Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) sharkybacsi válasza bkercso (#14434) üzenetére


sharkybacsi
tag

Ne a linket mentsd, hanem előtte a google fiókodba bejelentkezve mentsd el a saját helyek közé (az útvonalutasítások alatt van egy link hogy "Mentés a saját helyek közé".
Androidon a térkép alkalmazásban a fenti legördülő menüben szintén van egy saját helyek menüpont, onnan be tudod tölteni a kívánt útvonalat, amit aztán később végig is lehet navigálni.

(#14452) Kaminski


Kaminski
tag

Sziasztok! A swiftkey tabletben be lehet állítani, hogy a magyar ékezetes betűk is megjelenjenek a többi között? Hogy ne kelljen hosszan nyomni a betűket! Nem látom sehol!

Honor 8

(#14453) mikrofon válasza sharkybacsi (#14451) üzenetére


mikrofon
addikt

Valóban! :C
Köszönöm! :R

Melyik OFFline navit ajánlod? Próbáltál többet is! A sygic nagyon jó lenne, de a mögötte lévő térképadatbázis gyenge! B.Füreden van egy egyirányú utca (nem egy eldugott sikátor), aminek 5-6 éve megfordították az irányát és itt még rosszul jelenik meg. Emiatt másikat szeretnék!

(#14454) vgyuri


vgyuri
őstag

Swype kevesebb memóriát fogyaszt, ott pár ékezetes karakter külön van. Swift nekem jobban tetszik, és nem azért mert új: nincsenek ékezetes karakterek, nem kell minden harmadik betűnél a jobb szélre húznom az ujjam és lehet a kitalált szót javítani (Swype-ban kitörölte az egész szót).

Kaminski: nem találtam erre opciót, de be tudod állítani a hosszan nyomja tartás idejét, vedd kisebbre.

[ Szerkesztve ]

(#14455) LámaZ válasza sharkybacsi (#14450) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, jó, téged nem nézlek levegőnek. :DD

A VinCE a megbízható. Android linkóci, vagy müxik, vagy nem. Szóval, ha játszani akarsz, pontokat gyűjteni, vagy ismerős helyen jársz, menj a droidokkal.
Ha ismeretlen helyen vagy, nincs roamingod sem... akkor menj Vincével.

Ja, és ide várom az okosságokat.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#14456) xSide válasza Arthuro_Adam (#14381) üzenetére


xSide
őstag

Keress rá My Data Manager, ez tudja...

(#14457) chab7 válasza vgyuri (#14454) üzenetére


chab7
addikt

Kipróbáltam már ezt a swiftet újból (anno még én is megvettem 23 forintos akcióban). A "csúszkálós írás" az már ebben is egész jó, de a diktálós szövegbevitel az nagyon nem megy neki ami a swype-ban viszont fenomenális. Tehát még mindig 2:1 a swype-nak. (Aki meg csak bökdösősen tud írni vessen magára. Ha én 30-on igen túl meg tudtam szokni hogy az ujjamat húzgálva szélsebesen és pontosan tudok írni a kitűnő felismerésének köszönhetően akkor másnak is rá kell tudni állni.)

(#14455) LámaZ: Osztod itt a nagy okosságot a navigálás terén mikor kis utánajárással mindenki tudja használni a hárombetűset is aminél jobb nemigen van akármilyen másikat próbálsz. Túrázásban ugyanez a navitel progijával, openmaps térképekkel - szintén csak utána kell járni. Az a bolond aki itt ilyesmire rákérdez, mivel ugyebár tilos, és így is van jól. Utána kell szépen járni annak akit érdekel és nem itt kérdezgetni.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14458) xSide


xSide
őstag

Hogyan lehet eltüntetni a fölös karaktereket pl. Äãăą?
Van-e lehetõsėg nem csùsztatni ékezeten, tud egyéni rövid kòdot helyettesìteni pl beìrom mlink amire kidob egy link lehetőséget?
Ha tudja oké, ha nem marad a Smart Keyboard best-ként.
Wazz ezt hosszù volt bepötyögni vele :)

[ Szerkesztve ]

(#14459) bkercso válasza sharkybacsi (#14451) üzenetére


bkercso
nagyúr

Köszi, holnap ki is próbálom!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14460) chab7 válasza xSide (#14458) üzenetére


chab7
addikt

Ha "szvájpolva" írtad volna fele időbe nem került volna :DDD

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14461) mikrofon


mikrofon
addikt

kipróbáltam a flow-t! Hát meg kell szokni, de ha belejön az ember biztos kényelmesen és gyorsan lehet írni. Elég nehéz becélozni, pontosan hova húzzam az ujjam...
Sehogy nem jöttem rá ha dupla betű van egymás után (pl.: Anna szóban) hogy kell "beütni"?
Ill. vannak-e valami egyéb mozdulatok, amiket jó, ha tud az ember? Van ehhez valami bemutató, leírás?

[ Szerkesztve ]

(#14462) vgyuri válasza xSide (#14458) üzenetére


vgyuri
őstag

Téma - Idegen karakterek mutatását kapcsold ki.

(#14463) fdisk válasza xSide (#14458) üzenetére


fdisk
őstag

téma-idegen karakterek mutatása pipa ki.

Lassú vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#14464) chab7 válasza mikrofon (#14461) üzenetére


chab7
addikt

Ez a lényeg, hogy nem kell teljesen pontosan. Ki fogja a mozdulatból találni, hogy mi lehet a szó amit szeretnél írni. A dupla betűt is kitalálja. Anna esetén elég az "a" -ról indulva lehúzni az "n"-re majd vissza az "a"-ra és kész is. Egy oda-vissza mozdulat az egész. Sőt, még a sebesség is mindegy, ha nem engeded fel az ujjad mert rögtön nem tudod merre a következő betű, akkor sem fog 25 ugyanolyat beírni. Intelligens már ez a program ennyire, hogy a mozdulatokból tudja mit szeretne a felhasználó ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14465) air válasza LámaZ (#14455) üzenetére


air
nagyúr

Tudom, hogy bennem van a hiba, és úgyis kötekedésnek veszed, de áruld már el mi múlik azon, hogy milyen op. rendszeren fut egy navigációs alkalmazás!
TomTom, Navigon, Sygic van Androidra és WinCE-re. Ugyanaz az szoftver, ugyanaz a térkép. Mi az, hogy az Android linkóci? :F
Más is észrevette, hogy közel sem vagy annyira tájékozott a témában, mint amennyire el akarod hitetni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14466) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez a swiftkey 4 most akkor a swiftkey flow beta kész változata lenne? Vagy más?

Everybody lies.

(#14467) mikrofon válasza chab7 (#14464) üzenetére


mikrofon
addikt

már csak két problémám van:
1.: megírom az SMS-t a flowal, ami szépen ki is találja a szavakat, és bele illeszti helyesen hosszú ékezetes karakterekkel. Így az elküldött sms, sokkal több sms-ben megy el, mint ha nem lennének benne a magyar hosszú karakterek. Erre van valami megoldás?
2.: mi van olyankor, ha húzogatom az ujjamat, aztán olyan szó pont nincs, hogy tudok újat felvenni?

Előre is köszi a segítségeket!

(#14468) wardemi válasza Barthezz2 (#14466) üzenetére


wardemi
senior tag

Hát a flow vagy annak csiszolása :) előttelévőkben nem volt hozogálás írás :D
Amúgy én amiket beírogatok azokat hova menti vagy csak a készülékre? (értem ez alatt, hogy ha egy új szót töbször használok egy idő után az jön fel választásnak stb és hogy ez hova megy? mert átállásnál jó lenne átvinnem a bétát kilőnék :S)

Ha pl sok szöveget kell írni szerintem a sima írás jobb viszont buszon mozgás közben meg a huzogatós veri a dolgot :) ( bár igen a képernyő azért fontos, nagyon élvezetes és szép)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14469) Narxis válasza chab7 (#14457) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én azért még nem szeretem a csúszkálós írást. Sztem az csak nagy kijelzőn jó, pl. 4" felett.

Thanos was right.

(#14470) atillaahun válasza pikszel (#14422) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerinted se tudja az exDialer a kapcsolatoknál már a listában kiírni a telefonszámokat - úgy mint a híváslistában, ugye? :U

(#14471) dokee78 válasza Barthezz2 (#14466) üzenetére


dokee78
félisten

Beépítve a Swiftkeybe a Flow igen.

(#14472) chab7 válasza mikrofon (#14467) üzenetére


chab7
addikt

Ez miért lenne probléma? Handcent sms app a rendesen megírt szöveget automata átalakítja balra dőlő ékezetesre (ami ugyebár megfelelő küldéshez, hogy ne egyen több karaktert).
Újabb szavakat ugyanúgy kell felvenni mintha pötyögve írnál (ilyenkor azt az egy egy szót be kell pötyögni, de nálam nagyon ritkán akad ilyen, hogy ne ismerne valamit).

(#14469) Narxis: Pont, hogy kis felületen jó, mert nagyobb felületen nagyobbat kellene mozduljon az ujjad is. Ott meg már van akkora méretű egy gomb, hogy a bumszli ujjúak is tudjanak pötyögni.
De akár kicsi akár nagy a kijelző, lényeg, hogy gyorsabb az írás.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14473) petipetya válasza Narxis (#14469) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egy 4,3-at nem neveznék nagynak a mostani 5-ös kijelzők között.

"nincs rá lezsóidő"

(#14474) dokee78 válasza chab7 (#14472) üzenetére


dokee78
félisten

Én 3 collos kijelzőn írok és így Flowal gyorsabb,mint bepötyögve.

Vedd meg megbánni nem fogod főleg ezen az áron.Teljes ára vagy 1000 Ft körül van.

[ Szerkesztve ]

(#14475) Barthezz2 válasza dokee78 (#14471) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor azt hiszem vásárolok egyet gyors:)

Everybody lies.

(#14476) xSide válasza vgyuri (#14462) üzenetére


xSide
őstag

Idege kikPcsolva, karakterek eltűntek, de még huzigÁlni kell az ékezeteknél és nin s kódírás
...
Hát ez főrtelem, marad a Smart t!
Eger szségetekre, ha ez nektek bejön, megvettrm ol só volt ..

Na ti ezt szoktátok meg vagy sem, én nem is akarom!
Nagyon pocsék smart után :)

Előbbi swift 4 perc, utóbbi smart 1 sem...

[ Szerkesztve ]

(#14477) dokee78 válasza xSide (#14476) üzenetére


dokee78
félisten

Meg kell szokni. :K
Szerintem nincs jobb nála,főleg,hogy előtte Smart keyboard Prot használtam.

(#14478) cappa72 válasza air (#14465) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ne etesd a trollt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#14479) vgyuri válasza xSide (#14476) üzenetére


vgyuri
őstag

Próbáld ki a Swype beta-t (ingyenes), ott van ékezetes betű és húzogathatod is. Szó közben ne engedd el a képernyőt.

(#14480) Narxis válasza petipetya (#14473) üzenetére


Narxis
nagyúr

5 az még éppen az amit telefonnak tartok. Afelett bárminek is hívják nekem tablet.

Thanos was right.

(#14481) mikrofon válasza chab7 (#14472) üzenetére


mikrofon
addikt

Nah, valahogy sejtettem, hogy az ékezetes dolog nem a billentyűzet hibája. Ezek szerint le kell cserélnem a gyári SMS kezelőt?!
Milyet ajánlotok dualSIM-es telóhoz, ami küldés előtt átalakítja a karaktereket?
Egyébként nagyon tetszik ez az új swiftkey!!!

Szerintem már az 5" is tablet. Én jól meg vagyok 4"-lal, felette már kényelmetlen lenne egykezesnek... szerintem....

[ Szerkesztve ]

(#14482) Lajkó válasza Lajkó (#14449) üzenetére


Lajkó
őstag

Esetleg erre valaki? :U

Meg még lenne egy olyanom is, hogy amióta felraktam egy opera mini-t a telómra, azóta, a youtube vidiket nem a beépített youtube kliensel nyitja meg, hanem operával, és ez számomra zavaró! Próbáltam keresgélni a proginak a beállításaiban, de sehol sem találtam filetársításhoz még hasonlót sem. Letöröltem a youtube kliens frissítéseit, újra letöltöttem-telepítettem, de ez sem használt. Tudja valaki mi az orvosság erre?

(#14483) xSide válasza vgyuri (#14479) üzenetére


xSide
őstag

Na pont ez nem tetszik, smart ékezet és rábökök ez jó más nem tudja.
Nem trollkodok, hisz megvettem ma esélyt adva neki.
A smart sem hibátlan, de gyorsabb írnom vele.

Szerk, ha nulláról raknám fel a swift-et vagy smart-ot kényelem szempontjából nem lehet dönteni melyik jobb, viszont a hosszan nyomva ékezet (minimálisan) a csúsztatással szemben a smart felé hajt illetve a rövid kódos bevitel ami kiemeli mindegyik közűl.

[ Szerkesztve ]

(#14484) air válasza cappa72 (#14478) üzenetére


air
nagyúr

Igazad van, bocsánat. Mindig hagyom elragadtatni magam az érzelmeim által. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14485) imi314


imi314
senior tag

Létezik olyan ébresztő progi,ami netes rádióval ébreszt?

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#14486) Des1gnR válasza imi314 (#14485) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ha jól olvasom ez tudja:
AlarmDroid
Ez meg biztos: Radio Alarm Clock

Nem tapasztalatból linkeltem, csak kigugliztam :U Próbáld ki ;)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#14487) imi314 válasza Des1gnR (#14486) üzenetére


imi314
senior tag

Köszi,kipróbálom :)

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#14488) xSide válasza imi314 (#14485) üzenetére


xSide
őstag

Maga a netes radio app is tudja az ébresztést, a minap linkelt xii (vagy mi a neve), de tényleg jobb mint a másik említett Tune In, az előbbiben van eq ami sokat számit pl. házimozira kötött teló esetén...

(#14489) sharkybacsi válasza mikrofon (#14453) üzenetére


sharkybacsi
tag

Szerintem csak emiatt ne akarj másikat. Jó program az.
Őszintén szólva szerintem túl vannak lihegve ezek a pontossági problémák.
Mo -n én nagyon ritkán használok navit, nem nagy az ország, ismerem is, plusz észrevettem, hogy ha úgy megyek, hogy előtte térképen megnézem, és fejbóől navigálok, akkor sokkal jobban rögzül bennem az út, jobban megismerem a vidéket, így később fejből is menni fog. Navival sokkal kevésbe figyelek, sokkal kevésbé emlékszem utólag, hogy merre mentem.
Emiatt leginkább külföldről van tapasztalatom, akkorát még egyetlen navi sem tévedett nálam, ami miatt használhatatlannak gondoltam volna. Egyébként sem szabad soha vakon bízni egyikben sem.

(#14490) chab7 válasza sharkybacsi (#14489) üzenetére


chab7
addikt

Navival, de ugyanúgy figyelmesen autózva a tájat is figyelve ugyanez a végeredmény, csak pluszban még olyan is mintha mindig is ismerted volna (ugyanis látod a kanyart - és a naviból azt is milyen közel lesz utána a lehajtó). ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14491) Lacces


Lacces
őstag

Hali,

Tényleg igaz, az, hogy a microsoft OneNote alkalmazása nem képes a "szakaszokat" kezelni?
Csak mert nekem van egy pár OneNote doksim, amikben vannak szakaszok, és ha veszek majd Androidot akkor szeretném ha a telefon alkalmazásomon ezek a szakaszok is ugyanúgy megjelenének és kezelhetőek lennének.
Nekem az sem lenne baj, ha Online megszerkesztem a laptopon és a telefon képes ezt így teljes mértékben vissza adni, szakaszokkal együtt...
Vagy esetleg van más alkalmazás erre a célra?

(#14492) LámaZ válasza air (#14465) üzenetére


LámaZ
addikt

Ez tapasztalat, nem tudom a pontos választ.

@cappa72: Azért, amikor hasznosítod egy-egy ötletem, remélem kicsit furdal a lelkiismereted ezekért a sárdobálásokért. :Y

Legyen minden jó!

(#14493) porse


porse
senior tag

Mindenki pörög a flowra, ezt senki nem próbálta? kii keyboard - én több hónapja ezt használom swyperól váltottam, totál elégedett vagyok vele, de most megnézem mit tud a flow.

... szerintem.

(#14494) pikszel válasza atillaahun (#14470) üzenetére


pikszel
őstag

Nem nagyon. Viszont én számot is csak akkor látok a híváslistában, ha az nincs a telefonkönyvben, azaz nincs névhez rendelve.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#14495) ux1 válasza xSide (#14483) üzenetére


ux1
addikt

Hát igen a smart keyt nehéz túlszárnyalni...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14496) dokee78 válasza ux1 (#14495) üzenetére


dokee78
félisten

Ez hülyeség,hogy nehéz túlszárnyalni.
Mindenkinek más jön be ennyi.
Valakinek a smart valakinek a SwiftKey.

(#14497) air válasza porse (#14493) üzenetére


air
nagyúr

Én próbáltam a Tab-omon. Nem jött be. Egy-két hosszabb, toldalékolt szótól teljesen belassult. Használhatatlan volt. De nekem a Swift 3 sem tetszik. Hiányzik belőle a 10 gombos kiosztás. A 4-est és a Smart-ot még nem próbáltam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14498) Tarantula33 válasza porse (#14493) üzenetére


Tarantula33
tag

Ez tetszik, nagyon jó.

Huawei P30 pro

(#14499) spiritex


spiritex
veterán

Végre megcsinálták a SwiftKey-t és már van prediktív a Boat Browser-ben! Facebook-ra a legjobb!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#14500) tigri44


tigri44
tag

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani,hogy meg lehet e oldani hogy Nova Launchernél a dokk kapjon egy háttérszínt,nem akarom hogy a háttérkép a dokk alatt is látható legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.