Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97551) vwpolopg válasza goop (#97549) üzenetére


vwpolopg
őstag

Na ez jó tipp, köszi :)

(#97552) Sz_Imre válasza kali (#97537) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Szia!
Tudom hogy díjmentes, mert már egyszer eljátszottam normál sim -> micro sim mérettel.
Vágni nem igazán akartam, jobb ha új. Azért köszönet. :R

(#97538) Soulfly842 : A nevemen van, így könnyebb és sikerült is a csere, 234FF típusút kaptam.
Köszönet neked is. :R

[ Szerkesztve ]

(#97553) G@ben válasza #08205312 (#97550) üzenetére


G@ben
addikt

Most megtettem, még tesztelem. Mi köze van hozzá?
Nem volt bekapcsolva folyamatosan a net, a feltöltés után kapcsoltam be.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#97554) tsteve


tsteve
senior tag

érdekes ez a magenta 1 netes duplázódás... 1414 esküszik rá hogy megtörtént, de sehol sem látszik, sms sem jött persze róla, ez az applikációkban sem ártana ha látszódna azért...

[ Szerkesztve ]

(#97555) G@ben válasza G@ben (#97553) üzenetére


G@ben
addikt

Át is váltott, de akkor sem értem, ez miért kell. :)
Köszi!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#97556) goop válasza tsteve (#97554) üzenetére


goop
őstag

Most ez nem tiszta nekem sem, minden magenta 1 embernek dupla lesz, vagy csak annak aki most vált csomagot? Most net 6 Gb csomagom van, duplázás nem látszik...

(#97557) karl_fischer válasza goop (#97556) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Nálam így mutatja:

(#97558) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Meg történt a számhordozás a Telenortol Domino Fix-re! Hogy lehet állítani azon, hogy ha hívnak, akkor többet csörögjön ki és ne kapcsoljon hangpóstára? Köszönöm!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#97559) goop válasza karl_fischer (#97557) üzenetére


goop
őstag

Köszi, nálam még nincs ennek nyoma.

(#97560) karl_fischer válasza goop (#97559) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

15 GB-ról váltottam 6 GB-ra, utána azonnal jött az SMS a duplázásról, de a weboldalon csak most jelent meg. Androidos app-ban 6 GB van.

(#97561) dptrsk válasza Tamás34 (#97558) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

(#97562) Tamás34 válasza dptrsk (#97561) üzenetére


Tamás34
senior tag

Sikerült! Köszi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#97563) tsteve válasza goop (#97556) üzenetére


tsteve
senior tag

nem kell ehhez semmiféle csomag váltás, alapból minden magenta1-esnek dupláznak... nekem sem látszik semmi sehol, a 1414 szerint mégis megtörtént, nekik ez látszik -állítólag- egy másik adatbázisban... de az nyilvánvaló hogy megint csak zavar van az erőben, mert ez sok esetben nem látszik ott ahol kellene...

[ Szerkesztve ]

(#97564) South Velen


South Velen
addikt

Ezzel a duplázással akkor vajon elvették a 15GB-s és a korlátlan nethez járó 2000Ft-os kedvezményt? Mert az úgy baromira nem buli...

(#97565) goop válasza tsteve (#97563) üzenetére


goop
őstag

Éjjel 1 kor jött az sms az összes magenta 1 előfizetésbe bevont mobilra a net duplazásról. Köszi Telekom :D

(#97566) N0R válasza goop (#97565) üzenetére


N0R
csendes tag

Ha több mobil előfizetés van egy magenta csomagban, akkor mindegyiken dupláznak? Nekem a 2. mobilra már azt mondta az ügyintéző, hogy nem jár.

(#97567) -secret- válasza N0R (#97566) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam mindkettőre dupláztak.

(#97568) cettlee


cettlee
őstag

helo!

s8-am van legujabb androiddal és szeretném bekapcsolni az sms-es hivásértesitőt. smsben elküldtem a 1414-re a +HIVASERTESITO-t de azt kaptam hogy nem lehet bekapcsolni. Fontos lenne hogy tudjak a nem fogadott hivásaimrol.

(#97569) goop válasza N0R (#97566) üzenetére


goop
őstag

4 előfizetés, de csak 3 lett dupla, mert a 4. még next s atk. Arra nem jár.

(#97570) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nálam már így mutatja az online felületen:

Viszont az egyik számra amivel belépek magyarul a "fő" előfizetésre nem jött sms, hogy dupláztak.

[ Szerkesztve ]

(#97571) kali válasza cettlee (#97568) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Milyen előfizetésed van?
A Telekom fiókban mit ír az opcióra?
Manuálisan próbáltad beállítani a telefon hívásátirányításos opciójában?

(#97572) cettlee válasza kali (#97571) üzenetére


cettlee
őstag

Fiokom nincs, magenta 1 business-ben vagyok. hivásátirnyitásnál belementem a hivásokba és minden le van tiltva. Milyen számra állitsam?

(#97573) dptrsk válasza cettlee (#97568) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

+HIVASATIRANYITAS,ha ezt küldöd a 1414re mi jön válaszként?
Ha az, hogy sikeresen bekapcsolták, akkor ezután próbáld a +HIVASERTESITO szöveget küldeni

[ Szerkesztve ]

(#97574) Soulfly842 válasza cettlee (#97572) üzenetére


Soulfly842
addikt

Akkor ott a baj, hogy törölve lettek a hívásátirányítások.

Vagy ott beírod a hívásátirányításhoz (ha foglalt, ill. ha nem elérhető): 309876543 -ra kell ezekre az esetekre irányítani. Ha működik a hívásvárakoztatás, akkor nem szükséges arra az esetre értesítő sem (értsd, ha hívás közben is bejön másnak a hívása, ill. jelez a telefon akkor is).

Vagy USSD kóddal:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#97575) dptrsk válasza Soulfly842 (#97574) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez akkor is működik, ha a hívásértesítő szolgáltatás nem aktív a hívószámon?

(#97576) cettlee válasza dptrsk (#97573) üzenetére


cettlee
őstag

+HIVASATIRANYITAS kulcsszo hibás

(#97577) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok. Ha a cégem kihozott egy nagyobb értékű telefont az előfizetői szerződésre és kedvezményesen kifizette azt , akkor kérhetem a függetlenitő kódót a telekomtól? Kicsit kacifántos ez nekem..
A főnök az ő előfizetői számára kihozott egy telót nekem. Igaz ebben is a flottás céges kártya van. Gari stb miatt elkértem tőle a gari , illetve a számla papirokat , és azon láttam hogy nagyon kedvezményesen , de ki van fizetve a teló...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#97578) dptrsk válasza cettlee (#97576) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

+HIVASKEZELES esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#97579) dptrsk válasza janaman01 (#97577) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telekomnál a még ki nem fizetett készülékeket is lehet függetleníteni.
Csak az IMEI számot kell megadni.

(#97580) Soulfly842 válasza cettlee (#97576) üzenetére


Soulfly842
addikt

Na akkor mégegyszer... Ha már így ignorálódtam :D

a fent írt hívásátirányításokat próbáld meg beállítani.

(#97577) janaman01

Üzleti csomag esetén, il. ha Soho ügyfél nevén van a szerződés akkor ne a 1414-et hívd a függetlenítés miatt, hanem a 1435-t.

Műszaki beállítások/hibabejelentés menüpontban lesz szerintem a függetlenítés.

Itt IMEI-t kér csak és egy kapcsolattartási számot, ami lehet a tiéd.

[ Szerkesztve ]

(#97581) dptrsk válasza Soulfly842 (#97580) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

de neki a hívásértesítő nem aktív.

Ez akkor is működik, ha a hívásértesítő szolgáltatás nem aktív a hívószámon?

(#97582) Soulfly842 válasza dptrsk (#97581) üzenetére


Soulfly842
addikt

Értelek, hidd el tudom miről beszélek... Talán találkoztam már ilyennel.

A hívásértesítőnek feltétele a hívásátirányítás is azokra az esetekre amikor szükséges neki a hívásértesítő. Ennek megléte híján a hívásértesítő sem működik.

Ezért van szükség a hívásátirányításra egy technikai számra...

Ez a technikai szám a 309876543

"Ez akkor is működik, ha a hívásértesítő szolgáltatás nem aktív a hívószámon?"

Az esetek 95%-ban alapban aktív ez a hívószámokon, csak a nem megfelelő háttérbeállítások miatt nem működik.

Egyébként újonnan már nem igazán preferált ezeknek a kérése... ;] Tehát bízzunk a 95% erejében :D

[ Szerkesztve ]

(#97583) cettlee


cettlee
őstag

na
ussd koddal aktiváltam az átirányitást, sikeres regisztrácio.
ezek után sem sikerült smsben aktiválni az értesitést ugyhogy manuálisan beirtam a 9876543 telszámot.
remélem jo lesz. köszi a segitséget

szerk: nem ignorálodtál :D

[ Szerkesztve ]

(#97584) dptrsk válasza Soulfly842 (#97582) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

értem, ezt jó tudni
családban van 1-2 domino akiknek aktiválhatatlanság miatt nem állítottam be, remélem ők is a 95%ba tartoznak, ha arra járok kipróbálom náluk

(#97585) janaman01


janaman01
addikt

Soulfly842 . dptrsk. Köszönöm az infókat !

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#97586) Soulfly842 válasza dptrsk (#97584) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem a modernebb technológiákra nincs felkészítve a hívásértesítő, mint olyan... nem szolgáltatói szinten, hanem unblock... 4G és hívásértesítő pl. egyidejűleg aktív lehet, de a VoLTE-vel egymást kizáróak. Értsd, ha VoLTE aktív és foglaltságra is be van állítva, akkor bonyodalmak vannak :D de nyilván, ha valaki nem elérhető például akkor értelemszerűen VoLTE-n sincs éppen és a mobilnet sem aktív - tehát ilyenkor működik.

(#97585) janaman01

Szívesen!

(#97584) dptrsk

Bár hozzáteszem, hogy iphone-nál bugyutább minden átirányítás, ott lehet teljes formátumban kell megadni a hívószámot USSD kód esetén :D

Más telefonnál nem lesz ezzel gond.

[ Szerkesztve ]

(#97587) hun005a


hun005a
tag

Ha csak június végén jár le a domino adategyeztetés akkor minek küldözgetik hetek óta az SMS-t?
Ha most adategyeztetek akkor meddig lesz érvényes annak ellenére hogy még majdnem 2 hónap van hátra?
Tiszta elmebaj ez az egész .

(#97588) Soulfly842 válasza hun005a (#97587) üzenetére


Soulfly842
addikt

Persze, egyértelmű, hogy a legcélszerűbb akkor lenne ha mindenkinek ugyanazt a napot szabnák határidőnek :D Biztos jól menne a sikeres adategyeztetés is minden csatornán :D :D :D (segítek, az emberek 90%-a végére hagyná)

Elég volt az a káosz tavaly szerintem a fronton/kiemelt telefonszámon dolgozóknk/online felületnek.

Hidd el jobb ez így :D S tess' megcsinálni MOST :D ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#97589) 4Grider válasza hun005a (#97587) üzenetére


4Grider
nagyúr

A június végében biztos vagy? Mert mindenkinek más, nem a tavalyi határidő az idei határidő...

(#97590) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Ma vettem észre, hogy mind a két sim kártyánál ( Telekom ) egy folytában váltogatja 4G-ről, 4G+-ra! Fent a kis ikonon lehet látni, Kb. 2 másodpercenként! Remélem nem telefon hiba!? Galaxy S9+ Dual sim

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#97591) hun005a válasza 4Grider (#97589) üzenetére


hun005a
tag

Igen beléptem a telekom felületre és ott írta
Az adategyeztetést 2018 június 28 -ig kell elvégezned.

(#97592) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!

2 flottás előfizetéssel rendelkezem, magamnak intézem, nem kell kapcsolattartó, nincs is nekem.
Már kb. 3-4 éve lejárt a hűségszerződésem, gondoltam megnézem megint a készülékárakat. Na én 2 év hűségért megkapom a telókat koppra annyiért, mint amennyiért egy Dominó előfizetéses ügyfél, aki lehet megveszi a telót, majd el is felejti a szolgáltatót, és más szolgáltató kártyájával használja.
Mindezt 2 év hűségért. :(
Régebben legalább volt közte 2-300 Ft. különbség, azért valami legyen már a hűségért. ;] Most nincs.

Írtam egy levelet, de csak egy semmitmondó sablon választ kaptam, hogy kapcsolattartót kérdezzem...stb.

Kérdésem: Volt már példa arra hogy valami kedvezményt mégiscsak adtak?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#97593) Robi_73 válasza embe (#97592) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia!

Szerintem nem fogsz kedvezményt kapni... :(

Már nem éri meg előfizetésesnek lenni, a kártyások jobban megvannak becsülve és a percdíjaik is jobbak. Még mi előfizetésesek egy köszönő sms-t kapunk az év végén, a Dominósok több gigabyte internetet.

Nekem is szeptemberben jár le a 2 év hűségem és már nézem, hogy mire váltsak.1996 óta vagyok előfizető, 5db előfizetést fogok felmondani szeptemberben. 2 éve is hasonló szándékaim voltak, de akkor előfizetésenként 1500-1000 Ft kedvezménnyel és 1 db 0Ft-os P8 Lite-al megtudtak tartani. Dominó + Maraton lehet a befutó első lépésként, onnan meg bármikor lehet váltani. A Domino Most opció megszüntetésével várhattak volna még egy kicsit, mert a 9/19 Ft-os percdíjak már majdnem a flották percdíjait nyújtották.

Viszont a 25 Ft/perc még mindig jobb a 35 Ft/percnél, és jobb a ténylegesen lebeszélt percek és a felhasznált adatmenyiség után fizetni. ;)

[ Szerkesztve ]

Robi73

(#97594) embe válasza Robi_73 (#97593) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem se....

Elgondolkodtam a Magenta1-es csomagon, de a lakcímemen olyan gagyi gyenge net (50Mbit/s) van, hogy nem éri meg váltani a jelenlegi olcsóbb hűség nélküli netemet.
Készülékvásárlásra így marad más forrás.

Két Fix + Maraton + Most Dominó is van a családban....nem is tudtam hogy a Most opció megszűnt.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#97595) tsteve válasza embe (#97594) üzenetére


tsteve
senior tag

a régiek esetén él tovább a domino Most, azaz "csak" lezárásra került április 1-től

[ Szerkesztve ]

(#97596) gabe_ válasza embe (#97594) üzenetére


gabe_
őstag

Ezt is megértük, hogy az 50 megás net gyenge... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#97597) embe válasza tsteve (#97595) üzenetére


embe
nagyúr

Ja így ok. Köszi!

gabe_ Igen ez kevés, ha van ettől ugye gyorsabb.... A naptárt nézted mostanában? ;] :P

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#97598) szabogabor10 válasza embe (#97597) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azért halkan hozzáteszem, hogy tőlünk nyugatabbra sok helyen az 50 Mbit/s igen jó sebességnek számít. :)
Nálunk kiemelkedő az optikai meg koax ED3 lefedettség.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#97599) embe válasza szabogabor10 (#97598) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Máshogy fogalmazok. Kb ennek az áráért ( + 80Ft. ) kapok hűség nélkül egy nagyon stabil 34/3-as netet.
Ha ezért nem ezt az 50-est kapnám, hanem mondjuk egy 200-ast, még ha kicsit drágább is lenne, akkor aláírnék, és valszeg váltanék egy Magenta1-re. De így igazán nincs értelme.
Még ha figyelembe veszek más előttem ismert dolgokat is.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#97600) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
Meglévő Next M Atk. Díjcsomagomat szeretném leváltani ugyancsak korlátlan hang+6Gb net előfizetésre.
Belépve nem hozza a korlátlan hang lehetőséget csak a Mobil L elérhető.
Pár hete még láttam opcióként,de akkor nem módosítottam. Rendszerhiba lehet?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.