Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88801) npera válasza Jahno (#88797) üzenetére


npera
újonc

Impreza WRX STi kell neki vélhetően.

(#88802) npera válasza -NoVa- (#88799) üzenetére


npera
újonc

Épp diffit cserélnek vagy váltót vagy turbót vagy motort?

(#88803) -NoVa- válasza npera (#88802) üzenetére


-NoVa-
őstag

Beszámíttatják Toyotába.

(#88804) qnadam


qnadam
veterán

we have 640 horse power, which is really enough for 600 kilo. Jeremy pedig beül és retteg.

komment arról, hogy túl magas egy ilyen autóhoz: He just needs a longer F1 car... so that he can like lay in it like in a coffin. If he rolls and it goes wrong, they can just burry him in the car. That way you have a F1 car, a real racing experience and a coffin in 1. Which other car can offer you that!

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#88805) -NoVa- válasza qnadam (#88804) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én is elméregettem anno a Renaultnál, hogy ez nem annyira Nascar sofőrök műfaja.

(#88806) blueboi69 válasza npera (#88800) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Olvasom!

Csak most az eddigi távirányító koncepció borult, mert én azt hittem az ilyen bonyolult távirányító kell minimum. De ezt még hetekkel ezelőtt is mondtam, hogy az ilyen gamepad jellegűekre azt hittem vmi játék és komolytalan. Hát mostmár nemtudom... :)

(#88807) npera válasza blueboi69 (#88806) üzenetére


npera
újonc

Most jön ki Jumper T-Lite. Tutira nem a drága kategóriába rakják, ez viszi a FrSky modelleket szerintem, mert multiprotokollos a legtöbb Jumper rádió.

Pont elég kapcsoló van rajta.

(#88808) -NoVa- válasza npera (#88807) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez még tetszik is, ejj. Ha tud AFHDS 2A-t is, akkor jajj, watchlistbe vele :)

(#88809) Jahno válasza npera (#88807) üzenetére


Jahno
őstag

Drónoztok itt összevissza, nem bírtam idegekkel, nekiálltam fényképezőt nyomtatni. Haver azt mondja, hogy rendelt megint lukat Ebayről, 10es csomgaban, abból ad két fajta méretet és akkor tudunk hipszterkedni a világba. Egyelőre lesz 1-2 prototípus, utána megnézem az anyagot és lehet másból is összelegózzuk, de főképp kék/pink színesre. Egyelőre kb. nettó 20 óra alatt esik ki a gépből, szóval most ávrunk.

[ Szerkesztve ]

(#88810) npera


npera
újonc

Ha igazán érdekes gamepad jellegűt akarsz látni, akkor van a Flysky Nirvana, az nem piskóta. Hanem tiramisu.


Ha minimalista kinézet kell, akkor meg Tango 2.


Mondjuk a legőrültebb a Tango 1, azon középen még FPV kijelző is van. És van benne vevő is...

(#88811) -NoVa- válasza npera (#88810) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egen, a Tango 2 már majdnem jó, csak az a kiálló T antenna miatt még mindig ott tartunk, hogy minden pont akkora, vagy nagyobb, mint a FlySky távom, aztán kár cserélni. Talán az a pici Jumper már valami.
De az meg gagyi :D

[ Szerkesztve ]

(#88812) blueboi69 válasza npera (#88783) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"A rádió a legolcsóbb az egészben. Tényleg jól gondold meg, hogy akarsz-e kwadozni, mert nagyon hamar nagyon durva összegek jönnek majd össze, ha elkezdesz repülni és törni is a gépet. Nem a kedvedet akarom elvenni, de ha belekezdesz, akkor ez tudja vinni a pénzt."

Rádio alatt gondolom csak az adó-vevő modult érted, mert azért van olyan drón, ami kb feleannyiba kerül mint egy drágább távirányító.
De a propelleren kívül mi tud törni? Tegyük fel nem verem neki a falnak 50km/h-val és nem zuhan le 100m magasból a betonra és nem megy át rajta autó meg nem eszi meg a krokodil a mocsárban.

Ez a betaflight is jónak tűnik, meg igazából találtam is most eladó X9Lite-ot jó áron. 25e és 8ezer hozzá a xm+ vevő és 2db akku.

Csakhát lehet az ilyen nova féle cucc is jó. Az a baj, hogy egy rövid ideig volt a kezemben a Taranis QX7, és az úgyahogy kézreállt. Nem tudom egy másik milyen lenne. Lehet az X9Lite kisebb...

Viszont ha jól látom az X9Lite az Access-es, amire azt írtad tegnap, hogy az jobb, mert újabb és a régebbiek meg ki fognak hullani.

Btw, úgy látom ezek azért tartják az árukat, tehát ha úgy érzem, akkor bármikor eladhatom a cuccokat. Másrészt, nem kell mindent azonnal megvenni. Egy jó távirányító és szeműveg + egy olcsó whoop, pl mint ami neked van, az kezdésnek tök jó. Aztán később lehet apránként venni/építeni nagyobb drónt, meg rászögelni a gopro-t. nem?

Nagyon várom már nova cuccát, hogy kipróbálhassam, kiderül, hogy marhára nem is lenne jó nekem az egész és akkor problem solved.

(#88813) Bujdy81 válasza Jahno (#88791) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Mármint?

Műanyag az egész? Vagy mi a gond?

Ugye arra kellene, hogy a polcon van kinyitva, hetente egyszer elviszem ügyfélhez. Azt sem bírja vajon? :F

(#88814) npera válasza blueboi69 (#88812) üzenetére


npera
újonc

Rádió alatt a transmittert értem, a kontrollert, amit a kezedben fogsz.

Minden el tud törni, rövidre tudod zárni, le tudod égetni a motort vagy az invertert. Komolyabb lezuhanás száraz talajra többnyire csak propot tör, de mehet haza motor vagy váz is. Attól függően, hogy milyen a váz lehet nem elég csak egy kart cserélni rajta.

Letörhet antenna, mehet tönkre kamera, leéghet a VTX, ha lejön róla az antenna. Aztán persze nem feltétlenül kell szárazra esni. Hóba zuhanva a nem lekezelt gép olyan rövidzárat kaphat, hogy ott van vége mindennek, ami elektromos.

Akksi kiszakadhat, abból még tűz is lehet.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Én egyszer átmentem egy bokron, ami összekuszálta a propellereket. Meg egyszer belementem a plafonba egy garázsban, aztán pedig az aszfaltba. Akkor lepattant egy kábé mm-es kis morzsa a kar végéről.

A 3"-os gép esett puha fűbe 1 méterről, akkor semmi nem lett. Aztán esett puha fűbe 5 méterről talán, akkor egy prop lehajlott.

Komolyabb lezuhanásom még nem volt, mert nyuszi vagyok, mint McFly.

Ha van olcsón Q X7, akkor az jó is kezdésnek. Ha vagy hajlandó komolyabban invesztálni, akkor a Radiomaster T16S a legjobb "olcsó" rádió jelenleg, de szerintem attól egyből lábrázást kapsz, ha az árcédulát megnézed.

Egy EMAX TinyHawk II teljesen jó kezdeni, de ahhoz ne vegyél ACCESS rádiót, mert D8-as protokoll van benne az alaplapba integrált RX-ben. Viszont ha tudsz pici méretben forrasztani, akkor tudsz rá rittyenteni egy új Archer vevőt, egy M+ vevőt.
Akkor egyből megy bármelyik modern ACCESS rádió.

Mindenképpen fejlődj szimben és egy whoopal, aztán vegyél csak több dolgot.

(#88815) Jahno válasza Bujdy81 (#88813) üzenetére


Jahno
őstag

Műanyag és nem 10 órás üzemre van. Éppen kb. 1 hete írtam, hogy kb. teljesen szar a piac, a használt az drága, az újak meg egyszerűen szarok. Kb. a Yoga ami még olcsóbb árban jónak néz ki, aztán hosszabb távon majd kiderül.

(#88816) qnadam válasza blueboi69 (#88812) üzenetére


qnadam
veterán

De a propelleren kívül mi tud törni? Tegyük fel nem verem neki a falnak 50km/h-val és nem zuhan le 100m magasból a betonra és nem megy át rajta autó meg nem eszi meg a krokodil a mocsárban.

ha ilyesmik nem történnek a géppel, akkor a propellerek se törnek :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#88817) Bujdy81 válasza Jahno (#88815) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

De a Yoga is műanyag, nem? :(

És a Yoga 520, a HP meg 350.

Még ezen a 16 vs 32 GB RAM dolgon kellene agyalnom, mert több gyártó is arany árban adja az upgrade-et 16-ról 32-re...

(#88818) npera


npera
újonc

Nova, ma megjött az extra hosszú stick end. Rádióm nincs már meg hozzá, de legalább ez van :U :C

(#88819) Jahno válasza Bujdy81 (#88817) üzenetére


Jahno
őstag

Minden műanyag, önmagában nem azzal van a baj.

Bemész valamelyik közértbe, megnézed miképpen van benne memória, ha nem 2x8 és van üres modul, meg még a gép is kezeli akkor majd bővíted magadnak. Igazából én simán megvenném 4-8 gigával, és kész, kiszedem ami van benne, AquaIponban meg olcsó a 2x16 és kész is.

(#88820) -NoVa- válasza npera (#88818) üzenetére


-NoVa-
őstag

Organikusan, először az irányító ujj felől építed a láncot, profi!

(#88821) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, a távom már lecsúszott, adják bundleban játékszerekhez:
link

(#88822) blueboi69 válasza npera (#88814) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:(
És akkor akárkire ráírok a távirányító miatt, mondja, hogy ja van neki amúgy vagy 3db és akkor az x9Lite a legszarabb azért adja el... hát bazz. Több drónnal, cuccokkal, ezeknél ilyen félmillás nagyságrendben állnak otthon a cuccok? És nézem a profiljukat, egyik sincs 30év felett.. mondjuk lehet épp dolgoznak már és nem kell semmire költeni, úgy jó lehet.
De nova meg látod simán nyomja lowcost-ban.

Kiváncsi leszek az ő távirányítójára. Ha bejön, akkor veszek olyasmit.

EMAX TinyHawk II, amit akarok venni, de akkor az hogy fog működni? Most ez az access ez mi is? Mert ha kicserélem egy xm+-ra akkor nem fog kommunikálni?
Nem nagyon értem még ezt a sok szabványt mi mire való :U Minél többet írsz és többet tudok meg ,annál több a kérdés.

(#88823) hobizoli válasza blueboi69 (#88822) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez olyan kb, mint amikor a koruti bringasav mellet ervelo arc a FB-n, aki egy H Astra kombival jar turazni a 3db karbonvazas cangajaval, amikbe egyenkent a ket karbon kerek tobbe kerul, mint az a kocsi

több drón kell ;P

(#88824) Bujdy81 válasza Jahno (#88819) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Szinte tuti, hogy 2x4, vagy 2x8 GB van benne. 2x16 GB RAM kb. 55 ezer.

HP-nál a 8 GB RAM-os gép 300 ezer a 32 gigás 350 ezer.
A Lenovonál a Yoga 16 GB RAM-mal 400 ezer, a 32 gigás 520 ezer. Kapják be! :D

(#88825) Bujdy81 válasza hobizoli (#88823) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Mondjuk egy jó szett karbon kereket többre is értékelek, mint egy H Astrát! ;) :D

(#88826) hobizoli válasza Bujdy81 (#88825) üzenetére


hobizoli
nagyúr

kinek mire kell

megint mas kerdes, hogy magyar utakon karbon felnin gurulni az nem eppen a vilag legnagyobb otlete

:DDD

több drón kell ;P

(#88827) cyberde válasza -NoVa- (#88794) üzenetére


cyberde
csendes tag

A ferka nem eladó? :F

(#88828) hobizoli válasza Bujdy81 (#88824) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nemtom, nekem a desktop gepbe a 32GB DDR4 osszesen 36k-ba kerult :DDD

több drón kell ;P

(#88829) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Na és akko nova, npera, ezt tessék megköpködni, mikor szettben van minden 60ért:

https://www.banggood.com/EMAX-Tinyhawk-II-Freestyle-2_5-Inch-115mm-Wheelbase-FPV-Racing-Drone-RTF-Frsky-D8-Runcam-Nano-2-Camera-200mW-VTX-5A-ESC-p-1718751.html?cur_warehouse=CN&rmmds=search

Ez így első blikkre ready to fly, más kérdés, hogy mit lehet vele alkotni és mikor érzem a limitációit.

Az X9Lite-ot rá tudom dugni a laptopra? Első hetekben úgyis csak virtuálisan repkednék..

(#88830) Bujdy81 válasza hobizoli (#88828) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nekem meg három fúrószár 4790 Ft-ba, én nyertem!

Ugyanis sem a fúrószárral, sem a desktop gépeddel nem tudok elmenni egy másik városba és esetleg út közben is dolgozni egy kicsit.

Mert a 32 GB RAM+aggregátor már több zseton, nem? ;)

(#88831) Samott válasza Bujdy81 (#88824) üzenetére


Samott
addikt

Vagy eppen az alaplapra van forraszta es nem tudod kesobb boviteni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#88832) Phülöp válasza Bujdy81 (#88825) üzenetére


Phülöp
addikt

Értékelem az értékrended.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#88833) npera válasza blueboi69 (#88822) üzenetére


npera
újonc

Szerintem azzal ne törődj, hogy másnak mi van. Nem ismered a hátterét, lehet csak erre költ.

A TinyHawk II alaplapján van lehetőség kapcsolódni külső RX-el.

Egy XM+ RX-en csak 3 pint kell odaforrasztani. Táp, föld és SBUS.

Az alap vevője egy beépített SPI RX, ami FrSky D8 protokollon kommunikál, ami a "régi" ACCST része. Max 8 csatorna az irányítás 4 csatornáját beleértve. Viszont valami mágikus módon leküldi az RSSI értéket is, tehát látod mennyire gyengül az RC-link.

Ha ACCESS protokollos rádiót veszel, akkor az XM+ vevőt lehet frissíteni. Nem túl egyszerű, de nem is túl komplikált. A rádió aljában van egy szervó csatlakozó, aminek a megfelelő lábait az XM+ megfelelő lábaira kell kötni, aztán akkor a rádióból leküldi a firmwarét. Van róla tutoriál. Utána már akkor tudja az ACCESS-t a vevő.

Azt hiszem jelenleg az R-XSR és az XM+ frissíthető ACCESS-re.

(#88834) npera válasza blueboi69 (#88829) üzenetére


npera
újonc

Ilyenből van a sima Tinyhawk II-vel is, amin van védőkeret. Ez a Freestyle verzió, amivel szabadon tudod összetörni a propellert. Ez viszont nagyon kis agilis fürge gép, sokan dícsérik. Asszem Kabab letesztelte ezt a kontrollert, van videója. A goggle és a kontroller ugyanaz.

Itt meg a TinyHawk Freestyle tesztje van.

Az X9 Lite rádugható a laptopra. Asszem mini USB kábel kell hozzá, legalábbis az X7-hez az kellett. A hajtásához meg 2 db 18650.

(#88835) npera válasza -NoVa- (#88820) üzenetére


npera
újonc

Vettem alá Norvégiából egy Tango 2-t. Elvileg az is M3-as menetes szárral jön.
Kapott egy extra akasztókonzolt, meg 2 db Crossfire Nano SE RX-et.

Kababtól jön a Minimortal T v2, aztán akkor lehet átépíteni a quadokat. Crossfire TinyHawk lehet picit beteg, de akkor lesz range rendesen :C

(#88836) Bujdy81 válasza Samott (#88831) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A gépet a mysoft.hu-n többféle konfiggal is árulják, ez alapjá feltételezem, hogy cserélhető. De igazad lehet, mindenképpen meg kell nézni vásárlás előtt, nehogy beszopódjon.

Mondjuk jó jel, hogy nem Apple logó van rajta, növeli a szerelhetőség esélyét! :D

(#88837) Samott válasza Bujdy81 (#88836) üzenetére


Samott
addikt

Ezt a konkret gepet nem ismerem de kulonbozo kombinaciok vannak. Van hogy ket slot van (ilyen volt a T470-em) van hogy egy slot van (ilyen az X270-em), van hogy valamennyi ra van forrasztva es van egy slot mellette es van olyan hogy van egy kisebb es egy nagyobb konfig (uj macbook air 8 vagy 16GB mindketto raforrasztva).

Szerk: ugy latom ebben ket slot van. Szoval nem lesz gond vele.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#88838) Bujdy81 válasza Samott (#88837) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Amit nem látok sehol, hogy második SSD-t tudok-e beletenni majd a jövőben, vagy másik slot nincsen benne... :(

(#88839) Jahno válasza blueboi69 (#88822) üzenetére


Jahno
őstag

"Több drónnal, cuccokkal, ezeknél ilyen félmillás nagyságrendben állnak otthon a cuccok?"

Én láttam pár durva drónost, de a fél milla az csak a laza beköszönés. Nem lepődnék meg ha pár ismerős inkább a 10 millió felé karcolna. Sityak nem tudom merrefelé áll, de Ő is megüt egy alap szintet, az tuti, odahaza körbelesve saccolni sem lehet hány pro kategóriás drónt lehetne összelapátolni csak az asztala környékéről.

Van róla egy mappám, akkor még a világítás és sok más szirszar ott sincs, csak egy gyenge kivonat:

alt="" title="" alt="" title="" alt="" title="" alt="" title="" alt="" title="" alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#88840) Phülöp


Phülöp
addikt

#falusi blog

part van

Esik a hó.
De nem ez az érdekes.
Inkább az, ami 2 héttel ezelőtt esett. Na az a valami.
Kicsit szerencsétlenül sikerült a garázst/kocsibeállót a házhoz ragasztani, a két tető közt tisztességes magasságkülönbség van, és pont rossz irányból fúj a szél, így ezen a helyen csúnyán felgyűlik a hó. Nem gond, a tető megbírja. A gond az, hogy péntektől kicsit enyhült az idő (25 fokos emelkedés), és elkezdett olvadni a hó, meg esett rá az eső, meg ha ez az egész gecvaj lecsúszik onnan és pont a nyakamba, hát valószínűleg kibírom majd röhögés nélkül.
Megszületett a terv, távolítsuk el a veszélyhelyzetet okozó hómennyiséget.
Tetőtakarítós okosságot szombaton beszereztük, gyors teszttel bebizonyítottuk, hogy hasznos. Ez a kép illusztráció, ma készült, amikor a veszélyhelyzet már nem állt fenn. Viszont a 6 méteres erőkar nem viccel, fej fölött kapirgálva másfél órányit még tán Lezlilacibácsi is megköszönne.
A leszedett havat (I mean vizes havat) ki kellett még pakolni az árokba, de a mienk már így is domb, úgyhogy kapott a szomszéd is. Nem számoltam utána, hogy köbméterben vagy tonnában több a vizes hó, de szerintem mindegy is.
Sikerült kideríteni, hogy van a tetőn hófogó, így a következő nagy hóesésnél nem fogunk aggódni, főleg, hogy mostmár van megoldásunk is.

part tú

Viszont hátul, a terasz felől nincs hófogó, mégis tiszta a tető azon az oldalon.
A terasz kevésbé.
Lecsúszott szépen a hó - az első adag még magától, aztán Amea kifejtett némi erőt a 6 méteres erőkar boldogabbik végén, és megindult az egész gecvaj.
Ez a kis kupac mostanra szét van szórva a kertben.
Nem számoltam utána, hogy köbméterben vagy tonnában több a vizes hó, de szerintem mindegy is.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#88841) npera válasza -NoVa- (#88821) üzenetére


npera
újonc

Úgy nézem, hogy ez egy lehetőség a 250 grammos határ alá kerülni.

Diatone Roma f4 LR váz, aztán pakoltam össze egy listát. Ebben a vázba lehet 20x20-as stacket rakni, vagy 26,5x26,5 mm-es whoop AIO boardot. Az utóbbiból van pár érdekes. Akkor nem annyira érzékeny az inverter, vannak akár 35A-es boardok is, amit ilyesmi kábé sosem ér el.

1404-es motorokkal és 4"-os propokkal és 850-1000 mAh körüli lipóval olyan 10-12 perc simán megy. 4S 18650 Li-ion pakkal viszont fél óra. Akkor már rágyógyul a szemüveg a fejedre.

5-600 méternél tovább menni úgyis lutri, akkor még GPS sem kell feltétlenül. De lehet rá taknyolni GPS-t is, ha van elég UART a boardon.

Egy ilyesmi nyugodt krúzingra jó, odalebegni valahova, megnézni különféle irányokból, felmenni picit magasabbra (30 méter vagy mit szoktam írni) és gyönyörködni a felhőkben, meg a tájban. Vagy csak ide-oda lebegni és élvezni a perspektívát. A kikötőbe befutó Stena Line kompot nem ezzel kell körbelebegni, vagy a város központjában a tömeg felett lebegni, aztán valakit fejbe suhintani vele. Arra DJI termék kell :Y

GepRC Crocodile 4" LR váz is fogad whoop AIO boardot, az sem hülyeség. 2 grammal könnyebb is.

(#88842) npera válasza Phülöp (#88840) üzenetére


npera
újonc

Az lényeg, hogy nem unatkoztok. Ha lenne okostetőtoló, meg okoslapátoló, amit fotelből appal indítanál, mint a nagyok, akkor az unalom a tetőfokon hágna. Így meg vidámság, kis testmozgás, angyalok mezitlábas nevetése :)

(#88843) eattila válasza Phülöp (#88840) üzenetére


eattila
csendes tag

Áááázigen. Láttam valami filmet, amit dokumentumként emlegettek, hogy ilyen g_cisokhavas területen néha kötelet feszítenek ki a tetőn és elhúzzák a hó alatt. És mire a jódli elül, a tonna lecsusszan. Erőkarnál lehet kényelmesebb. De nem teszteltem. Itt a 1,5 mm hónál mindegy volt, hogy lapát, erőkar, seprű vagy erősebb babgulyás output...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#88844) Samott válasza Bujdy81 (#88838) üzenetére


Samott
addikt

Azt hiszem itt egy olyasmit szed szet az uriember, es kulon kiter erre. Aztan lehet hogy van olyan model ahol lehet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#88845) Phülöp válasza eattila (#88843) üzenetére


Phülöp
addikt

ez volt az eredeti terv, de jelenleg nincs készleten, és hirtelen kellett a megoldás, meg ugye kicsit más mennyiségről volt szó

viszont legközelebb lefotózom a szöges talpú, Jeti márkájú kiscsizmámat is, mert számít a lépő

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#88846) zetor2000 válasza Bujdy81 (#88786) üzenetére


zetor2000
senior tag

Vélhetően azért, mert megújult a honlap, és ez a termék még nem volt elérhető. Vagy nem volt az árlistában a paraméterezhetők közt.
Meg talán nem volt mindegy, hogy nettó vagy bruttó, éa a keresőben ha az van, hogy, akkor nem dobja fel. De szerintem az lehetett, hogy ilyen CPUval akkor még nem volt elérhető gép. Mert csak 9.-10. gen. CPUkkal volt gép. Még Dudu is mondta, hogy meg kéne várni az újakat, mert. Esetleg tavaszig, mert akkor lesz AMD vel is pár gép elérhető, ami azért több mag/szál. Én várnék, már bejelentették, hogy jön pár, csak az ára kérdéses.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#88847) zetor2000 válasza Bujdy81 (#88838) üzenetére


zetor2000
senior tag

Youtube szétszedős videót kell nézni, esetleg service manualt. Abban szokott lenni, hogy melyik slot mire való, van e slot, vagy minden ram forrasztott e?.
SSD re meg szerintem jó lesz egy külső USB házban. Egy tápos SSD nem lassul sokat USB3.x en

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#88848) -NoVa- válasza npera (#88841) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az a Diatone a 2. helyen van a wishlistemben. Az első a Flywoo LR4:

Egy AIO board meg egy váz kb ami kéne hozzá, meg az USB pákám :)

De a 120 grammos szabály miatt még nem ugrálok, bár az EU szabályzat szerint a saját építésű 250 gramm alatti cucc automatikusan játéknak minősül. Majd ha kijön végre a törvény.

(#88849) Grillo


Grillo
senior tag

Sztem ha belevágok GX8ba, blubi meg a drónba, akkor lehet versenyezni, hogy ki költ több egységnyi pénzt a hülyeségre, esetleg ki adja fel hamarabb, esetleg kinek nagyobb és őszintébb a mosolya. :DDD
Még emésztek, de Jahno megjelent az éterben két kicsi szarvval a homlokán, szóval selylik fel a mélység, de még takarja a költői homály...

(#88850) Grillo válasza -NoVa- (#88848) üzenetére


Grillo
senior tag

Hallottál valamit, mi van már? Esetleg? Most úgy tűnik, a Citadellánál lesz legális légterünk, összeér majd a budai vár felettivel, úgyhogy lehet lesz range teszt a P4-gyel dél felől, csak ki kell kerülni az OSZK feletti interferenciát, mert ott a Matrice is megindul random irányba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.