Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) LonGleY


LonGleY
veterán

Segítsetek légyszi, nézzétek át, hogy van-e hiba vagy hiányosság az Androidos-segítő-leírásban! Mostanra körmöltem ezt össze. Esetleg ez kerülne ki majd ide, a topik elejére: Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik - első hozzászólás @ Logout

A hozzá tartozó ajánló (utolsó bekezdésben a link) még kezdetleges, arra még nem volt időm. Nyilván ha mindkettő megfelelő minőségű, akkor kérvényezném az első hsz-ba pakolást. Köszi, ha foglalkoztok vele!

Upd.: Közben egy pár elírást már gyepáltam is. F5. :]

[ Szerkesztve ]

(#15352) goom válasza artid (#15346) üzenetére


goom
senior tag

Ennek mi a célja? Mikor kell/érdemes átváltani 2G-ről 3G-re (vagy fordítva?)?

(#15353) fatal` válasza handrash (#15349) üzenetére


fatal`
titán

Igen.

(#15352) goom: Pl. ha jó a lefedettség, de nem kell mobilnet akkor a 2G kevesebb energiát használ (elvileg).

[ Szerkesztve ]

(#15354) air válasza fatal` (#15348) üzenetére


air
nagyúr

Azok is csak a beállító menübe visznek.

(#15352) goom

Gyenge 3G esetén a gyakori toronyváltás, vagy ha éppen nincs 3G az automatikus 2G-re váltás jobban meríti a telefont, mint ha folyamatosan 2G-n van.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15355) sharkybacsi válasza air (#15347) üzenetére


sharkybacsi
tag

Programot hirtelen én sem tudok, viszont custom kernel biztosan nem kell hozzá. A telefonomon cm7.2 alapú rom van stock kernellel, és működik a kapcsoló.
Szóval nagy valószínűséggel főzött rom kell hozzá, de ennek nem kell feltételenül custom kernellel rendelkeznie.

update:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=739530

Ez alapján képessé tehető szinte bármelyik rom a műveletre, de egy "kicsit" bonyolultabb, mint egy app telepítése.

[ Szerkesztve ]

(#15356) fatal` válasza air (#15354) üzenetére


fatal`
titán

A gyári systemui módosítások nem oda visznek, hanem kapcsolnak. Nekem is így van :) (Xperia Mini Pro, QuickPanel mod)

A kernel pedig gyári, zárt bootloaderrel nem is lehet cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#15357) Walkmanfon válasza fatal` (#15356) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Room Toolbox pro is tud kapcsolót kirakni de asszem ahhoz nyitott bl meg costum kernel kell. Én maradtam a zárt bl nél Ultimad HD V_7 transparent satusbar meg Room Toolbox pro.
Egyébként nagyon jó app akinek rootolt telója van egy próbát megér! :DD

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#15358) LonGleY


LonGleY
veterán

Nohát-nahát, megvan a topik új első hsz-e. :)

(#15359) psg5


psg5
veterán

Androidban alap alkalmazások hogyan tàvolìthatòak el? Pl.tèrkép, csevegő

F.K.T.

(#15360) scream válasza psg5 (#15359) üzenetére


scream
veterán

Csak akkor tudod őket eltüntetni, ha rootolod a telefonodat, majd utána már nagyon sok program van rá (pl. : NoBloat,Link2SD,TiBa).

[ Szerkesztve ]

(#15361) Rimuru válasza psg5 (#15359) üzenetére


Rimuru
veterán

Beállítások -> alkalmazások alatt letilthatod őket, estleges frissítések eltávolítása után.

Vigyázat, csalok!

(#15363) DS39 válasza #40993792 (#15362) üzenetére


DS39
nagyúr

Csak letiltani tudja, nem eltávolítani.

(#15364) LonGleY válasza #40993792 (#15362) üzenetére


LonGleY
veterán

Nope, az csak a letiltás, amire ő is kérdezett.

(#15365) basaja válasza handrash (#15330) üzenetére


basaja
senior tag

A pro verzió... :D

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15366) psg5 válasza scream (#15360) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mindegyikőtöknek!

Rootolni nem szeretnék, meg a leírás alapján nem is vágnék bele, úgyhogy maradnak az appok.

Erre esetleg?

és erre ?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#15367) LonGleY válasza psg5 (#15310) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez, ha nem tudják a legismertebb office-ok, akkor mindenképp egyedi fejlesztést igényelne. Már csak azért is, mert sejtésem szerint vonalkód leolvasót egyik sem fog kezelni.

#15199: Screen lockerre pedig a WidgetLocker Lockscreen-t szokták írni, bár nálam nem igazán működött megbízhatóan. Ami viszont vicces, hogy a PlayerPro saját opciója, miszerint rakjon ki lockert a gyári helyett, baromi jól megy, imádnivaló. Feloldás nélkül is csextethető a lejátszó, ami nem rossz. Se root, se semmi extra nem is kellett hozzá, csak egy könnyed pipa az options-ben. :] Az már más kérdés, az a lock widget elrendezési opcióira mintha nem igazán reagálna, de szerencsére tűrhető alapon is.

[ Szerkesztve ]

(#15368) psg5 válasza LonGleY (#15367) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!
Nem muszály vonalkód olvasó, elég ha beírom a számot és kezeli a képletet.

A lockert megnézem, köszi!

F.K.T.

(#15369) club1 válasza #40993792 (#15362) üzenetére


club1
veterán

Azért erre ne végy mérget. A gyártók az általuk telepített szoftvereknél ui. le tudják tiltani a letiltás gombot. Ebben az esetben root nélkül marad a kényszerített leállítás, ami kb. semmit nem ér.

(#15370) petipetya válasza psg5 (#15368) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam az Officesuite Pro van fent, de még van vásárolva a Smartoffice 2 is. Ha küldesz ilyen Excel fájlt, akkor megnézem hogy kezeli-e valamelyik. Feltéve persze, ha nem értettelek félre.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#15372) ch003067


ch003067
addikt

Meg lehet azt oldani valami programmal, hogy felvegyem azt, ami a képernyőn látszik ??

Játékot szeretnék felvenni.

(#15373) helixP


helixP
nagyúr

Szerintetek az alábbihoz profiler alkalmazás kellene, vagy megoldható a CM-profilokkal is:
viszonylag egyszerű dologról lenne szó: 8.30 és 17.00 között az e-mail fiókjaim csak óránként frissüljenek, ezen kívül viszont 15-20 percenként.

(#15374) quailstorm válasza ch003067 (#15372) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Van egy pár, de jó nagy teljesítmény visszaesésre számíts. Leginkább TV kimenet meg tuner kártya kéne... Csak a legtöbb teló nem támogatja.
Itt van három: asc z-recorder screencast

(#15375) Walkmanfon válasza ch003067 (#15372) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

A Screencast nevű app erre való de szerintem jobban jársz ha egy kamerával vagy másik telóval veszed fel.

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#15376) ch003067


ch003067
addikt

Háth Remélem, hogy azért elég erős lesz hozzá a Note 2 hardvere :U

Megpróbálom, köszi srácok :R

(#15377) nggabi válasza ch003067 (#15376) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem lesz ;] azért majd mutasd meg h mit sikerült felvenned :R

"szenyor dzsíííí"

(#15378) ch003067 válasza nggabi (#15377) üzenetére


ch003067
addikt

Ezt a fizetőset próbáltam most, de látom hogy rútolni kell a telót, ami nekem nincs, úgyhogy kilőve a dolog :DDD

A többit azért nem rakom föl, mert túl sok 1*-ost kapott, úgyhogy biztos nagyon szar :D

(#15385) goom válasza air (#15354) üzenetére


goom
senior tag

hunfatal és air: köszönöm, megint többet tudok. :)

(#15392) draco31


draco31
veterán

Hello!

Támadt egy fura ötletem. Lehet a telefont kvázi Bluetooth headsetként használni a PC-hez? Tehát zene szól a gépen, de Bluetooth-on átlövi a telefonra, és a telefonon hallgatom a fülhallgatóval. Tudom, egyszerűbb ha bedugom a PC hangszóróba a fülhallgatót, de az olyan egyszerű megoldás. Annyi fura appot csinálnak, gondoltam hátha van ilyen is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15394) oncsi


oncsi
őstag

Üdv.

Tud valaki olyan alkalmazásról, ami diszkréten óránként jelez (mint a régi Quartz órák)
Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#15395) dokee78 válasza oncsi (#15394) üzenetére


dokee78
félisten

Watch Beep.
Óránként 2-t,fél óránként 1-et csipog ezt használom.

(#15396) cappa72 válasza oncsi (#15394) üzenetére


cappa72
nagyúr

Óránkénti csipogás?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#15397) half333


half333
őstag

Segítene valaki abban h viber-nál miért nem kapom meg a kódot,akárhányszor is írom be a tel. számomat,és kattintok a continue-ra??

(#15398) oncsi válasza dokee78 (#15395) üzenetére


oncsi
őstag

Köszönöm. Mindkét alkalmazás tökéletes :R

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#15399) oncsi válasza half333 (#15397) üzenetére


oncsi
őstag

Pl. lehet, hogy már regisztrálva van a szám.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#15400) half333 válasza oncsi (#15399) üzenetére


half333
őstag

ja,csak mikor új rom-ot rakok fel,a régi kód nem jó,mindig újat kell kérni,de most nem akar küldeni. Járt már valaki így?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.