Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97593) Robi_73 válasza embe (#97592) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia!

Szerintem nem fogsz kedvezményt kapni... :(

Már nem éri meg előfizetésesnek lenni, a kártyások jobban megvannak becsülve és a percdíjaik is jobbak. Még mi előfizetésesek egy köszönő sms-t kapunk az év végén, a Dominósok több gigabyte internetet.

Nekem is szeptemberben jár le a 2 év hűségem és már nézem, hogy mire váltsak.1996 óta vagyok előfizető, 5db előfizetést fogok felmondani szeptemberben. 2 éve is hasonló szándékaim voltak, de akkor előfizetésenként 1500-1000 Ft kedvezménnyel és 1 db 0Ft-os P8 Lite-al megtudtak tartani. Dominó + Maraton lehet a befutó első lépésként, onnan meg bármikor lehet váltani. A Domino Most opció megszüntetésével várhattak volna még egy kicsit, mert a 9/19 Ft-os percdíjak már majdnem a flották percdíjait nyújtották.

Viszont a 25 Ft/perc még mindig jobb a 35 Ft/percnél, és jobb a ténylegesen lebeszélt percek és a felhasznált adatmenyiség után fizetni. ;)

[ Szerkesztve ]

Robi73

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.