Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) dokee78 válasza No.01 (#14900) üzenetére


dokee78
félisten

Llama,Tasker

(#14902) punky10 válasza dokee78 (#14899) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem kár volt két hete az a telepités. Az a kis idegbeteg sz@rkupac annyit zabál az akksidbol, mint a launchered... Biztos megéri... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#14903) dokee78 válasza punky10 (#14902) üzenetére


dokee78
félisten

Keresztlányom szokott vele játszani,csak miatta van fenn.

(#14904) No.01 válasza dokee78 (#14901) üzenetére


No.01
őstag

Lama-t hasznalom, de ott azt irja, h modositott/hekkelt (gondolom itt ROOT-ra gonddol a fejleszto csak a forditas nem jo) telefon kell ahhoz, h mukodjon :U

(#14905) aicon válasza No.01 (#14904) üzenetére


aicon
senior tag

Root nélkül nem megy a 2G <-> 3G

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#14906) tomy86 válasza Mercutio_ (#14898) üzenetére


tomy86
addikt

Az új köpönyegnél widget szinten ne is keress ilyesmit. A 3.0 óta a widgetre vonatkozóan gyakorlatilag 0 beállítási lehetőség van. Állítólag majd javítják. Én addig is visszatettem a régi verziót.

(#14907) xSide válasza dokee78 (#14895) üzenetére


xSide
őstag

Ebből semmi többet nem tudsz meg mi-miért fogyaszt...
Gördítsd le a felső menüsort és nézd meg a felébresztések, ébrentartás, érzékelő használati adatokat, ezek már árulkodóbbak :)

[ Szerkesztve ]

(#14908) air válasza aicon (#14905) üzenetére


air
nagyúr

Root-olt készüléken sem. De ezt már tegnap is leírtam.

(#14904) No.01

Módosított / hekkelt kernel kell hozzá. (Rosszul gondolod. Jó a fordítás). Az automatikus 2G/3G váltás ugyanis kernel szinten van korlátozva.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14909) dokee78 válasza xSide (#14907) üzenetére


dokee78
félisten

Ezek szerint a térkép meríti?



(#14910) air válasza dokee78 (#14909) üzenetére


air
nagyúr

A korábbi képeidet nézve, nem. Szerintem a wifi és a kijelző visz el sok naftát.
A 3/4 fényerő nagyon sok. Nekem az esetek 90%-ában teljesen minimumon van a fényerő.

(#14911) SpeaK

Zedge, HD Wallpapers, "Háttér"

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14911) SpeaK


SpeaK
tag

Sziasztok...

Nemrég lettem androidos, és 2 program kivételével minden megvan már :)

Az egyik egy nagyon sok hatterkep (minőségiek) kereső progi kéne....

A másik pedig csengőhangok progi... ahol beirom mit keresek és viszonylag nagy adatbazisnak köszönhetően nemcsak szar minőségűek vannak hanem normálisak is...

Probáltam már a zedget, meg a hd wallpaperst, de egyik se nyerte el a tetszésem...

Valakinek ötlet? :R

A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

(#14912) dokee78 válasza air (#14910) üzenetére


dokee78
félisten

A kijelzőt sejtettem ki is kapcsoltam a Bravia Engine™-t.
A Wi-fi-nek szerintem nem kellene ennyire szívnia vagy igen?

[ Szerkesztve ]

(#14913) goom válasza Barthezz2 (#14870) üzenetére


goom
senior tag

Barthezz2 és iguana: így már értem; világos, miért szeretnétek átfedést.

(#14914) Mr X válasza SpeaK (#14911) üzenetére


Mr X
veterán

Zedge-nél jobbat én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#14915) xSide válasza dokee78 (#14909) üzenetére


xSide
őstag

A kijelző és wifi előtérben, míg lezárt kijelző esetén igen a térkép és az android rendszerbe tartozó érzékelők.
Klikk a Térképre és az Android rendszerre, további infókat fogsz látni.
Apró mozaik darabok, de összerakva ki fog derülni a bűnös.
A térkép helyfrissítése (Beállítások/Helyszolgáltatások pipa ki) vagy térkép letiltása sokat segíthet ill. az automatikus elforgatás ami az érzékelő beragadásra van hatással és hangsúlyoznám ez a háttérben, nem aktiv használat közbeni dologról szól!
Az Android rendszer alatt a Gyorsulás mérőre keresztelt tuti fut 1 óra 54 perce és a térképnél is régóta :)

(#14916) fatal` válasza dokee78 (#14912) üzenetére


fatal`
titán

WiFi nem merít sokat.

(#14917) xSide válasza dokee78 (#14912) üzenetére


xSide
őstag

(#14918) Barthezz2 válasza dokee78 (#14912) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt feleslegesen kapcsolod ki, csak képek és videó esetén működik, és nem hiszem, hogy sokat merít. A fényerő a fontosabb.
De megnyugtatlak, az enyém se jobb:

És ha már itt tartunk, Hotmail app-ot használtam windowslive és outlook címhez, mert ez tudott push-t. A legutóbbi frissítés óta viszont az alkalmazások közt(és amúgy is) a vezető helyek között van a fogyasztási versenyben.

Van valami jó alternatíva rá?

Kipróbálom ezt a maildroid-ot.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14919) raziel01 válasza tomy86 (#14906) üzenetére


raziel01
veterán

Jót röhögök az ilyen szánalmas fejlesztőkön. Volt régen egy viszonylag jó program és teljesen elszarják.
Legalább jól megérdemelten kapják az 1 csillagos értékeléseket.

(#14920) Des1gnR válasza raziel01 (#14919) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nálam tökéletesen működik, gyors és szép, nem értem a problémátok. :F (persze értem, nem kell kifejteni, de az egy másik program, az azt tudta, ez meg ezt tudja, ne húzd le azért mert nem azt tudja mint az elődje)
A fejlesztő pedig a megrendelő kérését teljesíti. :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#14921) gacsoi válasza raziel01 (#14919) üzenetére


gacsoi
senior tag

Hát igen!!!
Röhögni, meg fikázni lényegesen könnyebb is, mint fejleszteni :))
Sorry, nem tudtam kihagyni.
Mindíg ökölbe szorúl a talpam, amikor ilyen hozzászólást olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#14922) raziel01 válasza gacsoi (#14921) üzenetére


raziel01
veterán

Nem a felhasználó dolga a fejlesztés.
Ráadásul nincs benne logika. Ha van egy jó program amit sokan szeretnek akkor miért kell kiadni egy újabb verziót ami sokkal rosszabb a réginél?
Nekem amúgy nem tetszik az Avatar akkor azt mondod csináljak jobb filmet nála?

(#14923) tomy86 válasza raziel01 (#14919) üzenetére


tomy86
addikt

Amiatt sem értem, mert hónapokig nem frissítettek és utána kijönnek egy ilyen félkész cuccal. De nem megyek bele, mert eddig már többször kioktattak itt, "ha nem tetszik tedd vissza a régit" (nekem volt mentésem a régebbi verzióról, de a legtöbb felhasználó esetén ez egy rendkívül "hasznos" javaslat :) ) és "írták, hogy a widgetet majd később csinálják meg" típusú hozzászólásokban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14924) xSide válasza Des1gnR (#14920) üzenetére


xSide
őstag

Egy meglévő jól működő és egy teljesen új alkalmazás ilyen jellegű fejlesztésen való átesése esetén az lett volna a legfelhasználóbarátabb megoldás, ha új néven jelenik meg és abból levonva a tanulságot építik és fejlesztik az igényeknek megfelelően
A nagy érvágás a widgetet érte, amit legtöbben használnak/használtak egyszerűsége miatt!.
Akiknek a fejlesztés nem jött be és nem tudnak visszatérni a régebbi verzióra simán elhagyják az alkalmazást!
Nézzük a konkurens időkép appját is, ott sem történik megjelenés óta számottevő érdemi változás a kérések ellenére pl. kilógó térkép, widget, háttérben ne frissítsen (mert minek kikapcsolt kijelzővel) stb.
Akinek nem tetszik, ahogyan nekem sem nem fogom használni max a köpönyeg mobil verziós oldalát böngészőben, az időképé meg wap-os korszakot idéző igénytelensége miatt szót sem érdemel, a tablet.idokep.hu meg szintén nem a kijelzőhöz mért %-os aránnyal jelenik meg, hanem fix értékkel :)

gacsoi én meg az ilyen megnyilvánulásokon, mint a javaslatok/kérések és felhasználói igények figyelmen kívül hagyása, ötletek hiánya illetve a nem megfelelő készítő megbízása :Y

[ Szerkesztve ]

(#14925) tomy86 válasza gacsoi (#14921) üzenetére


tomy86
addikt

Tojást sem tudok tojni, mégis tudom melyik romlott :D

(#14926) zermi válasza SpeaK (#14911) üzenetére


zermi
aktív tag

(#14927) Mercutio_ válasza tomy86 (#14906) üzenetére


Mercutio_
félisten

S*x, valahol elérhető a régi?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14928) gacsoi válasza xSide (#14924) üzenetére


gacsoi
senior tag

Mindenesetre rengeteg munka van egy ilyen app elkészítésénél, és sajna nem tud minden felhasználó kedvére tenni a készítő.
A másik tényező, amit már leírtak előttem, a megrendelő.
Mindenesetre pont a benne fekvő munka miatt kellene kicsit jobban becsűlni a fejlesztőket.
Az, hogy egy app frankó, az természetes, de amint egy kis hiba csúszik a dologba, rögtön szánalmas a fejlesztő, az app pedíg szar.
De szólj, ha te még a munkád során esetleg soha nem hibáztál!!!

tomy86 Kicsit leegyszerűsíted a dolgokat :))

[ Szerkesztve ]

(#14929) choco01


choco01
addikt

Sziasztok!
Melyik a legjobban használható,szóval legjobban navigáló,pontos androidos GPS alkalmazás?
Első sorban Tablethez kéne!
Köszi.:)

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#14930) DjBlero válasza choco01 (#14929) üzenetére


DjBlero
őstag

3betüs navi program :D

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#14931) tomy86 válasza Mercutio_ (#14927) üzenetére


tomy86
addikt

Köpönyeg 2.1.4

(#14928) gacsoi: "Kicsit leegyszerűsíted a dolgokat" Pedig ez a lényeg. Attól, hogy valamit én nem tudok megcsinálni, még véleményem lehet róla. Mit szólnál, ha mennél reklamálni az autószerelődhöz, hogy a legutóbbi javítás óta csak rosszabb lett az autód, erre közölné, hogy akkor szólj, ha jobban meg tudod csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14932) raziel01 válasza DjBlero (#14930) üzenetére


raziel01
veterán

Amúgy azt fejlesztik folyamatosan vagy kiadtak anno egy verziót és azóta az van?

(#14933) Barthezz2 válasza tomy86 (#14931) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én mondjuk a köpönyeg-et mindig böngészőből használom. Sokkal egyszerűbb. Időképet meg app-ból, mert az meg úgy könnyebb. Aztán ennyi:)

Mondjuk ha valakinek widget kell, az más tészta..

Everybody lies.

(#14934) gacsoi válasza tomy86 (#14931) üzenetére


gacsoi
senior tag

Természetes, hogy lehet róla véleményed.
Mindenesetre egyszerű a képlet.
Ha romlott a tojás, el kell dobni, és nem kell megenni.
Rengeteg alternatíva van, szinte mindenre.
Itt példáúl lehet használni a régi verziót.
Az az autószerelős példa azért kicsit sántít, de ezt gondolom te is érzed :))
Ugyanis az autószerelő frankón levesz, ez az app viszont ingyenes

(#14935) raziel01 válasza gacsoi (#14934) üzenetére


raziel01
veterán

"Itt példáúl lehet használni a régi verziót."

De nem érzed, hogy ez hülyeség? Miért van rákényszerítve az ember, hogy a régit hackelje vissza a telóra? Miért nem lehet az új verzió is olyan, mint a régi? Nincs mentség erre. Hiába ingyenes. Ami szar az szar.

(#14936) tomy86 válasza Barthezz2 (#14933) üzenetére


tomy86
addikt

Részemről az előzmény az, hogy frissítés után visszatettem a régi verziót, mert én a widget részét használom és gondoltam majd frissítek, ha lesz javítás a widgetre. Jött egy kérdés, hogy frissítés után milyen lett, mert "nekem a widget része a lényeg" Erre írtam, hogy még bétának is rossz (nyilván a widgetre értettem, mivel arra vonatkozott a kérdés). Ezután jöttek a "Már volt írva hogy az lesz a következő lépés. Egyelőre a programot rakták össze" és a "ha nem tetszik tedd vissza a régit" hozzászólások. Az egyik "válaszolónak" sem tűnt fel, hogy pont a widget részre vonatkozott az eredeti kérdés. Most meg már ott tartunk, hogy akkor mondjak negatív véleményt valamiről, ha jobbat tudok csinálni. Ez meg már a vicc kategória.

(#14934) gacsoi: legyen igazad. Úgy látszik köpönyeg témában valami védegylet alakult ki itt. :D

[ Szerkesztve ]

(#14937) gacsoi válasza raziel01 (#14935) üzenetére


gacsoi
senior tag

De hát nem vagy rákényszerítve !!!!
Kaptál valamit ingyen, amin más dolgozott.
Ha nem kell, ne használd !!!
De én részemről lezártam, mert más szemszögből nézzük a dolgokat.
Béke!!!

tomy86 : Nem a köpönyegen van a lényeg, de sajnálom, ha nem érted.

[ Szerkesztve ]

(#14938) raziel01 válasza gacsoi (#14937) üzenetére


raziel01
veterán

Más dolgozott? Ja azon dolgozott ,hogy elrontsa azt ami előtte tökéletesen működött? Meghajolok előtte.
Egyébként a youtube is hogy tönkre lett vágva ezzel az új desing-nal. Minden ami jó azt elrontják.

[ Szerkesztve ]

(#14939) choco01 válasza DjBlero (#14930) üzenetére


choco01
addikt

értem. :DDD köszi.

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#14940) gacsoi válasza raziel01 (#14938) üzenetére


gacsoi
senior tag

Mint mondottam, nem kell használni!!!!
Ennyi!!!

(#14941) xSide válasza gacsoi (#14928) üzenetére


xSide
őstag

Nem egy felhasználó kedvének vagy ízlésének kell megfelelnie!
A fejlesztő teszi dolgát és nem hibázik, itt nem erről van szó hanem hiányosságról és nem kellőképpen átgondolt tervezésről, jól is néznénk ki ha egy webshop pont a rendelés és fizetés lehetőségét nem tenné elérhetővé az oldalán, hogy kicsit éreztessem a hiányosság súlyát :DD
Idő van a javítgatásokra, észrevételek figyelembe vételére, azonban ezeket figyelmen kívül hagyva a népszerűség és elégedetlenség lesz úrrá, ami a csillaghullásra emlékeztető meteorzáporral fogja jutalmazni!
Joggal mondhatja minden fejlesztő, minek töröm magam ezeknek úgysem tetszik semmi!
Két lehetősége marad:
- "csakazértis" megmutatom képes vagyok elégedettségre okot adó változtatásokat eszközölni, javaslatokat tenni a megrendelőnek
- jó ez így, vagy megszokják vagy "megszöknek"

Utóbbi épp téged erősítene amennyiben fejlesztő lenné, hisz irtad "Nem kell használni..."

[ Szerkesztve ]

(#14942) tomy86 válasza gacsoi (#14937) üzenetére


tomy86
addikt

Értem én amit írsz, csak nem értek vele egyet. De ez ugye nem baj? :)
Attól, hogy ingyenes egy program, lehet róla véleményem. Nincs a play szabályzatában, hogy csak a fizetős appokra mehet negatív kritika.
A fejlesztőnek is az a jó, ha nem csak a dicséretet kapja, mert attól még senki sem fejlődött. Legalábbis szerintem. De részemről is ennyi a témában, főleg hogy eredetileg csak egy kérdésre akartam válaszolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14943) punky10 válasza gacsoi (#14928) üzenetére


punky10
addikt

" sajna nem tud minden felhasználó kedvére tenni a készítő."
Nemcsak itt nem tetszik egy-két régi felhasználonak, hanem a Market tele van az elégedetlenkedő hozzászolásokkal...
Igy nem csak én vesztettem , hanem Ő is. Én egy appot, Ő több száz felhasználot.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#14944) gacsoi válasza tomy86 (#14942) üzenetére


gacsoi
senior tag

Dehogy baj!!!
Unalmas lenne a világ, ha mindenbe egyet értenénk :))
És abban is igazad van, hogy a negatív kritika is lehet építő jellegű.
A hangnem a nem mindegy, és ezt nem rád értem.
Le lehet írni valamíről, hogy nem frankó.
Engem egyszerűen a szarozók idegesítenek.
És még egyszer elmondom, nem a köpönyegről szól a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#14945) Foose válasza dokee78 (#14912) üzenetére


Foose
addikt

Csak kérdem,mert említed hogy kikapcsoltad a Bravia motort. Ettől kevésbé merül? Mert az ugye a fénykép és videó minőségért felel. De ha "csak úgy" használom a telót,akkor is befolyásolja a készenlétet? :U Mert ha aszondod hogy dá,akkor én is kikapcsolom :D

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#14946) dokee78 válasza Foose (#14945) üzenetére


dokee78
félisten

Vissza is kapcsoltam,anélkül nem is néztem meg,mennyire merül.
Neked meddig bírja az akku?

(#14947) psg5


psg5
veterán

Üdv.
Camera 360-ban nincs videófelvevő funkció? Ha mégis, hogy lehet elérni?

F.K.T.

(#14948) Foose válasza dokee78 (#14946) üzenetére


Foose
addikt

Hát,nekem naponta simán kell tölteni kétszer is,ha netezek viszonylag sokat. Játszani nem is merek :D És akkor még ott van,hogy ha telefonálnék is többet heti(!)6-7 percnél,akkor kevés lenne a napi 2 töltés. Van ismim akinek ugyanez a teló van,sokat telefonál,kevéskét netezik wifin,és ő is napi 2szer tölti.
(#14949) dokee78 Ezt hogy értsem? Neked is ennyit bír,vagy neked többet?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#14949) dokee78 válasza psg5 (#14947) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs benne videofelvétel.
Mi bajod a gyári videó felvevővel?

Foose Akkor megnyugodtam.

[ Szerkesztve ]

(#14950) punky10 válasza Foose (#14945) üzenetére


punky10
addikt

Az Active-nál nem lehet észrevenni nagyobb fogyasztást a BE beapcsolásával. Talán ha 4-5 órán át filmet néznék rajta...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.