelmeztetés nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#97389) -Ben-


-Ben-
veterán

beavis83, -secret-

Köszi, akkor nem szórakozom vele. Azért igazán tehetnének oda is egy figyelmeztető üzenetet... De nyilván nekik nem érdekük. :U

(#97390) kali: díjcsomagváltásnál nekem is, de a szerződéshosszabbításnál nem jelzi. :N

[ Szerkesztve ]

(#97390) kali válasza 8 (#97387) üzenetére


kali
legenda

Akar ott a weboldal/fiók is, ki is számolja, ha a feltételek adottak:

(#97391) G@ben


G@ben
addikt

A Domino kártyához kapott net mellé rendelve a Maratont először az ajándék netet használja el?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#97392) kali válasza G@ben (#97391) üzenetére


kali
legenda

Igen, azt.

(#97393) G@ben válasza kali (#97392) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi!

Na még egy kérdés: fel kell töltenem az egyenlegem, hogy meg tudjam rendelni a Maratont. Ahhoz ad ajándék netet. Mi a felhasználási sorrend, ha van a márkaváltás miatti új kártyán lévő 500MB-ból egy kicsi, lesz a feltöltés miatti ajándék, illetve lesz a Maraton?

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#97394) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Június 1-től ismét változások a havidíjas csomagokban:

Lezárásra kerülnek a Mobil Korlátlan hang, a Net 500MB és Net
2GB mobilinternet díjcsomagok

Az oka, hogy május 1-től ezek lesznek helyette:

Új díjcsomagok kerülnek bevezetésre: Mobil XXL korlátlan hang díjcsomag, valamint a mobil
hang díjcsomagok mellett igénybe vehető Net Alap (benne foglalt EU-ban is felhasználható
adatmennyiség 1 GB) és Net 3 GB mobilinternet díjcsomagok

[ Szerkesztve ]

(#97395) -secret- válasza radio100jozs (#97394) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

2GB helyett adhatnának 4GB-ot most már... Szóval 3GB lesz helyette?

[ Szerkesztve ]

(#97396) radio100jozs válasza radio100jozs (#97394) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Mobil XXL 8900 Ft/hó áron lesz e-pack csomaggal, ami azért kedvezőbb, mint a mostani korlátlan hangcsomag a maga 12.000 Ft-os árával.

(#97397) radio100jozs válasza -secret- (#97395) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen, de csak ha váltasz csomagot. Az ára meg 2090-ről 2.290-re változik, de cserébe +1GB
Az 500-as meg 1 GB-ra változik, és 990 Ft helyett 1090 lesz az ára.

[ Szerkesztve ]

(#97398) -secret- válasza radio100jozs (#97397) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt vágom, most akkor válthatok ha 4079 Ft vállalt minimum havi díjat elérem, tehát Mobil S + 3GB lesz (2000+2290) 4290 ft tehát válthatok felfele.

[ Szerkesztve ]

(#97399) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Most érdemes majd Domino kártyát venni, aki akar két hónapra 10 GB netet. Meg lehet venni június elején, így a nyárra megvan az internet hozzá:

Azon új Domino előfizetők, akik a Domino díjcsomagot és a hozzá tartozó Domino Fix Extra SIM kártyát online, a webshopon keresztül rendelik meg.
2018.05.07-től 2018.06.06-ig. Belföldön két hónapig felhasználható 10 GB adatmennyiség.

A kedvezményt kizárólag azon új Domino előfizetők vehetik igénybe, akik a díjcsomagot és a hozzá tartozó Domino Fix Extra SIM kártyát a Magyar Telekom webshopjában, online rendelik meg. A kedvezmény keretében biztosított adatmennyiség kizárólag belföldön használható fel 2 hónapon belül, EU roaming helyzetben nem vehető igénybe.

(#97400) radio100jozs válasza -secret- (#97398) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen, így simán. Holnaptól lesz az új csomag.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.