Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) psg5 válasza dokee78 (#14949) üzenetére


psg5
veterán

Beltérben vakuval egyszer kékesen vett egyszer simán, mintha nem találta volna a megfelelő fényerőt.

F.K.T.

(#14952) gacsoi válasza psg5 (#14951) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nem a fényerővel, hanem a fehéregyensúllyal van gond.
Próbáltál más beállítást a WB-nál???

(#14953) dokee78 válasza psg5 (#14951) üzenetére


dokee78
félisten

(#14954) tomy86


tomy86
addikt

Melyik appot javasoljátok Picasa albumokhoz? A QuickPic sajnos nem kezeli, így mellé kellene valami. A gyári galéria mutatja a képeket, viszont egy részét nem tudja elhelyezni a térképen, annak ellenére, hogy a webes felületen nincs ilyen probléma.

(#14944) gacsoi: "A hangnem a nem mindegy" Ez jogos.
"nem a köpönyegről szól a dolog" Csak azért írtam, mert más progira írt negatív (akár sz..rozó) kritikák kapcsán nem emlékszem ekkora vitára :) .

(#14955) handrash


handrash
őstag

Régimódi, begyepesedett vagyok. Zenéimet a telefonon is folderekbe rendezve tartom.Olyan lejátszót keresek ami meg képes tartani az eredeti sorrendet is és nem csak egyéb ID3 információk szerinti lejátszásra képes.
Megoldódott megtaláltam a gyáriban a mappa fület.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#14956) psg5 válasza gacsoi (#14952) üzenetére


psg5
veterán

Meg fogom próbálni! Köszi!

(#14953) dokee78: Megnéztem ezt is. :R

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#14957) fdisk válasza psg5 (#14956) üzenetére


fdisk
őstag

Próbáld ki az UCam-t.
Van saját felvevője.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#14958) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok, droidos antivírusokról van valahol külön fórum és csak én vagy vak, hogy meglássam, vagy még nincs?

(#14959) psg5 válasza fdisk (#14957) üzenetére


psg5
veterán

Nah ezt is megnézem.

Olyan fényképező progi, mely rögtön ellövi és én állítom a fokuszt van? Ez a 360 úgy látom nem képes rá, vagy nem találtam meg a beállítást.

F.K.T.

(#14960) choco01 válasza beach head (#14958) üzenetére


choco01
addikt

Ha a sima vírusirtós topikba írsz az is jó..:)

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#14961) dokee78 válasza psg5 (#14959) üzenetére


dokee78
félisten

Talán a Camera Zoom FX.

(#14962) psg5 válasza dokee78 (#14961) üzenetére


psg5
veterán

Belenézek. Köszi.

F.K.T.

(#14963) vadászcsiga válasza zermi (#14926) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De jó köszi, több méretet is felajanl tehát tabletre is kiváló.

(#14965) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Gyakorlom a Swype-ot, frissítettem a beta 1.4-re. A beszédnél arra nem tudok rájönni, hogy az írásjeleket miképpen lehet rámondani. Az, hogy "pont", jó, de a "vessző" már nem... Valaki, aki gyakorlott e téren, segítene?? :)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#14966) ux1 válasza #45553408 (#14964) üzenetére


ux1
addikt

Az a rendszer fordítási dátuma... :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14968) dokee78 válasza #45553408 (#14967) üzenetére


dokee78
félisten

Lehet kipróbálták,kicsit használták.

(#14969) ZoliM@ster


ZoliM@ster
aktív tag

Erre valaki?

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#14970) ux1 válasza #45553408 (#14967) üzenetére


ux1
addikt

Bizonyos szolgáltatók kártyáján eleve vannak un. fontos számok. Nem azt láttad? :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14972) petipetya válasza #45553408 (#14971) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azért csak húzd le őket.

"nincs rá lezsóidő"

(#14973) havri1


havri1
félisten

Helló!

Keresek olyan jegyzet appot, ami widgetes, tehát ki lehet tenni "cetlit" valamelyik lapra, és ami nagyon fontos : google fele szinkronizáljon. Talán a google task-al?
Sok van playen, ami erre utal, de amiket kipróbáltam..felejtős.

THX!

havri

(#14974) Sajtkukacka


Sajtkukacka
csendes tag

Sziasztok!
Samsung Galaxy S I-em van, és letöltöttem rá a Whatsappot.
Mint egy régebbi hozzászólónál, nálam is folyamatosan jönnek az SMS-ek, melynek a feladója én vagyok, tehát saját számról érkezik saját telefonra. A tartalmuk: "<<Nem támogatott tartalom>>".
Mindent megpróbáltam: inaktiváltam a Whatsapp fiókomat, letöröltem az alkalmazást, újratelepítettem a telefonom (gyári beállítások visszaállítása), és nem tudom mi mást tehetnék.
Ami vicces, hogy a Whatsappot már használtam körülbelül fél évig, semmi problémám nem volt vele, és most vissza akartam telepíteni a telefonomra.
Ja és message blockert is alkalmazok, nem válik be.
Valakinek van esetleg valamilyen ötlete? :)

(#14975) LámaZ válasza choco01 (#14929) üzenetére


LámaZ
addikt

Olvasd el a blogom.

Legyen minden jó!

(#14976) LonGleY válasza LámaZ (#14975) üzenetére


LonGleY
veterán

Már megint jössz itt a blogoddal, nem volt elég telenyomni butaságokkal ezt a topikot? Ne haragudj a durva kijelentésért, de visszanézve a neked írt reakciókat (ezt ajánlom egyébként neked is), nem tudok mást mondani. Mintha valami master lennél, mikor lerí, hogy a felét ki se próbáltad azoknak, amikről írsz, pláne nem használtad őket hosszabb távon. Pl. már a google maps magyar vonatkozású térképrészleteinek lementésénél is problémáztál, és kijelentetted, hogy nem működik, miközben az is egy teljesen járható út az offline térképek / navigációk terén, ha valaki a beépített megoldásnál maradna - és rászánja azt a 15 perc próbálkozást. Személy szerint a blogodra inkább nem alapoznék, pláne nem buzdítanék senkit az elolvasásra.

Direkt visszafogtam magam eddig, de úgy néz ki, nem veszed észre magad. Magam is elkövettem már itt hibákat, és tettem nem feltétlen igaz kijelentéseket, viszont cserébe ezentúl még figyelmesebben járom körbe az adódó témát.

[ Szerkesztve ]

(#14977) air válasza #45553408 (#14971) üzenetére


air
nagyúr

Ezzel elismerték, hogy becsaptak. Ne fogadd el az ajánlatot, hanem kérd vissza a teljes összeget és többé ne vásárolj ott semmit! Szerintem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14978) punky10 válasza LonGleY (#14976) üzenetére


punky10
addikt

Ezek szerint nem csak nekem tünt fel... Lássuk csak, mit tudunk meg az emlegetett blogbol:
-IGO nincs androidra(tehát nem probálta)
-a TomTom-nak megtudtuk az árát és az értékelését(nem probálta)
-a Sygic nem ingyenes(nem probálta)
-a Route66 sem... (nem probálta)
-a Maps csak online, sok munka van benne, házszámot ismer és 4,5 csillagos
-a Copilotot nem probálta, de hallotta, hogy nem valami jo... (nem probálta)
-Navigont nem probálta
-MapQuest nem probálta
-Wisepilot nem probálta
-Maverick nem probálta
-a Wazze fejlődik, többek között Ő is sok javítást hajtott végre(amit
egyébként köszönünk)
-a NavFree ingyenes
-a Locus turázoknak ajánlott.
Röviden ennyi...
Nem akarok kötekedni(dehogynem... ;]) de ezt összefoglalonak nevezni....

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#14979) chab7 válasza #45553408 (#14967) üzenetére


chab7
addikt

Elvek embere, remélem a barátnőd/feleséged is null kilométeres. Senki soha nem csókolta (lenti dolgokról nem is beszélve) ;]

Ja, hogy ez telefon. Ezt senki meg sem érintheti elsőnek csak mi. (Néha eltúlozzuk a tárgyak jelentőségét). Mindamellett a cég mondhatta volna, hogy már elő volt véve a készülék. (nő esetében is jobb előre tudni ha már ki volt csomagolva :-) ) viszont a felajánlott kompenzálás teljesen korrekt.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14980) iguana válasza chab7 (#14979) üzenetére


iguana
őstag

mondjuk engem is bosszantana, ha valami újként van árulva, és újként veszem meg, új árért és mégsem azt kapom. valószínűleg semmi baja nincs a készüléknek, de engem akkor is zavarna.
egyáltalán nem vagyok egy lázadozó, asztalra csapkodós, kereskedők réme típus, de nekem is ez a mániám új dolgok esetén: ne legyen használva. sehogy se. szerintem ez jogos elvárás.
a kompenzálást korrekt dolognak tartom.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#14981) bkercso válasza LámaZ (#14975) üzenetére


bkercso
nagyúr

Továbbra is küzdök vele, hogy a googlemaps saját helyek közé lementett útvonalamat telefonon lenavigáljam. Csak helyként kezeli, nm útvonalként. PC-n terveztem, figyelembe véve a forgalomsűrűséget, ezt telefonon nem tudom megcsinálni. Erre esetleg nem tudsz vlm megoldást? :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14982) air válasza iguana (#14980) üzenetére


air
nagyúr

(#14979) chab7
Te nagyon rosszul gondolod.

Iguana, te kapiskálod a lényeget. Ha valamit újként adnak el, új árat fizet érte az ember, az új legyen! Ha nem tájékoztatják, hogy ki lett próbálva - hozzáteszem a kipróbáláshoz szomszéd Mancika és Pistike telefonszámát nem kell elmenteni a készülékbe, tehát ez a készülék használt - ezzel becsapták a vásárlót. Ilyen esetben a szóba jöhető lehetőségek: árleszállítás (készpénz visszafizetés, nem kompenzálás), a teljes vételár visszatéritése vagy a termék kicserélése.
A levásárolható kompenzáció nem korrekt ajánlat, hanem a fogyasztóvédelmi törvény kijátszása.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14983) havri1 válasza bkercso (#14981) üzenetére


havri1
félisten

Ha jól értem, megtervezed előre az utat a pc-n, és azt a telefonon akarod elnavigáltatni?
Nekem a legnagyobb szívfájdalmam a következő:

Ha megadok egy célt, akkor ő megtervezi telefonon..de én nem arra akarok menni, hanem "emerre2..akkor azt hogyan tudom megadni - telefonon - ?
Tehát útvonalat módosítani, cél ugyanaz.

Továbbra is :

Keresek olyan jegyzet appot, ami widgetes, tehát ki lehet tenni "cetlit" valamelyik lapra, és ami nagyon fontos : google fele szinkronizáljon. Talán a google task-al?
Sok van playen, ami erre utal, de amiket kipróbáltam..felejtős.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

havri

(#14984) dokee78


dokee78
félisten

Csak,hogy megtörjem az OFFokat.

Van olyan app amivel le tudok zárni MicroSD-t?
Pl lezárom és kiveszik átteszik másik telóba,ne lássanak rajta semmit.

Nem kérek a poénos;"formázd le és nem látnak semmit" és hasonló válaszokból.

(#14985) iguana válasza havri1 (#14983) üzenetére


iguana
őstag

Any.do? [link]
elég egyszerű, nincs agyon bonyolítva. van akinek ez előny ilyen app-nál, valakinek hátrány.

nekem a Classic Notes Lite jön be, csak a widgetet hiányolom, de azt nagyon. A fejlesztő szerint hamarosan lesz az is.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#14986) havri1 válasza iguana (#14985) üzenetére


havri1
félisten

Köszönöm, kiprobalom.

havri

(#14987) Dottore válasza dokee78 (#14984) üzenetére


Dottore
addikt

(#14988) dokee78 válasza Dottore (#14987) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi de ilyet nem találok a telon: "A tiktosítás bekapcsolását a System settings → Seurity → Encrypt phone"

(#14989) Oldman2 válasza dokee78 (#14988) üzenetére


Oldman2
veterán

Magyar menüben:

Rendszerbeállítások/Biztonság/Telefon titikosítása

(#14990) petipetya válasza dokee78 (#14988) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sonyban én sem találom.

"nincs rá lezsóidő"

(#14991) dokee78 válasza Oldman2 (#14989) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs olyanom sajnos:
Bizony Sonyban nincs ilyen.


[ Szerkesztve ]

(#14992) bogil99 válasza havri1 (#14693) üzenetére


bogil99
aktív tag

Nekem az exdialer felajánlotta a kiegészítő letöltését. És szépen eltünteti a nem fogadott hívás ikonját.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#14993) Dottore válasza petipetya (#14990) üzenetére


Dottore
addikt

Pedig valamilyen formában benne kell lennie. Ez Android szolgáltatás, meglepődnék ha a gyártók kivették volna.

(#14994) dokee78 válasza Dottore (#14993) üzenetére


dokee78
félisten

Screenshotozd a menüpontban mi van még?

Nem ez lesz?

(#14995) Dottore válasza dokee78 (#14994) üzenetére


Dottore
addikt

Nem.

Viszont nekem Arc S volt és emlékszem, hogy volt benne, valami elképesztően hülye helyen. Meg nem mondom hol.

(#14996) havri1 válasza bogil99 (#14992) üzenetére


havri1
félisten

Én külön szoktam, de akkor már ez is megoldva :)
Sajnos 4.2.x alatt nekem eléggé bugzik az exdialer BT headsettel :(

havri

(#14997) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Samsung Galaxy S+ telefonom van.
Szükségem lenne a Googlemapsra, de a JB Gapps csomagokban nincs benne. Próbáltam Playről telepíteni, de valami ütközés hibával leáll.
2012 novemberben, amikor feltettem az EhdroixII-őt már akkor nem volt rajta. Azóta sincs egy JB gapps csomagban sem. Így nem maradhatott vissza semmi korábbi verzióból. Takarítgattam az Sdmaid-del, de az sem hozott eredményt.
Több fiókom van a telefonon. Telepítéskor csak a saját fiókom van beállítva, amíg be nem áll a rendszer. Arra rájöttem, hogy ennek ellenére az alkalmazásaim egy része, köztük rendszeralkalmazások egy másik fiókomhoz vannak regisztrálva, többek között a gmail, a streetview is. De a maps nincs telepítve sehogyan sem. Mint írtam EhdroixII-öt használok és a november óta csak frissítettem. Akkor ez a kavarás a frissítés során keletkezhetett. Megpróbáltam a másik fiókhoz telepíteni, de ugyan az a jelenség.
Van lehetőség átregisztrálni az aapokat egyik fiókból a másikba?
Most több gmail fiók van regisztrálva a telefonomon, de csak az egyik a ludas, pedig azt használom legkevésbé.
Köszi ha tud valaki segíteni!

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#14998) petipetya válasza dokee78 (#14994) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akármilyen jelszót is írok ide, nem fogadja el.

"nincs rá lezsóidő"

(#14999) dokee78 válasza petipetya (#14998) üzenetére


dokee78
félisten

megnézem én is.

(#15000) busman válasza havri1 (#14996) üzenetére


busman
addikt

Milyen bug?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.