Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87301) Samott válasza zetor2000 (#87297) üzenetére


Samott
addikt

Muveletlen taplo. Az a borzaszto, hogy ez viccnek tok jo lett volna akar par eve is. De ez a kib.szott valosag lett mara...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#87302) npera válasza hobizoli (#87299) üzenetére


npera
újonc

Még nem, de igény lenne rá.

(#87303) Grillo válasza npera (#87300) üzenetére


Grillo
senior tag

Ó, megtisztelsz. :DDD

(#87304) Phülöp válasza hobizoli (#87299) üzenetére


Phülöp
addikt

Pedig.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#87305) Phülöp válasza npera (#87300) üzenetére


Phülöp
addikt

Addig is...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#87306) zetor2000 válasza Grillo (#87298) üzenetére


zetor2000
senior tag

És hogy vidéken is értsék, kell legyen egy ziwomankowboy... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87307) qnadam válasza Grillo (#87298) üzenetére


qnadam
veterán

egy ideje már a cameraman is cameraperson

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87308) eattila válasza npera (#87296) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja. De bakker az nem is angol!!!!

Mondjuk a micsoda no is akkor lenne pc ha valodi kurvak jatszottak volna benne.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87309) eattila válasza Phülöp (#87305) üzenetére


eattila
csendes tag

New documentary series by Netflix.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87310) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Nemtudom, nekem ez a gendersemlegességi mánia már rég elérte a köszöbszintet, nekem ez már túl sok.
El nem tudom képzelni, hogy volt olyan nő akit ezek mind zavartak. Pl az amen-awoman... édesjóistenem...

a zimankós poén jó volt :DDD

(#87311) eattila válasza blueboi69 (#87310) üzenetére


eattila
csendes tag

Azt en sem ertem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87312) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Múlik az idő rovatunkban ma:

Basszus, 13 éve házas vagyok...
:DDD

(#87313) zetor2000 válasza Bujdy81 (#87237) üzenetére


zetor2000
senior tag

Asszem Te keresel valami használható laptopot... Nos, a Dell a tavasszal tervezi megújítani a modellpalettát, lesz valami új Latitude 5420 és Precision 3560as, egyik se ganaj anyagból szokott lenni, elég neves gyártó, van nekik 3 év teljeskörű NBD garijuk, a bolygón majdnem mindenhol. Esetleg ha vársz tavaszig, mindenki kijön az újdonsággal.
Jövő héten indul a virtuális (?) CES, kíváncsi vagyok, mik lesznek a tényleg hasznos dolgok.
Ilyenkor minden valamire való techcég kidob valamit a piacra. Ez az év első komolyan vehető tech eseménye, minden újdonság (ami nem mobil) erre az időszakra szokott esni. A mobil az a márciusi MWCre esik/jut általában. De ami számtech, PC, szerver, felnőtt (adult) játék (erotikus, i mean) az is itt szokott debütálni. Meg egy csomó szoftver, autós basz is ilyenkor jelentődik be. Tavaszra meg kábé meg lehet venni tőlünk nyugatabbra.

Na, szóval a fenti 2 gép valszeg beesik abba a (z ár)szegmensbe, ami neked kedves lehet, de a többi gyártó vackai is megjelennek.
Forrás

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87314) zetor2000 válasza -NoVa- (#87312) üzenetére


zetor2000
senior tag

:R :C

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87315) Phülöp válasza -NoVa- (#87312) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt az ideje bevallani otthon...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#87316) BobaHWSW válasza -NoVa- (#87312) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Wub.:)

(#87317) BobaHWSW válasza A. Crowley (#87288) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Urgh... kisebb projectet nem talaltal?:)

Blender? Ingyenes, sok tutorial van hozza es ha nagyon megakadsz kerdezhetsz. De ez kicsit agyuval verebre, de nincs jobb tippem.

(#87318) eattila válasza -NoVa- (#87312) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat! Mar ha a feleseged sem banja :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87319) Jahno válasza blueboi69 (#87310) üzenetére


Jahno
őstag

Naja, volt már róla szó és ez csak rosszabb lesz. Eleve az egyenjogúság meg az összes többi alapban sántít. Rendezvényen és itt-ott csajok simán bejönnek a férfibudiba, mert azt lehet. Fordítva viszont nem kellene.

Cégnél a mozgáskorlátozott WC is női WC. Persze egyenlők vagyunk, ugyanazt ugyanúgy csináljuk, csak képet a falra és kávéfőzőt az asztalra inkább a fiúk tegyék fel, mert értenek hozzá, meg tudják csinálni. Bútorcipelésről nem is beszélve. Persze a céges gyereknapi kézműves foglalkozásról nehezebb kihúzni magam, mert értek hozzá és mindenki egyenlő, meg tudja csinálni, tehát akkor én is. De rövidgatyában nem mehetek melózni.

Az, hogy most ennek-annak eszébe jut, hogy akkor most nem férfinő vagyok hanem zöld kacsa és kiállok a jogaimért, az totál agyrém. Ezek mellé jön a történelem elsimítása, feketék, rabszolgák miatt művek átnevezése, cenzúrázása, idiótábbnál idiótább offline és online kampányok, hát pfúbaze.

(#87320) eattila válasza Phülöp (#87315) üzenetére


eattila
csendes tag

:DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87321) BobaHWSW válasza blueboi69 (#87310) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nekem ilyen lgbtqiddqdidkfa+ social justice warrior a parom. Egyelore nem oltuk meg egymast de lathatoan keruljuk a kenyes temakat... elegge mast gondolunk pl BLMrol meg genderstudiesrol stb... elore felek mikor fog robbanni. Dehat evvan. Go with the flow.

(#87322) BobaHWSW válasza Jahno (#87319) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Multkor lattam noket aktivnak lenni, hogy miert nincs annyi noi film rendezo, annyira jol kereso szinesz, producer. Csak annyit kerdeztem, hogy az miert nem zavarja oket, hogy alacsony szamban vannak jelen a szemetszallito bizniszben a nok.

(#87323) Sipi- válasza -NoVa- (#87312) üzenetére


Sipi-
tag

Gratuláljunk vagy hívjunk meg egy(-2-3-sok) italra? :F

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#87324) npera válasza -NoVa- (#87312) üzenetére


npera
újonc

Ó, hát drakulálok / részvétem :C :Y :R

(#87325) npera válasza BobaHWSW (#87322) üzenetére


npera
újonc

(#87326) A. Crowley válasza BobaHWSW (#87317) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Köszi, beesett egy ilyen nyitásnak és neki kéne állni, mert referenciának marha jó lenne.
Feleségem zsigerből lakberendezési tanécsadó, így találtak rá egy megbízással, viszont kell látványterv és ilyennel még nem foglalkozott. Most keresünk valami eszközt, amivel egyáltalán tud valamit kezdeni, de nem egy autoCAD bonyolultságú.
Blendert megnézem, hogy milyen.

(#87327) qnadam válasza -NoVa- (#87312) üzenetére


qnadam
veterán

gratula! ugyanakkor megtisztelő, hogy a 23. születésnapomon nősültél meg :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87328) zetor2000 válasza A. Crowley (#87326) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jahogyja...
Ilyen esetekben szerintem nem biztos, hogy baj, ha van egy szabadkézi rajz. Szép, színes...
Picit macerásabb, meg nem annyira szerkeszthető, de néha pont megfelel a célnak.

Vannak mindenféle 3D Home planner-ek, amik ilyen belső látványtervezők, némelyikben csomó előre definiált cucc van, pl. Ikea termékek. De ehhez nem értek, csak kollegám párja is ilyesmiben utazott egy időben, akkor keresett rá a kolegám, meg mesélt ilyenekről, de az nem ma volt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87329) zetor2000 válasza qnadam (#87327) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez volt az ajándékod? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87330) eattila válasza BobaHWSW (#87321) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem nincs ezekkel bajom. De ahogy dugás se kell azért egy filmbe, hogy legyen, de szerepe nincs, meleg sem kell bele. És ha fekete a brit királyné, meg a nemesek egy része, azért az kicsit fura. Bár vasember se létezik, szóval az csak fura.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87331) eattila válasza A. Crowley (#87326) üzenetére


eattila
csendes tag

Azért a blender sem az egyszerűség mintaképe. Bár nem tudom most milyen, 15+ éve akartam piszkálni, de feladtam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87332) halapidori válasza zetor2000 (#86329) üzenetére


halapidori
csendes tag

Internetdiétán vagyok, épp visszakeveredtem ide a középkorból, és ezt látom, chö.
Nincs péniszem, de ez nem jelent automatikus mínuszt az iqmban :(

(#87333) zetor2000 válasza halapidori (#87332) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem áll(t) szándékomban senkinek se sértődést okozni. Ez messze van tőlem.
Többet nem magyarázok, csak rosszabb lesz... Béke.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87334) Jahno válasza zetor2000 (#86329) üzenetére


Jahno
őstag

Ismerős leányzó is éppen lapost venne. Elsőre jó, hogy szokatlanul magas összeghatárban gondolkozik, de írt listát, hogy szerinte mi a vacak és mit szeretne. Acert pld. előbb venne, mint Lenovot, szóval alakítani kell a gondollkozásmódján, de előbb-utóbb megoldjuk és felőlem lehet piros is :-)

(#87335) blueboi69 válasza Jahno (#87319) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nyilván vannak különbségek a fizikai adottságok miatt. De hogy ezt miért kell tagadni...
Értem én, hogy nem közpékori stílus kell, de azóta léptünk is sokat, de el kell fogadni azt, hogy van amiben a férfiak jobbak van amiben a nők. Ettől egyik nem sincs hátrébb, csak mindenkinek tudnia kell, hogy hol a helye.
Én sem szólok bele a tipikusan női dolgokba. Tisztelni kell egymást és tisztában lenni a másik és a saját képességinkkel és ennyi szerintem.

(#87336) zetor2000 válasza eattila (#87330) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez szerintem nem egészen van így... mármint, hogy a Vasember nem létezik... mert van egy kiadó, aki képregények megjelentetésével foglalkozik. Ennek van egy alkotó(gárdá)ja, aki megrajzolta a Vasembert, meg egy csomó karaktert ebben az "univerzumban". És ha ott a Vasembert piros-sárga páncélban ábrázolták, akkor a filmben ne legyen pl. Conan szerű barbár. Ahogy a Superman (vagy a Superwoman?) is kinn hordja a cicanacin az alsógatyát, Hulk - akármibe is legyen öltözve Bruce Banner - mindig lila nadrágban van, és bezöldül.
Szóval szerintem lehet pár dolgot úgy megoldani, hogy színesbőrű karakterek is kapjanak szerepet, akár főszerepet is az adott filmben / színdarabban (akármiben), de pár dolog kéne, hogy legyen, ami fix.
Fura lenne, ha Mátyás királyunkat egy kínia raszta játszaná, pl.Vagy Nagy Péter cárt egy aboriginal főhős... Persze ez is a művészet része, de akkor annak legyen más címe.

Ezek szerintem ilyen kőbe vésődött dolgok, nem kéne változtatni rajtuk ennyire

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87337) blueboi69 válasza BobaHWSW (#87321) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Érdemes lenne rákérdezni, hogy mi az oka, hogy ő ennyire szélsőséges gondolkodású ebben.
Mert nemhiszem, hogy valaki divatból kezdene el kampányolni, tuti kell lennie valami személyes oknak.

(#87338) eattila válasza Phülöp (#86325) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem hülye, hanem nő.

Azért szomorú, hogy ezt még ki kell hangsúlyozni....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87339) eattila válasza Jahno (#87334) üzenetére


eattila
csendes tag

Azért most igen sokat drágultak a laposok. De a Szandi is annyit mondott, hogy jobb, meg kisebb legyen. De az autószerelőnek én is annyi mondok, hogy legyen jó.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87340) zetor2000 válasza Jahno (#87334) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem nincs nagy baj az Acer márkával, csak a kategóriát kell rendesen belőni, hogy az ne a legalja legyen. Aztán ennek folyománya, hogy az ár elér/meghalad egy szintet. Ha ezen felül van a rálocsolni kívánt pénz mennyisége, akkor lehet venni.
Ez persze elmondható a legtöbb márkáról,hogy celeronnal szerelt nagyon műanyag belépőt nem kéne venni tőlük, hacsak nem az is megfelel a célnak.

Havernak van/volt egy Asus valamije, az pl. 17"es házban lakott, és kábé akkora volt a bele, mint egy pakli magyarkártya. Olyan is volt... :) Szomszéd hozott át egyszer valami Selecline -t vagy mit, Auchan saját márka (de nem a Quilive), nna, az is... újonnan vette, amikor hozta, de már egy nem támogatott platform volt benne, minden komponens gyártója elfelejtette, hogy nekik volt valaha ilyen termékük... Fiatalok voltak, és kellett a pénz :D
Szóval onnantól fogva, hogy láttam ilyet, csak olyat merek javasolni, ami a felső polcon lakik (vagy valaha onnan kellett levenni)... Azzal nagyon nem lő mellé senki

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87341) blueboi69 válasza -NoVa- (#87312) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Grat grat! :C
qunadamnak is sok boldog esztendőt még! :C
Nem gondoltam, hogy 10nappal vagy idősebb nálam. :) Vagy én vagyok idősebb majd 1évvel? Ezt sosem tudtam hogy kell számolni, mert az első születésnapodkor még nem vagy 1 éves... vagy mi.

(#87342) eattila válasza blueboi69 (#87335) üzenetére


eattila
csendes tag

Miben jobb egyik mint a másik? Szerintem ez annyira egyén függő. Nyilván a nők jobban szülnek, mint a hapsik, meg a kasznijuk is izgalmasabb. De tudok nőt aki simán lerúgja a fejem, jobban vezet, jobb műszaki dolgokban mint pl én.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87343) zetor2000 válasza eattila (#87339) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, USDben kifejezve nem vészes a változás.
Csak mire "ideér", addigra kerül rá jó kis vámáfa-haszon, és amíg az €-t USD árban mérik a gyártók, addig ez van.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87344) Jahno válasza blueboi69 (#87337) üzenetére


Jahno
őstag

Akadnak ilyen ismerősök, szerintem minden ok nélkül így van bekötve. Akad mikor ezaz mellett mi is kiállunk, vagy éppen ellene. Aztán akad ki kicsit erősebben, vagy teljesen túltolja. Én egyszer még tüntetésre is mentem, de az inkább poén és kíváncsiság volt, meg sejtettem, hogy sok bajom nem lesz belőle :-D

(#87345) Samott válasza Jahno (#87334) üzenetére


Samott
addikt

Vagy rozsaszin... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#87346) eattila válasza zetor2000 (#87336) üzenetére


eattila
csendes tag

A való világban nem létezik. Ezt csak azért írtam, mert volt arra is panasz, hogy nő játszott vagy akart játszani transzneműt és nem transznemű. Meg hogy kell legyen hely a fikciónak is.
Pl rá se bagóznék, ha valami szuperhős néger lenne. Vagy kínai. Bár ezt tudnám folytatni, hogy szerintem mi a baromság és mi nem lényeg.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87347) eattila válasza zetor2000 (#87343) üzenetére


eattila
csendes tag

Engem kevéssé érdekel, hogy USD-ben USA-ban mennyibe fáj, ha itthon, forintért vásárolok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87348) Jahno válasza eattila (#87339) üzenetére


Jahno
őstag

Autószerelőm most patent melót végzett, rendes úton érezni is, hogy előre megy, de lehet az út felett 2 centivel, mint egy léghajó.

Végén még kiderül, hogy nem is volt olyan extrém drága, bár annó nem tippeltettem meg. Eleve teljes vezérlés lebont, újraépít, némi gányolás megszüntet, motornál 2 vagy 3 csavar lukat javítottak, egyéb kis szervízek, átnézés, mittomén... Van róla papírom.

Átlag embernek sápadnia kellene, hogy jajjúristen kiveszik a motort és akkor mi lesz, de erre is mit mondjak? Ért hozzá, tudja, lehet Ő jobban sápadna mikor a laptop káváját reccsentem szét pengetővel, miközben asztalon ott az alaplap, ezer csavar, hűtés is darabokban...

Laposból körbenézek valami újat is.

(#87349) eattila válasza blueboi69 (#87337) üzenetére


eattila
csendes tag

Vagy csak meggyőződése és véleménye van. És nem bekussol mások előtt, hanem kiáll a véleménye mellett.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87350) Jahno válasza Samott (#87345) üzenetére


Jahno
őstag

Azon gondolkozom megijednék-e egy rózsaszín izé pink laptoptól. Felőlem másé lehet, de sajátnak nem kellene. Fényképezőből meg úgyis lesz. Már 2 éve nézegetem, előbb-utóbb beütemezem akciósan :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.