Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97635) Ákinard


Ákinard
aktív tag

Sziasztok!
Egy nagy cégnél dolgozom van külön ügyfélszolgálatunk, és vagyok külön én műszaki területen. Bizonyos okból alkalmanként szükségem van arra hogy az ügyfeleket felhívjam. Erre a célra van egy céges 30-as telefonom, amelyről rejtett számmal telefonálunk hogy ne menjen ki a telefonszám. (A telefon folyamatosan nálam van ezért akár hétvégén is engem hívogatna az az ügyfél aki akar valamit)

Érdeklődni szeretnék hogy létezik-e olyan szolgáltatás a Telekomnál hogy bizonyos céges ügyfeleknek - nyilván megfelelő szerződéssel és díjazással - egy adott számtól eltérő szám menjen ki az ügyfél részére.
(Pl. 06/301234567 hívószámról hívva az ügyfélnek a 06/30 000-0000 menjen ki. )
Ez a szám célszerűen az ügyfélszolgálatunk telefonszáma lenne, amiből van 30-as is, szükség esetén.

Nyilván van a cégnél kontaktszemély a Telekom felé csak egy picit nehézkes az emberke alapból, ezért itt érdeklődők az elvi lehetősége után, hogy érdemes-e ezzel őt zaklatni.

(Azt megjegyzem hogy egész pontosan három ilyen telefon van a cégnél aminél azt meg kellene csinálni)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.