Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88401) -NoVa- válasza blueboi69 (#88399) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor neked is.

(#88402) Samott válasza blueboi69 (#88397) üzenetére


Samott
addikt

De ha a NAS megy es anyuka ugyan lassan, de tud ra masolni, akkor miert nem hagyjuk futni es szedunk le rola mindent a jelenlegi shareken keresztul? Aztan ha van mentes mar lehet jatszadozni vele.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#88403) blueboi69 válasza -NoVa- (#88391) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az íróasztalomon 2db lámpa is van, ilyen mindenféle rugókkal bármilyen szögben és pozicióban álltható :) + a forrasztóállvány nagyítólencséjébe is van integrálva valami ledes izé, + ikeás hajlítgatható usb lámpa, de ezt nem használom, csak poénból van. Gyereknek szoktam csinálni belőle zseblámpát powerbankkal. Mondjuk zsebbe nem fér be, de ja.

(#88404) -NoVa- válasza npera (#88393) üzenetére


-NoVa-
őstag

A kevésbé kellemes fele, hogy már egy ideje megy a supportlevelezés, ahol mérésekkel bizonyítottam, hogy ez bizony erősen QC issue, és ugyanmá most küldjenek egy működő párt a pénzemért, és ne csak a jobb fülemre hivatkozva dícsérjem a végtelenségig a hangját. Azaz a bal felében nem szól a titánium DD, csak a 6 armatúra, és némi fintorgásra adott okot, hogy az alsó 800Hz-en nem épp ugyanaz az élmény két oldalon, csak fölötte :)
Majd kapok valamit, csak nem mindegy, hogy egy hónap, vagy fél év.

(#88405) Jam. válasza -NoVa- (#88400) üzenetére


Jam.
aktív tag

Halihó! A te neved határozottan rémlik, illetve Jahno is. :) Akik még eszembe jutnak így hirtelen: Guga, Garmacor, Emphyteuta, didyman, Templomegere.

(#88406) -NoVa- válasza blueboi69 (#88403) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az íróasztalon a 2 Roland stúdióhangfal között 2 24" monitor, meg a Surface Pro, és egy Macbook. Mellette még egy iMac. Lámpa nem fér :D

(#88407) -NoVa- válasza Jam. (#88405) üzenetére


-NoVa-
őstag

Gugát elvitte a szíve pár éve, didyman ugyan ide nem jár, de Jahno rendszeresen összefut vele is, többiről nem tudok.

(#88408) blueboi69 válasza -NoVa- (#88406) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Egyértelműen az asztal kicsi.

(#88409) eattila válasza blueboi69 (#88399) üzenetére


eattila
csendes tag

Nektek is hepi veri!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#88410) Bujdy81 válasza Samott (#88402) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Igen, ez lesz a megfejtés! Legkésőbb hétvégén neki is állok!

(#88411) Bujdy81 válasza npera (#88392) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A Microserver pont emiatt pihen egy ideje. Nincsn érkezésem tápot szerezni bele, kockáztatni meg nem akarok annyira...

(#88412) npera válasza -NoVa- (#88398) üzenetére


npera
újonc

Köszi!

(#88413) npera válasza blueboi69 (#88399) üzenetére


npera
újonc

Köszi, meg nektek is bódogot.

(#88414) npera válasza -NoVa- (#88404) üzenetére


npera
újonc

Ó, kár. Remélem hamar küldenek jót.

(#88415) Jahno válasza -NoVa- (#88407) üzenetére


Jahno
őstag

Garmacor múltkor azt üzente, hogy mindenkit leszar.

(#88416) NauTiLUS_HUN


NauTiLUS_HUN
újonc

Kicsit off, de hátha valaki szeretne egy majdnem gépet:
https://hardverapro.hu/apro/xeon_e3-1290v2_asus_p8z77-v_lx2_16gb_4_4_ddr3_ram/hsz_1-50.html

(#88417) Phülöp válasza Jahno (#88415) üzenetére


Phülöp
addikt

seggfej
lehet, hogy volt baja a vége felé a hwsw-vel vagy a fórummal, vagy 1-2 emberrel, de ez így nagyon gáz

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#88418) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#88416) üzenetére


Jahno
őstag

Hz szokott ilyen szirszarokkal kampányolni.

(#88419) Jahno válasza Phülöp (#88417) üzenetére


Jahno
őstag

Ha már ősöregek. Godspeedről van valakinek fényképe, vagy ismerte?

(#88420) zetor2000 válasza NauTiLUS_HUN (#88416) üzenetére


zetor2000
senior tag

Drága csillagom, ne vedd támadásnak, inkább építő jellegű hsz-nek:
Ha nem mondod meg, pontosan, hogy mit árulsz, nem fog elmenni a cucc, csak lassan, apró(bb)ért. A hirdetésedbe beírhatnád, hogy 16GB rammal árulod, ne nekem kelljen a félvak szememmel (mindkettő ~1 dioptria) kisakkozni a ram fotójáról, hogy 4GB, majd a konfigról, hogy 4 ilyen van benne, és kimatekozni, hogy 4x4 mennyi... :D
Esetleg garit még írhatnál, ha van. Ha nincs, azt is, hogy senki ne számítson semmire, de stabil a vas. Egy 2-3 napot szoktak adni akkor is... És ilyenkor kevesebb a kérdés is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#88421) qnadam válasza Jahno (#88419) üzenetére


qnadam
veterán

fújbazmeg.
amúgy ph-n néha aktív, most is egy kretén.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#88422) qnadam válasza npera (#88413) üzenetére


qnadam
veterán

boldogat, öregember!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#88423) NauTiLUS_HUN válasza zetor2000 (#88420) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Értek én mindent még azt is hogy a hírdetés címében benne van hogy 16GB "16GB (4*4) DDR3 RAM" :) , de igazad van, nem vagyok egy tapasztalt hirdető. Köszönöm.

(#88424) Phülöp


Phülöp
addikt

boldogságot mindenkinek, aki

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#88425) npera válasza blueboi69 (#88351) üzenetére


npera
újonc

fpvracestore.hu

Ez bolt, ha boltból kell vásárolnod. Nem tudom mi van készleten és mit rendelnek.

Joshua Bardwell goggle videóit nézd meg mindenképpen. A csávó 3D-printelt adapterrel belelógat GoPro kamerát a goggle belsejébe és úgy filmezi, ezzel lehet kábé a legközelebb kerülni ahhoz, hogy látod mit mutat a kijelzője.

A goggle egy nagyon szubjektív téma, a fej mérete és formája, valamint a szemed minősége és egymástól vett távolsága (IPD) is befolyásolja, hogy mit és hogyan látsz. Szóval a specifikációk önmagukban nem mondják el az egész sztorit.

(#88426) npera válasza Jahno (#88419) üzenetére


npera
újonc

Volt valami unboxing rivjúja, ahol 5 percen át zizeg a csomagolással és suhongós jogginggal magyaráz egy gépház előtt. Az beleégett a retinámba.

Bogdan nincs már meg?

(#88427) npera válasza qnadam (#88422) üzenetére


npera
újonc

Júj! 25 évesnek ilyen mondani :B

Köszi! :C

(#88428) npera válasza qnadam (#88421) üzenetére


npera
újonc

Mikóházi?

(#88429) npera válasza NauTiLUS_HUN (#88416) üzenetére


npera
újonc

Gabibácsi imádja az ilyesmit, mindenképpen szóljatok neki.

(#88430) NauTiLUS_HUN válasza npera (#88429) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Jaja, régi nagy PC felhasználó!

(#88431) qnadam válasza npera (#88428) üzenetére


qnadam
veterán

az a nagy pajtija, a seriff volt!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#88432) Jam. válasza -NoVa- (#88407) üzenetére


Jam.
aktív tag

Ezt szomorúan hallom, az ő neve már-már fogalom volt, de ezt nem kell neked mondanom... :(

(#88433) Jahno válasza Jam. (#88432) üzenetére


Jahno
őstag

Fókuszig eljutott, karriere csúcsa, minek tovább?

(#88434) npera


npera
újonc

Vissza kell küldjem a mostani ComHem szolgáltatós Androidos TV boxot. Helyette nézek valami egyszerűt.

Xiaomi Mi Box S 4K jó?

(#88435) eattila válasza npera (#88434) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem van. Műxik. Megy rajta netflix, gyerek youtube videókat is néz rajta, meg játszik vinyóról is VLC-vel (utólag tettem rá)

Sima HD a tv amire kötve van. Szóval a 4K-ról sokat nem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#88436) Jahno válasza npera (#88434) üzenetére


Jahno
őstag

Én vettem ezt a kínai cuccot, amit Igu ajánlott, napok óta nyomkodom, teljesen jó. És már egyszerűen le is tudom írni, hogy miképpen kell telepíteni. Többi sallang nem érdekel, hogy mindenféle Netlfix meg rádiók, de lehet élesztek rá valamit. Egyelőre bőven elég, hogy kitallózok valami cuccot a könyvtárból, megnyomom a gombot és megy.

Sejtem, hogy kb. egykutyák, de azért szoftver van mindenben, most már júzer hasonló klónja is megy, ami Dune név alatt fut, az rendesen hivatalosan netflixes is. Hasraütve minden ilyen 20ezer környéki kis dobozt meg lehet venni. Főleg az után, hogy küzdöttél a Málnával és Kodival.

(#88437) Jam. válasza Jahno (#88433) üzenetére


Jam.
aktív tag

Háhh, ez tényleg csúcs. :D Örömmel fogok emlékezni rá, igazi karakter volt.

(#88438) Phülöp válasza npera (#88429) üzenetére


Phülöp
addikt

Gabibácsi meg az asztali gép nem is fér meg egy oldalon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#88439) zetor2000 válasza NauTiLUS_HUN (#88423) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ehh... bocs. Figyelmetlen voltam...
De ha a leírás is tartalmazza, az akkor tutter :D
A küszöbgarit is érdemes kiírni, meg mindent, amit lehet tudni róla, és érdemes azonnal tudtára adni sz érdeklődőnek, ne legyen felesleges kérdés.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#88440) NauTiLUS_HUN válasza npera (#88434) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Jó.

(#88441) Jahno válasza zetor2000 (#88439) üzenetére


Jahno
őstag

"ne legyen felesleges kérdés."

Olyan nem lesz :-D Azóta irigykedem Sipire, mióta mondta, hogy még házhoz is jönnek. Itt nálam napokig megy a csetelés és a barkóba, mire kiböki, hogy nem kell, ésvagy eltűnik.

(#88442) NauTiLUS_HUN válasza Phülöp (#88438) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Nálam is a falon van a gép :) az asztali nálam sem fér el, annyi szar van az asztalon.
Így simán "költői" rendetlenség lehet a falamon is.

[ Szerkesztve ]

(#88443) eattila válasza Jahno (#88441) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, mikor a 35-ös obit vettem, olcsón is adta, meg kb el is hozta ideáig. Vonattal...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#88444) blueboi69 válasza npera (#88425) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Néztem Joshua Bardwell videot a napokban már. Melyik az a belelógatós, mert nem láttam olyat, pedig most belenéztem kb 8videoba, de egyikben sem volt ilyen.. :U

Szerk: nyilván megtaláltam 2perccel később...

[ Szerkesztve ]

(#88445) blueboi69 válasza npera (#88425) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Nem tudom mi van készleten és mit rendelnek."

Ahogy nézem ezeknél kb semmi nincs. Pl se szemüveg, se távirányító. Néhény alkatrész van csak, azt kész :( azlrt köszi

(#88446) npera válasza blueboi69 (#88444) üzenetére


npera
újonc

Vannak RX modul összehasonlító tesztek, főleg ott kamerázza őket így. Ha DVR-t nézel, akkor a kijelzőt teljesen átugrod.

(#88447) npera válasza blueboi69 (#88445) üzenetére


npera
újonc

A baj az, hogy nehéz olyan magyarországi boltot találni, ahol van választék és készlet.

Ez egy rettentő agresszívan fejlődő "iparág", seperc alatt avul el szinte minden. Erre komolyabb palettát takaró raktárkészletet tartani olyan tőke kell, ami szerintem nincs sehol.

A másik gond, hogy a legtöbb racing boltban szerintem leginkább olyasmi cuccok vannak, amit rendszeresen törnek verseny közben. Meg kifejezetten racingre hegyezett rendszerek.

Szóval én a Magyarországról rendelést elengedném.
EU-ból már teljesen más a helyzet, vannak német és angol boltok.

(#88448) A. Crowley válasza npera (#88434) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

HBO GO-t úgy kellett kívülről rávarázsolnom, mert bármilyen accountot állítottam be (svájci vagy magyar), mindig azt mondta, hogy nem elérhető az országodban.
Kell beállítani neki egy régiót első alkalommal, nincs benne Magyarország, legközelebbi a lengyel.
Amúgy jól megy, látja a hálózatot, azért az ethernetet hiányolom róla.

(#88449) Sipi- válasza Jahno (#88441) üzenetére


Sipi-
tag

Minden eladó cuccomért eljöttek eddig, kivéve egy kabátot, amit elvittem tőlünk 10 perc sétányira. A többi cuccért kapuig jöttek, házon belül FB csoporton belüli eladásnál ajtóig jöttek érte :D Lehet, hogy túl olcsón árulom, azért :D
Olyan is volt egy videókártyával, hogy írt a srác, hogy neki nagyon kell a kártya, bármikor-bárhova elmegy érte. El is jött fél órán belül, esőben, gyalog. Elmondta, hogy már 3 ilyen kártyát elvittek előle, olyan is volt aminél megegyeztek, már indult is, amikor szólt az eladó, hogy valaki másnak már eladta.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#88450) eattila válasza A. Crowley (#88448) üzenetére


eattila
csendes tag

Nálam hbogo böngészőben sem hajlandó felismerni, hogy itt vagyok. Szóval....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.