Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) spiritex válasza tigri44 (#14500) üzenetére


spiritex
veterán

Szerintem nem lehet. De Photoshop-ban 2 perc.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#14502) Tompie


Tompie
őstag

Mennyire indokolt víruskeresőt feltenni telefonra? ,mert a mende monda szerint play is előfordulnak úgymond ilyen szempontból nem tökéletes / megfelelő appok.

(#14503) LonGleY válasza darvinya (#14435) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért ez a hosszan nyomok az ékezetesért nem akkora probléma, ha jól van beállítva a cucc. Én még mindig Smart Keyboard Pro-t használok, mert nincs a felületén fölösleg, a hosszan nyomás timeoutja levehető minimálra, a megjelenő karakter pedig elsősorban az ékezetes betű lehet opcionálisan, nem a szám. A lehető legjobban kihasználja a helyet, így még egy álló 3,7-es gépen is normálisan és megfelelő sebességgel tudok gépelni.

(#14504) goom válasza tigri44 (#14500) üzenetére


goom
senior tag

Én Apex-et használok (de ebből a szempontból mindegy), és a DCikonZ ikonkészletet választottam. Ebben be tudtam állítani, hogy a dokk saját háttérszínnel fut. Egyébként is ajánlom: igen szép ikonokat tartalmaz a csomag.

(#14505) tigri44 válasza goom (#14504) üzenetére


tigri44
tag

Valami ilyesmire gondoltam :) Kösz

(#14506) darvinya válasza LonGleY (#14503) üzenetére


darvinya
titán

Én már 3.7" 480x800 4 sorost használtam.
Akkor ilyen zéró felugrási idő van, ha nincsenek ilyen plusz karakter alap helyzetben amit használok.
pl: ≈;@;&;$;/;[];₂;²;Ω;⊆;∧;√;⅞;stb.
Mutatsd már meg ezeket miként tudja.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14507) Dottore válasza Tompie (#14502) üzenetére


Dottore
addikt

A mendemonda szerint érdemes feltenni. Egyébként nem.

Hülyeséget nem telepíteni, jogosultságokra odafigyelni, ha mégis kell valami de gyanús, akkor utánajárni. Ez jobb, olcsóbb és hatékonyabb mint bármilyen vírusirtó.

Igaz macerásabb is.

[ Szerkesztve ]

(#14508) mikrofon válasza mikrofon (#14481) üzenetére


mikrofon
addikt

Aki bátor, próbálkozó kedvű és érdekli egy lehetséges megoldás a speciális karakterek automatikus átalakítására sms íráskor, annak javaslom ezt a hsz-t. Elnézést a kereszthivatkozásokért, de mindegyik tartalmaz némi plusz infót. Remélem nem warez!

(#14509) xSide válasza air (#14497) üzenetére


xSide
őstag

Bármilyen kiosztást tudok készíteni a smart-hoz (ha kapok egy elrendezési mintát az alapján is) :)
Lásd itt pl. az alulra tett ékezetes karakterek (4 soros), eddig nem foglalkoztam kis kijelzős telóm miatt az áthelyezésével, viszint most már kiférne, ha ezt a négysorost vissza alakítom 3-má és bővitem az egy sorban lévőket, a balra/jobbra dőlő úgyis jelentőségét vesztette (nálam)...

(#14510) imi314 válasza xSide (#14488) üzenetére


imi314
senior tag

Érdekelne az az app,valaki nem tudja melyik az?

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#14511) xSide válasza imi314 (#14510) üzenetére


xSide
őstag

Link

[ Szerkesztve ]

(#14512) darvinya válasza xSide (#14509) üzenetére


darvinya
titán

Ezt azért még ez sem üti meg AnySoftKeyboard-ot. ;)

Egy felületről elérhető minden.
Plusz gesztus vezérlés.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14513) LonGleY válasza darvinya (#14506) üzenetére


LonGleY
veterán

Kiosztástól függ, van egyébként egy panelváltó gomb is, ahol további karakterek elérhetők. Amúgy 4 soros (space-el együtt).

[ Szerkesztve ]

(#14514) bkercso válasza darvinya (#14512) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ilyet hogy lehet beállítani? :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14515) xSide válasza darvinya (#14512) üzenetére


xSide
őstag

Ez már túl zsúfolt szerintem, sokat elvesz a látható kijelzőből.
A betűknél elenyészően ritkán használt számokat, mint láthatod baloldalt alul egy kis gombocska rejti.
Az ékezetek (hasonlóak) viszont nincs másodlagos (alt) funkciójuk.
A kézmozdulat vezérlés szintén megvan!
A gyorsabb íráshoz szükséges az átlátható felület, gyakran használt karakterek elérhetősége,
hosszan nyomás időbeni választhatósága az előugró karakterekhez (csúsztatás előugrón mellőzése) stb.

[ Szerkesztve ]

(#14516) darvinya válasza xSide (#14515) üzenetére


darvinya
titán

„…sokat elvesz a látható kijelzőből.”

Érdekes mert még így is teljesen látható a Screenshot-od 175%-os zoom-olásnál. :)

BB kód gomb nyomásra.
(gyakran használt pl: B; I; OFF )

Mindezt most 4"-on qHD, de NeoV-n is így használtam.

(#14514) bkercso

Kell hozzá a magyar nyelvi csomag és persze az alapprogram beállításai.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14517) imi314 válasza xSide (#14511) üzenetére


imi314
senior tag

Köszi

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#14518) bkercso válasza darvinya (#14516) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ezek megvannak, de nem találtam olyan opciót, hogy a számokat külön sorba tegye.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14519) darvinya válasza bkercso (#14518) üzenetére


darvinya
titán

Felső billentyűzetsor alternatív számbillentyű

4 soros támogató magyar nyelvi csomagot telepítetted?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14520) bkercso válasza darvinya (#14519) üzenetére


bkercso
nagyúr

Felső billentyűzetsor alternatív számbillentyű
Ilyen nekem nincs.
QWERTZ 4 soros van kivélasztva.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14521) darvinya válasza bkercso (#14520) üzenetére


darvinya
titán

Billentyűzet csak a 4 soros van kiválsztva?
Billentyűzet téma finom hangolásban alternatív billentyűzet pipa.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14522) xSide válasza darvinya (#14516) üzenetére


xSide
őstag

Adtál is egy ötletet!
A smiley gomb csak van smart-nál, nem használom, ide bb kódokat írok a beállítások/általános/smiley szerkesztőnél :D

[ Szerkesztve ]

(#14523) havri1


havri1
félisten

Szevasztok!

Keeps Safe nevű appot használtam, teljesen jól addig, ameddig csak belső tárhelyen voltak a képek/videók.
Belekerült egy microsd a készülékbe, nyílván a nagyobb mérető videók sd-n vannak. Ha a programmal el akarom rejteni, akkor szépen átpakolja a belső tárheen a . keepsafe mappába. Na, ez annyira nem jó, mert ott már nincs hely. Megoldható, hogy a keepsafe mappa az sd-re kerüljön?
Vagy más program erre?

:R

havri

(#14524) dokee78 válasza havri1 (#14523) üzenetére


dokee78
félisten

Mióta van enyéni arcképed?

(#14525) havri1 válasza dokee78 (#14524) üzenetére


havri1
félisten

Pár napja sikerült :)

havri

(#14526) darvinya válasza xSide (#14522) üzenetére


darvinya
titán

Nincs mit.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14527) bkercso válasza darvinya (#14521) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nincs ilyen pont a finomhangolásban. :F

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14528) darvinya válasza bkercso (#14527) üzenetére


darvinya
titán

Milyen Op van a telon.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14529) bkercso válasza darvinya (#14528) üzenetére


bkercso
nagyúr

4.0.4

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14530) darvinya válasza bkercso (#14529) üzenetére


darvinya
titán

Nem a finomhangolás menü, hanem
Billentyűzeti téma menü és abban finomhangolás.

Csinálj 1 Screenshot-ot most hogy nézki.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14531) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Itt már írtátok a Go!Chat for FB-ot, mint chat alkalmazást, van ettől jobb? pl a FriendCaster? Melyik a megbízhatóbb? Tudom Androidról van szó itt nincs olyan, hogy megbízható szinte, mert minden alkalmazás kér mindenhez jogosultságot, de hátha... Apropó JB-re LBE típusú progi nincs?

(#14532) xSide


xSide
őstag

Átszerkesztettem a korábban általam készített Smart Keyboard 4 soros kiosztást 3 soros bővítettre ami QWERTZ+ néven érhető el a nyelveknél:

A használat során majd kiderülő úüű óöő gyakoriság szerinti, a legtöbbet használt karaktert még lehet módosítom ami alapértelmezetten a kiosztásra kerül...

Smart Keyboard Trial verzió
Pro verzió is kész, de az itt nem megosztható!

[ Szerkesztve ]

(#14533) bkercso válasza darvinya (#14530) üzenetére


bkercso
nagyúr

nem rootolt s telo. A téma menü a bill beállítások menüjében lenne?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14534) Mr X válasza KaiotEch (#14531) üzenetére


Mr X
veterán

Én a Facebook Messenger-ét használom. Azzal mi baj? Stabil, gyors, nem eszik sokat.

(#14535) KaiotEch válasza Mr X (#14534) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Megtekintetted már mi mindenhez kér jogosultságot? Ugyan árulja már el, hogy mi köze van az sms, contact, location, és társaihoz?

(#14536) fattyu666 válasza xSide (#14532) üzenetére


fattyu666
tag

Köszi!
Ez nekem egy tökéletes kiosztás. :R
A pro mivel tud többet?

(#14537) Mr X válasza KaiotEch (#14535) üzenetére


Mr X
veterán

SMS-t tud kezelni, kontaktok kezelése szerintem egyértelmű, tekintve, hogy android mobilra leszinkronizálhatóak a FB kontaktok, helyhozzáférés pedig szintén alap FB funkció, postoknál megjelöli, honnan írtad, ha engedélyezed. Kikapcsolható.

Azért az érdekelne, hogy szerinted milyen módon fog ezekkel visszaélni az app.

(#14538) havri1 válasza Mr X (#14534) üzenetére


havri1
félisten

Amikor én használtam, baromi sok akksit "evett"..délre lemerült a telefon kb..

[ Szerkesztve ]

havri

(#14539) Mr X válasza havri1 (#14538) üzenetére


Mr X
veterán

Nem azt mondom, hogy abszolute nem érződik, ha fut, de nekem egyáltalán nem vészes. Takarékosabb, mint a többi ilyen megoldás. Most megnéztem, a fogyasztásom 8-9%-át adta, és nálam folyamatosan fut, a délelőtt folyamán is több beszélgetésem volt rajta.

(#14540) darvinya válasza bkercso (#14533) üzenetére


darvinya
titán

Igen. :K

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14541) havri1 válasza Mr X (#14539) üzenetére


havri1
félisten

Valószínűleg optimalizálva lett némileg ;-)

havri

(#14542) bkercso válasza darvinya (#14540) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hát nincs ott. :(

Milyen képszerkesztőt ajánlotok (átméretezés, konvertálásmás formátumba, automatikus javítás stb.)?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14543) #40351744


#40351744
törölt tag

Sziasztok. Valaki tudna egy olyan app-ot ajánlani, ami egyesével, különféle hozzáférésenként lebontja az appokat, hogy melyiknek mihez van joga. Pl: hálózati kommunikáció,Tárhely, Hardver vezérlése. Előre is köszönöm. :)

(#14544) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Nagyon sok energiát fogyaszt a telefonomon lévő MyPhoneExplorer alkalmazás. Helyette keresek alternatívát, ami az alábbiakat tudja:
- Hívás esetén automatikusan lehalkítja a PC hangját.
- SMS-t olvashassak és írhassak a PC-n.
- PC-n böngészhessem a híváslistát.
- PC-n szerkeszthessem a kapcsolatokat.

Tudtok hasonló programot ajánlani, ami tudja ezeket?

Vagy ne is keresgéljek másik alkalmazást, mert valószínűleg az is sok energiát fog fogyasztani?

(#14545) darvinya válasza bkercso (#14542) üzenetére


darvinya
titán

Ezt kell, hogy lássad AnySoftKeyboard-nál.
Ha Play-ről töltötted le.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14546) KaiotEch válasza Mr X (#14537) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért kezeljen SMS-t? Ne küldözgessen csak úgy ha gondol egyet magától, Ki az a "hülye" aki leszinkronizálja? Akkor se kutakodjon. Nekem ne írja a FB-ra oda, hogy honnan jelentkeztem fel, honnan írtam. (Alapvetően ez a bajom magával a FB-al is, túl sokat akar tudni cZukrosbácsi)

(#14547) havri1 válasza KaiotEch (#14546) üzenetére


havri1
félisten

Egyetértek. Lassan azt is kiírja, ha, hogy mire gondolsz miközben írsz valamit.
Egy hatalmas felelőtlenség manapság a FB - szerintem - . Nem azzal van a baj, hogy ezeket tudja, hanem az, hogy alapban mindent beállít. Ha nem akarod, akkor a usernek kell egyesével kikapcsolgatni ezeket, és éppen nem is a legkönnyebb megtalálni, mert hetente változtatnak valamit kb.

havri

(#14548) Mr X válasza KaiotEch (#14546) üzenetére


Mr X
veterán

Ezek közül melyikre vagy kötelezve? Mindegyik olyan, hogy ha akarod, használod, ha akarod, nem.

(#14549) Mr X válasza Mr X (#14548) üzenetére


Mr X
veterán

De hogy továbbmenjek, a Play áruház ugyanúgy hozzáférést kap a telefonhívásokhoz, az élő háttérkép a tartózkodási helyhez, a rádió szintén a telefonhívásokhoz, az óra szintén. Csak ugye az a csúnya facebook. Nézzétek meg, hogy mire is szólnak az engedélyek.

(#14550) dokee78


dokee78
félisten

Akkufogyasztás kiderítésére melyik jobb?

Battery Drain Analyzer Lite
GSam Battery Monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.