Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) goom válasza #46372352 (#14849) üzenetére


goom
senior tag

A "navi off" keresésre (jobbra fent, igen) ezt kapod.

(#14852) Mcfery válasza #46372352 (#14847) üzenetére


Mcfery
tag

Keyboard keresésre (jobbra fent, igen)pedig ezt kapod:
[link]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#14853) vadászcsiga válasza #46372352 (#14847) üzenetére


vadászcsiga
félisten

SwiftKeyt emlegetik most a legtobbet, én is azt használom igaz tabon.

(#14854) fatal` válasza dokee78 (#14838) üzenetére


fatal`
titán

Az nem FM rádió, hanem a telefon része. Gondolom azért lóg a teló a hálózaton :)

(#14855) dokee78 válasza twine (#14843) üzenetére


dokee78
félisten

Google naptárban gyárilag mióta van időjárás?
Az valahogy bele van importálva.

(#14856) Regirck


Regirck
senior tag

A SwiftKey-ben hol lehet kikapcsolni a fölső sávban a szöveg ajánlást van T9 vagy mi lenne?!

(#14857) parts válasza dokee78 (#14855) üzenetére


parts
tag

[link] vagyis a bal oldalon Saját naptárak -> Beállítások -> Általános fül -> Lakóhelynek megfelelő időjárás-jelentés megjelenítése (Ne jelenjen meg az időjárás-jelentés/‪°C‬/‪°F‬ jelölő kiválasztása). Persze a lakóhelyet be kell írni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T Pro

(#14858) DS39 válasza dokee78 (#14855) üzenetére


DS39
nagyúr

fel lehet iratkozni rá a gmailben, asszem.

más:
a Dal 2013 alkalmazást meg tudja osztani nekem vki?
az összes MTVA app közül csak ez inkompatibilis.
köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#14859) xSide válasza DS39 (#14858) üzenetére


xSide
őstag

(#14860) DS39 válasza xSide (#14859) üzenetére


DS39
nagyúr

Hálás köszönetem! :)

(#14861) chab7 válasza twine (#14720) üzenetére


chab7
addikt

Ezt mintha én mondtam volna :R

Olvasgatva miket írtatok mióta nem voltam net közelben, ki merem jelenteni az alábbiakat:
1. Legjobb bill. app haladóbb gyorsabb felhasználói kategóriában: swype beta
2. Legjobb bill. app hagyományos pötyi felhasználói kategóriában: smart/swift... stb (ezt nem tudom melyik pontosan, mert én is már az egy szinttel előrébb lépett felhasználók táborát gyarapítom. :R

(#14730) Des1gnR: amit egyszer kell megcsinálni, nem tudom ez miért gond. (Lehet nem csak a használata hanem a feltelepítése is egy haladóbb fejlettebb szintet kíván?! ;] (pl. frissíteni is az app beállításain belül kell ;) ) (#14745) Des1gnR: Ez egy jó ajánlat, sokan rég használjuk, nagyon jó :R

(#14731) goom: Ezzel egyet is értek, nagyon igaz a kinek a papné ebben. :R Meg is fogom most újra nézni az apex-et, mert ha nem torzítaná össze némelyik widgetet olvashatatlanra 5x6 -on akkor hosszabban is tesztelném.

(#14734) Narxis (és mindenki): Játékokkal kapcsolatban ide, már rég van külön topicja. :R

(#14741) wardemi: Most, hogy említed, valóban érdemes lenne bele egy ilyen funkció, hogy ne kelljen szavanként felemelni - bár eddig pont jó volt szavanként auto space-el, mert ha esetleg mégis ront akkor csak egy back és mehet a szó újra, nem egy hosszú mondat közepébe kell visszajavítani.

(#14849) dantre: Nehogy visszaolvass vagy 10-20 hozzászólást! Belehalsz! :W Mázlidra fentebb pont összefoglaltam. De olvasás tudatlanoknak (akik lehet írástudatlanok is) nincs 3. kategóriás. Max rámozdulsz a pötyisekre, az hátha megy ;]

(#14859) xSide: Eddig nem követtem a műsort, most vissza szerettem volna nézni a dalokat, gondoltam ez az app jó rá, de nem találok ilyen lehetőséget. Tényleg nem lehet benne visszanézni őket? Ha nem akkor nekem kuka, mert nem a körítés érdekelne hanem amikről lemaradtam dalok.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14862) DS39 válasza chab7 (#14861) üzenetére


DS39
nagyúr

vissza lehet nézni, az adás menü alatt. csak le kell tekerni sokat a múlt heti dalokhoz. :)
(meg van keresője is)

[ Szerkesztve ]

(#14863) chab7 válasza DS39 (#14862) üzenetére


chab7
addikt

Na akkor újra belevágok :R Azt hittem az csak a jelenlegi élő - ugyanis pont az élő műsor alatt tettem fel :B

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14864) xSide válasza chab7 (#14861) üzenetére


xSide
őstag

Widget torzítás? Relativ kérdéskör és felhasználói szokásoktól függ, nem véletlen van szinte minden launcher-ben átmétezési (újabban kezd terjedni még az átfedési) lehetőség.
Korábban Nova 9 sor x 6 oszlopot, most Apex 10 sor x 6 oszlop rácsot használok. A widget átméretezésre van lehetőség és szükség is a láthatóság miatt pl Fancy óra 2x1 széthúzva 3x2, időjárás 4x1 összenyomva 3x2-re.
Az alkalmazás widgetek nagy része max 4 oszlop szélességű és nem tartalmaz automatikus igazitást.
Átméretezve nincs és nem volt torzulás soha (más launcher-rel sem), egy naptár widget esetében kell betűméretet finomhangolnom csupán, hogy 2 napot lássak...
Kis ikonokat és apró betűt használok!
A kulcsszó tehát az átméretezés :)

[ Szerkesztve ]

(#14865) LonGleY válasza Regirck (#14856) üzenetére


LonGleY
veterán

Annak semmi értelme nem lenne, hisz arra jó a progi. Ha olyan billre van szükséged, aminek a tetején kikapcsolható az ajánlás, állíthatóbb a kinézet, a hangok, gesture-ök: Smart Keyboard Pro. Sokkal komolyabb, gyorsabb, olcsóbb stuff szimpla pötyögésre, mint a SwiftKey, én is vissza fogok rá térni. (Főleg mivel nem találom a saját szótárat, hogy menthessem.)

[ Szerkesztve ]

(#14866) Barthezz2 válasza goom (#14839) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

BLACK APEX/NOVA/GO PRO

De mint aztán javítottam magam, mégsincs mindenhez ikon, csak fekete-fehérré teszi mindet.

(#14864) xSide: Apex-ban lehet fedésbe rakni a widgeteket? Sehol se találok rá opciót..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14867) iguana válasza Barthezz2 (#14866) üzenetére


iguana
őstag

Apex Settings->Advanced Settings->Overlapping widgets
Ha van két vagy több egymás melletti/alatti/feletti widgeted, és átméretezed, akkor tudod fedésbe hozni őket. Ki kell próbálni, mikor hozza a legjobb eredményt, ezért az apex által beállított homescreen rácsfelosztást is érdemes párhuzamosan állítgatni, ellenőrizni.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#14868) goom válasza iguana (#14867) üzenetére


goom
senior tag

Mikor lehet szükség az átfedésre? Vagy csak dizájn-elemként használjátok így?
Mert pl. az Apex-el is lehet kilenc asztalom (a legtöbb launcher-ben szintén ennyit láttam). Lehetséges, hogy valakinek ez nem elég? Oldalanként akár 30 ikonnal számolva... huh. Persze a kisebb-nagyobb widget-ek csökkentik az elméleti maximum 270-et - de hát még akkor is!...
És még nem beszéltem a mappákról: azokkal a határ szinte a csillagos ég.

(#14869) iguana válasza goom (#14868) üzenetére


iguana
őstag

esztétikai szempontból jó használni, hogy úgy nézzen ki, olyan elrendezésben ahogy nekem tetszik :) (kvázi újabb layer-ként használható, így egymás elé/mögé teheted a kérdéses widget-eket)
egyébként sem használok túl sok widgetet (9 db, ebből 2db a 2 "oldalas" dock-on a maradék 5 screen-en), mappákat egyáltalán nem használok és csak a lockscreen-en van így beméretezve.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#14870) Barthezz2 válasza iguana (#14867) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem nincs ott ilyen :( A Pro kellene hozzá?

(#14868) goom:
Mondjuk ilyenek miatt:

Ez két külön widget összerakva WidgetLocker képernyőn. Erre kellene Apex alatt is..

Everybody lies.

(#14871) rjg válasza dokee78 (#14838) üzenetére


rjg
őstag

Ez a rádió a GSM hálózatra utal, annak a fogyasztása, hogy fel vagy jelentkezve. Akarsz még telefonálni? :B

Szerk: páran már megelőztek

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#14872) iguana válasza Barthezz2 (#14870) üzenetére


iguana
őstag

igen, lehet, hogy csak a pro-ban van, én azt használom.

egyébként pont ilyenekre jó használni ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#14873) Barthezz2 válasza iguana (#14872) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na akkor úgy tűnik meg kell vegyem. De azt hiszem elnapolom, mostanában pár ezret elszórtam már Play-en..

Everybody lies.

(#14874) tomy86 válasza Barthezz2 (#14870) üzenetére


tomy86
addikt

Csak a Pro tudja.
"Apex Launcher Pro unlocks the following features:
- Overlapping widgets"

[ Szerkesztve ]

(#14875) chab7 válasza tomy86 (#14874) üzenetére


chab7
addikt

Na akkor majd én is csak akkor tesztelek apex-et ha lesz akcióban :F

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14876) Barthezz2 válasza chab7 (#14875) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Majd szóljatok, én se maradjak le:)

Everybody lies.

(#14877) chab7 válasza Barthezz2 (#14876) üzenetére


chab7
addikt

App sales progi majd megoldja ;) tedd fel.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14878) iguana válasza Barthezz2 (#14873) üzenetére


iguana
őstag

ismerős helyzet. nem bántam meg a megvételét, jól berendezkedtem rajta. sok launcher-rel szöszöltem, és minden szempontból ez vált be nálam. (jó dolog még az Unread count notifications funkció a missed call, sms, gmail-re, és a dock-ot is tudod még piszkálni vele)

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#14879) Barthezz2 válasza chab7 (#14877) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Erre gondolsz?

Everybody lies.

(#14880) gzbotii


gzbotii
veterán

Masnak 4.1 alatt van Twitternek widgetje?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14881) Oldman2 válasza Barthezz2 (#14879) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, biztosan arra.

(#14882) fdisk válasza Barthezz2 (#14879) üzenetére


fdisk
őstag

Jó az a progi,mert naprakészen közli veled az aktuális leárazásokat.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#14883) Oldman2 válasza fdisk (#14882) üzenetére


Oldman2
veterán

És ami még jobb benne, hogy be lehet állítani "árfigyeléseket" és szól, ha az adott app-nak változott az ára (ingyenes lett).

(#14884) chab7 válasza Barthezz2 (#14879) üzenetére


chab7
addikt

Bizony erre :K Sokszor szólt már mikor olyan app volt akcióban amire vadásztam. Watchlist-be kell tenni őket.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14885) Barthezz2 válasza chab7 (#14884) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Közben már meg is tettem:) Kösz a tippet :R

Everybody lies.

(#14886) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv Kollégák

Használ v.ki jelenleg call m. 3 G -t ?

Elakadtam és jó lenne egy hozzá értő segítsége

:R köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#14887) ZoliM@ster


ZoliM@ster
aktív tag

Üdv!
Olyan programot keresnék,ahol az asztali skypehoz hasonlóan lehet videobeszélgetni,úgy,hogy közben pötyögünk is egymásnak.Tehát képernyő egyik felén a videoablak,másikon(alul) pedig a csevegés zajlik.Sem agoogle talk,se az androidos skype nem tudja ezt,mert vagy a video megy,vagy a beszélgetés.

Köszönöm a segítségeket! :R

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#14888) dokee78 válasza gyuszmó (#14886) üzenetére


dokee78
félisten

Használjuk sokan,de nem babráljuk.
Mi a gond?

(#14889) w.miki


w.miki
veterán

Olyan OCR programot tudtok, ami tényleg jó?
Magyar nyelvet ismer, esetleg még táblázatokat is.
Pl. egy étlap felett mozgatom a kamerát, és az beolvassa, mi a menü?
Tudom, hogy van sok OCR program, de melyik, amelyik tényleg jó, és tudja ezt, még egy gyengébb (5MP) kamerával is.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#14890) wardemi válasza w.miki (#14889) üzenetére


wardemi
senior tag

Abbyy text vagy mi. Egyik legjobb ocr az abbyy-é.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14891) rjg válasza wardemi (#14890) üzenetére


rjg
őstag

És pont most akciós, 220 Ft - pont most láttam a néhány hozzászólással előtti AppSales-ben. ;)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#14892) gyuszmó válasza dokee78 (#14888) üzenetére


gyuszmó
őstag

Elég speciális helyzetben vagyok,de a régi verziónál minden jól bevolt állítva és ment is a rom cseréig .

Elég jó flota csomagom van ahol ingyen beszélek X emberrel ezek a hívó számok egy adott számcsoportban vannak . A többi számot 20,30,70, + a vonalas ugyanannyiért hívom, éjjel nappal .
Azt próbáltam beállítani,hogy meg adom a tarifát , 1/1 másodperc alapú dolog minden időben,és a szabályoknál beállítom,hogy a kizárt számok az csoport akivel ingyen beszélek a vállalti .
De egyáltalán nem számol hívás statisztikát :(

Az sms-t igen de hívásokat még a naplóban sem találom.

Jó ez az új +g ?
Mert én a régit használtam

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#14893) dokee78


dokee78
félisten

GSam Battery Momitorban ha léttrehozok egy Referenciapontot az hol tudom visszanézni,
hogy azóta mi történt?

(#14894) LonGleY válasza dokee78 (#14893) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha létrehozol egy referenciapontot, akkor csak azokat az adatokat látod, amik azóta keletkeztek, nem másik felületen, hanem épp ugyanott, ahogy normál esetben is. Nyugodtan kapcsolgasd ki-be, egyből látni fogod, hogy mit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#14895) dokee78 válasza LonGleY (#14894) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem eszeveszettül merül az akkum,de amióta megvan a telo.
16 óránál többet sosem bírt ki.

(#14896) denis.p


denis.p
tag

Sziasztok!
Keresek olyan titkosítható fájlkezelő appot, mely jelszavak és egyéb adatokat tud kezelni pin kóddal, vagy pw-el az sd kártyán. Tehát nem "felhős" titkosításra gondolok.
köszi.

(#14897) Oldman2 válasza dokee78 (#14895) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi a gond a 16 órával? Ez akár normális is lehet okos telefon területen.
:-)

Egyébként a 16 óra önmagában semmi infóval nem szolgál. Miket futtatsz, milyen sűrűn, stb...

(#14898) Mercutio_ válasza vgyuri (#14586) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megtörtént, viszont a régi úgy ment, hogy minimalista megjelenítés csak szövegesen, ilyet most az új köpönyegnél nem látok :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14899) dokee78 válasza Oldman2 (#14897) üzenetére


dokee78
félisten

16 óra az az eddigi Max volt,általában 10-órát bír ki.
-szinte folyamatos 3G (otthon 3G kikapcs,wifi only)
-3/4 fényerő
-taptu hírfolyam
-pou (ez csak 1-2 hete megy)

ezek a fogyasztóim:

(#14900) No.01


No.01
őstag

Olyan progit keresnek ami tud valtani 2G es 3G halozatok kozott nem rootolt telefonon. Ha lehetseges akkor idpont vagy esetleg terulet szerint...

Elore is koszonom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.