Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87451) blueboi69 válasza Jahno (#87450) üzenetére


blueboi69
csendes tag

aúúú :W

(#87452) FőDudu válasza Jahno (#87450) üzenetére


FőDudu
addikt

Jo lesz a hetvegi havazasban busszal szarakodni...

Itt is olyan ehesek az allatok, biztosan erzik a hideg bejovetelet.
Meg 11-12 fok volt ma, siman setaltam kabat nelkul - de het vegere tan jon a huvosebb ejszaka.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#87453) Jahno válasza FőDudu (#87452) üzenetére


Jahno
őstag

Meg kétszer átszállni, baszakodni, megfejteni. Most egyik kötöttpályástól 50 méter lenne a másik, ami a ház mellett tesz le. Aluljáró sincs, nem kell, össz út lenne vagy 15 perc. Most az első megálló 2 perc helyett már 15 lett, baktatsz, átszállsz, vagy messzeb van, vagy az aluljáró túlvégéről körbe, vársz a buszra, satöbbi. Sehogy nem jó, össze sem merem adni mert csak idegbeteg leszek. Busz kapott saját sávot, de azért néha szopolt a forgalom miatt és akadt mikor az első 2 perces megálló már 20ra sikeredett.

(#87454) npera válasza -NoVa- (#87417) üzenetére


npera
újonc

Azért ez a sötétség elég extrém, miközben nekik kellene elvileg mindenhez IS érteni, ami repülhet. Picit ijesztő. Nem picit.

Te vagy most a hobbirepülés egyik apostola, aki viszi a fáklyát a sötétségben. Drukkolok :R

(#87455) zetor2000 válasza Jahno (#87450) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyenkor nem kéne valakit leváltani, vagy nagyon megverni? Csak kérdezem.
Azért, mert egy projekt gazdát cserél, a határidők még meg kellenének, hogy maradjanak... Meg amikor valami már félig kész, akkor látni, hogy mi van / lesz mellette, kéne egy rendes művezető, aki koordninál... persze ahogy sok más, ez sem volt.
Egy komplett városrészt sz*patnak... meg akik még ott a szigetről errefelé jönnének. Mert a sszigetről jövők nagyon nem tudnak másmerre, mert vagy a 0ás híd (ami mindig épül / dugul, vagy ezek kombinálva), vagy északabbra a Kvassai híd... Ez azért szerintem gazdaságilag sem oké. Mert a BKV HÉV pótlása csak extra költség...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87456) zetor2000 válasza -NoVa- (#87417) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az vajon hogyan lesz szabályozva, hogy rendelek Aliról, meg innen-onnan alkatrészeket, és hogyha jól rakom össze, akkor drón lesz? Ha már "megvan" (mondjuk kész), akkor kell bejelenteni valahová? És ha kicserélem a vázat, motort, rotorokat, elektronikát?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87457) Phülöp válasza Jahno (#87453) üzenetére


Phülöp
addikt

De neked van autód, nem?

Jah, a Seat az, akkor bocs.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#87458) zetor2000


zetor2000
senior tag

Lyály...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87459) zetor2000 válasza Phülöp (#87457) üzenetére


zetor2000
senior tag

Keress Seat-ra üléshuzatot, angol nyelven :D elég vicces.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87460) Jahno válasza Phülöp (#87457) üzenetére


Jahno
őstag

Zöld rendszám nélkül...

(#87461) FőDudu válasza zetor2000 (#87456) üzenetére


FőDudu
addikt

Kozben meg a kinaiaknak kemkedik a cucc.
Ticcsakbeazonnal.... :C

FőDudu

(#87462) FőDudu válasza Jahno (#87460) üzenetére


FőDudu
addikt

Rossz helyen laksz es rossz helyen dolgozol.... ;)

Sok szep hely van ahol sem a bejaras sem a parkolas nem okoz gondot.

FőDudu

(#87463) FőDudu válasza FőDudu (#87462) üzenetére


FőDudu
addikt

https://prohardver.hu/allas/nisz/alkalmazasuzemelteto.html

Ott van a weboldal aljan. Bar te meg Gabibacsi vagytok a munkahelyvalto championok a topikban.

(Es ahogy mar emlitettem, nem kotelezo Csepelen megoregedni...)

FőDudu

(#87464) Samott válasza FőDudu (#87462) üzenetére


Samott
addikt

Milyen bejaras?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#87465) Sipi- válasza FőDudu (#87463) üzenetére


Sipi-
tag

Ez az állás éppen szívásnak tűnik, de a karrier oldalukon van jó sok állás, Jahno-nak illő is.
Van asszonynak való munka is közte, át is dobom neki. De eléggé mindenfelé vannak, jó lenne tudni, hogy melyik telephelyre vonatkoznak az egyes pozíciók.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#87466) Sipi- válasza Samott (#87464) üzenetére


Sipi-
tag

A 3-4 évenkénti laptopcserére csak be kell menni nem? :DD Vagy a céges karácsonyi ajándékot átvenni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#87467) zetor2000 válasza Sipi- (#87466) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kihozza azt a futár... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87468) blueboi69 válasza Sipi- (#87466) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Pénteken mész a Q-ba? Jó lenne tallálkozni, meg köpködni a mondeo-t, de így az smax-os szemellenzővel lehet tárgytalan :)

(#87469) blueboi69 válasza FőDudu (#87462) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ezt mondom én is neki évek óta, de egy csepeli lakás árából lehet nem tud venni mást, csak egy másik csepeli lakást.
Vedd bele, hogy ő sokszor éjjel esik haza kocsmából, tehát a tömegközlek az musthave, szóval az igazán szép helyek közt nem fog tudni válogatni a csepeli lakás árából sajnos.

(#87470) FőDudu válasza Samott (#87464) üzenetére


FőDudu
addikt

1 napot dolgoztam decemberben. Mert elvileg 7 napot lehet a 80% allami fizun felul. Az is kb fel ora volt.
Ha mar mentunk vasarolni, akkor lenyomtam.

Menteseket idozitettem (tavalyi jobokat atidozitettem iden januar elsejere), sot be is raktam 2db LTO6 szalagot a tarolojaba.

Bemutatkoztam az uj biztonsagi cegnek is.
Ma jott meg a fizu, majdnem 100% amit kaptam.
Tetszik.

Januarban is ennyit tervezek, valakinek ki kell venni a szalagokat es elkuldeni a szefbe ;)

A regi sztahanovista Dudu meg rogog a hatterben.... :C

FőDudu

(#87471) -NoVa- válasza zetor2000 (#87456) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ennél sokkal extrémebben fogalmaztam, amikor a gépen elhelyezett azonosítóról szóló részre kérdeztem, hogy hová:

És akkor már megemlítettem, hogy ha valaki a gyerekének beszerez 6-8 ezer között egy kezdő használt távirányítót, egy dobozszemüveget hasonló áron, és egy ilyen nem tipikus kínai olcsójáték képességű kisgép elkészítése sem haladja meg igazán ezt a keretösszeget, akkor ehhez az indulóköltséghez hogy viszonyul a kb 10ezer ft-os tanfolyam, meg vizsgadíj, és persze a kötelező biztosítás évente, miközben lehet, hogy pár óra réten röpködés után rájön, hogy inkább valami más hobbi érdekli. Egy Mavichoz képest ez elenyésző pluszköltség, és a jogász is fotós hobbiból, fotós szemmel közelített, és ebből az aspektusból ismeri a drónozást, ahogy kb mindenki. Szóval most várom a választásokat, ha az MKKP kormányra kerül, akkor építenek űrkikötőt, és ott biztos lehet repülni bármivel, ami UFO.

[ Szerkesztve ]

(#87472) FőDudu válasza Sipi- (#87466) üzenetére


FőDudu
addikt

Milyen laptopcsere? Futar kiviszi, nem?

FőDudu

(#87473) Jahno válasza FőDudu (#87462) üzenetére


Jahno
őstag

Köszi Emese!

(#87474) FőDudu válasza blueboi69 (#87468) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondtam mar, hogy Galaxy/Alhambra ;)

Ne probalkozz koztes megoldassal amig felujitast tervezel. Vagy Berlingo.

FőDudu

(#87475) FőDudu válasza blueboi69 (#87469) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem kotelezo Budapesten elni.
Vagyunk itt paran akik siman masik orszagba is elmentunk, masnak meg a keruletbol elkoltozni is vilagvege....

FőDudu

(#87476) npera válasza blueboi69 (#87468) üzenetére


npera
újonc

Jaj, mielőtt elfelejtem. Ha mész tesztvezetni, akkor mindenképpen nézd meg kérlek, hogy az S-Max kettesben 6000/min fordulaton mennyivel megy. A Totoya akkor van pont 90 km/h-nál óra szerint. Ez egy fontos benchmark :C

(#87477) FőDudu válasza Jahno (#87473) üzenetére


FőDudu
addikt

Tudjuk, hogy nem tudsz friss kifli nelkul elni ;)

FőDudu

(#87478) Sipi- válasza blueboi69 (#87468) üzenetére


Sipi-
tag

Jaja, délelőtt 10-re. De Te úgyis otthonról leszel gondolom.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#87479) npera válasza FőDudu (#87475) üzenetére


npera
újonc

Azért az érzed, hogy megint erősen fotelből extrapolálsz a végtelenbe, nem? Nem mindenkinek az iroda/kisbolt/otthon háromszög adott (erre volt Cyberdének valami frappáns mondása, de most nem tudom idézni), elég gyakran elég sok más (ismeretlen) paraméter is benne van az egyenletben.

(#87480) zetor2000 válasza -NoVa- (#87471) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az MKKP nekem is szimpi. Az örökélet + pár nap (mikor mennyi, volt hogy 1, volt, hogy 20...) eleve rendben van. A nagykörúti Duna ötlete nekem is tetszik, meg az ingyen sör is támogatható részemről. Adócsökkentésnek mindenki szokott örülni, a többi program meg tényleg szimpi. Meg amit csináltak eddig, az se volt rossz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87481) Sipi- válasza npera (#87476) üzenetére


Sipi-
tag

Dízelt akar venni, az el sem pörög addig :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#87482) zetor2000 válasza FőDudu (#87477) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kifli nélkül még csak-csak. De lehet, hogy csinos a péklány. ;)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87483) -NoVa- válasza zetor2000 (#87480) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az önkormányzati üléses videóik is tetszenek, ahol teljesen komolyan egyenesen és őszintén tesznek fel kérdéseket meg mutatnak rá kényes dolgokra publikusan, kiborítva ezzel az erősen hűtlen kezelés határát feszegető egyéb képviselőket. Eddig az egyetlen párt, aki rendszerváltás óta leginkább csak valóban hasznos dolgokat csinál, még ha picit is.

(#87484) FőDudu válasza npera (#87479) üzenetére


FőDudu
addikt

Neha ki kell mozditani az embert a konfortzonajabol.
Bar en pont nem vagyok 'kocs' azok maskepp adjak elo a bullshitet. Es foleg nem ingyen... :Y

Mindenki a maga szerencsejenek a pogacsa... :C

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#87485) npera válasza Sipi- (#87481) üzenetére


npera
újonc

Hát, 5000 körül már eléggé reszelős a hangjuk többnyire. Én mondjuk a dízelt is leforgatom, ha már meleg.

Akkor legyen a teszt az, hogy kettesben leszabályozásnál mennyi az annyi.... :C

(#87486) npera válasza FőDudu (#87484) üzenetére


npera
újonc

Pedig lehetnél coach. Minden tanácsot úgy fejeznél be, hogy "top tip from the coach...."

Szerintem zabálnák a népek :C

(#87487) zetor2000 válasza blueboi69 (#87469) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez relatív.
Most szerintem Pesten egy átlag panelt el lehet adni 28+ ért. Felénk 34-40 közt mennek ingatlanok, de ezek nem panekllakások. 2 éve adta el ismi a Havannán a lakását, azért kapott 27M Ft-t. Új meg épül mellettünk egy tömbnyire, azok 40+ ért mennek (ha mennek).
Annyiból meg vidéken ketszi nagy házat is lehet venni, persze nem feltétlen ideális helyen. Múltkor volt otthontérképen pár ingatlan, ami 70+ négyzetméter, 30M Ft alattiak. És egyik-másik igen jó állapotban. Ezek azért nem egy panel lakások. Ami alatt pince is van, az nekem pl. bejön. Persze ezeknek a fenntartása is más, mint a paneleknek, de annak is, meg ennek is van előnye. Persze a legjobb az lenne, ha ezek az ingatlanok a panel helyén lennének, telekkel, kerttel, rezsivel viszont a panel árában :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87488) FőDudu válasza npera (#87485) üzenetére


FőDudu
addikt

Inkabb az a kerdes hol kezd el menni a dizel.

Mert hiaba volt 125 loeros a Zafira es mar 1750-tol huzott mint a barom ( toltott a turbo), a nejem szerint lomha szar volt, mert a Suzukival jobban ki lehetett loni a lampanal. :C

Na ilyeneket is merjetek, mert fontosch...

FőDudu

(#87489) FőDudu válasza npera (#87486) üzenetére


FőDudu
addikt

Foleg, ha ingyen tanacsolnam. ;)
Lehetnek a korzeti megmondoember.
Aztan politikus. Jah nem. Nem tudok hazudni.

FőDudu

(#87490) zetor2000 válasza -NoVa- (#87483) üzenetére


zetor2000
senior tag

Engem az is megvett, amikor Mogács mondta, hogyha polgármester lesz, akkor csinálna egy bazi nagy házat összenyitva az anyukájának, mert szeret futni... Mert ez legalább őszinte.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87491) Jahno válasza blueboi69 (#87469) üzenetére


Jahno
őstag

Nem biztos, hogy olyan sok az, bár legtöbbször melóból estem be, azért tavalyelőtti kockabulikat meghúztuk rendesen, 2-4 hetente akadt valami kisebb rendetlenkedés. Szerencsére csak 9ig volt nyitva a kocsma, így muszáj volt hazafelé indulni. Ami néha hajnal 1re sikeredett :-D

(#87492) Jahno válasza FőDudu (#87475) üzenetére


Jahno
őstag

Igen, mehettem volna Angliába kevesebb pénzért. Tök jó vót.

(#87493) Jahno válasza FőDudu (#87463) üzenetére


Jahno
őstag

Ha a mostani melóhelyet fikázod, akkor ezzel nem tudom mit szeretnél, de ugye 5 évvel ezelőtt lejátszottuk egy hasonlót, mutattál 5 darab telefonos kisasszonyos állást, abból egyik 3 műszakos volt, mert el sem olvastad rendesen de legalább felhúztad az orrod, mikor ezt kielemeztem. Nézd meg a céget és a munkakört is és gondolkozz rajt 5 percet.

Nem, nem kötelező, kinéztem egy fasza kis öblöt Floridában a parton, 1.5 szintes apartmannal csak a korlátozások miatt törölték a járatom és most szopok tovább.

(#87494) Jahno válasza Sipi- (#87465) üzenetére


Jahno
őstag

" van jó sok állás,"

Magyarra fordítva: jónak néz ki.

Ha asszony talál valamit, akkor mondhatod melyik és legfeljebb felkészítjük milyen érdekes kérdéseket kaphat az interjún. Emberhiány az évek óta van és ez nem éppen azért jó, mert majd ha hiány van akkor ugye könnyen fel is vesznek :C

(#87495) Jahno válasza zetor2000 (#87487) üzenetére


Jahno
őstag

Erre múltkor kaptunk egy olcsó telket, amin még semmi nem készült el, de legalább a 99es busz végállomása környékén leledzett. Hóóógyne.

(#87496) FőDudu válasza Jahno (#87493) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem tudom hol melozol es mennyiert.
Csak erdemes nyitott szemmel jarni.
Van allas boven, eleg sok infos helyre keresnek embert.
Az egyik csak jobb akar a mostaninal is. :C

Ha gaz a bejaras Csepelrol, akkor vagy lakast vagy munkahelyet kell cserelni. Maskepp nem valtozik a szivas.

Lehet masik helyre jarni es lehet mashonnan. Vagy akar mindketto. Ennyit akartam jelezni.

FőDudu

(#87497) Jahno válasza FőDudu (#87496) üzenetére


Jahno
őstag

És mondasz valami újat is vagy csak ilyen HRes mambójambó bullshiteket? De holnap megkereslek, úgyis ráérsz van egy korszakalkotó ötletem ha van 20 perced rá az életedből :-P

Van bőven, meg is néztem, bár néha mostanival sincs baj csak nem tudom. Ha már idáig jutottunk a parkolástól ugye, mert ott kezdődött. Másiknál mondjuk lett volna parkoló, ott mással szívnék. Aztán nem tudom melyikőnk komfortzónája a merevebb, ha azt mondanák Neked, hogy költözik a cég és amúgy mostantól ITnek 3 műszak.

(#87498) FőDudu válasza Jahno (#87497) üzenetére


FőDudu
addikt

Mindenki maganak donti el, hogy hol es mennyit es mennyiert 'hajlando' dolgozni.

Tehat minden rajtad all. Nem donthetunk helyetted. ;)
Barmit javasoltunk eddig, talaltal ellene kifogast.

FőDudu

(#87499) Phülöp válasza Jahno (#87493) üzenetére


Phülöp
addikt

Hát, az öblöket pont a parton praktikus tárolni, szerintem az amerikaiak se térnek el ettől az irányelvtől.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#87500) zetor2000 válasza FőDudu (#87496) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az, hogy a "vezetés" miatt kiesik a tömegközlekedés, mindenhol előfordulhat. Ez mondjuk idehaza most épp 8 hónap, vagy mennyi lesz.
De egy ilyen fszság miatt nem költözünk el, megvárjuk, amíg jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.