Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87663) Jahno válasza zetor2000 (#87655) üzenetére


Jahno
őstag

Iskola meg ilyesmi az kavarodik a KIFÜvel, de jahh, kb. ezek. Aztán nyakunkon a kormányzati felhő, digitális oktatós izék, meg még 12 egy tucat más állatság. Néha én sem tudom ki kivel van, csak csináljuk és kész :C Csak ugye NISZnél ez a szívás, hogy állami és bürokratikus is, de néha mégsem. Szakembert nem bántják, viszont a pozíciókon is látszik, hogy kit keresnek állandóan és biza nagyon bele lehet tenyerelni szembevérzős projektbe, de hát merre nem? Mit mondjon rá az ember? Ezt próbáltam Evonál is magyarázni, meg ez a "keress valami rendes céget" tanácsoknál, hogy van 8 divízió, mindegyiknél vagy 6-7-X alegység, azon belül 20-30 kisebb csoport vagy már nem is tudom mennyire tagozódott fel. Az Van vagy ezer projekt és csoport, abból én pont kifogtam az egyetlen legszarabb halálraítéltet. Mellette meg lehetet volna élni, mint hal a vízben, nabumm. És akkor egy cég, csak ott a mikrokörnyezet kellős közepén ezt nehéz átlátni, hogy ha egymás mellett is ültök az asztalnál, homlokegyenest lehet más feladat és kisfőnök, aki tönkretesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.