Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) BoB válasza air (#15699) üzenetére


BoB
veterán

En a chrome-ot hasznalom es az szinkronizal az asztali es laptopon hasznalt chrome-al. A jelszavakat is. Felajanlja a mentest is. Hassle free.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#15702) Bozek válasza vadászcsiga (#15696) üzenetére


Bozek
nagyúr

De igen. Viszont az volt a problémád, hogy azért nem írod át, hátha nem indul el a telefon utána. :)

Gyakran van olyan, hogy bár egy alkalmazást inkompatibilisnek mutat, attól még elindul a telefonon. Mindenféle eszközön nem tudja a fejlesztő se kipróbálni és ha hozzáad olyant, amin végül mégse futna normálisan, akkor ő lenne a hülye.
A WeatherPro HD for Tablet esetében nem a kijelző mérete a probléma:
"Az alkalmazás kompatibilis az összes eszközével.
Sony LT25i
Sony Ericsson MT15i
"

Ebből az LT25i (Xperia V) 4,3"-os, míg az MT15i (Xperia neo) 3,7"-os kijelzővel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#15703) LonGleY válasza Deck (#15690) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem meg PasswdSafe. Ugyanazt tudja kevésbé idegesítő kliensekkel, mint a KeePassDroid. És még egy, amivel ezeket a helyi jelszótárolókat ki lehet egészíteni: LastPass. Elsősorban webhely jelszavak tárolására, tud auto beírást, és minden böngésző alatt működik. Bármelyik asztalival, és jónéhány Androidossal is. Ha több böngészőt és sok különböző jelszót használsz, akkor ezzel tudod igazán megkönnyíteni a köztük való lépkedést. A fenti kettőnek is van auto jelszóbeíró funkciója asztali gépeken, de a böngésző-kiegészítő alapú megoldás azért sokkal kifinomultabb.

[ Szerkesztve ]

(#15704) vadászcsiga válasza Bozek (#15702) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem. Eredeti problémám az hogy nem mutatja a play a progit és úgy gondoltam ha becsapom elindul de rájöttem droidos múltamból hogy felesleges mert a hardver a hunyó.

Amúgy megszereztem kipróbálásra alternatív forrásból de rögtön fc úgyhogy felejtős.

(#15705) Bozek válasza vadászcsiga (#15704) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én csak erre reagáltam:
"Megtehetem de ha átírás után nem bootol be akkor rakhatom újra a rendszert ahhoz meg most nincs kedvem."

(#15706) goom


goom
senior tag

Mindenkinek köszönöm a jelszókezelő-témában írt hozzászólását, ötletét, javaslatát! Holnap kipróbálom mindet...

(#15707) basaja válasza LonGleY (#15703) üzenetére


basaja
senior tag

+1

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15708) B-A-B


B-A-B
tag

Tudnátok ajánlani valami pontos, és transparent CPU / Battery / System infó widgetet ?

KeePassDroid megfelel a számomra köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

(#15709) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot és látom, hogy többen kerestetek offline térkép megoldást.
Én hosszú ideje a HuMappot használtam, viszont most találtam a MapDroydot ami szinte az egész világot tartalmazza és azt próbálgatom. Nekem nagyon bejön mindkettő de sajnos a Mapdroyd nem magyar, viszont van benne döntött nézet ami kocsinál előny. Mind a kettőnél az adatbázis letölthető, frissíthető wifin és utána teljesen offline. GPSes hejmeghatározást mindkettő tud. Remélem segít valakinek :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#15710) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Üdv mki!
Ezt az App Sales-t nem lehet úgy beállítani,h csak akkor értesítsen, mikor az én figyelésre beállított alkalmazásaim akciósak? Mert minden istenverte hülyeségre meg játékokra küld értesítést,h akciós.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#15711) atillaahun


atillaahun
veterán

Használ itt valaki Google Task Organizer-t?

(#15712) LordRajZoL válasza atillaahun (#15711) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Én igen

zZz

(#15713) Foose válasza macilacus (#15709) üzenetére


Foose
addikt

De magyar a Mapdroyd,hála RootRuleznek! :K katt

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15714) wardemi válasza atillaahun (#15711) üzenetére


wardemi
senior tag

Én sima task-ot, használok erre a célra :).

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#15715) LámaZ válasza macilacus (#15709) üzenetére


LámaZ
addikt

Itt van a lényeg:
" Worldwide maps based on OpenStreetMap raw data"
Tehát ez a navi app is csak akkor fog jól működni, HA TI IS FELHAGYTOK A SÜLT GALAMB VÁRÁSÁVAL, és segítetek a térképek pontosításában, legalább a lakhelyetek körül. Én már annyit dolgoztam rajta, hogy nyugodtan javasoljatok a Magyar Köztársaságért érdemrendrend tiszti fokozatára. Mert nekünk, akik a közösségért önzetlenül dolgozunk köszönhetően lesz itt bármilyen honderű, nem azoké az érdem, akik mellüket fél téglával verik.

Legyen minden jó!

(#15716) macilacus válasza Foose (#15713) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszi már le is szedtem :DDD

Ráadásul én kértem a magyarítás topikba, hogy ha van valakinek kedve meg idelye akkor csinálja meg, viszont a válasz elkerülte a figyelmemet :F
Mindenesetre köszönet RootRuleznek a munkájáért :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#15717) macilacus válasza LámaZ (#15715) üzenetére


macilacus
senior tag

Akkor neked is köszönet az állhatatos munkádért :DDD
:C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#15719) Bozek válasza tonyqa23 (#15710) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld ki, hogy kiszedsz minden kategóriát a megjelenítésből, amire meg kíváncsi vagy, azt a Play-ből megosztással (Price History), majd az "Add to watchlist"-el hozzáadod az App Sales-hez.

(#15720) goom


goom
senior tag

Sziasztok, időjárás-widget után érdeklődök.
Anno a HTC Desire telefonomon minden bekapcsoláskor egy animált időjárás-effekt jelentkezett, pár másodpercig. Tiszta időben napsugarak jelentek meg, esőben pl. egy ablaktörlő mozgott egy-két törlés erejéig...
Ezt, vagy ehhez hasonlót keresek. Úgy tűnt, a GO Weather EX esetleg tudja (kiegészítő témával) - de nem sikerült sajnos.
Van tippetek?

(#15723) VD válasza goom (#15720) üzenetére


VD
őstag

Beautiful Widgets [link] tudja. Unlock animation néven futott ez a fícsör. [link]

[ Szerkesztve ]

(#15727) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
Létezik olyan progi amivel törölni tudom a törölt progik "szemetét" könyvtárak, filokat.
köszi

(#15728) katalin888


katalin888
aktív tag

Hali!

A stock launcherben hol lehet egy alkalmazast jelszoval vedeni?
Elore is koszi a segitseget!

(#15729) fatal` válasza bencus3 (#15727) üzenetére


fatal`
titán

A cachet lehet tisztítani, mást nem, mivel nem windows, az app eltávolításával minden adata törlődik (max az sd-n maradhat pár fájl, azt kézzel is le lehet törölni

(#15728) katalin888: Nincs ilyen alapfunkció.

[ Szerkesztve ]

(#15730) DopeBob


DopeBob
addikt

Sziasztok,

jófajta angol szótanuló programot keresnék androidra. Olyasmit mint mondjuk PC-re a Voca tud esetleg valaki ilyesmit ajánlani?

MZ/X

(#15731) katalin888 válasza fatal` (#15729) üzenetére


katalin888
aktív tag

Akkor ha jol ertem ez launcher fuggo???

(#15732) LonGleY válasza katalin888 (#15731) üzenetére


LonGleY
veterán

Inkább külön program kell hozzá, nem tudok ilyen launcherről. Majd a törpiek ajánlanak, esetleg itt keresgélj.

[ Szerkesztve ]

(#15733) katalin888 válasza LonGleY (#15732) üzenetére


katalin888
aktív tag

Pedig mintha az ADW Launcherben volna ilyen lehetoseg....

(#15734) fatal` válasza katalin888 (#15731) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem külön program / rom kell hozzá, nincs sok köze a launcherhez.

(#15735) B-A-B válasza B-A-B (#15708) üzenetére


B-A-B
tag

Erre esetleg valaki 5 let ?

(#15736) func93


func93
senior tag

Melyik a jobb launcher?
- Apex
- Nova

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#15737) Oldman2 válasza func93 (#15736) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem igazán válasz a kérdésedre, de én hosszú ideig a Nova Launcher Prime-ra esküdtem, erre pár hete jól elvagyok az Apex (Pro)-val is...
:-)

Jó az avatarod!

[ Szerkesztve ]

(#15738) LonGleY válasza func93 (#15736) üzenetére


LonGleY
veterán

Egetverő különbségek nincsenek, nekem az Apex dolgai szimpatikusabbak. Annak az ingyenes változata is sokmindent tud, többet, mint a Nova ingyenese. Én most Apex Pro-val tolom, abban már gesture-ök is vannak.

Szerintem az a legjobb, ha kipróbálod szépen mindkettőt - akár egyszerre is telepítheted őket. A Home gomb megnyomásakor lehet választani, hogy melyiket hozza elő (illetve itt lehet fixálni is a választást). Aztán majd leszeded amelyik nem kell / megvásárlod a plusz funkciók miatt a jobbikat, ha szükséged van rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#15739) func93 válasza Oldman2 (#15737) üzenetére


func93
senior tag

Oldman2: néked is jó! köszönöm.
LonGleY:köszönöm! épp a novát próbálgatom.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#15740) katalin888 válasza LonGleY (#15738) üzenetére


katalin888
aktív tag

Az Apex widgets kezelese szebb (megjelenik az app drawwerben es lathatsz egy elonezeti kepet is roluk)

(#15741) fatal` válasza func93 (#15736) üzenetére


fatal`
titán

Részemről Apex :)

(#15742) katalin888


katalin888
aktív tag

Epp most "reklamozom", hogy szebb a widgets kezelese az apexnek amikor is drag and drop modszerrel a home screenre szerettem volna egy widgettet pakolni, erre ezt a hibauzenet kapom:
Due to limitations of the Android framework, you cannot add widgets from the drawer without root access.

Mas launchernek ez miert nem okoz problemat?

[ Szerkesztve ]

(#15743) darvinya válasza katalin888 (#15742) üzenetére


darvinya
titán

Olyan widgets-et akarsz kirakni amit csak a rendszer eszköznek van joga kirakni.
Ezért kér root jogot.
Hiába telepítetted az Apex -et attól még csak egy külső app marad.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15744) dokee78 válasza katalin888 (#15742) üzenetére


dokee78
félisten

Novánál is ezt fogja írni.

(#15745) pepe091 válasza func93 (#15736) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

+1 a Nova-ra :)

(#15746) rjg válasza katalin888 (#15742) üzenetére


rjg
őstag

Nem Samsung-od van? A Galaxyknál tipikus, hogy a TouchWiz widget-jeit nem lehet más launcher-re kitenni, "hála" az egyedi framework-nek.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#15747) fatal` válasza katalin888 (#15742) üzenetére


fatal`
titán

Konkrétan melyik az a más launcher? Mert a Novának ugyanúgy root kell. A stock pedig rendszerapp.

(#15748) Mr X válasza rjg (#15746) üzenetére


Mr X
veterán

Olyankor meg sem jelennek a launcher-specifikus widgetek a listában, vagy rosszul emlékszem?

(#15749) fatal` válasza rjg (#15746) üzenetére


fatal`
titán

Olyankor nem jelenik meg a listában. Az appdrawerből való widgetek kirakásához root kell, vagy system appként telepített launcher (az apex/nova lehet, hogy ezutóbbit sem támogatja).

(#15750) rjg válasza fatal` (#15749) üzenetére


rjg
őstag

Passz. Apex-em van, ott nem találtam erre utaló beállítást, vagy korlátozást. Jó, eddig minden telefonomon root jogom volt. Jó lenne tudni, hogy konkrétan melyik widget-ről van szó. Lehet, hogy tényleg olyan helyről, rendszeralkalmazásból gyűjtene adatokat, amik root nélkül nem mennek.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.