Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14052) dokee78 válasza xSide (#14049) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a linket erre volt szükségem.

(#14053) DS39 válasza LyonnaisFan1 (#14048) üzenetére


DS39
nagyúr

van újrainditas gomb is ha hosszan nyomod a power gombot, kb 3 mpet nyersz vele, kikapcs bekapcshoz képest.
de ez attól függ mennyi progi van, a telón, sd-n, mennyi indul auto a rendszerrel.

(#14054) bkercso válasza #40993792 (#14051) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hát sajna nem segít, se a nyilakon... :(

Szerk.: Mindig akkor lesz meg a megoldás, mikor már megkérdezem: dupla katt! :N

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14055) xSide válasza dokee78 (#14052) üzenetére


xSide
őstag

Azóta annyi a változás talán, hogy kell a teljes url cím (webcall://....) a g naptár url hozzáadásakor.

[ Szerkesztve ]

(#14056) dokee78 válasza xSide (#14055) üzenetére


dokee78
félisten

webcall nélkül másoltam be akkor így nem frissül ha új ismerősöm lesz?

[ Szerkesztve ]

(#14057) k850 válasza St3ven (#14016) üzenetére


k850
addikt

"k850:
Frissítettem, nem is egyszer, de nem tetszett. Lomhább lett, és valahogy máshogy jelenítette meg az oldalakat (pl. Mobilarénát más betűtípussal), ezért mindig visszatértem a 6.5-re.
Amúgy az az alapelvem, hogy egyetlen alkalmazást sem frissítek, ha nincsen gond vele, és a céljára megfelel.
Am azokra a reklámokra gondoltam, amiket DS39 mondott."

Gondolom rendszer és készülék függő, én nem tapasztaltam lassulást. A betű valóban más lett, de már megszoktam. Készítettem egy képmontázst, lásd a linket: Hol a reklám? Egyedül az asztali Chrome böngészőben látom a film előzetest.
Tudom sajnos, hogy milyen a felugráló reklám, akkor én szerencsés vagyok, mert az Opera nekem nem tölti be. Hála az égnek!

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#14058) ux1 válasza Canonfan (#14047) üzenetére


ux1
addikt

Nekem úgy merült tőle mint a fene. Repült is lefelé, pedig tetszene... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14059) LyonnaisFan1 válasza DS39 (#14053) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszönöm a segítséget!

Elég sok progi van a telefonon , van amit manuálisan raktam fel időközben , és vannak az előre telepített cuccosok :D Nyah meg a widgetek sokasága. Ilyen óra widget , olyan zenelejátszó vezérlő widget , FB widget meg még sorolhatnám.

A kártya felét meg elfoglalják a hang / videó / dokumentum fájlok :))

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#14061) LámaZ válasza LonGleY (#13994) üzenetére


LámaZ
addikt

”azért akadnak kellemesebbek is (pl. imo messenger).”

Persze, enni az aksit.

Legyen minden jó!

(#14062) LámaZ válasza atillaahun (#14002) üzenetére


LámaZ
addikt

„Szerintem fele annyira sincs ez a memóriakezelés intelligensen megírva, mint azt sokan szeretnék.”

Itt a lényeg!
Lehet ájuldozni, hogy az android milyen intelligens, milyen jó papírjai/diplomái vannak, de a gyakorlatban butuska.
Én az All-in-one toolbox-szal vágtam rendet a rengetegben.

Egy csomó app van, amelyik, anélkül, hogy megkérdezett volna, rendszerindításkor elindul, és állandóan fut, olyanok is, mint az időjárásjelző, amelyet az ember naponta 1-2-szer szokott csekkolni, felesleges állandóan figyelnie. De mondhatnám akár a sakkozó appot is, amely ha egyszer elindítottam, utána rezidens marad. Hogy miért? Nyilván a programozó butasága, de az viszont az Android hibája, hogy nem lövi le.

Megszámoltam, nálam egy adott pillanatban kb. 20 felhasználói alkalmazás futott, teljesen fölöslegesen.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#14064) LonGleY válasza dokee78 (#14029) üzenetére


LonGleY
veterán

Contact Sync for Facebook

Igen, ez az, ami pótolja a képesítést hiv. FB kliens helyett.

(#14065) LonGleY válasza LámaZ (#14061) üzenetére


LonGleY
veterán

Miért, szerinted a Skype mit csinál? Vagy az amellé pluszban elindított megint másik messenger, ami által gchaten és facebookon is elérhető vagy? El lehet dönteni, hogy mire használod a telefonod, elérhető akarsz-e lenni IM csatornákon; ha igen, akkor az bizonyos fogyasztással jár, mint minden egyéb, amit a telefonodon használsz - de nem mindegy, milyen minőséget kapsz érte. Az imo és Trillian remek alternatívák a Skype, a Facebook Messenger és a GTalk kiváltására, és kétlem, hogy az imo többet fogyasztana ennél a 3-nál (nem is teszi). A fentiek közül a GTalk az egyetlen, ami önmagában is megállja a helyét, mert remekül szinkronizál a webes történésekkel és jó benne a push, de a másik kettőnél mindenképp szükség van valami nemhivatalos megoldásra. A push-os IM+ egy borzadály volt, de ha te tudsz normális multi im klienst még, akkor szívesen tesztelek.

[ Szerkesztve ]

(#14066) LonGleY válasza LámaZ (#14062) üzenetére


LonGleY
veterán

All-In-One Toolbox: Na, már megint megy a gagyizás? Nem kell olyan programokat használni, amik auto indulása zavar, vagy fölösleges, és problem solved. Ilyen ez a placebo toolbox is.

[ Szerkesztve ]

(#14067) dokee78 válasza LonGleY (#14064) üzenetére


dokee78
félisten

Korábbi hozzászólásombol láthatod azt használom is,de a buisness calendarba az nem teszi be a szülinapokat.

A kérdőjel a mondanom végén a véletlen műve. :)
Köszi azért.

Appos cikked mikor lesz kész?

[ Szerkesztve ]

(#14068) LonGleY válasza dokee78 (#14067) üzenetére


LonGleY
veterán

A kalendárra nincs ötletem (nekem elég is, ha csak a webes felületen látom a szülinapokat).

Az inkább leírás-sorozat lesz, folyamatában bővül a dolog. Nem LOGOUT-os cikket akarok, a motor pedig még félkész alá (most egy webshopot fejlesztünk, ami prioritást élvez). Azt néztem, hogy Des1gnR cuccaival egész nagy az átfedés, de azért sok finomítást eszközölnék rajta, ha most beleszerkeszthetnék. :]

[ Szerkesztve ]

(#14069) gacsoi válasza -HajTömeg- (#14043) üzenetére


gacsoi
senior tag

Valami hasonlóra gondolsz???

[link]

vagy ez??

[link]

(#14070) St3ven válasza k850 (#14057) üzenetére


St3ven
addikt

Nem felugó reklámra gondoltam, hanem pl. bannerekre, mondjuk a köpönyeg.hu mobilos verziójában a lap legtetején. Vagy pl. ami a hir24-en alapesetben az oldalsó sávon van, de mobilos nézetben szépen betördeli a lap tetejére, és egy jókorát tekerni kell, hogy egyáltalán megtaláljam a cikket.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#14071) LámaZ válasza LonGleY (#14068) üzenetére


LámaZ
addikt

A nagy fejlesztgetésed során el ne feledd beletenni a pinch-zoom vagyis ujjbegyes nagyítás lehetőséget. Annyi app van már, amely ennek híján tönkre teszi a szemet.

Legyen minden jó!

(#14072) chab7 válasza xSide (#14049) üzenetére


chab7
addikt

Bizony :C Ez azóta is remekül működik ;)

-HajTömeg- (#14043): A fentebb említett csak PC és Mac alatt működő appok mellett én a Linuxon is használható DroidCam-ot is ajánlanám.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14073) stefi68


stefi68
addikt

Szótár témakörben kérdezném, melyik a legjobb, legjobban használható offline Angol - Magyar szótár a Play-en?
Mindenképpen előny, ha ki is tudja mondani a szavakat...

A gyerekeimnek kellene :)

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#14074) w.miki válasza stefi68 (#14073) üzenetére


w.miki
veterán

Android könyvjelzőket hogyan lehet szerkeszteni? Opera Mobile-ból Opera Mini-be szeretném átrakni, de nem tudom hogy lehet :F
Van egy (közös?) Android könyvjelzők könyvtár, de abba hogyan tudok belenyúlni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#14075) blt.62


blt.62
őstag

Szeretném a névjegyzéket SGS3-on bluetooth-on átküldeni egy játszós olcsó mobilra. Hogyan lehetne megoldani, hogy az összes nevet kijelöljem és egyszerre átküldjem? Mert csak egyesével engedi és 300 névnél kicsit nyűgös.
Tudnátok segíteni?

MegtorloXp

(#14076) takjoe


takjoe
tag

Sziasztok!
Tegnap vásároltam a Google Play-en egy programot,a régi kártyám lejárt,ezért egy teljesen új kártyával.Kitöltöttem az adatokat, kártya adatok,név,lakcím,telefonszám (ez is kötelező, nem tudom minek?)
Ezután először megterhelt 217 forinttal, majd utána a program árával. Mi lehet ez? Megpróbáltam utánanézni a Google Wallet-en, de nem találtam erre vonatkozóan semmit.

[ Szerkesztve ]

(#14077) baalco válasza takjoe (#14076) üzenetére


baalco
tag

Ezzel az 1 dollárral ellenőrzi a kártya érvényességét. Ez csak az első vásárláskor van és csak beterhelik, vissza fogod kapni.

(#14078) dokee78 válasza takjoe (#14076) üzenetére


dokee78
félisten

Majd visszakapod később.

(#14079) takjoe válasza baalco (#14077) üzenetére


takjoe
tag

Kösz + dokee78-nak is.

(#14080) DS39 válasza stefi68 (#14073) üzenetére


DS39
nagyúr

Angol szótár nevű app. + svox a kimondáshoz.

(#14081) DS39 válasza w.miki (#14074) üzenetére


DS39
nagyúr

csak importálni tudsz onnan az Opera-ba, szerkeszteni a gyáriban lehet őket.

(#14082) w.miki válasza DS39 (#14081) üzenetére


w.miki
veterán

hogyan lehet a könyvjelzőket importálni? :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#14083) St3ven válasza blt.62 (#14075) üzenetére


St3ven
addikt

Na ez engem is érdekelne. S40-es Nokiára kellene átküldenem a komplett címtárat.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#14084) DS39 válasza w.miki (#14082) üzenetére


DS39
nagyúr

opera, könyvjelzők, android könyvjelzők, és importálás gomb.

(#14085) -B-


-B-
senior tag

Erre valaki?

(#14086) atillaahun válasza -B- (#14085) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem, szerintem egyikre sincs beállítás az ADW-ben.

(#14087) csigafej


csigafej
tag

sziasztok,

keresnék offline (hogy kint is használható legyen) horvát-magyar / magyar-horvát szótár programot telefonra, de sehol sem találtam csak angolt horvát-ot, tudtok esetleg mondani ilyet, az sem akadály ha fizetős a program.

köszönöm, üdv
Gyuri

[ Szerkesztve ]

(#14088) zho-lee válasza -B- (#13995) üzenetére


zho-lee
addikt

Én úgy emlékszem, lehet, de az adw ex folyamatosnak nevezi..
( aképernyőt, és a dokkot is lehet így állítani)
A másodikra úgy emlékszem, hogy pipát ki kell venni az appdrawer beállítások, és ha jól ugrik be, akkor zárja be az app drawert a program megnyitása után.

szek: ha nem menne visszateszem, és pontosabban megírom :R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#14089) tomy86 válasza csigafej (#14087) üzenetére


tomy86
addikt

Az Akadémia Kiadó szótárai offline működnek, ha jól emlékszem. Horvátból csak egy egyszerűsített verziót találtam: Horvát mobil útiszótár Két nap van a kipróbálásra, utána 990Ft az ára.

(#14090) R19 válasza stefi68 (#14073) üzenetére


R19
senior tag

Ez szerintem megér egy próbát. Offline használható, csak a kiejtéshez kell net kapcsolat.

(#14091) csigafej válasza tomy86 (#14089) üzenetére


csigafej
tag

köszönöm!

(#14092) csigafej válasza R19 (#14090) üzenetére


csigafej
tag

ez angol magyar :), én horvát magyart keresnék

de azért köszi

(#14093) -HajTömeg- válasza gacsoi (#14069) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Igen, le is tesztelem,köszi.
Bár a 3,5 és 3,7 pontszámok nem túl biztatóak :))

Alias: Júzer error

(#14094) DS39 válasza csigafej (#14092) üzenetére


DS39
nagyúr

azt vágod hogy nem neked válaszolt? :DDD

(#14095) -B- válasza zho-lee (#14088) üzenetére


-B-
senior tag

Már áttúrtam az összes beállítási lehetőséget, de nem sikerült megtalálni a megoldást egyikre sem.

(#14096) zho-lee válasza -B- (#14095) üzenetére


zho-lee
addikt

DU. lesz időm, megnézem!

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#14097) -B- válasza zho-lee (#14096) üzenetére


-B-
senior tag

Előre is köszi! :R

(#14098) atillaahun válasza zho-lee (#14096) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem kizárt, hogy régen volt ilyen, de most megnéztem én is, van kb. 10 beállítás app drawer-ben összesen, és egyik sem hasonlít ezekre. :(

(#14099) k850 válasza w.miki (#14074) üzenetére


k850
addikt

"Android könyvjelzőket hogyan lehet szerkeszteni? Opera Mobile-ból Opera Mini-be szeretném átrakni, de nem tudom hogy lehet
Van egy (közös?) Android könyvjelzők könyvtár, de abba hogyan tudok belenyúlni?"

Az Opera böngészőnek az egyik nagyon hasznos funkciója az Opera Link. Ez a funkció szinkronizálja az összes elmentett könyvjelzőt. Lásd bővebben itt: Opera Link

Telefon készüléken a beállításokban kell bekapcsolni! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#14100) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Hétvégenként leszoktam venni a telóm hangját és szeretnék egy olyan progit mivel tudom szűrni a hívásokat. Szal pl: anya, apa,csajom,nagyi, gizi,rozi, stb :DDD ha hív akkor csörög a többinél meg csak rezeg.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.