Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) Walkmanfon válasza havri1 (#14525) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Én a Hide it pro-t javaslom nem pakolsemmit sehova csak elrejti :) [link] képek videók weboldalak appok üzenetek MINDEN! + A programtárban Audio Managernek hívják szóval senki nem fog piszkálni bele (egyébként az a része is működik ) Felül hosszan tartod majd az Audio manager feliraton és bejön a setupja tehát kiválaszthatod hogy jelszóval vagy pin kóddal rejted utána csak beütöd és ottvagy a titkosított cuccaidnál . :DD

[ Szerkesztve ]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#14552) spiritex válasza dokee78 (#14550) üzenetére


spiritex
veterán

Én csak azt tudom elmondani, hogy a GSam Battery segítségével sikerült megfogni az AppLock progit, amelyik 1 nap alatt lemeritette a tabletem. Azóta minden oké.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#14553) havri1 válasza Walkmanfon (#14551) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, lesem is :)

havri

(#14554) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Egy kis értetlen dolog előtt állok.

Adott a Chrome böngésző. Ez nekem tök megfelelne, de. Pl ha itt fórumon írok egy hsz-t, és a harmadik mondatnál észreveszem, hogy a második mondat(csak példa, mindegy, hol veszem észre, hol a hiba) elején van egy hiba, szépen odabökök, javítom, mennék a szöveg végére, de mikor elkezdek gépelni, akkor a kurzor automatikusan a szöveg elejére a 10-20. karakter környékére ugrik, és ott ír tovább. Ha visszamegyek a szöveg végére, akkor egy karakter után ugyan ez. Innentől ha meg feszülök se változik a dolog(app háttérbe rak, visszalép se segít).

Mi lehet a para? Maga a chrome, vagy valami más befolyásolhatja? Valaki találkozott már ilyennel?

Everybody lies.

(#14555) marec1122


marec1122
senior tag

hali

tudtok ingyenes android rádió progit ajánlani amit ki lehet hangosítani és nem net függő?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14556) atillaahun válasza Barthezz2 (#14554) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem ismerős a dolog. Én Opera + ASK párossal viszonylag kényelmesen tudok ide irkálni. Ott még a hangerő gombokra való kurzor léptetést is be lehet kapcsolni, amit néha használok.

(#14557) raziel01 válasza marec1122 (#14555) üzenetére


raziel01
veterán

Nem netfüggő? Akkor meg hogy?
Amúgy meg a gyári rádión kívül nincs használható program.

(#14558) marec1122 válasza raziel01 (#14557) üzenetére


marec1122
senior tag

pont azért gondoltam mert a zte blademen van gyári rádió ami eléggé puritán. gondoltam ez alapján lehet hasonló android alkalmazást. meg tablethez is amit ma vettem és amin sztem nincs arra is jó lenne.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14559) scrInject


scrInject
csendes tag

Sziasztok,

Abban kérnék segítséget, hogy feltettem a Big Caller ID Pro appot és amikor bejövő hívás jön, akkor hiába nyomok rá a válasz gombra tovább csörög a telefon. Az összes többi gomb működik az elvet a visszahív stb. Az előnézeti módban pedig tökéletesen működik minden gomb. A telefon HTC (android 4.1.1). A többi kipróbált teljes képernyős appnál is ugyan az a helyzet.
Full Screen Caller ID Pro
HD Caller ID Pro
BIG! Full Screen Caller ID
Ultimate Call Screen License

Van valami ötlet? :F

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#14560) atillaahun válasza marec1122 (#14558) üzenetére


atillaahun
veterán

SpiritFM az egyetlen gyári rádió app alternatíva. De mivel az FM rádió rendszerint kernel szinten van integrálva a rendszerbe így nem minden telefonon működik, vagy csak jó sok finomhangolás után.
Kihangosítást tud. Természetesen fülessel.

[ Szerkesztve ]

(#14561) Oldman2 válasza atillaahun (#14560) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem mellesleg (ha működik az adott készüléken), klasszissal jobb bármely más FM Radio alkalmazásnál.

(#14562) Tompie


Tompie
őstag

Mitől lehet az, hogy a holo launcher egyszercsak feldobja a pin kód kérő képernyőt, beütöm és minden megy tovább.

(#14563) Tompie válasza Oldman2 (#14561) üzenetére


Tompie
őstag

Ha valamelyiken nem megy valahogy működésre lehet bírni ? Mert pl nekem se megy gyári romon.

(#14564) marec1122 válasza atillaahun (#14560) üzenetére


marec1122
senior tag

megpróbálom ezt ha nincs más választásom. köszönöm az infot :R

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14565) marec1122 válasza atillaahun (#14560) üzenetére


marec1122
senior tag

sajna a free nem működik a fizetőssel meg nem akarok lutrizni.:S

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14566) havri1 válasza Tompie (#14562) üzenetére


havri1
félisten

Leesel a hálózatról, azért kér pint. Ergo restartol a modem.

havri

(#14567) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Galaxy S2-re melyik lenne a legjobb kamera app ami panorámaképet is készít?

Előre is :R

(#14532) xSide

Gratula! Ki is próbálom! ;)

[ Szerkesztve ]

(#14568) Tompie válasza havri1 (#14566) üzenetére


Tompie
őstag

...és ez mitől lehet, hogy leesik a hálózatról? Launcher hiba?

(#14569) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Melyik zenelejátszó tud gyári GB mellett a lezárt képernyővel számot léptetni a hangerőgombok hosszan nyomásával? PlayerPro-val sajna nem tudom összehozni. Illetve az is jó lenne, ha tudna mappalejátszást.

Előre köszönöm:

MaTMaN

(#14570) fatal` válasza mttssz (#14569) üzenetére


fatal`
titán

Csak a PlayerPRO tud.

(#14571) bubi92: Gyári ROM-on léptet hangerővel?

[ Szerkesztve ]

(#14571) bubi92 válasza fatal` (#14570) üzenetére


bubi92
őstag

hát ezt a két feladatot pont tudja az übermusic is :U

(#14572) chab7


chab7
addikt

A mostani nagy swiftkey őrületben kipróbáltam újra én is, ma azt használtam kizárólagosan, hogy összevethessem a swype bétával. Az már tegnap kiderült, hogy a diktálás része szinte teljesen nem működik, olyan rosszul találja el amit mondok. (Kb ötször mondok ki egy szót és mint az ötször egész mást ír, de még végetlen sem azt amit mondok)
Ma viszont a huzigálós írást próbáltam ki. Nagyságrendekkel le van ez is maradva a swype béta mögött. Pl mikor a feleségem rámírt, hogy milyen napod van én pedig válaszoltam (volna), hogy elég pörgős, akkor a pörgős szót még akkor sem akarta tudni, ha finoman a karakterekre húzgáltam az ujjam. :( és akkor még hol vagyunk onnan, hogy ha mellé szvájpolok akkor is kitalálja mit szerettem volna.
Így tehát nem rossz, nem rossz, de közel sincs a swype bétához. (Bökdösős írást nem próbáltam, mert azt használni eleve vétek annyival lassabb a szvájpolásnál. De ha mégis kell néha mert esetleg nem tud egy szót (ami annyira ritka, hogy magam is szoktam csodálkozni a swpye béta milyen szavakat is tud) akkor abban is max egyformák lehetnek.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14573) Des1gnR válasza chab7 (#14572) üzenetére


Des1gnR
őstag

Kipróbálom, ha már ennyire dicséred ;)
Swiftkey-t használok egyébként :K

Egy linket tudnál hozzá adni? Nem találom :F

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#14574) Tompie válasza chab7 (#14572) üzenetére


Tompie
őstag

Tudsz adni egy linket ehhez a swype-hoz?

(#14575) mttssz válasza fatal` (#14570) üzenetére


mttssz
senior tag

És ezt hol lehet beállítani?

(#14576) becenevem


becenevem
aktív tag

A Swype saját oldaláról le lehet tölteni.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#14577) chab7 válasza Des1gnR (#14573) üzenetére


chab7
addikt

http://beta.swype.com/

Most hogy ránéztem a weboldalra, már tudom miért tud minden kacifántos szót is anélkül, hogy megtanítanám neki (még ezt a szót is tudta, hogy kacifántos :C :C :C )

Living Language
We've updated Living Language to include functionality whereby relevant and trending words are crowd-sourced and made available to Swype Beta users who opt-in to the service.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14578) Des1gnR válasza chab7 (#14577) üzenetére


Des1gnR
őstag

:R

Persze csak telóval lehet letölteni :W
Mind1, ha másnak így egyszerűbb akkor feltettem az apk-t ide: [link]
De miért nincs playen? Kinek jó ez a szrakodás? :F

Szerk:
Még az apk-val is le kell tölteni egy apk-t ;]

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#14579) Cyrin válasza chab7 (#14577) üzenetére


Cyrin
addikt

én már elég régi swipe-olós vagyok, még anno a slideit-tel kezdtem, amikor még a marketen nem is lehetett vásárolni.
nekem is fent van mindkettő, próbálkozom a swiftkey-el, de mindig visszateszem a swype-ot. viszont ha pötyögős billentyűzetet használnék, akkor jó lenne a swiftkey, mert sokkal jobban találja ki előre a szavakat mint a swype, és ezáltal lehet vele gyorsan írni. ami viszont nem jön be, hogy nincsenek kint ékezetes karakterek, valamint kevés a 3 felajánlott szó, és bonyolultabb szavak, akár ilyenek is mint az említett pörgős nem mennek, és ez nagyon lelassítja. valamint nem tetszik hogy ha hosszan nyomok pl az e betűre, nem jön be automatikusan az é.

(#14580) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Ilyet se láttam még új bill. bekapcsoláskor:

Remélem nincs több meglepi :C

(#14579) Cyrin: Ékezet nélkül is felajánlja az ékezetes szavakat.

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#14581) Cyrin válasza Des1gnR (#14580) üzenetére


Cyrin
addikt

tudom, de akkor is, agyilag más, hogy ékezet nélkül kell gondolkodni

(#14582) Des1gnR válasza Cyrin (#14581) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nekem most a swype a fura, már megszoktam, hogy nem volt kitéve ékezet, most meg húznám mindig az e-re az é helyett, de egy darabig fent hagyom tesztelni.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#14583) Lajkó válasza Lajkó (#14482) üzenetére


Lajkó
őstag

Ezekre valaki?
Kétszer sikerült tök véletlenül eltüntetni a javaslatokat, de hogy hogyan... :U

(#14584) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok, kösz a tippeket!

Köpönyeg widget mai frissítése óta a desktop-on az alábbi felirat virít: "problem loading widget" volt reboot, de helyzet változatlan :F

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14585) LámaZ válasza Barthezz2 (#14554) üzenetére


LámaZ
addikt

Bökés után vidd a kurzort a kívánt helyre.

Legyen minden jó!

(#14586) vgyuri válasza Mercutio_ (#14584) üzenetére


vgyuri
őstag

Próbáld meg letörölni a widget-et, és újra kirakni.

(#14587) kymco válasza Des1gnR (#14582) üzenetére


kymco
veterán

Ez nekem is fura már, nem is használom.

www.refujvaros.hu

(#14588) Hutiii válasza kymco (#14587) üzenetére


Hutiii
csendes tag

Én most tesztelgetem, picit többet eszik mint a swiftkey, de egész bejövős.

(#14589) kymco válasza Hutiii (#14588) üzenetére


kymco
veterán

Memóriaigénye nálam jobb volt, mint a swiftkey-nek. Ennek ellenére maradtam a szokás rabja...

www.refujvaros.hu

(#14590) tybsen


tybsen
addikt

Nem tudja valaki, hogy mi annak a launchernek a neve, ami kb 6-8 kulonbozo, teljesen egyedi feluletet tud - peldaul az egyik egy transformer, ami a telefon feloldasaval atalakul es "szetnyilik" ikonokka. Maga a launcher ugy nez ki, hogy van egy fokepernyo x darab megrajzolt ikonnal es ennyi. De vannak kulonbozo letoltheto temak hozza, valami epulet-szeru, ahol talan az egyes emeleteknek vannak funkcioi, de mar olyan regen toltottem le, hogy nem is emlekszem pontosan.. Egyszeruen nem jut eszembe a nev, tegnap ota keresem, de nem talalom. Mar kerestem wiki-n meg az xda-n, google szinten nem segitett. Hatha valakinek beugrik a nev? Elore is koszi!

(#14591) tigri44 válasza goom (#14504) üzenetére


tigri44
tag

Tetszik a DCikonZ ikonkészlete,de nem sikerült rájönnöm hol tudom a dokk hátterét külön beállítani Nova launchernél :W Elárulnád te hogy csináltad? :F

(#14592) Tompie


Tompie
őstag

Hm a Swype akkor is fut ha nem az a beviteli billentyűzet, akkor is fut kikapcsolom a swype connect szolgáltatást.

(#14593) bkercso válasza darvinya (#14545) üzenetére


bkercso
nagyúr

Onnan töltöttem le (nem is rootolt a készülék), de nincs Billentyűzet Témák menüpontom. :F

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14594) wardemi


wardemi
senior tag

Nalam a flow mar megint nem adja ki a lehetosegeket pedig leszedtem a februari updatet. Aki a betat hasznalja velemeny? Kinyirtak volna ?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14595) bkercso válasza wardemi (#14594) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hogy tudom rábírni a google maps-t, hogy telón a saját helyek közé lementett útvonalterven elkezdjen navigálni?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14596) darvinya válasza bkercso (#14593) üzenetére


darvinya
titán

Lőlj már 1 Screenshot-ot, hogy mi van az alapbeállításainál, azaz milyen almenük vannak.
(Elég csak a súgó utáni résztől látszik a Screenshot-on ameddig ér a képernyő)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14597) Mcfery válasza twine (#14398) üzenetére


Mcfery
tag

VIBER- alternatíva
(letöltöttem, de még nem használtam,
jókat ír róla )
[link]

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#14598) bkercso válasza darvinya (#14596) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem lehet screenshotot lőni nem rootolt telón, de leírom:
Licence
súgó
felső sor billentyűi
billkiosztás értesítés
rezgés gombnyomásra
gombny-ra hangot ad
gépelje be teszthez
auto nagybetű
javaslatok mutatása
auto szójavaslat kivál
gyorsjavítás
gépelje be teszthez
billátváltás szóközzel
dupla szóköz ism-hez
telj képernyő álló módban
telj képernyő fekvő módban
csúsztatás mozdulat műv
hardveres billkiosztás
spec szótárak
billenytűzetek (ezen belül sincs)
finomhangolás

4.0.4-es android, play-es anysoft... :F
Köszi a segítséget amúgy! :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14599) wardemi válasza Mcfery (#14597) üzenetére


wardemi
senior tag

Imo beta is ilyen :-)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14600) twine válasza Mcfery (#14597) üzenetére


twine
addikt

:R
Köszönöm....Az "alternatívákkal" csak az a gond, hogy az ismerősöket is meg kel győzni...
Pár éve elkezdtem a Skype-al,,,aztán droidon egy idő után azt vettem észre, hogy úgy szipkázza az aksit, hogy ment a levesbe...(nem tudom van e változás,,de mondjuk úgy nem is érdekel :B )
Aztán "betört" a Viber....Rengeteg ismerősöm van fent, aki pedig nem volt meggyőztem...
Belefáradtam a "keresztes" háborúba,,,lesz@rom,,,én tudok SIP/Voip-on very olcsón csevegni,,,így az ingyenesség nem érdekel...a "többiek" meg oldják meg.... :((( :B :DDD
Köszönöm hogy jelezted :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.