Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87151) FőDudu válasza npera (#87148) üzenetére


FőDudu
addikt

En meg vettem lampat, johetsz szerelni.
Lidlben volt polc aljara szerelheto 8 wattos 4000 kelvines led cso.
Kb olyan amit Jahno porgetni szeretne... 57 centi hosszuak.

5,99 Euroert bestbuy, vettem belole parat. Jo a fenyereje, ugyis ilyesmit kerestem miota gyerek lenyulta az asztali lampamat ;)

FőDudu

(#87152) zetor2000 válasza npera (#87148) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy villanyszerelő bakancs is kéne, mert az alulétra és az elektromosság nem túl jó haverok, vagy az embereket nem szeretik bevenni a buliba. Ezek ilyen pankok, hogy bakancs kell nekik... vagy a villanyszerelős falétra.
Persze ez csak ajánlás, de kevés villanyászt látni fémlétrával.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87153) FőDudu válasza Phülöp (#87150) üzenetére


FőDudu
addikt

nekem van. 240cm magas. De a padlasra csak ugy jutok fel ha felallok az ivelt tetejere.
Nagyobb nem fert be az autoba.... vettem volna S-maxot... :C

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#87154) FőDudu válasza zetor2000 (#87152) üzenetére


FőDudu
addikt

Ferrex markaju multimetert vettem Aldiban. Az is 6,99 Euro volt.

Meglepoen jo cucc. Igaz, 9 voltos elemmel megy (adtak hozza), de viszonylag sokmindent mer, es van hozza gumibugyi is (vedokeret, amivel akar 45 fokban dontve is hasznalhato, mert van khajthato laba).

Mostanaban eleg jo cuccokat lehet loni a hiperekben.

FőDudu

(#87155) eattila válasza FőDudu (#87154) üzenetére


eattila
csendes tag

Az most itt is akciós.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87156) JonesC válasza eattila (#87155) üzenetére


JonesC
csendes tag

Akkor rámegyek én is :)

(#87157) FőDudu válasza JonesC (#87156) üzenetére


FőDudu
addikt

Ehunvane' [link]

3,5 digites, legalabb van rajta TUV is. Azaz nem az utolso kinai szar, mellesleg 3 ev gar is jar hozza.

FőDudu

(#87158) eattila válasza JonesC (#87156) üzenetére


eattila
csendes tag

:)
Bár én okosabb mérleget vettem.... Az se rossz amúgy.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87159) npera válasza zetor2000 (#87152) üzenetére


npera
újonc

Mezitláb állok rajta az úgy jó? :C

(#87160) FőDudu válasza npera (#87159) üzenetére


FőDudu
addikt

ha felrakod az okos merleget a tetjere, akkor okos(abb) lesz.... :C

FőDudu

(#87161) npera válasza FőDudu (#87160) üzenetére


npera
újonc

Az okos mérleg mit csinál? Én annyit várok egy mérlegtől, hogy kiírja a súlyomat tömegemet akár egy skálán akár digitálisan, aztán megyek tovább.

(#87162) FőDudu válasza npera (#87161) üzenetére


FőDudu
addikt

nem tudom, eattila vett okosabb merleget ;)

FőDudu

(#87163) zetor2000 válasza npera (#87159) üzenetére


zetor2000
senior tag

Természetesen. :) A legjobbabb, ha a létra lábai egyenként vizes vödörben vannak. Az tuti!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87164) zetor2000 válasza FőDudu (#87157) üzenetére


zetor2000
senior tag

De, az :)
A kínaiak is tudnak jó cuccokat, ha megfizeted. Amúgy meg olyat csinálnak, amilyet a rendelő kér. Ha minőségit, akkor azt, ha legolcsóbb vackot, akkor azt. Csak a jobb dolgoknak megkérik az árát, és van némi kontroll, hogy mennyire lett jó, a legvackabbaknál az sincs.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87165) zetor2000 válasza npera (#87161) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gondolom beállított magasság alapján testtömeg indexet számol, meg ilyesmit, és BTn telefonos applikációval per fő alapon működik. Azaz anya rááll a telefonra, kiírja, hogy királynői a forma, apa rááll, akkor kiírja, hogy királyi a formája. Aztán ha akarod, akkor jelzi, hogy fogytál, mert féléve nem álltál rá :) Valami ilyesmi lehet, de nem maga a mérleg okos, szerintem, hanem aki eladta a kereskedésnek. Meg aki az appot lefejlesztette.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87166) eattila válasza FőDudu (#87162) üzenetére


eattila
csendes tag

Okosabb, mint ami csak a sulyt irja ki. Testzsir, viz stb. Ezert okosabb. De ha az ugy kevesbe banccsa (igen, ketcse) a szemed akkor funkciodusabb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87167) eattila válasza zetor2000 (#87165) üzenetére


eattila
csendes tag

Nincs app. Magat a merleget kell nyomkoraszni.

Amugy ha anya raall akkor minden ok. Ha apa raall akkor dagadt g-ci a kiiras. Vagy error2 :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87168) Phülöp válasza eattila (#87166) üzenetére


Phülöp
addikt

vizet honnan tudja?
lehet csalni egy pohár vízzel a kezemben?
vagy 3 fröccs után mérve?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#87169) npera


npera
újonc

Phülöp, van egy kérdés. Asszony egyik tanítványa kérdezte, hogy Máltán mit érdemes megnézni és lehet-e mulatozni ott?

Mivel ha jól értem te nem vagy teljesen szerelmes Máltába az ott eltöltött idő után, ezért megértem, ha nem tudsz róla túl sok pozitívumot mondani.

A fentiek ellenére asszonynak segítene, ha adnál egy rövid listát, hogy mit érdemes megnézni vagy mit érdemes ott csinálni.

Előre is köszönjük :R

(#87170) npera válasza zetor2000 (#87163) üzenetére


npera
újonc

És a szaunából jöttem, hogy jó nedves és alacsony ellenállású legyen a bőröm :C

(#87171) Grillo válasza blueboi69 (#87121) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem 9 év a jogsi érvényessége?

Amúgy itt szomszédban egyik helyen 3, másik helyen 4 gyerek mellé van Ford Tranzit családi verzsün. Egyik helyen Galaxy-t váltott, nekik biztosan jó, de szerintem akkor sem lesz soha olyan kényelmes, mint egy eleve személyautónak tervezett modell (ok, tudom, vannak 20 millióért olyanok Transporterből is).

(#87172) npera válasza zetor2000 (#87165) üzenetére


npera
újonc

De ennek mi értelme van? Én tudom, hogy optimálisan valahol 85 kg körül lennék. Aztán amikor 96 kg-ot látok, akkor tudom, hogy ez most nem optimális. Aztán kész. Ennél többet egy mérleg nekem nem is kell tudjon.

Lehet túl régies vagyok ebbe az új okos világba :B

(#87173) zetor2000 válasza npera (#87170) üzenetére


zetor2000
senior tag

Igen. És nem a bzui 230at baszqurálni, hanem legalább a bejövő 400V-ot, valami szigeteletlen csavarhúzóval / fogóval. :) És a "Fí" relét kikötni. Azzal kell kezdeni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87174) Grillo válasza blueboi69 (#87124) üzenetére


Grillo
senior tag

Ezt a hamarosan megnőnek a gyerekek dolgot már nem először írod. Hidd el, hogy nem fog az olyan gyorsan menni, meg arra már nem ez az autód lesz. 11 éves fiam 40 kg körül van, mondjuk nem is magas nagyon, de akkor vegyünk a te esetedben 50et. De akkor sem lesz szélesebb, mint most a gyerekülés. Hány éves most a nagyobbik? Hány év van addig?

(#87175) zetor2000 válasza Grillo (#87171) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy Ford Transit Tourneo szerintem már megközelítheti egy személyautó kényelmét. Ha a szgk. 7 személyes, akkor a hátsó sorét messze képes lehet meghaladni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87176) Phülöp


Phülöp
addikt

#R.I.P.

Alexi Laiho

Holnap CoB napot tartok a Tidal-on

:(

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#87177) FőDudu válasza zetor2000 (#87175) üzenetére


FőDudu
addikt

Vagy egy jo Grand Voyager... nyammm...

Egyik kolleganak volt olyan. Koltozeskor a gyorsasagi motorjat siman beraktuk a toloajton, mert siman kivett 2 ulest a helyerol (valami csapszeges megoldassal mentek a padloba) es a motor siman befert a sima belterbe. Megkotottuk a biztonsagi ovekkel jobbrol/balrol, es meg vagy 5 ember befert volna a tobbi ulesre.

Mondjuk az valami 3000 ccm folotti cucc volt, automata valtoval. De jo kis vas volt.

FőDudu

(#87178) Phülöp válasza npera (#87169) üzenetére


Phülöp
addikt

aláírásomban a blog címe
lehet keresni Máltára, vagy csak elolvasni mindent, hogy fejlődjék kultúrailag
mulatozós poszt nincs ott, de van Paceville (St. Julian's), ami

"a district in St Julian's which is the main nightlife hub in Malta, being heavily populated with nightclubs, bars, stripclubs, pubs and restaurants. Paceville is located between Spinola Point and Dragonara Point, delimiting Spinola Bay and St. George's Bay respectively."

amúgymeg Index fórum, Kedvencem Málta topik (ott van Jahno is, úgyhogy óvatosan)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#87179) FőDudu válasza Phülöp (#87168) üzenetére


FőDudu
addikt

meri a borellenallast a talpon :F
Abbol kovetkeztethet ilyenekre.

Mondjuk furdes utan vagy jo borkemenyedeses talppal nem tudom hogyan kompenzal - szoval valoszinuleg szart se er.

Mienkben is lenne mindenfele okos funkcio, na en ott hagytam abba amikor elkezdte bekerni az eletkort es a magassagot.

FőDudu

(#87180) eattila válasza Phülöp (#87168) üzenetére


eattila
csendes tag

Mittudomain! A zsir erdekel. Azt se tudom honnan tudja. Beepitett fortune teller van benne. Vagy annak egy korom darabja.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87181) eattila válasza FőDudu (#87179) üzenetére


eattila
csendes tag

Csupa pozitiv hozzaallas :D

A borkemenyedes szigetel is. Azzal multit merni se jo.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87182) FőDudu válasza eattila (#87181) üzenetére


FőDudu
addikt

Merleg kellett ami 150 kilo felett is mer. Ez volt az egyetlen ami tudta.
A tobbi 'extra' nem erdekel.

Azota a 150 kilos mereshatar sem kell... (hoppa, itt a kituno lehetoseg, okosmerleg elado).
(ez tud a HealthForYou appba atkuldeni mindenfele adatot)

FőDudu

(#87183) FőDudu válasza eattila (#87180) üzenetére


FőDudu
addikt

Jah. Baba Jaga - jah nem, erre 'Baba Vanga' van....
Es 3 nap mulva van Karacsony. Orthodoxoknak Januar 7 a Karacsony es Januar 14 az ujev...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#87184) eattila válasza FőDudu (#87182) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem meg a testzsir kellett. Amúgy 180 kilóig mér asszem. De 100 felett nincs kihasználva. REmélem idén már 90 felett se lesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87185) zetor2000 válasza npera (#87172) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mondjuk azoknak lehet jó, akik "kövérek" - vagyis nagyobb felületen szépek, mint pl. én. És elhatározzák, hogy namostakkor fogynak. Én nem adtam a fejem ilyen badarságokra, mert nem zabáltam magam tele karácsonykor mint mások... És akkor ezek a népek mondjuk szeretnék tudni, hogy hogyan állnak. És akkor ez az app megmondja. De ezek szerint ez a szóban forgó mérleg nem tud ilyet, csak a leírásából derül(ne) ki, hogy mitől okos.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87186) zetor2000 válasza npera (#87169) üzenetére


zetor2000
senior tag

Van egy ilyenem, hogy "Rough Guides Directions Malta & Gozo.pdf" (Ez valami útikalauz sorozat Máltáról szóló része). Érdekel?
A NAS szerint 2012es. (Lehet, a letöltés ideje akkori, a NASra tavaly került, azt ugyanis akkor vettem). Angol nyelvű, de szerintem ez manapság nem kéne, hogy gond legyen, van félig jó Google fordító. Néha nem azt mondja, amit kell, de...
Ha kell, valahol megvan még a levélcímed, áttolom oda. 198 oldal, borítókkal.

Tartalom:

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87187) Bujdy81 válasza blueboi69 (#87138) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nekem ez (is) bajom a kutyákkal.
Értem, hogy családtag, de azért ki kell vinni szaratni, le kell mosni a lábát, szárítani minden beérkezéskor, pfff. Ha hazaérsz a két gyerekkel, két kutyával, akkor mi a sorrend? A gyerek bömböl, vagy a kutya jár össze mindent sárosan? :F

Az meg a másik, hogy nem vihetem el "lemozgatni" a dögöt, mert nem bírja a távolságot! Tempót bírná, de futunk 4-8 km-t aztán már liheg ezerrel. Pedig akkor jönnék csak bele! :D

(#87188) Jahno válasza Bujdy81 (#87187) üzenetére


Jahno
őstag

"Tempót bírná, de futunk 4-8 km-t aztán már liheg ezerrel. "

Akkor Neked valami vizsla kell vagy hasonlóbb (:- Nem is tudom, hogy az agár gyorsan fut, csak rövidtávon és gyorsan vagy hosszabbat is tud, de akad ismerős aki kismotorral megy kutyát sétáltatni, fene tudja milyen márkájú döggel.

(#87189) FőDudu válasza Bujdy81 (#87187) üzenetére


FőDudu
addikt

Viheted a biciklin kosarban. Vagy beulteted a gyereknek szant utanfutoba ;)

FőDudu

(#87190) Jahno válasza npera (#87169) üzenetére


Jahno
őstag

Látnivalók azért akadnak, mulatni meg Pácsevill. Persze az csak az én időmben volt, kérdés mire van igénye. Takonyra inni, diszkós bulizni, koktélozni, bemindenezni azt vastagon lehet az biztos.

(#87191) Jahno válasza FőDudu (#87154) üzenetére


Jahno
őstag

És elemet is mér, nem gyakori. Bár sosem használtam még ilyesmire, de jó tudni :-D

(#87192) Jahno válasza FőDudu (#87177) üzenetére


Jahno
őstag

Azt régebben én is néztem, de mocskos drága lett volna a biztosítás.

(#87193) Samott válasza Bujdy81 (#87187) üzenetére


Samott
addikt

Lemosni a labat? A kutya kint lakik a hazaban. Csaladtag, az a dolga hogy orizze a hazat. Bentrol az nem megy.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#87194) zetor2000 válasza Jahno (#87190) üzenetére


zetor2000
senior tag

Bemindenezni szerintem Ibiza lenne a nyerő. Ott el tudom képzelni, hogy van cucc rendesen. 2x is megnéztem a "Nesze neked, Pete Tong" c. filmet, ami ilyesmiről is szól. Heti 8 party... és a reggeli chill zenét is játssza valaki... szóval inkább az, mint Málta cuccozni. De kinek mi. Én inkább néznék meg egy rendes sörfőzdét kocsmástól, minthogy bármilyen "cuccot" tolnék. Elég nekem az alkohol alapú...
Prágában eljutottunk a Staropramen raktárig, volt is bolt, de valami k*cs*g cseh eladó volt, nem értett meg, de inkább nem akart megérteni. Brno-ban eljutottam a sörgyári kocsmáig, Düsszeldorfban meg szintén. Idehaza 'Szentandráson is voltam vagy 2x a "kocsmában", de csak elvitelre, mert menni kellett.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#87195) BobaHWSW válasza npera (#87112) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ez de korrekt!

(#87196) cyberde válasza Samott (#87193) üzenetére


cyberde
csendes tag

Az haszonállat, nem hobbyállat. :U

(#87197) eattila válasza zetor2000 (#87185) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem barkinek jo akit erdekelnek ezek az adatok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#87198) cyberde válasza Jahno (#87188) üzenetére


cyberde
csendes tag

Vagy vmi szánhúzót. 50-60 km 5-6 óra alatt. Bujdy meg 4-8km után lihegne ezerrel. :D

(#87199) Jahno válasza zetor2000 (#87194) üzenetére


Jahno
őstag

"Bemindenezni szerintem Ibiza lenne a nyerő. "

Nem tudok róla túl sokat, Mallorca és többi is hasonló bír lenni, de ezeket 20+ éve nem nagyon követem.

(#87200) cyberde válasza eattila (#87197) üzenetére


cyberde
csendes tag

Ezt hívják úgy, hogy parasztvakítás. :K Annó -pár hónapig- én voltam az aktuális teremben a Kormány Misi egyik "táskahordozója". Sublerrel mértük a zsírvastagságait. Ezt hogy intézi az "okos"mérleg? :F

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.