Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97401) -secret- válasza radio100jozs (#97400) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi, s a korlátlan appok maradnak esetleg bővülnek?

(#97402) radio100jozs válasza -secret- (#97401) üzenetére


radio100jozs
őstag

Azok változásáról nem ír az ÁSZF.

(#97403) HofiZoli válasza radio100jozs (#97396) üzenetére


HofiZoli
senior tag

..és lesz internet is a csomagban?

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#97404) Watto1991 válasza HofiZoli (#97403) üzenetére


Watto1991
senior tag

Persze, ha veszel hozzá valami netcsomagot..

(#97405) szabogabor10


szabogabor10
veterán

De gondolom akinek hűsége van Mobil Korlátlan csomagra, az nem válthat majd Mobil XXL-re a költési szint miatt.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#97406) goop válasza szabogabor10 (#97405) üzenetére


goop
őstag

Szerintem válthat, mert a költési szint beszéd + netből áll. Aki mobil korlátlan + korlátlan net csomagban volt, az nem biztos, hogy sikerül, de én pl korlátlan beszéd + 6Gb nettel valószínűleg válthatok az új xxl beszéd + nagyobb net csomagra. Holnap kiderül. :)

(#97407) szabogabor10 válasza goop (#97406) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja igen, azt nem mondtam, hogy korlátlan netem is van (még a régi, áfacsökkentett csomag). Így azért elég valószínűtlen a dolog.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#97408) asr27


asr27
tag

Üdv.
Meddig tart még a Telekomnál a voLTE 4G hang szüneteltetése?

Azzal kapcsolatban sem vagyok tisztában, hogy csak is azokkal a készülékekkel működik, amelyek fel vannak sorolva a Telekom weboldalán? Vagy működni fog Pl. LG V30-as készülékkel is, amit a Telekom sajnos nem forgalmaz?

(#97409) dptrsk válasza asr27 (#97408) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Jelenleg csak a felsorolt készülékekkel működik.

(#97410) fornettisuti válasza dptrsk (#97409) üzenetére


fornettisuti
veterán

Jelenleg azokkal sem!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#97411) HofiZoli válasza Watto1991 (#97404) üzenetére


HofiZoli
senior tag

akkor nem egy nagy találmány.. most 5 ezerért beszélek korlátlanul és ahhoz veszek 7 giga netet.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#97412) asr27 válasza dptrsk (#97409) üzenetére


asr27
tag

Értem, hát akkor ez nem egy nagy dolog.

(#97413) prozodus válasza lugosi (#97380) üzenetére


prozodus
őstag

Hát, erre mit mondjak, Türelem... V gyere ide :D

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#97414) brumicica


brumicica
tag

Sziasztok! Új Domino Fix előfizetéssel Telekom alkalmazásban megrendelhető "3 GB adat promóció". Ez mit jelent pontosan? Benne felejtődött a karácsonyi akció?

(#97415) lugosi válasza radio100jozs (#97394) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha jól látom az ászf-et akkor a korlátlan beszéd + korlátlan net 18990.- lesz. Így viszont pont becsúszik abba az ársávba, ami miatt megéri lemondani majd a telenoros hello data startomat.

(#97416) Soulfly842 válasza lugosi (#97415) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha lenne otthoni tripla csomagod is, akkor ugyanez meglenne ~14200 Ft-ból :)

(#97417) vpanangin


vpanangin
senior tag

Váltottam volna Mobil S + 500 MB net csomagomnál a mai naptól elérhető 1 GB netre, de azt írja a rendszer, hogy:

" A beállítás sérti a vállalt költési szintedet. Ha ezt választod, akkor elveszted a havidíj-kedvezményt és lehetséges, hogy kötbért kell fizetned."

Szerződéskötéskor 24 hó hűségidő esetén 3290 Ft-ot határoztak meg vállalt költési szintnek, ami 2990 Ft havidíjat jelent e-pack kedvezménnyel. Most, hogy váltanék felfelé 100 Ft-al drágább netre a végösszeget e-pack kedvezménnyel veszi figyelembe a rendszer és nem érem el a vállalt költési szintet, ami ugye 3290 Ft.

Így nem lesz dupla netem + 100 Ft-ért?

[ Szerkesztve ]

(#97418) lugosi válasza Soulfly842 (#97416) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerettem volna kötni de a telekom nálunk 250/20-as csomagot tud maximum, a konkurencia meg féláron (inkább alatta) 1000/200-at így nem váltok. A 250 le még nem lenne annyira rossz, elég lenne de a 20 fel az nagyon nem elég nekem sajnos.

(#97419) radio100jozs válasza brumicica (#97414) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez nem a karácsonyi, ez egy létező kedvezmény a mai napig. Pl. hosszú hétvégékre nagyon jó ajánlat, mikor nincs otthon WiFi közelében az ember.

3 GB 3 napra
Új és meglévő Domino előfizetők 2017.11.01. – visszavonásig, belföld 3 GB belföldi adatforgalom 3 napra, melyből 1 GB EU romaing helyzetben felhasználható.
A 3 GB 3 napra promóció díja: 978 Ft
Az előfizetők a promóciós ajánlatot kizárólag a Telekom Alkalmazáson keresztül tudják megrendelni.

300 MB 7 napra Új és meglévő Domino előfizetők 2017.11.01. – visszavonásig belföld 300 MB adatforgalom 7 napra, melyből 300 MB EU romaing helyzetben felhasználható.
A 300 MB 7 napra promóció díja: 444 Ft
Az előfizetők a promóciós ajánlatot kizárólag a Telekom Alkalmazáson keresztül tudják megrendelni.

(#97420) kali


kali
legenda

Vidéki (BAZ) kis falu a szlovák határnál, elég jó a 4G (pláne a vezetékes 10/0.5 Mbps mellett):

[ Szerkesztve ]

(#97421) jani4454


jani4454
tag

Most váltottam a 2 gigás csomagról 3 gigásra és meglepetésre SMS jött, melyben közlik, hogy magentás ügyfélként, a csomagomat megduplázzák visszavonásig, a 3 gigás csomag áráért. Nagy meglepetés! Bravó Telekom!

[ Szerkesztve ]

(#97422) goop válasza jani4454 (#97421) üzenetére


goop
őstag

Elvileg minden magentásnak dupláznak, kíváncsi leszek.

(#97423) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Megint csak engem szívat a Telekom, vagy mi a fene van itt? Nem az első eset mostanában, hogy kapok egy SMS-t, hogy 1 nem fogadott hívásom volt XY-tól. Visszahívom, aztán mondja, hogy nem voltam elérhető, amikor hívott. Pedig nem beszélek közben mással, akkor amúgyis szokott csipogni a fülemre, ha keresnek hívás közben. Korábban is volt már ilyen, de aztán abbamaradt. Amit néha észrevettem, hogy a telefonomon a térerő egy pillanatra átvált áthúzott karikára, aztán megint vissza. Beszélgetés közben nem szakad meg, a hang tiszta...

Helyileg Zala megye, falu, a készülék egy Samsung Galaxy S6 Edge, de nem hiszem, hogy a készüléknek lenne baja, mert korábban is elő-előfordult ez. SIM kártyát cseréltettem, pont emiatt, akkor úgy tűnt, megoldódott. Vagy hívjam fel őket, hogy indítsák újra a SIM-emet?

Köszi a tippeket előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#97424) goop válasza csabyka666 (#97423) üzenetére


goop
őstag

Mióta javítják a volte t, azóta rossz a hívás várakoztatás, gondolom azzal van összefüggésben.

(#97425) csabyka666 válasza goop (#97424) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, de nincs szó hívásvárakoztatásról (szerintem), a telefon csak le van rakva az asztalra, a térerő fullon van.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#97426) alexander12


alexander12
aktív tag

Ezt mutatja a duplázott 3gb helyett 😀

kíváncsi, OP8T

(#97427) brumicica válasza radio100jozs (#97419) üzenetére


brumicica
tag

Nem 3 napról van szó...

(#97428) radio100jozs válasza brumicica (#97427) üzenetére


radio100jozs
őstag

Akkor ez biztos nem az, mennyit fizettél érte, 978 Ft-ot? Meg ebben csak 50 MB használható EU-ban, ami neked van, ami meg az akciós, abban 1 GB az EU-s.

[ Szerkesztve ]

(#97429) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ó, még tárgytalan :D törölhető :D

[ Szerkesztve ]

(#97430) UHHH válasza radio100jozs (#97399) üzenetére


UHHH
senior tag

"Azon új Domino előfizetők" - Vajon, ha már van 2 sim kártyám és ez lesz a 3., akkor újnak számítok?
Hisz új előfizetést kötök, egy új számra.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#97431) #08205312 válasza Soulfly842 (#97429) üzenetére


#08205312
törölt tag

láttam ám a beírást :DDD

(#97432) Zeki válasza UHHH (#97430) üzenetére


Zeki
nagyúr

Újnak számít.

(#97433) lugosi válasza Soulfly842 (#97429) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valami holnapi promóció?

(#97434) gebro


gebro
aktív tag

Üdv!

Egy kártyás telefonszámot vinnénk át a Telenortól a Telekomhoz. Domino díjcsomagra váltanánk a Maraton mobilnet miatt, mert ami a kékeknél van havonta megújuló mobilnet az egy rossz vicc.
Ha valaki hordozott már át számot, az tapasztalt esetleg bármilyen irányú hívás kimaradást vagy másmilyen problémát?

Párom volt bent egy Telekom üzletben (sajnos nélkülem ment), és ott azt mondták neki, hogy előfordulnak hívás illetve egyéb problémák és ezért nem ajánlják a számhordozást, inkább egy előfizetést próbáltak rásózni, szerencsére otthagyta őket.
Ezért kérdezném a tapasztalatokat, mielőtt bemegyek vele újra, hogy elintézzük ezt neki.

(#97435) kovacsmi_74 válasza gebro (#97434) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Tapasztalatom ugyan nincs számhordozással kapcsolatban, de szerintem itt a jutalékkal lehet inkább gond, ezért javasolták az előfizetést...

(#97436) gebro válasza kovacsmi_74 (#97435) üzenetére


gebro
aktív tag

Szerintem is ezért nem foglalkoztak vele, és itt a fórumon sem olvastam ilyen jellegű gondokról.

(#97437) TomPack válasza gebro (#97434) üzenetére


TomPack
őstag

Én már hordoztam át számot a vodától. Azóta sem volt semmilyen hívásproblémám. És engem is megpróbáltak előfizetésre rábeszélni. Az ügyintézés alatt többször is, de hajthatatlan voltam.
-De mégis, mennyit beszél havonta?
-öt-tíz percet talán!
-És mennyit netezik havonta?
-Változó. Van amikor 500Mb fogy egy hónapban, de előfordul, hogy 5Gb.
-Aham.

Aztán 20 percig nyomkodja a gépet, majd utoljára megkérdezi;

-Összeállítottam Önnek egy tarifacsomagot. 80 perc beszéddel, és 1 Gb nettel, hűség nélkül 5300-ért!

Köszöntem, de nem kértem. :D

(#97438) brumicica válasza radio100jozs (#97428) üzenetére


brumicica
tag

Megrendeltem kíváncsiságból mindkét Domino Fix kártyámra a 3 GB promóciót (lehet, hogy jó nagy marhaság volt). Plusz adatkereted nem kaptam, de legalább az egyenlegem sem csökkent. Visszaolvasva, holnap várható pár Telekom "meglepetés", hát majd kiderül, mi is ez...

(#97439) gebro válasza TomPack (#97437) üzenetére


gebro
aktív tag

Köszönöm a választ és a megerősítést. :R
Akkor elmegyek vele, és nem hagyom, hogy lerázzák megint.

[ Szerkesztve ]

(#97440) Thunderzolee

Üdv!

Nem használtam még Telekomos sim kártyát.

Egy céges flottás telefont (Voda) használok amin gyakorlatilag korlátlan mobilinternet is van, de mivel ez nincs mindig nálam, ezért használok egy Telenoros simet is mobilinternetre feltöltős verzióban.
Havi 1giga töltődik rá, de ez sem szokott elfogyni, viszont átvinni nem lehet a köv 30 napos ciklusra, hanem elvész, és újraindul az 1GB. Ez eddig ~1200Ft volt, most emeltek rajta, már 1500Ft.
Nem a pénzről van szó, természetesen párszáz Ft ide vagy oda nem számít.

Kicsit Googleztam, a Blue Mobilenál csak ~1000Ft egy giga net.
Na mondom akkor váltok inkább arra.

Viszont:
Valaki ajánlotta, h a Telekomnál Domino csomagban ~3600Ft-ért 4GB netet kapnék, amit nem kell elhasználni egy hónap alatt, hanem 6 hónapig felhasználható.
Na ez az, ami nekem jól jönne, végre nem kellene visszafognom magam, ha nem a céges telefonnal netezek, mert az egy giga amúgy úgy szokott elég lenni, h van amikor inkább nem nyitok meg valamit, nehogy lefogyjon hó végére - viszont ezért fordul elő rendszeresen, h csak hó végén veszem észre, h el sem használtam az egy gigát, tehát nyugodtan netezhettem volna korábban akár, csak hát ugye akkor még nem tudja az ember, h hó végéig még mennyit kell használnom a saját mobilnetet. :/

Viszont a weboldalon csak az szerepel, h "Te döntöd el, hogy mennyi idő alatt használod fel a Maraton csomagokban foglalt belföldi internetet. Nincs 30 naponta fizetendő díj, használod, amíg akarod, és újat vehetsz, amikor elfogyott."
Gondoltam megkérdezem, h akkor ez most meddig áll rendelkezésemre? 6 hónap?
Nem találom a kisbetűvel írt részleteket. :D
Elhiszem, h az ÁSZF-ben biztosan benne van, de annak átlapozása helyett inkább itt kérdezném meg, biztosan van aki fejből tudni fogja.

Hang hívásokat nem használok, szóval a percdíj, meg az sms ára az egyáltalán nem érdekel (Viber egyenlegem, meg Skype egyenlegem is van, ezekkel hívok inkább, vagy Messengeren).

És ha a lefedettséggel elégedett leszek, akkor a családban még 4 másik készüléken is átváltanék a Telenoros feltöltős mobilnetről erre a Dominó Maratonra.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#97441) Soulfly842 válasza #08205312 (#97431) üzenetére


Soulfly842
addikt

Pszt! :D Ne nyomkodd má' a telekommunikációs topikokon az F5-t mindig :D

(#97433) lugosi

Talán :)

(#97440) Thunderzolee

Nem hat hónapig használható fel, hanem a kártya érvényességi idejéig. Tehát, ha feltöltöd, beaktiválod a netet, akkor alap esetben akár egy évig is. Ha nem fogyna el mégsem egy év alatt ( :D ) akkor ha időközben töltesz rá, akkor a felhasználhatósági határidő is kintebb tolódik.

[ Szerkesztve ]

(#97442) Thunderzolee válasza Soulfly842 (#97441) üzenetére

Ejha, ez jó hír.
Akkor köszi a választ, belevágok. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#97443) Soulfly842 válasza Thunderzolee (#97442) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyébként a számhordozás gördülékeny szokott lenni - arról is tudok nyilatkozni neked :D - egy a lényeg, h. a másik szolgáltatónál minden adat legyen pontos, egy karakternyi eltérés se legyen...

Elindítod a számhordozást és rá 2-3 munkanappal este 8 és éjfél között nem leszel elérhető egy pár percre. Ha már a másik nem működik akkor kiveszed a régi kártyát, berakod a telekomost... és használod :)

A 'számhordozásnak' nincs díja, de a lebeszélhető induló 80 perc és 1 GB ajándék net (ami szintén a Maraton logikájával működik) 1990 Ft lesz.

(#97444) UHHH válasza Thunderzolee (#97440) üzenetére


UHHH
senior tag

Szia, ha visszaolvasol, most 1+10 GB -ot kaphatsz május hetedikétől... :)
Úgyhogy ne most vágj bele, hanem hetedikétől. S online, ne személyesen! S Domino Fix-et vegyél egyelőre, Maratonra bármikor átállhatsz.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#97445) karl_fischer válasza goop (#97422) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Kedves Magenta 1 Ügyfelünk! Kiemelt ügyfelünkként mobilinternet-csomagjànak belföldi adatmennyiségét mostantòl dìjmentesen megduplàzzuk. Fordulònapja: minden hònap 17. napja. Tovàbbi részletek: telekom.hu/magenta1 Üdvözlettel: Telekom

(#97446) -secret- válasza karl_fischer (#97445) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Váltani kellett hozzá, hogy duplázzanak? Nekem nem jött még semmi. 2GB-om van.

(#97447) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Domino előfizetésemet hogyan tudom "betenni" a Telekom alkalmazásba? Két másik (havidíjas) előfizetésemmel szeretném egy kalap alatt kezelni. Megoldható?

(#97448) -secret- válasza -secret- (#97446) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Most beszéltem velük, vagy az 1 vagy a 3GB-ra váltani kell a duplázásért és automatizált rendszer magyarul ha váltatok akkor automatikusan megy rá a dupla. A megszűnt csomagokra nem érvényes az opció.

(#97449) karl_fischer válasza -secret- (#97446) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Próbaképpen váltottam 15-ről 6 GB-ra. Akkor kaptam az SMS-t.

(#97450) -secret- válasza karl_fischer (#97449) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem sms még nem jött de a srác azt mondta, hogy már látja a neten, hogy +3GB.

Webes felületen duplát látsz?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.