Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153501) Bozek válasza kugli (#153499) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jó a link: "New Princess DressUp 3D! Makover Games" :D

(azért linkeltem megint, hátha javítod)

(#153502) kugli válasza Bozek (#153501) üzenetére


kugli
aktív tag

Igen… :)) . Bocsi,épp telepítettem a lányomnak is :) már javítottam :)

[ Szerkesztve ]

(#153503) btotyi válasza milestone (#153444) üzenetére


btotyi
tag

Nálam is frissült a webview, de minden megy gond nélkül,teams, office stb.

(#153504) Fall-N


Fall-N
veterán

A legtöbb podcast app is tud rádiót. Például a Podcast Addict ismeri a magyar rádiókat is.

(#153505) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Samsung J5-ről költöznék Samsung A12-re, mi most az ajánlott alkalmazás?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#153506) BestofJAVA válasza maglew (#153487) üzenetére


BestofJAVA
tag

Magyar nyelven?

(#153507) justmemory válasza HoTaZo (#153505) üzenetére


justmemory
senior tag

Szerintem a Samsung Smart Switch megoldja.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#153508) Viktor0610 válasza HoTaZo (#153505) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A justmemory által is említett Smart Switch jó.
Általánosságban igaz, hogy a célteló költöztető appja jó szokott lenni.
Samsung: Smart Switch, Xiaomi: Mi Mover/Mi Átköltözés, Huawei, Honor: Phone Clone, iPhone: Move to iOS, stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#153509) HoTaZo válasza justmemory (#153507) üzenetére


HoTaZo
őstag

&Viktor0610

Köszönöm! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#153510) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, ha a telefonom csatlakoztatva van BT-n keresztül az autó hifijére és a Gmaps navigációt elindítom, azonnal indul vele a zenelejátszás is (mivel sűrűbben használom, a Spotify, de adott esetben ha előzőleg valamit a gyári Samsung zenelejátszón hallgattam, akkor az, tehát nem zenelejátszó függvénye).
Maga a megoldás, hogy tudjak navi közben zenét lejátszani, az pazar. Viszont nem szeretném hogy rögtön automatikusan elinduljon a muzsika.
Feltételezem, ez valamiféle Gmaps "feature", de nem találtam rá opciót.

Valakinek van ötlete, hogy ne induljon el automatikusan (anélkül, hogy megszüntetném a maps-musicplayer integrációt)? :R

(#153511) llll


llll
senior tag

Sziasztok!
Olvastam 1 érdekes kísérletről a testen kívüli élményekkel kapcsolatban és szívesen kipróbálnám kicsiben. A következők kellenének hozzá:
1 másik telefon kamerájának az élő képét kellene átküldeni az enyém kijelzőjére (BT-n, wifin, ez mindegy). Az így kapott képet pedig vmilyen VR alkalmazásban kellene látnom :)
Létezik erre vmi megoldás?

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#153512) ollie válasza llll (#153511) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs. De amúgy is 2 kamera kellene hozzá, mivel 1 kamera képéből nem fogsz 3 dimenziós tárgyakat, teret leképezni valós időben. A 3D-s filmeket, VR filmeket is 2 kamerával veszik fel, mivel 2 szemünk van, és csak azért látunk térben.

[ Szerkesztve ]

***

(#153513) gallimi


gallimi
tag

Sziasztok. A problémám a következő lenne. Szerkeszteni kellene egy appot, hogy tudjam használni Android 11-en. Samsung klíma app csak nem akarják frissíteni. Android 9-ig meg jó, de utána mar nem. Lenne erre lehetőség, hogy jó legyen? Köszi.

(#153514) efi99 válasza gallimi (#153513) üzenetére


efi99
senior tag

Melyik app? A hivatalos az nekem megy kiválóan 11-en is.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#153515) gallimi válasza efi99 (#153514) üzenetére


gallimi
tag

Smart air conditioner. A smart things-el nem tudom müködèsre bírni.

(#153516) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!
Akkor ezek szerint már vissza sem lehet hozni Messengerbe a régi bubikat? :F

(#153517) alex devil válasza Keem1 (#153510) üzenetére


alex devil
senior tag

Valahol az autó fejegységének beállításaiban van egy olyan, hogy zenelejátszás folytatása vagy valami ilyesmi. Szerintem azt kell kikapcsolnod.

S23

(#153518) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Létezik olyan alkalmazás, tudja "elemezni" a wifi kapcsolatot? Értem ez alatt, hogy valami oknál fogva ha telefonálok whatsapp-on, akkor egy idő után megszakad. Volt idő, mikor órákon keresztül működött.

üdv.

.

(#153519) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ha van, linkeljetek már olyan zenelejátszót (lehetőleg ingyenest) amibe 5 másodpercenként bele lehet tekerni, illetve könnyen, sokoldalúan be lehet állítani. :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#153520) Somatom válasza makoss (#153519) üzenetére


Somatom
veterán

Összefoglalóban Music Folder Player. Van négy "tekerőgomb", amikhez te rendeled hozzá, hogy melyik irányban, hány másodpercet ugorjanak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153521) makoss válasza Somatom (#153520) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R
Ezeknél a lejátszóknál mindegy amúgy melyiket használja az ember?
Úgy értem, hogy az eszköz jobban fog szólni amire ráküldi a zenét a bluetooth?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#153522) Somatom válasza makoss (#153521) üzenetére


Somatom
veterán

Nem vagyok vájtfülű, de annyit én is tudok, hogy ez ettől sokkal összetettebb. Függ a hanganyagtól, a lejátszótól, a készüléktől és a BT eszköztől is.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153523) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Samsung S20 FE, OneUI 3.1 alatt ha kapok egy Viber hívást, csak a Viber ikon jelenik meg a lezárt képernyőn, hogy tudom beállítani, hogy teljes képernyőn tudjam fogadni, mint a telefont, Signalt pl?

Let the Zone take me if I am.

(#153524) Viktor0610 válasza kutga (#153523) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez inkább a teló topikjába való kérdés.

Samsung Galaxy A54

(#153525) kutga válasza Viktor0610 (#153524) üzenetére


kutga
nagyúr

Közben megtaláltam. Az alkalmazás beállításaiban kell megadni, hogy mindig legyen felül.

Let the Zone take me if I am.

(#153526) juve600


juve600
nagyúr

Üdv

Olyan levelező appot keresek amivel ki tudom váltani a miui-is MiMail appot, gmail.hu-s fiókokhoz kellene ,hogy azokat kezelje
[link] jelenleg ezt használom,de nem teljes értékű sajnos
:R

[ Szerkesztve ]

(#153527) Viktor0610 válasza juve600 (#153526) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Összefoglaló. ;]

E-mail kliens:
Aqua Mail
K9 Mail
BlueMail
Nine

Samsung Galaxy A54

(#153528) juve600 válasza Viktor0610 (#153527) üzenetére


juve600
nagyúr

ezeket már próbáltam :)

olyan kellene mint a MiMail csak fusson OnePlus telón
:R

(#153529) Viktor0610 válasza juve600 (#153528) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, ha ennyi appot kipróbáltál, mi nem volt jó egyikben sem? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#153530) juve600 válasza Viktor0610 (#153529) üzenetére


juve600
nagyúr

nem jönnek értesítések időben,illetve a gmail.hu asztali változatához képest nincs több beállítási lehetőség, a MiMail -ben ez mind jó volt

(#153531) Aurig@ válasza juve600 (#153530) üzenetére


Aurig@
őstag

Nekem is OnePlus van. Én az Aqua Mail-t használom, már az előző telefonom óta. Az egyik legjobb, mindig időben megjönnek az értesítések. Nagyon sokszor előbb megkapom, mint PC-én.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#153532) juve600 válasza Aurig@ (#153531) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#153533) woodworm válasza juve600 (#153530) üzenetére


woodworm
veterán

A gmail.hu-nak milyen appja van?

(#153534) vacs válasza juve600 (#153530) üzenetére


vacs
veterán

TypeApp Mail-t is próbáld ki! :K

(^)(>.<)(^)

(#153535) kovacs65 válasza juve600 (#153530) üzenetére


kovacs65
senior tag

maildroid
Azt szeretem benne, hogy lehet csak a telóról törölni a leveleket, de a szerveren megmarad.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#153536) Fall-N


Fall-N
veterán

Vagy ha email akkor FairMail. Én ezt használom közel egy éve. AquaMailt váltott.

(#153537) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Ajánlást kérek olyan app-ra ami szinte ugyan olyan módon szerkeszt képet mint a Windows Paint.
Tehát szín mintát lehet venni a "satírozáshoz" stb.
Köszönöm!

(#153538) k850 válasza Nikaré (#153537) üzenetére


k850
addikt

Windows Paint nem használok, de gondolom, hogy mobilra kellene egy hasonló alkalmazás.
[link] PicsArt
Ez biztos tudja ill. sokkal többet is. Használatát először tanulni kell, mert nagyon sokoldalú. Olyan mint a PC az Adobe Photoshop.
Egy dolog miatt nem fog tetszeni, hogy a linkelt verzió előfizetéses.
Én még egy régebbi verziót használok, egyik legjobb alkalmazásom. 😜

Jobbra fent van a szín mintavételező. 😜
[link]
Készítettem egy rövid videót.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#153539) seger


seger
addikt

Tudnátok olyan app-ot mondani, amivel könnyedén lehetne rögzíteni helyszínre érkezés és indulásokat? Igazából az érkezés lenne fontosabb.

(#153540) Somatom válasza Nikaré (#153537) üzenetére


Somatom
veterán

Azt a Winest nem ismerem. Az összefoglalóban levő Photo Editor tud színmintavételezést satírozáshoz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153541) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!

Az asztali környezetben használható PDF24 Creator-hoz hasonló, teljesértékű szerkesztést, oldal módosítást... is lehetővé tevő PDF szerkesztőt keresek Andoridra.
Az sem baj, ha ingyenes. :DD
Eddig számomra ideálisát nem találtam.

Köszönettel.

(#153542) zsoltzsolt válasza zsoltip (#153541) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Xodo

(#153543) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Mobilon, hogy tudom beállítani, hogy több chat fej is megjelenjen egymás mellett a Messenger fejlécén? Továbbá, hogy a chat partnerek megjelenjenek a kijelzőn, ha másik alkalmazásra megyek?
Ezt egy Xiaomi Redmi Note 9 Pro-n (android 10) és egy Samsung J5-n (android 9?) így működik, de a Samsung A12-n (android 11) nem találom ezt a beállítást. "Megjelenítés legfelül", "Kép a képben" be van állítva.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#153544) Pierre75


Pierre75
senior tag

"Hiba a kapcsolódás során, ellenőrizze a hálózatot"

Összefoglalva: a tabletet nagyrészt offline használom (multimédia, pdf), hogy ne zavarjon a rendszer üzenetekkel, a tab s2 esetében elég volt a google fiók auto szinkronját kikapcsolni és nem nyaggat a rendszer, hogy legyek online. A tab s7+ viszont kifog rajtam, hiába tiltottam le az alkalmazásoknál amit tudtam + "ne zavarjanak", "repülőüzemmód", pontosan 24 óra elteltével elkezd egy feliratot dobálni a rendszer: "Hiba a kapcsolódás során, ellenőrizze a hálózatot".
Ilyenkor ha hagyom kapcsolódni, általában 10 perc kell neki és lenyugszik 24 órára, de van mikor beakad és egy újraindítás kell neki, hogy abbahagyja a "hiba" üzenet x percenként feldobálását.
Nem igazán van ötletem, hogyan tudom azonosítani melyik az a sz@r amelyik ennyire online vágyik lenni.
Mit tanácsoltok?

(#153545) crok válasza Pierre75 (#153544) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez egy toast ami sokat jelenik meg..? Akkor ez egy értesítés.. akkor a beállításokban az értesítések közt nincs-e egy olyan menüpont, hogy értesítési előzmények vagy valami hasonló? Vagy egy Notification log nem mutatja meg mikor megjelenik?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153546) Pierre75 válasza crok (#153545) üzenetére


Pierre75
senior tag

Köszi a kérdést!
Pontosítva: először a notification panelt lehúzva jelenik meg, ahogy a nyíl mutatja, a hibaüzenet 2 sorban, de nem értesítésként pár mp erejéig, majd cirka óránként már önkényesen jeleníti meg a képernyő alján a hibaüzenet (akár videó akár pdf olvasás közben - elsősorban ezért zavaró). Nem teszteltem még hogy hány percenként dobja fel, általában kiengedem online.

(#153547) crok válasza Pierre75 (#153546) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az egy toast, az is egyfajta értesítés. Mindegy mennyi időnként dobja fel, a logban/history-ban benne kell legyen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153548) Pierre75 válasza crok (#153547) üzenetére


Pierre75
senior tag

Mit kell tennem ahhoz, hogy ez a hibaüzenet ne jelenjen meg többet?

(#153549) crok válasza Pierre75 (#153548) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy a #153545-ben írtam ki kellene deríteni melyik app egyáltalán.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#153550) Pierre75 válasza crok (#153549) üzenetére


Pierre75
senior tag

beállítások/ értesítések / legutóbb küldöttnél szerepel egy Tippek nevű app, ami akkor küldött értesítést amikor újraindítottam (a Tippek az alkamazásinfó szerint nem használ mobil adatot). Ez így vakrepülés, mert majd holnap kiderül vajon ez volt, vagy más app küldi a hibaüzenetet.
Nincs arra mód, hogy a hibaüzenet alapján lenne kereshető, melyik app ez?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.