Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) xSide válasza bkercso (#15235) üzenetére


xSide
őstag

Az ilyen készüléket vissza kell vinni a vásárlás helyére és elsorolni a felmerült problémákat...
Az aláirásomban írt telóval sem voltak lyen gondjaim és az intelre mások által ráfogott (olvastam, hallottam) kételyek is cáfolva lettek vagy nem is voltak tapasztalva :D

(#15252) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Titanium Backup-al letörötltem néhány gyári appot (pl: UEFA, WhatsApp, stb.) és néha ha újraindítom a telefont akkor újra ott vannak és újra le kell őket törölni...
Ez miért van? És hogyan lehet megoldani?

(#15253) NGA válasza R2D20208 (#15249) üzenetére


NGA
addikt

Nekem csak 1 igényem lenne: Smooth oprendszer. Ipad-ot nem veszek, mert nincs sd kártya bővithetőség, és WinRT-re egyenlőre nincs pénzem. Igy maradt az Asus alternativának. Ez azért optimalizált valamennyire, jók megtervezett cucc. De milyen lehet egy 1 magos 512 ramos alacsony felbontású valami? Belegondolni is rossz :-)

(#15254) xSide válasza tomi0816 (#15252) üzenetére


xSide
őstag

A gyári romod tartalmaz egy system/preload mappát ahol ezek megtalálhatóak.
Root nélkül nem tudod megakadályozni az újra településüket pl. gyári állapotra állitáskor.
Ha TB-vel ezek is mentve lettek, azért is visszakerülhetnek ha használod a visszállitás opcióját.
Alkalmazáskezelőben utólag törölhetőek, de mint irtad újra ott lesznek indítás után.
Tehetsz egy próbát a teló Beállitásoknál lehet benn van a pipa az automatikus helyreállitásnál.

[ Szerkesztve ]

(#15255) spuros


spuros
őstag

Sziasztok. Viberrel kapcsolatban lenne kérdésem amire nem találtam egyértelmű választ.

Ha az egyik fél wifin van és hívja a másikat Viberen keresztül aki mobilneten csatlakozik, akkor a mobilnetes mennyi adatmennyiséget használ? Ugyanannyit mintha ő hívott volna?

Köszi.

(#15256) LonGleY válasza Narxis (#15250) üzenetére


LonGleY
veterán

Hogy jön ez ide?
[link]

(#15257) Balinov


Balinov
félisten

valaki feltenne nekem valahova a flickr telepito apk-jat? valamiert N7-re nem engedi a Market leszedni. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15258) Narxis válasza LonGleY (#15256) üzenetére


Narxis
nagyúr

Úgy hogy most ide tettem.

Thanos was right.

(#15259) Buster17


Buster17
addikt

Van egy játék (world at arms) amire csomo pénzt költöttem és most ujre kelet pakolni a dridot letöltöttem a játékot és minden elölről kezdődik!? Pedig a profil ugyan ez még be is regisztáltam de most minden full nulla. Megőrülök :W

Mi a teendő ilyenkor?

(#15260) R2D20208 válasza Buster17 (#15259) üzenetére


R2D20208
addikt

Ha nincs mentésed semmit. Játssz újra sokat, hogy elérd a pontot ahol voltál. :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#15261) Buster17 válasza R2D20208 (#15260) üzenetére


Buster17
addikt

Jó és azt az 5000 ft meg megy a levesbe? Hát az marha jó tényleg

(#15262) Balinov válasza Buster17 (#15261) üzenetére


Balinov
félisten

probald meg a fejlesztovel felvenni a kapcsolatot, mast nagyon nem fog tudni senki ajanlani.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15263) tomy86 válasza Buster17 (#15259) üzenetére


tomy86
addikt

Miért ne kezdődne újra? A játékállást a telefonodon tárolja, ha újra rakod a rendszert, akkor minden adat ugrik. Legközelebb fr vagy rendszer újrapakolás előtt root és adatok mentése Titanium Backupal vagy MyBackup (Root)-al.

(#15261) Buster17: ja, hogy a játékot is meg akarja újra vetetni veled? Na az már gáz. :Y

[ Szerkesztve ]

(#15264) Buster17 válasza tomy86 (#15263) üzenetére


Buster17
addikt

Játék az ingyenes de a plusz kehetőségekért lehet fizetni amit én is megvettem...
Csomó pénz meg kb 28lvl meg csomó nap munkája semmibe ment....

(#15265) fatal` válasza bkercso (#15235) üzenetére


fatal`
titán

Akkor szép sorban:
"- ugyan az az alkalmazás az egyik gépen kiváló, a másikon sok hibát produkál"
Talán írni kellene a fejlesztőnek, mert nem tud 2 millió telefonra fejleszteni. Bár gondolom mindegyikből kéne otthon tartania egy darabot, ahogy ezt már valaki előadta egy másik topicban.

"- frissítenek egy alkalmazást, új funkciót kap, mire az eddig jól működő funkciók hülyéskedni kezdenek"
Előfordul, szintén írsz és javítja. Ez asztali alkalmazásnál is előfordulhat, meg bárkivel, aki már programozott Hello Worldnél komolyabbat. Gondolom más rendszeren még nem találkoztál olyan programmal, amiben voltak hibák. Hiszen mind tökéletes.

" fagy az android (nem gyakran, de akkor is)."
Baromság, nekem még egyszer sem fagyott a 1,5 év alatt. Esetleg a gyártó barmolt bele a romba, vagy szimplán szar a készülék, semmi köze az androidhoz.

"a tárcsázó ékezetes nevekre nem keres, ezeket a telefonkönyvből kell hívnom"
A Sony gyári tárcsázója pl. keres. Meg letölthetsz olyat, amilyet akarsz, van jópár a playen, ettől jó a nyílt rendszer.

"- java alapú az oprendszer, így fölöslegesen sok erőforrást fogyaszt"
A rendszer maga C alapú, a programok már a Dalvikon keresztül javasak, ennek viszont semmi köze az erőforrásokhoz.

"- minden este eldobja a mobilnetet. Az előző (Symbian) nem csinálta, így nem a szolgáltató hibája."
Ez szintén a készüléked hibája, nem a droidé. Az enyém nem dobja, meg egyik ismerősömé sem.

" Excel 2010-ről hasonló a véleményem, azt 2010 óta használom."
Ez fogalmam sincs hogy jön ide, de nekem még az Excellel sem volt gondom, bár keveset használom és csak alap dolgokra így véleményt nem mondok róla.

(#15241) NGA: A Play értékelései néha érdekesek. Van mikor valami ótvar alpha rommal értékelnek, hogy nem indul az app. Máskor olyanért húznak le, ami benne van a súgóban, ha elolvasná látná stb.

Persze vannak problémák, de az értékelések között is vannak baromságok bőven.

[ Szerkesztve ]

(#15266) Buster17 válasza tomy86 (#15263) üzenetére


Buster17
addikt

Na de hát full netes az egész netkapcsolat nélkül el sem indul. Ezért nem értem ha megvan a profilom mért nem a profilon használt játék állástól indulel?

(#15267) bkercso válasza fatal` (#15265) üzenetére


bkercso
nagyúr

Értem. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15268) tomy86 válasza Buster17 (#15266) üzenetére


tomy86
addikt

A konkrét játékot nem ismerem. Meg kellene kérdezni olyanokat, akik használják (vagy a fejlesztőt), hogy hol tárolja a game az adatokat. De úgy tűnik, hogy a telefonon volt.

(#15269) Buster17 válasza tomy86 (#15268) üzenetére


Buster17
addikt

Pedig direkt az sd kártyára másoltam magát a játékot

(#15270) ktamas55 válasza Bal406 (#15219) üzenetére


ktamas55
tag

Igen tudják!
Alcatel 997D van nekem és prímán működik. Ráadásul nem is app, hanem a telefon saját menüjében van.

(#15271) tomy86 válasza Buster17 (#15269) üzenetére


tomy86
addikt

Attól még a játék adatai valószínűleg a data\data\játéknevéhezhasonló nevű mappában voltak, ami a rendszer újratelepítésekor törlődik. Bár tény, hogy egy ilyen típusú játéknál ezt máshogy kellene megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#15272) Buster17 válasza tomy86 (#15271) üzenetére


Buster17
addikt

De hát akkor is qva jó hogy nem onnan kezdem ahol abba hagytam. Milyen játék akkor ez? Ez kb olyan ha letölteném a fészbúkot, csinálok rá egy profilt amit használok már jó ideje és a program törlése után elveszik a profilom is... Genius

(#15273) tarnagy válasza xSide (#15201) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Köszönöm, időközben megtaláltam a fentebb ajánlott Voice Speed Dial-t, amely tökéletesen tudja, amit kívántam: rámondom a nevet, amit társítani akarok egy személlyel vagy éppen az alkalmazással (!) és megy mint a karikacsapás! Ez benne a jó, hogy mondjuk egy bonyolult nevű applikációt hívhatok "Izé-kettő"-nek is, bejön... :)

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#15274) tarnagy válasza spuros (#15255) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Én azt hiszem, az teljesen nyilvánvaló: ha wifi, ha nem, az adatforgalom azonos. Másképp nem is lehetséges...

Az androidos vitához:
Nekem Motorola Defy készülékem van, s annak topikján kiveséztük ezerszer,hogy a Defy és Defy között is erős különbségek vannak az alkalmazások használata terén, bármily meglepő. (Hát még a főzött ROM-oknál!)
De fagyni még ezt sem láttam, legfeljebb akadozik némely applikációnál. Azt el is dobja az ember.

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#15275) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Ismertek valami jó pdf-s progit, ahol tudok a pdf-be írni?

Ezpdf reader nem jó, mert ott csak kis note-t lehet betenni, vagy textboxot de azt meg mindig rajzolgatni, meg kerete is van nem a legszebb/ leggyorsabb.

Olyan pdfek vannak, hogy csak ki kell tölteni az üres helyeket... oda írnám be a dolgokat. Szóval nem regényeket írnék, hanem csak 1-2 szót.

Előre is köszi!

Üdv.:
pacman

(#15276) Balinov: Még nem néztem de lecsekkolom:) Köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#15276) Balinov válasza pacman789 (#15275) üzenetére


Balinov
félisten

a gyari Adobe Reader-t probaltad, mintha tudna ezt...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15277) pepe091 válasza Balinov (#15276) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem is tudja.

(#15278) ch003067


ch003067
addikt

Sziasztok !

Androidra nincs olyan Plants vs Zombies verzió, mint iOS-re van ?? Hétvégén ott ingyenes volt, haver letöltötte, és látom, hogy abban rengeteg új dolog van az Androidhoz képest ( új növények, kiegészítések, játékmódok, miegymás...)

(#15279) LonGleY válasza ch003067 (#15278) üzenetére


LonGleY
veterán

Neked is: [link]

(#15280) ch003067 válasza LonGleY (#15279) üzenetére


ch003067
addikt

Köszi szépen, pedig kerestem, de nem találtam :B

(#15290) LonGleY válasza kymco (#15097) üzenetére


LonGleY
veterán

Írtam is ezügyben a gépháznak, csak sajna-nemsajna ez az egész engine-t érintené. Viszont szerintem idővel elkerülhetetlen a változtatás, a jelen rendszer így nem húzza sokáig. Naponta egyre durvább mennyiségű hozzászólás érkezik..

punky10: :))

[ Szerkesztve ]

(#15293) scream


scream
veterán

Akciósan megvettem a SwiftKey-t, de sajnos mivel sehogy sem tudom kitörölni/eltüntetni a fogalmam sincs hol tárolt megtanult szavakat (újraraktam az egész telefonomat miatta,de akkor is ott vannak), így nem tudom rendesen használni :W

Valakinek valamilyen ötlete, hogy hol tárolhat a telefon ilyen library-kat? (Akár SwiftKey-es, akár gyári billnek, vagy akár azt amit a Google állít vissza) Kezdek megőrülni miatta ...

(#15294) LonGleY válasza scream (#15293) üzenetére


LonGleY
veterán

SD kártya / Android / data / com.touchtype.swiftkey

..ha nem tévedek, itt találhatók a letöltött és user szótárak.

#15295: Ahm.. talán a belső tárolón is kell lennie egy hasonló adagnak valahol. Root hozzáférés hiányában én offolom a kérdést. És annyira be sem jött a bill, úgyhogy legközelebb majd akkor foglalkozok vele, ha programból tud adatbázist törölni, exportálni. :]

#15296: Nincs alapból; az update-kori törlésről nem tudok, annyit nem használtam. Esetleg a hivatalos fórumát lenne érdemes ilyenekkel bombázni.

[ Szerkesztve ]

(#15295) scream válasza LonGleY (#15294) üzenetére


scream
veterán

De ha letörlöm magát a SwiftKey-t akkor az a mappa is eltűnik, és gondolom, ha újrarakom nem rakja vissza a megtanult szavas adatbázisát (GPlay-ben nincsen beállítva,hogy az elmentett adatot visszatöltse), szóval nem az a library a felelős érte. :(

(#15296) wardemi válasza scream (#15295) üzenetére


wardemi
senior tag

Amúgy van saját szavak törlése valahol nem ahol a face-t adod meg stb úgy emlékszem? vagy ha újra behúzza megkérdi elvileg, hogy a régit trölöd e (bár az lehet, hogy csak az updatekor van).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#15298) scream válasza wardemi (#15296) üzenetére


scream
veterán

Az csak upgrade-nél van illetve hiába megyek rá hogy törölje a már megtanult szavakat csak azért is ottmaradnak. Szóval nem a SwiftKey library kell,hanem valamelyik másikat használja. :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.