Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) iguana válasza half333 (#15400) üzenetére


iguana
őstag

én már sokszor regisztráltam ugyanazt a számot. egyszer volt, hogy nem jött kód. másnap újrapróbáltam és jött. jahm, és ez megvót? :DDD [link]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#15402) psg5 válasza petipetya (#15370) üzenetére


psg5
veterán

Közben megvettem az Officesuit Pro-t és tesztelgetem vele. Ha nem megy átküldöm.
Előre is köszi. :)

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#15403) kymco válasza baandii (#15391) üzenetére


kymco
veterán

Kipróbáltam, megnéztem a telepítés után, hogy mennyi memóriát eszik, és engem a 88 MB nem győzött meg arról, hogy kicsi a fogyasztása. Van persze olyan funkciója, hogy vissza gombra lépjen teljesen ki, de akkor már inkább a böngésző.

www.refujvaros.hu

(#15404) bkercso válasza draco31 (#15392) üzenetére


bkercso
nagyúr

A Bluetooth nem hifi minőségű zenehallgatásra lett kitalálva, és hát nem is alkalmas rá sajna. :(

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15405) artid válasza goom (#15352) üzenetére


artid
aktív tag

Helló,

Alapból 2G-n megy a teló, de nem állandó adathasználat mellet (mivel nincs rá szükség), akksi kímélés célzattal.
Viszont ha mondjuk netezni akarok, akkor 3G kellene, de most csak beállítások menüből tudom átállítani.
Egy kitett "egy gombos" megoldáshoz hasonló érdekelne.

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#15406) artid válasza fatal` (#15348) üzenetére


artid
aktív tag

Ilyesmi érdekelne...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#15407) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

a google-os navigációban van éjszakai mód?
ha van, akkor lehet nappal is éjszakai módot beállítani?

(#15408) titko


titko
tag

Sziasztok!
A munkámhoz keresnék olyan alkalmazást, ami alaprajzot készítene az általam lemért méretekből.
Esetleg olyan is jó lenne, amiben feljegyezhetném az adott helyiség nevét, és méreteit, és azt itthon elkészíteném.

(#15409) bkercso válasza titko (#15408) üzenetére


bkercso
nagyúr

A Kingsoft Office tud Excelt szerkeszteni és ingyenes, írhatsz egy táblát erre. De biztos javasolnak majd jobbat.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15410) bogil99 válasza cappa72 (#15396) üzenetére


bogil99
aktív tag

Én Taskerrel állítom ugyanezt elő.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#15411) ClayMore


ClayMore
aktív tag

PC-hez keresek android apot amivel tudom vezérelni az ágyikóból a pc-t (youtube/winamp/filmezés).

Ezt találtam: van más alternatíva amit ajánlanátok az jöhet

A wifi kapcsolat lenne a legkényelmesebb.
A teló tud kommunikálni a wifi routeren keresztül a pc-vel, vagy csak ha a pci-os vagy alaplapi a wifi?

köszi!

ps.:mondjuk dirt-öt a teló girojával ágyból vezetni nem lenne rossz. ilyent is lehet?

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15412) atike válasza ClayMore (#15411) üzenetére


atike
nagyúr

Goldworm Remote Control.

Kliens fel, wifin megy, nagyon király.

Ingyenes.

(#15413) Rx


Rx
aktív tag

Official XBMC Remote
A beállításokban tudna valaki segíteni?
Illetve a laptopomon található XBMC-n belül be kell valamit állítani?
Előre is köszönöm a segítséget!

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#15414) w.miki válasza LonGleY (#15325) üzenetére


w.miki
veterán

UC browser szép is (bár nem tud magyarul), de...
a kedvenceket hogyan lehet ebbe importálni? arra nem derült fény :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#15415) 2i/i


2i/i
csendes tag

Hello! Ismer valaki a gStrings-en kivul olyan appot, amelyikkel a beepitett mikrofon tuningolhato? koszi

(#15416) Dottore válasza titko (#15408) üzenetére


Dottore
addikt

(#15417) ClayMore válasza atike (#15412) üzenetére


ClayMore
aktív tag

köszi!

ezzel a goldwormmel tudok majd játszani esetleg dirt féléket?
elég a giroszkóp meg egy fék/gáz gomb.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15418) NGA válasza draco31 (#15392) üzenetére


NGA
addikt

DLNA?

(#15419) atike válasza ClayMore (#15417) üzenetére


atike
nagyúr

Soha nem próbáltam, passzolok.... :) De majd írd be ide, hogy ment-e vagy nem... :K

(#15420) ClayMore válasza atike (#15419) üzenetére


ClayMore
aktív tag

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15421) twine válasza draco31 (#15392) üzenetére


twine
addikt

Valóban nagyon fura az ötlet....és erősen nyakatekert...
Ezt a többség Wi-Fi-n oldja meg amit te szeretnél...
Az esetek többségében,ha van okosteló a családban, általában wireless router is fellelhető a házban,,ha nem,,erősen ajánlott a beszerzése, mert rengeteg fölösleges "problémától/varázslástól" kíméled meg magad...
"épp csak" a lényegét veszíti el egy droid, net nélkül...

Szóval feltételezem van a házban router, és ahhoz kapcsolódsz...
Kell hozzá egy es file explorer, amivel látod a géped(PC) megosztott tartalmát...és mehet a lejátszás, amit szeretnél,,,ráadásul nem a pc-n indítod,hanem a telefonon,,,kényelmesebb is....
Bt-on is lehet valahogy hálózatot kialakítani,,,de abnormálisnak tartom,,,és nyögvenyelős...évekkel ezelőtt próbálkoztam vele,,,segíteni nem tudok benne,,,,
Szóval ha nincs, akkor az első lépés egy "filléres" router,,,(persze ha belefér, akkor nem a filléres kategória ;) )

most nézem mit használsz a telón,,fölösleges volt a monológom valszeg,,csak annyira "kezdőnek" tűnt a kérdés....mintha most látnál először pc-t és telefont... :B :B :DDD :R :R

[ Szerkesztve ]

(#15422) SamS20


SamS20
senior tag

Valaki akinek fent van
a real racing 3 az el
küldene nekem a
sdcard/android/data/
com.ea.games.r3_row/depot/eds és a
mid filet küldje el nekem e-mailben.
sams1989android@gmail.com ra.
Köszönöm szépen

(#15423) LonGleY válasza twine (#15421) üzenetére


LonGleY
veterán

A másik a hangminőség.. Önszántamból tuti nem a telefon sistergős DAC-ját használnám, ha van jobb is karnyújtásnyira. Abszurd. :]

SamS20: A játékokkal nem ez a topik foglalkozik, de offoljunk, persze, még spamet is kaphatsz. :]

[ Szerkesztve ]

(#15424) twine válasza SamS20 (#15422) üzenetére


twine
addikt

repült a mail ;)

(#15425) half333 válasza iguana (#15401) üzenetére


half333
őstag

Bocs,ezt a videót nem értem :DDD

(#15426) draco31 válasza twine (#15421) üzenetére


draco31
veterán

Vam Wifi routetem. Arra nem is gondoltam, hogy vele is meglehet, de persze kézenfekvő.
Valóban kezdőnek tűnt a kérdés, ráadásul nem is voltam pontos. Mert így a leirásoddal a zenék videók megvannak. De pl. egy youtube videó amit a böngészőben nézek, annak a hangját lehetetlen átvinni így igaz? Oké, nézzem eleve a telefonon, de néha azt kapom, hogy a "feltöltő nem tette elérhetővé mobilról a videót"

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15427) LonGleY válasza draco31 (#15426) üzenetére


LonGleY
veterán

Csinálj egy online rádió stream-et a gépeden hallható hangokból, arra meg csatlakozol valami droidos internet rádió appal (XiiaLive, Tunein). Ha még így sem volt megfelelő mértékű a hangminőség romlás, akkor youtube forrásként 240p-t, a stream kimenetként pedig 16 kbps-t is be tudsz állítani, de a fülhallgatód is a földhöz csaphatod párszor - ugyancsak az értelmetlenség jegyében.

Nem lenne egyszerűbb egy sztereó bluetooth fülest szerezni? A géppel és a telefonnal is tudnád használni.

[ Szerkesztve ]

(#15428) iguana válasza half333 (#15425) üzenetére


iguana
őstag

csak a szokásos, rutinszerű próbálkozás, ha valami nem megy: próbáltad már újraindítani? (a zseniális IT Crowd sorozatból volt ez a mix videó) :)
(megpróbálhatod még: manage apps->all->viber kikeres->force stop->clear data)

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#15429) twine válasza draco31 (#15426) üzenetére


twine
addikt

Youtube:
Nem vagyok biztos a dologban, de ha böngészőből indítod a youtubot mobilon,(és nem a mobilos kliensel) és a mobil böngetőben beállítod, hogy asztaliként kezeljenek,,,szerintem nem fogsz ilyen üzenetet kapni,,,
Nem biztos, csak találgatok,,, :B :U

[ Szerkesztve ]

(#15430) half333 válasza iguana (#15428) üzenetére


half333
őstag

Ja így már értem :) ,sikerült,ahogy leirtad,megkaptam a kódot,viszont azt írta ki h invalid code,pff,ez hogy lehet?

(#15431) iguana válasza half333 (#15430) üzenetére


iguana
őstag

passz. ilyenem nem volt. nem írtad el? :D megpróbálnám ezt: viber uninstall, majd viber install, rögtön utána viber force stop, clear data a viber-nél, reboot, majd megpróbálni a regisztrációt. más ötletem nincs, valahogy így próbálkoznék, amíg nem menne.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#15432) Bozek válasza xSide (#15251) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Intel miatt azért lehetnek problémák, amennyiben a fejlesztő ARM-re optimalizálta a programot. Ott vannak például a videólejátszók, amik az ARMv7-ben található NEON és VFP3 megoldásokat támogatják. Persze nem próbáltam ezeket Intel-es gépen, szóval lehet, hogy megfelelően futnak ott is.
A fagyásos témához meg annyi, hogy az Xperia V is megfagyott párszor, de mindig ugyanattól az alkalmazástól (Camera for Smallapp) és csak akkor, ha minimalizálni akartam a képernyő jobb szélén.

(#15305) pepe091: Amikor legutóbb próbáltam, akkor az ID3 Tag-ekben még nem tetszettek neki az ékezetes karakterek, akárhogy állítottam a kódolást. Szóval nálam felejtős.

(#15309) LonGleY Hát, én is próbáltam a PlayerPro-t is, de a PowerAMP szerintem jobban szól. Persze ez nagyban függ attól is, ki milyen fülessel használja. Na meg van külön vezérlő SmartWatch-hoz, szóval ez is egy plusz pont. Bár most a gyári Sony Walkman alkalmazás is egész jó. :)

(#15329) half333: Én ezt használtam anno a ZTE Blade-en, mivel az eléggé halk volt: [link]. A későbbi telefonjaim (Xperia neo és most Xperia V) már hozták az elvárt hangerőt. :)

(#15340) jános: Van pár. Én a Runtastic Pedometer-t raktam fel, de a Sony saját Walkmate alkalmazása is jónak tűnik. Bár az lehet, hogy csak Sony telefonnal kompatibilis. Egyébként ha rákeresel a Pedometer-re a Play-en, találsz párat. Kipróbálod őket és amelyik megfelel, azt használod. :)

(#15377) nggabi: Az Xperia neo hardvere is elég volt a Screencast-nak, bár néha kicsit megakadt. Ezen a YouTube videón is azt használtam.

(#15433) handrash válasza fatal` (#15353) üzenetére


handrash
őstag

Kőszőnőm!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#15434) dokee78 válasza Bozek (#15432) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem nem akad a Screencast.

(#15435) draco31 válasza LonGleY (#15427) üzenetére


draco31
veterán

Később megpróbálom. amr minőségen nevelkedtem, szóval nem rettent el semmi sem. Persze ha többet nem tudok kicsikarni, akkor nem vesződök vele. A stereo Bluetooth füles lenne jó, de tőke hiányában nehéz beszerezni. Jelenleg van monom, elég "kellemes" amr minőséget produkál. :)

twine
Így még nem próbáltam, de később megnézem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15436) half333 válasza Bozek (#15432) üzenetére


half333
őstag

Köszi! De sajnos nem veszek észre változást. :(

(#15437) goom válasza Bozek (#15432) üzenetére


goom
senior tag

Poweramp vs. PlayerPro: szerintem is határozottan jobban szól az előbbi. A napokban feltettem a PlayerPro-t is, tehát azonos telefon, azonos füles mellett mondom ezt. Pontosabban fülesek: Sennheiser, AKG és Samsung gyári (S3); klasszikus és rockzene teszteléssel. Arról nem is beszélve, hogy a PlayerPro-ban hiába pipálom be, nem hajlandó a jack-dugót "látni", és elkezdeni a lejátszást. Akkor sem, ha alapértelmezett zene-lejátszónak állítom be... a Poweramp viszont igen. Nekem ez is eléggé fontos szempont volt. Igaz, mindennek ára is van (kb. 830 Ft) - mint mindennek.
Teszteltem még a jetAudio-t is: elég szépen szól szerintem az is, de szolgáltatásokban, kezelhetőségben nálam csak második lett.

(#15438) LonGleY válasza Bozek (#15432) üzenetére


LonGleY
veterán

+ (15437) goom

Poweramp vs. PlayerPro: Rég para, ha különbségeket generálnak a különféle zenelejátszók. Én Sennheiser fülessel próbáltam a különféle appokat lossless anyagokkal etetve, de nem tapasztaltam különbséget. Lehetséges, hogy az mp3 dekódolásnál, vagy az equalizer eltalálásából adódhatnak különbségek, ezek egyikét sem használom. Bár egyszer próbáltam a SoundBest Music Player EQ-ját, az meggyőző volt (mondjuk maga a lejátszó nekem gyengének tűnt, mappa szerinti listázás sincs).

Ez a "jobban szól" bennem mindig kétségeket ébreszt: vajon mi számít jobban szólásnak? Ha minnél brutálisabb a basszus, erőteljesebbek a közepek (gondolom sokaknál ez egyből feltűnik és rásütik, hogy há' dejólszól), vagy - mint esetemben - az eredeti elképzeléshez legközelebb álló megoldás a leginkább gyönyörködtető.

Szerintem nagyobb probléma van a DAC-okkal, ami pl. az én One V-mnél is úgy sistereg alapból, hogy már a zenehallgatásról is leszoktam emiatt (valószínűleg ez átlag fülessel egyébként nem lenne ennyire mérvadó). Így már értem, hogy bizonyos audiofil topikokban miért irtóznak annyira a mobilok többségétől.

Esküszöm, veszek valami jó Cowon-t egyszer, ha nagy leszek (mondom ezt így 2 méterrel :]). Bár lenne GSM modulos verziójuk Android alapon! Remélem, egyszer összejön a csoda.

[ Szerkesztve ]

(#15439) LonGleY válasza LonGleY (#15438) üzenetére


LonGleY
veterán

Banyek: Cowon D3, most csuklottam 3-at. Kár, hogy Android verzióban le vannak maradva, de... hangminőségben a top.

(#15440) Dottore válasza goom (#15437) üzenetére


Dottore
addikt

Egyik sem szólhat jobban elvileg. Másnak az effektek miatt hallod, de ha ki lenne kapcsolva mindegyiken, nem tapasztalhatnál eltérést.

LonGleY
Nagyon mesterkéltek. Bár ki mit szeret. Én a nyers analitikus hangot ami olyan mint amilyen. Na a Cowonok nem ilyenek. :)

[ Szerkesztve ]

(#15441) Narxis válasza goom (#15437) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én nem is értem, hogy miért istenítik ezt a PlayerPro-t. A többi népszerű zenelejátszó is tudja azt amit ez, nem azt mondom, hogy rossz de miért kimagasló? A PowerAMP-nál több beállítás van amivel a hangzás is teljesen fülre szabható, pl. ha valaki halknak érzi akkor hangosíthat rajta a telefon adta értékeken is túl. Az EQ adta különbségeket pedig a botfülűek is érzik, ugyanúgy mint a zenei stílusok a hangzás is egyéni megítélés kérdése, nincs általános recept mert az emberi fül nem olyan kifinomult és ehhez jön az ízlés kérdése ami mindenkinél más.

Thanos was right.

(#15442) LonGleY válasza Narxis (#15441) üzenetére


LonGleY
veterán

PlayerPro: Személy szerint a körítés miatt bírom jobban: kisebb fogyasztás, beállíthatóbb felület (nálam 3 főgomb maradt felüle: album-, artist- és mappanézet), jó borítókezelés (csak ahhoz tölt, aminél hiányzik), király beépített locker widget, és nem akadozó rendes widget (egyből váltogatja a számokat, nem akad úgy le, mint a Poweramp-é). A helyzet persze változthatott egy újabb verzióval.

(#15440) Dottore: Lehetséges, nem ismerem a mostaniakat.

(#15444) Bozek: Nem jó a link.

[ Szerkesztve ]

(#15443) Bozek válasza goom (#15437) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én még múltkor akciósan vettem meg a PowerAMP-ot, előtte használtam PlayerPro-t.

(#15438) LonGleY: Aki még hallgat MP3-at, az meg is érdemli. :D Bár én se FLAC-et használok, de a 192 kbps-es AAC már eléggé jó. Főleg egy 192-es MP3-hoz képest. :)

(#15441) Narxis: Volt, amelyik lejátszónál annyira erős volt a basszus, hogy az már nekem is sok volt.

(#15444) Bozek válasza half333 (#15436) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen zenelejátszóval használod? Mert a PowerAMP-hoz például le van írva, hogy mit kell beállítani, hogy jól működjön: [link]. A többinél is lehetséges, hogy be van kapcsolva a DVC (Direct Volume Control), ami problémát okozhat.

(#15445) dokee78 válasza Bozek (#15444) üzenetére


dokee78
félisten

A link csak nekem nem jön be?

Szerkesztés gomb? :U

(#15446) Dottore


Dottore
addikt

Szigorú szabályai vannak a kódolásnak, dekódolásnak. Ez csak matematika. Másnak az adott eszköz képességei miatt, fülhallgató, EQ és más csalafintaságok miatt hallják az emberek.

És arról nem is beszéltünk még mennyire másként hallunk.
Azt meg már el sem merem mondani, hogy a hallást tanulni is lehet, ahogy elfelejteni is.

[ Szerkesztve ]

(#15447) half333 válasza Bozek (#15444) üzenetére


half333
őstag

Ja,csak a program magyarul van,itt meg angolul írja,esetleg elmondanád h mit hogy kell beállítani?

(#15448) Bozek válasza dokee78 (#15445) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem működik a link. A szerkesztés gombot meg hirtelen elfelejtettem, mert sietek. :)

(#15447) half333: Leírom később, de most el kell mennem itthonról.

(#15449) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Sorozatot szeretnék telefonról nézni. Milyen lejátszót ajánlotok ami kezeli a feliratokat is ?

This is the way

(#15450) Rimuru válasza RaZroX (#15449) üzenetére


Rimuru
veterán

MX Player

(#15413) Rx: Nézd meg ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.