Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97651) Ákinard válasza 4Grider (#97636) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Köszi Mindenkinek!
Sejtettem, hogy nem egyszerű a dolog. Mondjuk nincs túl nagy baj, marad a rejtett szám. Aki nem veszi fel a rejtett számot, az magára vet :))

Voip és hasonlók: Az a baj, hogy amikor a rendszereket kiépítették a cégnél, nem gondoltak, hogy itt ilyenre szükség lesz, hogy az ÜFSZ-től messzi ember hívogat aránylag ritkán ügyfelet.

Ezen a "beérkező hívást ÜFSZ számára átirányít" megoldáson elgondolkodom, ez nem hangzik rosszul.

(#97652) Petyyyyy válasza thomas77 (#97637) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ma már fogadtam és indítottam is HD hívást. Talán mondhatjuk hogy helyreállt.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#97653) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
A Magenta1 -es csomaghoz adott adat duplázó az meddig él? Pontosabban ha 2 év hűséget aláírok, akkor ez idő alatt végig meg lesz ez az opció? Nemcsak pl. az első 3 hónapban?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#97654) dptrsk válasza embe (#97653) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez jelenleg egy akció, nem tudni, hogy 3 hónapig vagy 3 évig fog tartani.

(#97655) embe válasza dptrsk (#97654) üzenetére


embe
nagyúr

Vagyis ha kötök egy olyan szerződést ami 6GB-ot tartalmaz, akkor ez a tuti csak, a + 6GB-ot meg kapom ameddig kapom?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#97656) fornettisuti válasza Ákinard (#97651) üzenetére


fornettisuti
veterán

Rejtett számról hívást alapból nem veszünk fel, sőt tiltva vannak az ilyen hívások, automatikusan az első "kicsengés" előtt elutasítja a telefon a kapcsolást.
Ha már annyi gerinc nincs az ilyen emberekben/cégekben, vessenek magukra.😎

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#97657) troland26


troland26
őstag

A Telekom mobilapp csak nekem nem működik vagy tényleg kb 1 hete le van lőve ?

(#97658) dptrsk válasza embe (#97655) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Így igaz, a +6GB-t semmi sem garantálja 2 évig.

(#97659) dptrsk válasza troland26 (#97657) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én vasárnap fizettem vele számlát.
Tegnap kérdeztem le egyenleget.

Androidos készüléken

(#97660) troland26 válasza dptrsk (#97659) üzenetére


troland26
őstag

Nekem is az van ( android ) elkéri a belépési adatokat elkezd tölteni és kb a felénél kidobja , hogy a kollegák dolgoznak a hibaelhárításon térjek vissza később .

(#97661) dptrsk válasza troland26 (#97660) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Volt hasonló probléma régebben egy új dominos adatcsomag okozott gondot.

Van valami mostanában megjelent szolgáltatásod?
Új netcsomag, magenta1 dupla adat stb?

[ Szerkesztve ]

(#97662) troland26 válasza dptrsk (#97661) üzenetére


troland26
őstag

Hát elvileg átkötöttem az előfizum 500mb netem volt és ezt 1 gb ra módosítottam..lehet ez a probléma ? Pc n be tudok lépni normálisan működik minden ....

(#97663) -secret- válasza troland26 (#97662) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tedd újra az appot! Csomagváltásnál nekem is mindig megbolondul az app.

Csak nekem iOS-on.

[ Szerkesztve ]

(#97664) goop válasza troland26 (#97662) üzenetére


goop
őstag

Ugyanígy vagyok én is. Nem jó csomag váltás óta. Majd egyszer javítják...

(#97665) troland26 válasza -secret- (#97663) üzenetére


troland26
őstag

Megpróbáltam...u.a :( . Na nem baj majd megcsinálják :)

goop : na legalább nem egyedi a jelenség :)

[ Szerkesztve ]

(#97666) #08205312 válasza fornettisuti (#97656) üzenetére


#08205312
törölt tag

(#97667) 8 válasza rétisün (#97645) üzenetére


8
senior tag

Mármint köszi a tippet hogy hívd fel az ügyfélszolgálatot, akik érdemben tudnak segíteni, ahelyett hogy egy fórumban kérdezel, akik érdemben biztosan nem tudnak neked ügyintézni az előfizetéseden?
:DDD

De ha a 1414-et sem tudod hívni akkor, gáz van. Újabb hasznos tipp, csak neked, csak most, tőlünk: hívd fel egy másik számról vagy menj be az ügyfélszolgálatra ;)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#97668) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Meddig marad a duplázás?

(#97669) vpanangin válasza -secret- (#97668) üzenetére


vpanangin
senior tag

#97654

(#97670) lugosi válasza #08205312 (#97666) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bíróságok és állami szervek is rejtetten szoktak hívni. Én is furcsának tartom ezt a jelenséget hogy hívószám nélküli hívást nem vesznek fel. Igaz én még a vezetékes telefonos korszakban szocializálódtam, ahol fogalmunk se volt róla hogy ki hív, míg fel nem vettük.

(#97671) punky10


punky10
addikt

Ez a moilnet-duplázás csak 1 előfizetés/ fő limittel van,vagy ahány előfizetés van a nevemen,mindhez jár?Mert a 15G-ás mobilnetemen nincs változás,de egy másik előfizetésemnél dupláztak. :F

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#97672) South Velen válasza punky10 (#97671) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem mindnél járt.

(#97673) -secret- válasza vpanangin (#97669) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#97674) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ha a családban van vezetékes telefon + internet + Sat tv családi előfizetésünk, amihez úgy tudom, van ingyenes TV GO szogáltatás is, akkor a TV GO adatforgalma levonódik, ha út közben, pl. belföldi nyaraláskor, stick+router segítségével megosztott nettel veszem igénybe?
Mert ha csak 25 gb-os keretem van a nyaralóban, akkor nagyon nem mindegy, hogy a TV GO ezt fogyasztja, vagy korlátlanul nézhetjük.
Köszi!

(#97675) goop válasza RoSSo3 (#97674) üzenetére


goop
őstag

Csak a hozzáférés jár a szolgáltatás mellé, ingyen adat/tvgo nézés csak magenta 1 hez, ott a korlátlan film opció 7k díjat levonják a számlaból.
A 25 Gb os kereted kb 25 óra tvgo.

[ Szerkesztve ]

(#97676) RoSSo3 válasza goop (#97675) üzenetére


RoSSo3
senior tag

köszi! tehát akkor csak és kizárólag a Magentásoknak ingyenes az adatkeret?
ahogy nézem, a Magentában eleve ott van egy mobilinternetes adatcsomag - ha nem kérek mobilszolgáltatás előfizetést.

(#97677) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Illetve még egy kérdés:
ha a jelenlegi csomagunknál lejárt a hűségidő, de elméletileg a benne foglalt SAT TV, és talán az internetszolgáltatás is változott (talán meg is szűnt), akkor van-e lehetőség arra, hogy a 3-as csomagból egyet (internet) lemondjunk, és a kettő az internet árával és persze a kedvezménnyel csökkentett áron fusson tovább?

vagy, mivel már nem érhető el a sat tv, ezért ha megbolygatjuk a csomagot, az szinte már új előfizetésnek minősül, és a jelenlegi csomagokból (pl. magenta 1) lehet választani?

remélem, nem voltam nagyon bonyolult megfogalmazásban.

(#97678) punky10 válasza RoSSo3 (#97677) üzenetére


punky10
addikt

Fussunk neki mégegyszer...
Hol nem érhető el a SAT TV?

Szerkeztés : bocs,a honlapjuk szerint pl nálunk sem érhető el a szolgáltatás.Ezt most csak halkan,szinte suttogva írom,nehogy meghallja a kb 10 éve nálunk működő 3 Sat Tv beltéri egység valamelyike,mert ha ők is megtudják,hogy valójában ők nem is tudnak nálam működni,akkor kikalcsolnak,és sohasem tudom meg,mi lesz Rosalina-Marina-Esmeralda és José-Almaro-Estefan szerelmének a következménye...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#97679) lugosi válasza Lackooo84 (#97098) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Úgy tűnik valami elátkozott dominó kártyánk van. Ezzel a linkkel, és minden cookie és egyéb törlését követően próbált chrome és firefox böngészőben is túl sok az átirányítás. Egyszer nem ezt a hibát adta ki, hanem azt, hogy a weblap betöltése hosszabb időt vesz igénybe, frissítsem az oldalt, persze ugyanúgy nem működött.

A chrome ezt írta ki:
Az oldal nem működik
A(z) www.telekom.hu túl sokszor irányította át.
Próbálkozzon a cookie-k törlésével.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Internet Explorerrel is próbáltam, túl hosszú időt vesz igénybe az oldal betöltése, frissítsem, ugyanúgy nem működik. Azt hiszem a kör bezárult, nincs több oprendszerem és nincs több böngészőm. Esetleg még emulátorban tudok futtatni win10-et, Ha azt mondjátok hogy azzal működik, megpróbálom, de már tragikomikus ez az egész.

Na míg ezt megírtam, "továbbment" az explorer is, ezzel az új hibaüzenettel:

Ez a lap nem jeleníthető meg

•Ellenőrizze, hogy helyes-e az internetes cím (https://www.telekom.hu ).
•Keressen rá a lapra a keresőprogramban.
•Néhány perc múlva frissítse a lapot.

Megpróbáltam letiltott bővítményes explorerrel is, természetesen az eredmény ugyanaz.

Tudjátok mit, én egyszerűen nem hiszem el, hogy volt olyan, akinél működött ez a dolog. Majd valaki a cégtől beballag személyesen és elintézi, mintha mondjuk 1998 lenne.

[ Szerkesztve ]

(#97680) RoSSo3 válasza punky10 (#97678) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Igen! Pont ez a helyzet nálunk is! Az oldalukon kerestem rá, és nem működik, holott már 3 éve megy.

És kb. 1 éve járt le a 2 éves hűségünk, akkor bementünk, és az volt a válasz, hogy hűség nélkül megy tovább minden, ugyan ezen az áron, amit eddig fizettünk. És valóban, eddig minden u.a.

Viszont most, hogy esetleg szeretnénk módosítani ezt a 3-as csomagot, aminek része a SAT TV is, félek, hogy bemondják, hogy ezt így már nem lehet (ráadásul azt hiszem, hogy a netcsomagunk sem élő már, mert talán 30-as lehet, és ahogy nézem, 50 minimum).

Szóval nehogy az legyen, hogy akkor egy teljesen új csomagot kell összeállítani, amivel viszont buknánk a SAT TV-t, mivel már nem értékesítik, vagy már nem rendelhető.

Szerk.: bizony, most olvasom az ÁSZF-et:
"Az Alap csomagra és a Szuper Családi HD csomagra 2017. október 20. napját megelőző feltételekkel új előfizetői szerződés nem köthető, az értékesítés lezárásra kerül. A csomagokra 2017. október 20. napját megelőzően vonatkozó feltételek áthelyezésre kerülnek a „Lakossági ÁSZF 5/d tv – lezárt - melléklet”-be. "

[ Szerkesztve ]

(#97681) radio100jozs válasza RoSSo3 (#97680) üzenetére


radio100jozs
őstag

A T-Sat él és virul, és rendelhető ott, ahol nincs kábeles Telekom szolgáltatás. De ha már ÁSZF, akkor néz utána jobban az 5d-ben, mert ilyet találsz:

Csomag neve
2017. október 20-tól elérhető díjcsomagok
Havi előfizetési díj
Sat Alap csomag 2 600 Ft
Sat Szuper Családi HD csomag 5 040 Ft

(#97682) punky10 válasza RoSSo3 (#97680) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem csak a szokásos weboldal(...nem...)működés... :)
A SAT tv megy,csak a csomagok új nevet kaptak.A Net esetén is,hiába 50 talán a legkissebb(vagy lehet,hogy a 100)pl nálam sem tudtak technikai okból 30-nál többet adni,így azt teszik be a csomagba.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#97683) RoSSo3 válasza radio100jozs (#97681) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Én azt találtam az ÁSZF-ben, amit fentebb linkeltem, hogy már nem rendelhető ugyanazon feltételekkel. Gondolom ebben a földrajzi hely és még egyéb gondok is benne vannak, mert beléptem az MT azonosítónkkal, nálunk annak ellenére nem hozza fel elérhetőként, hogy most is az megy.

És, nagyváros (nem BP) ellenére nem ajánl fel más opciót, csak az IP TV-t, de abból is csak az alap csomagot!! Tehát nincs is mire váltani, ha nem szeretnénk lemondani a csatornákról, amit nyilván nem szeretnénk.

Szóval a kérdés továbbra is az, hogy ha lemondom ebből a 3-as csomagból csak az internetet, arra van-e lehetőség. Szerintem bemegyek egy T-pontba és megkérdezem.

SZERK:
Éppen az általad linkelt helyen írja, ahonnan bemásoltad, amit írtál a SAT TV_ről, nevezetesen, hogy ennyi meg annyi forint, pont ott írja 2 bekezdéssel feljebb, hogy:

"4.1 Alapkínálati csomagok
Az egyes csomagokkal elérhető csatornák részletes listája jelen ÁSZF 2/D függelékében találhatóak meg.
Az Alap csomagra és a Szuper Családi HD csomagra 2017. október 20. napját megelőző feltételekkel új előfizetői szerződés nem köthető, az értékesítés lezárásra kerül. A csomagokra 2017. október 20. napját megelőzően vonatkozó feltételek áthelyezésre kerülnek a „Lakossági ÁSZF 5/d. tv – lezárt – melléklet”-be."

Ezt linkeltem be az előbb - ez pont ott van, az 5/d-be, 13. oldal, 4.1-es pont.

[ Szerkesztve ]

(#97684) punky10 válasza RoSSo3 (#97683) üzenetére


punky10
addikt

Mint írtam,nem szünt meg(most próbáltam,2 utcával arrébb,unokatestvérem címén simán megy)csak más csomagok(illetve csomag-nevek) vannak.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#97685) rétisün válasza 8 (#97667) üzenetére


rétisün
veterán

az ügyfélszolgálatos telefonról.

felhívtam másik számról, kiderült hogy a kb. 2 hónapja elvégzett adtaegyeztetés mégsem volt olyan sikeres, plusz online nem tudom elintézni, mert nem fogad el valami adatot, ami nem egyezik a nyilvántartásukkal.
telefonon nincs türelmem sz***kodni ezzel, úgyis járok arra, elintézem személyesen.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#97686) radio100jozs válasza RoSSo3 (#97683) üzenetére


radio100jozs
őstag

Felületesen olvasol, mert leírtam ugyan abból az ÁSZF-ből, hogy új, más néven futó csomagként működik tovább a Sat TV a Telekomnál.
Az új csomagok nevében ott van a "Sat" előtag. Ezért amit írtál az ezekre nem vonatkozik.

Olvasd el a 4.3. pontban lévőket.

[ Szerkesztve ]

(#97687) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Melyik a legkisebb összeg, amivel Domino kártyát egy évre lehet feltölteni :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97688) PhoenixSzG válasza Donki Hóte (#97687) üzenetére


PhoenixSzG
tag

2500 Ft

(#97689) Donki Hóte válasza PhoenixSzG (#97688) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi, de hol és hogyan érhető el ez a feltöltés (netbankom 4000 Ft alatt nem ad lehetőséget mobilfeltöltésre :( )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97690) Soulfly842 válasza RoSSo3 (#97683) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez itt Off,megfelelő topic: [link]

ED3 (Koaxos terület), ill optikai területen nem támogatott csak a sat, rézkábeles területen még engedélyezik (ahol hagyományos vezetékes telefonról megy), de a weboldal az iptv-t preferálja csak!

1414-et tessék felhívni, vagy irány egy üzlet. :)

Ha egy lábat viszont kivesztek a csomagból, drágább lesz a másik kettő (főleg, ha lokális/regionális ajánlat van). Érdemes lenne végre egy ügyintézővel kokettálnod.

Az alap/szupercsaládi+hd csomagoknak ezernyiféle variánsa volt már, ahelyett, hogy ÁSZF-t bújod már el lenne intézve :P (100%-ban csak jó indulatból írom! ;] :P )

(#97689) Donki Hóte

Telekom oldalán 1500 Ft felett 100Ft-ra kerekítve bármilyen összeggel feltölthető.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#97691) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Légyszi', politika mentesen! :) Kerüljük el a felesleges figyelmeztetéseket! Szigorúan csak a közbeszerzési csomaghoz kapcsolódva: nekik biztos olcsóbb volt az iphone X, vagy a Samsung felső kategória...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#97692) gyuromoj válasza Soulfly842 (#97691) üzenetére


gyuromoj
veterán

Még annál is olcsóbb, mert kifizetjük nekik... ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#97693) Zeki válasza Soulfly842 (#97691) üzenetére


Zeki
nagyúr

Közben meg nincs ember szamócát szedni...

(#97694) #08205312 válasza Soulfly842 (#97691) üzenetére


#08205312
törölt tag

2018.03.20-án már tudják azt, hogy 4 év múlva kitől fogják igénybe venni a szolgáltatást :Y

[ Szerkesztve ]

(#97695) RoSSo3 válasza radio100jozs (#97686) üzenetére


RoSSo3
senior tag

igen, igazatok van! volt dolgom T-pont közelében, rákérdeztem, és azt mondták, hogy továbbra is elérhető. de akkor miért nem adja be ezt lehetőségnek a mi címünkre, ahol jelenleg is megy? nekem ez a rejtély, és erre vonatkozóan kerestem az ászf-ben részleteket.

de ha ott, akkor bocsi, téma lezárva.

(#97696) #08205312 válasza RoSSo3 (#97695) üzenetére


#08205312
törölt tag

nem lehet, hogy azóta adott címen lett kábeles Telekom szolgáltatás?

(#97697) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Adatot szeretnék egyeztetni a honlapukon, de napok óta, több gépről, böngészőből, miután beírom a kódot, ezzel dob tovább:

Az oldal nem működik
A(z) www.telekom.hu túl sokszor irányította át.
Próbálkozzon a cookie-k törlésével.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

(#97698) RoSSo3 válasza #08205312 (#97696) üzenetére


RoSSo3
senior tag

ott = off akart lenni!

kábeles alatt TV-t értünk? egyszerre került bekötésre a sat tv, vezetékes telefon, illetve vezetékes internet. azóta változás nem történt, csak lejárt a hűségidő.

most rákérdeztem, ajánlották az új nevű SAT csomagot, de már drágábban, így ha megújítom 1 évesre a hűséget, akkor az eddigi 8900-ról 10500-ra nő a havidíj. igaz, hogy a csatornák száma bővülne, nem is kevéssel.

na de tényleg befejezem akkor itt ezt ebben a topikban, bocsi, hogy rossz helyen lábatlankodtam! :)

(#97699) feca126


feca126
csendes tag

Sziasztok! Nem NAT- olt mobilmettel kapcsolatban tudnátok segíteni?

(#97700) lubrinczerik


lubrinczerik
csendes tag

Sziasztok!

Április közepén kötöttem egy Mobil M+2Gb csomagot, idő közben a 2Gb helyett már 3Gb-ot adnak ugyanannyi pénzért.
Valahogy megkaphatom én is a 3Gb adatot, vagy ezt benéztem?

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.