Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) wardemi válasza BoB (#15795) üzenetére


wardemi
senior tag

Köszi, megnézem majd hát, tudja azt amire nekem kell :).

Zsolt_72 ez is jó lenne csak én nem használok semmi ilyen launcher-t mert fölös szerencsére origi felületem van nincs mókolva benne. Még az system ui-t vissza állítom van, hogy behal az egész rendszer romok váltásánál :). mondjuk lehet jobban utána kéne olvasni melyik rendszer file mit tartalmaz pontosan.

Köszi a helpeket, majd ha lesz kis időm megnézegetem sok időt megkímélnék ha bejönne.

Jim74
A mostani akció azért volt mert főverzió szám ugrott egyet és "elég nagy újítást" kapott, hogy legközelebb mikor nem tudom hátha lassan eléri az X billió letöltést és mindenki szorja a cuccát :DDD

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#15802) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Tudnátok mondani egy jó felvevő progit a beszélgetésekhez.
Az előző telefonomon ami volt az 10mp-enként sípolt 1et rohadt idegesítő volt.

Jólenne egy olyan ami nem ad hangot.
Sajna egy olyan beszélgetést kéne rögzítenem aminek valójában írásos formában kellett volna megtörténnie de a tisztelt partner nemhajlandó semmi maradandót kijelenteni és ebből már rohadtul elegem van.

Köszönöm

(#15803) sharkybacsi válasza Songo (#15802) üzenetére


sharkybacsi
tag

Smart Voice Recorder

(#15804) kymco válasza Songo (#15802) üzenetére


kymco
veterán

De azt tudod, hogyha nem engedélyezi a rögzítést a partner, akkor jogszabály ellenesen jársz el, és nincs bizonyító ereje a felvételnek...

www.refujvaros.hu

(#15806) kymco válasza #40993792 (#15805) üzenetére


kymco
veterán

Én konkrét szituációra reagáltam. Egyébként egyetértek, hogy van olyan felhasználási területe ennek a szolgáltatásnak, amit nem öveznek etikai aggályok.

www.refujvaros.hu

(#15807) half333


half333
őstag

Üdv! Mit lehet tenni abban az esetben ha a wifi kikapcsol képernyő leszárárakor (always-re van állitva) ?

(#15808) ux1 válasza kymco (#15806) üzenetére


ux1
addikt

Aggályokat csak az támaszt, akinek vaj van a füle mögött. :) Azt pofán is rúghatom... :) (rögzítés nélkül)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15809) havri1


havri1
félisten

Helló!

Kicsit albasztam a dolgot a contactjaimmal. A lányeg, hogy sikerült visszaállítanom a google fiókba a jó neveket/számokat, de most megvan sim-en és google fiókban is. A telefonon meg duplán.
Törölném a simen lévőket, de biz isten nem találok ilyet. Ha törlésre megyek, nincs olyan, hogy sim, stb, csak egyesével..na 300 contact van, ami most duplán, így nem klikkelgetném végig.. Van erre gyorsabb megoldás?
Max ha nincs, kiveszem a simet, át nokiába..de ezt mellőzném egyelőre.

Köszi!

havri

(#15810) beast27 válasza havri1 (#15809) üzenetére


beast27
senior tag

Be lehet állítani hogy miről szeretnéd látni a kontaktokat most pontosan nemtom le írni neked de mindjárt jövök vissza és le írom neked

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#15811) aicon


aicon
senior tag

Valami jól használható és kipróbált samba szervert tud valaki ajánlani CIFS-hez?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#15812) beast27 válasza beast27 (#15810) üzenetére


beast27
senior tag

Na Szóval belepsz a kontaktokhoz ott meg nyomod a menü gombot->megjelenítendő névjegyek és ott tudsz válogatni (legalábbis SGS2-ön így kell android 4.0.3)

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#15813) havri1 válasza beast27 (#15812) üzenetére


havri1
félisten

Megvan, köszi. Azért nem találtam, mert exdialer névjegyzékét lestem, abban nem találtam (tuti van ott is, csak elkerülte a figyelmem ).
:R
Szerk.: Amúgy abban is ott van, kiszúrta a szemem kb :W :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#15814) Foose


Foose
addikt

Elérhető az Opera browser beta. Az új webkites cucc. Opera Browser Beta Próbálgatom,nem rossz. De nem értem pici netezés (és előzmények törlése) után miért 43,48MB még mindig? Vagy ez is olyan lesz,mint a Chrome,hogy rengeteg helyet foglal?? :U Nálam ICS-n ez az infó most róla az alkalmazásinformáció menüpontban: összes:43,48MB;alkalmazás:2.25MB;usb-alkalmazás:14,25MB;adatok:26,98MB;sd kártya: 0,00b :((

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15815) bkercso válasza Foose (#15814) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ezzel kapcsolatos tapasztalatok is jöhetnének ide a fórumba:
HovÁ mennek az adatok?
"Van olyan játékszoftver, amely akár négy-öt hirdetéskiszolgáló cégnek is elküld rólunk információkat, és erről sem a telepítés során, sem az alkalmazás futása közben nem kapunk értesítést."

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15816) air válasza Foose (#15814) üzenetére


air
nagyúr

Ez az Opera egy hulladék.
Eltűnt a "Kilépés" gomb, az Opera Link weblapként jön be (értelmetlen, használhatatlan megoldás), a Linken beállított gyorshívókat nem tölti le.
Remélem ezeken még javítanak, mert ez így visszalépés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15817) Tosee válasza havri1 (#15809) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

1. Állítsd be, hogy csak a sim-en lévő névjegyeket jelenítse meg (névjegyzésk > menü gomb > megjelenítendő névjegyek)
2. Töröld a névjegyeket
3. Állítsd vissza, hogy a google fiók névjegyeit mutassa!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#15818) havri1 válasza Tosee (#15817) üzenetére


havri1
félisten

Helló, már sikerült, köszi :)

havri

(#15819) Foose válasza air (#15816) üzenetére


Foose
addikt

Hát nem tudom. Nekem mobilos felületen nézve az index oldalán egy videót nem elindított,hanem letöltötte. Más pont most írja egy androidos közösségben,hogy neki meg szépen elindul. Nekem 4.0.4 van,neki 2.3.7 Nem lehet ez a megfejtés? De nekem már most pici netezgetés-próbálgatás után többször összomlott,és másnak is mediafire letöltésnél megfőtt. Végülis,még béta verzió :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15820) vgyuri válasza air (#15816) üzenetére


vgyuri
őstag

Beállítások, Haladó, Kilépés gombnál sem lehet visszakapcsolni?

(#15821) Gergo79


Gergo79
csendes tag

Sziasztok!
Nem használ valaki itt véletlenül fénykép/video elrejtő programot? Olyanra gondolok, mint a KeepSafe - csak ezzel az a bajom, hogy a program a tablet belső tárhelyére települ, én viszont a külső SD kártyán lévő fájlokat szeretném elrejteni (a KeepSafe viszont nem hagyja a fájlokat helyben, hanem átmásolja oda, ahol maga a program van :(( ). Előre is köszönöm a válaszokat.

(#15822) Songo válasza kymco (#15804) üzenetére


Songo
senior tag

Igen tudom de nemakarok én bíróságra szaladgálni vele csak a "na ugye hogy így volt" típusú beszélgetéshez kell :D +mert a fontos dolgok felét elfelejtem mire tovább kell adnom :D

(#15823) pepe091 válasza vgyuri (#15820) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Erről folyik a beszélgetés nem az Opera Mobile-ról, ebben nincs ilyen beállítási lehetőség.

(#15824) sharkybacsi válasza air (#15816) üzenetére


sharkybacsi
tag

Ez egy béta, ugye.

(#15825) katalin888


katalin888
aktív tag

Az Apex launcher eltunteti a sajat ikonjat az app drawerbol, hogy lehet lathatova tenni? :)

(#15826) basaja válasza Foose (#15819) üzenetére


basaja
senior tag

Nálam már a betöltéskor fc-ik... :(

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15827) busman


busman
addikt

Keresek valamilyen frankó újságolvasót..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15828) Komi28


Komi28
senior tag

Olyan alkalmazás létezik: rámondok a telefonra egy szöveget és azt beállítanám mikor értesítsen, hogy visszahallgassam? Egy hangos emlékeztető lenne, találtam egy ilyet de sajnos az nem vált be nem jelzett a megadott időpontban, hogy visszahallgassam. Köszi

(#15829) air válasza sharkybacsi (#15824) üzenetére


air
nagyúr

Igen. És?
Az irányvonal már látszik. Ha ilyen marad, akkor nekem nem felel meg. Ez nem baj, ugye?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15830) fatal` válasza Foose (#15814) üzenetére


fatal`
titán

És, amitől féltem, szétbarmolták a tördelést :(

Ha asztali oldalon belenagyítok, akkor nem tördel újra, ugyanolyan, mint Chromeban. Kuka.

(#15831) Foose válasza fatal` (#15830) üzenetére


Foose
addikt

Igen,én is tapasztalatam. És én is kivágtam a kukába a sok összeomlás miatt. De szerintem az elképzelés nem rossz,csak ugye még béta :U
(#15826) basaja Nálam az indulás kb 8-9 másodpercig tartott. De szerintem még várni kell inkább vele,amíg lesz végleges.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15832) fatal` válasza Foose (#15831) üzenetére


fatal`
titán

Attól tartok, hogy a nagyítás ilyen marad, az összes webkitesben ilyen, így meg nekem használhatatlan.

És mivel nincs opera:config, nincs normális reklámszűrés sem (bár az opera link lehet, hogy szinkronizálja).

Az egyetlen előnye, hogy gyorsan indul, de ennyi erővel használhatnám a beépített böngészőt is, az is gyorsan indul. A régi mobilet meg nem fejlesztik tovább. :(

[ Szerkesztve ]

(#15833) zho-lee válasza fatal` (#15832) üzenetére


zho-lee
addikt

Üdv!
Én az UC Browserral elvagyok.
Néztétek már?

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#15834) fatal` válasza zho-lee (#15833) üzenetére


fatal`
titán

Még nem, de meglesem. :) Mondjuk egyelőre megfelel a régi Mobile.

(#15835) fattyu666 válasza busman (#15827) üzenetére


fattyu666
tag

Nem egészen tiszta milyen újságolvasót keresel...

Van pl. a Dimag Reader , de ez egy fos. :W

Én a napi híréhségemet Ezzel szoktam kielégíteni. :)

(#15836) beach head


beach head
senior tag

(#15837) Buster17


Buster17
addikt

Angol meg német szótárat tudtok ajánalni?
Angol-magyar magyar-angol és német-magyar magyar-német legyen

(#15838) fattyu666 válasza bkercso (#15815) üzenetére


fattyu666
tag

PermissionDog

Ezzel azt meg lehet nézni milyen jogosultságai vannak adott app-nak.

(#15839) fatal` válasza fattyu666 (#15838) üzenetére


fatal`
titán

Ezt a beállítások -> alkalmazások alatt is meg lehet nézni.

(#15840) Foose válasza fatal` (#15832) üzenetére


Foose
addikt

Gyorsan indul? Nekem minden indítás kb 6-8 másodperc volt. :B Ráböktem,és csak fekete kép. De a sima opera mobile is ezt csinálja nálam. Egyenlőre nem is foglalkozok vele többet,még mindig nyerő nálam a Dolphin. :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15841) fatal` válasza Foose (#15840) üzenetére


fatal`
titán

Nekem gyorsan indult, a mobile nálam is lassúcska.

A Dolphin sem tördel rendesen, szóval nekem nem opció az sem.

(#15842) beach head válasza fatal` (#15841) üzenetére


beach head
senior tag

Nálam is gyorsan indul az opera mini pedig legalja a telefonom, és a legjobban is ez tördel szerintem. A delfint is próbáltam de a mininél ragadtam le. A sima opera mobile el sem indul telepítés után nálam. A netes videókat (indavideó...) nem lehet valamilyen lejátszóappal elindítani flashplayer nélkül? Skyfire böngészőt szoktam használni, az képes egyes oldalakon lévő videókat lejátszani, átkonvertálva és elvileg adatot is spórolva ezzel, csak elég lassu az a böngésző.

(#15843) fatal` válasza beach head (#15842) üzenetére


fatal`
titán

Itt az új bétáról és a régi mobileról volt szó, a Mini nálam is gyorsan indul, de az meg túl butácska, a turbora pedig nincs szükségem, sem wifin, sem mobilneten (elég nagy a csomagom).

(#15844) Foose válasza fatal` (#15841) üzenetére


Foose
addikt

Akkor nem nálam van a hiba,hogy nekem lassan indult? (míg le nem pucoltam :D ) Nekem eddig nem volt problémám a Dolphin tördelésével,de lehet más oldalakat látogatsz mint én :))

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15845) fatal` válasza Foose (#15844) üzenetére


fatal`
titán

Betördeli, de ha nem duplakattal zoomolsz, hanem még belenagyítasz utána, akkor nem tördeli újra.

(#15846) tomy86 válasza Buster17 (#15837) üzenetére


tomy86
addikt

Angol-magyar-angol: Dictionary Hungarian English
Német-magyar-német: Dictionary German Hungarian

(#15847) Orlin


Orlin
addikt

Hello!
Elvileg a Chrome-nak is lesz valami teljesen új változata mobilra.
Van róla valami infó már?
Köszi

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15848) Foose válasza fatal` (#15845) üzenetére


Foose
addikt

A duplakatt az oké. De utána nem is próbáltam még tovább zoomolni. Ki is próbálom mindjárt,de akkor valószínüleg igazad van. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15849) Orlin


Orlin
addikt

Feltettem a Nod mobilvédelmét és talált is valamit!
Ilyenkor mi van?
Karantént?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15850) dokee78


dokee78
félisten

lesz ez az opera opera ha kilép a béta fazisbol.
Viszont a SwiftKey t mintha nem szeretné

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.