Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) Tompie


Tompie
őstag

AWD Launcherrel (1.3.3.8) az a bajom, hogy ha beállítok 5 oldalt akkor az újonnan beállított oldaltól balra lévő oldalt úgy jeleníti megy, hogy a jobb oldala egy keskeny sávban elszürkül ha beteszek még egy oldalt akkor vastagabb sávban.
Ezt lehet valahogy orvosolni vagy egyértelmű Launcher hiba és használjam 4 oldallal ? :)

[ Szerkesztve ]

(#15052) air válasza psg5 (#15046) üzenetére


air
nagyúr

Azért mert 8 000 000 000 Byte-os. Az pontosan 7,45GB.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15053) LonGleY válasza Tompie (#15051) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi másnak a hibája lehet? :]

..Esetleg használhatsz más launcher-t, ICS-en és fölötte Apex-et vagy Nova-t. A többi úgyis elhal, ha végre lekopnak a 2.x-es készülékek.

#15054: Változtatna a helyzeteden, ha másnál is hibás lenne? :] A telefonodhoz, és annak felbontásához köthető még a dolog, így ebben az esetben a saját készüléked vagy a launcher fórumát (már ha van) tudom javasolni, ahol megközelítheted a megoldást, vagy visszajelzezhetsz a hibáról.

[ Szerkesztve ]

(#15054) Tompie válasza LonGleY (#15053) üzenetére


Tompie
őstag

Nem tudom, azért kérdeztem, hogy másnál is jelentkezik-e ez a hiba vagy nálam vmi program okozza ami nem tetszik neki vagy mit tudom én??!! :D
AWD nekem nagyon bejött ha lehet maradnék ennél :)
Én is 2.x-es vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#15055) Tompie válasza LonGleY (#15053) üzenetére


Tompie
őstag

Ha másnál is hibás csak annyit változtat a helyzetemen, hogy egyértelmű, hogy a launchernek a baja :)
Megnézem van-e fóruma :)

(#15056) LonGleY válasza Tompie (#15055) üzenetére


LonGleY
veterán

Így is egyértelműnek tűnik. :]
A visszajelzés pedig segíthet a javításban.

[ Szerkesztve ]

(#15057) Tompie válasza LonGleY (#15056) üzenetére


Tompie
őstag

Jól van nah, OK :)

(#15058) kiskornel


kiskornel
addikt

(#15034) SsPL711: írtam, hogy a naptárban szereplő cuccokat mutatja, ám a feladatok közé felvett dolgokat nem.

Esetleg ismersz valami beállítást, hogy ez a Naptárban (Calendar) is megjelenjen? :F

(#15031) Walkmanfon: nem angol, hanem angol nyelvű. Ugyanis hongkongi, onnan hozták, és a csingacsung nyelveken kívűl csak angol van még. Nem is baj.

Szerik: ÁÁÁÁÁ... megtaláltam. Én vagyok láma, de jól eldugták. A marhája nem mutatja a naptárban az emlékeztetőket, külön lapon kell megnézni... Bocs, hogy zavartam... :R

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#15059) Ablakos válasza air (#15038) üzenetére


Ablakos
őstag

Hogyan? Szalad a topic, de ezt a választ nem értem :( Kit néztem levegőnek? :F

(#15060) air válasza Ablakos (#15059) üzenetére


air
nagyúr

Bocsi félrekattintottam. A következő hsz-re szántam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15061) psg5 válasza LonGleY (#15047) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mindegyikőtöknek!!!

Rendben, hirtelen láma kérdés volt belátom....

Köszi a hozzászólásokat és, hogy foglalkoztatok a kérdésemmel!
:R :R :R

F.K.T.

(#15062) S e t h válasza aicon (#15018) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szintén. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15063) handrash válasza havri1 (#15008) üzenetére


handrash
őstag

Szívesen kipróbálnám mielőtt megveszem, tud valaki segíteni?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#15064) sharkybacsi válasza LámaZ (#15036) üzenetére


sharkybacsi
tag

"Nagyarcok, akik alig tudtátok visszafogni magatokat!"
"A következő kérdésre adjatok választ, már ha van egyáltalán annyi IQ bennetek, hogy felfogjátok a probléma lényegét:"

Ez a stílus komoly? Mert viccnek kicsit durva lenne...

Figyi, végignavigáltam többször is Európát Bluepanther 350-essel wince-vel és rigóval. Hosszútávra marha lassan tervezett, bár az is igaz, hogy eléggé belebabráltam a lelkébe. De jó volt, a célnak megfelelt. Végignavigáltam az Usát keresztül-kasul egy nokia e52-vel, az is jó volt. Megjártam többször Olaszországot és Németországot, stb. a Motorola Defymmel, az is jó volt. Bennem van-e a hiba?

Egy navigációs készüléknek nem fő ismérve az operációs rendszere. Ami inkább számít, az a gps chipset és az antenna. És igen, egy dedikált gps eszközbe meglepetésre általában jobb chip és antenna van mint egy dzsingdzsung telefonban vagy tabletben.

Hogy a Te eszközeid miért villogtatnak jobbra balra, azt nem tudom. De a "szellemi fogyatékos" Android arra is képes, hogy letöltse automatikusan több napra előre az egyébként csak prompt a-gps -szel elérhető adatokat, így még ez a funkció is használható offline. (google Lto download) Így a defym pár másodperc alatt mindig lock-ol. Na jó, hideg indításból egy repülőút után lehet, hogy kell neki vagy 20 másodperc is.
A win ce alapú Bluepanther cuccom hideg indításból minimum 30 másodperc alatt lockolt csak, anno, amikor a win ce alapú pda -k voltak a menők, a mio volt, hogy 10 perc alatt talált csak műholdat.

Olvasnivaló:
http://rootingandroid.net/how-gps-is-structured-in-android/

Egyébként, ha körbenézel a világban, meg fogsz lepődni, de messze nem az igo a piacvezető. Van ott még Tomtom, Garmin, sygic, ndrive, copilot, stb. stb. stb. És elvannak vele az emberek. Ad abszurdum iPhone-nal, Androiddal, WP-vel.

Arra a logikai bukfencedre is felhívnám a figyelmedet, hogy szerinted jó az on-line navigáció Androidon ("Ha rám hallgatsz, veszel egy mobilnetet havi 1,5k ft-ért, és mennek az onlányok,"), de az offline navigációnál valami ok miatt már nem jó a gps-re ugyanez ("androidos kütyük jelen pillanatban - ha a hardver amúgy jó is - komoly GPS-alapú navigációra alkalmatlanok").

100 szónak is egy a vége, érdemes lenne észrevenni, hogy Te a véleményeddel a kivétel vagy, a többségnek megfelelnek az Androidos, és egyáltalán az okostelefonos megoldások is.

(#15065) sharkybacsi válasza LámaZ (#15039) üzenetére


sharkybacsi
tag

Hidd el, senki nem akar eltéríteni a win ce navigálástól, de ez egy Android topik.
Vegyük ezt adottságnak, és ezen a kereten belül próbálkozzunk.

(#15066) dandy91


dandy91
tag

Üdv egy lg optimus l7 sem van freemailt szeretnék szinkronizálni az alap e-mailes programmal vagy legyen az bármilyen csak tudjam szinkronizálni a freemailcímem ebben szeretnék segítséget kérni akinek van ötlete esetleg megoldása privát üzenetbe jelezze felém köszönöm :)

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#15067) atillaahun válasza havri1 (#14983) üzenetére


atillaahun
veterán

GNavi-nál is választható útvonal, általában 2-3, nagy ritkán van csak hogy egyet ajánl fel. GMaps > Menu > Beállítások > Útvonal és alternatívák > kis szaggatott vonalas nyilacskák ikon lent.
Közbeeső pontok áthúzgálása szerinti tervezésre sajnos nincs lehetőség. Azt pedig már én is várom. Talán valamelyik frissítésben. :U
Egyébként a GNavi is jelzi ugye színekkel az éppen aktuális forgalmi viszonyokat, illetve a különböző rendű utakat is, és végül ezek függvényében tervez. Az egyelőre más kérdés, hogy mennyire működik ez hatékonyan. Bár ingyenességét figyelembe véve azért mindenképpen figyelemre méltó. Ha más nem, akkor a fejlődési üteme.

(#14993) Dottore
Én meg azon lepődtem meg, mikor ezt megláttam egy LG-ben. Szerintem sok gyártó kukázza ezt a lehetőséget. ZTE alatt egyáltalán nincs, de Samsungban sem találkoztam még vele.

(#14997) Jaki2000
Elég nagy katyvasz már ez így. Szerintem nem ártana ott egy factory reset, de minimum az összes fiókot meg google programot és szolgáltatást törölni kellene szerintem ha tiszta lappal akarsz kezdeni. Én is találkoztam már egyszer ugyanezzel a hibával, azt hiszem akkor is az volt a baj, hogy rossz GMaps verzió került be a ROM-ba, és a Play egyszerűen nem tudta lefrissíteni. Nem biztos, hogy a Maps-nek maradt fent maradéka, lehet valami olyan guglis szutyok amire nem is gondolnál. Nehéz ezt így kinyomozni.

(#14887) ZoliM@ster
Olvastunk, de nem nagyon van ilyen (szerintem).

(#15030) kiskornel
Google Task Organizer. Kb. 2 éve vettem meg, azóta használom megelégedésemre, folyamatosan frissítgeti a fejlesztő.

(#15068) psg5 válasza quailstorm (#15049) üzenetére


psg5
veterán

Ezeket megnézem, köszi!

F.K.T.

(#15069) fatal` válasza VeryByte (#15045) üzenetére


fatal`
titán

Egy contacttól egyet mutat csak, nem rakja ki hatszor.

(#15070) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!
3g watchdoghoz hasonló programot keresnék...
Más mit használ?
Előre is köszönöm!
Üdv

(#15071) pepe091 válasza dbilas (#15070) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Régebben én EZT használtam.

[ Szerkesztve ]

(#15072) dbilas válasza pepe091 (#15071) üzenetére


dbilas
tag

Megnézem, köszönöm, de várok még mástól is ötletet!

(#15073) fatal` válasza dbilas (#15072) üzenetére


fatal`
titán

Nem próbáltam (a beépítettet használom), de dícsérték még az Onavot.

[ Szerkesztve ]

(#15074) LámaZ válasza sharkybacsi (#15064) üzenetére


LámaZ
addikt

Köszi, főleg ezt a linket: http://rootingandroid.net/how-gps-is-structured-in-android/
:R
Nem vagyok azért én sem mindig olyan harapós, bár néha felhúzom magam, és másokat is.

Legyen minden jó!

(#15075) xtevo


xtevo
őstag

Sziasztok!

Egy olyan app-ot keresnék, ha létezik, hogy szeretném távolról bekapcsolni és irányítani az otthoni számítógépemet. (Pl. haverokkal beszélünk egy filmről, és akkor telómról bekapcsolom otthoni gépet és elindítom a torrentet) Az irányítás Teamviewer-el megoldva, az könnyű volt, találtam wake on lan progit is, az is megy, de nem szeretném otthon alvó állapotban hagyni a gépemet, hanem teljesen kikapcsolni.

Tudtok ebben segíteni? Előre is köszi. :R

(#15076) zorromoto


zorromoto
senior tag

halli

én azt szeretném hogy bemondásra megnyíljon az adott app.

mi kell ehhez vagy hogyan lehetséges ?

thx

(#15077) dokee78 válasza xtevo (#15075) üzenetére


dokee78
félisten

Wol szavakra keress rá valami téglás az ikonja.
Nekem nem sikerült össze hoznom,de ha sikerül neked írd le hogyan jött össze.

(#15078) LonGleY válasza dokee78 (#15077) üzenetére


LonGleY
veterán

A wake on lan csak belső hálón megy (én Fing-el küldöm a jelet). Távolról nem hiszem, hogy menne, de persze tévedjek..

(#15079) fatal` válasza xtevo (#15075) üzenetére


fatal`
titán

Teljesen kikapcsolt gépet mégis milyen módon akarsz bekapcsolni? :D

Egyetlen megoldás, hogy felhívod, aki otthon van és megkéred, hogy kapcsolja be :D

(#15077) dokee78: A WOL alvó állapotból ébreszt, fullra kikapcsolt gépet nem lehet bekapcsolni távolról.

[ Szerkesztve ]

(#15080) dokee78 válasza fatal` (#15079) üzenetére


dokee78
félisten

Ez biztos?
Mert ha igen akkor azért nem működött.

(#15081) LonGleY válasza fatal` (#15079) üzenetére


LonGleY
veterán

A WOL pontosan arra való, hogy teljesen kikapcsolt gépet ébressz vele, ezt csinálom nap mint nap. A hálókártya marad csak aktív, így tudja fogadni a jelet a routerből, és pattintja fel az alaplap szemét. Az alvó állapot az, amiből nem tudja feléleszteni a gépet, ez mondjuk baj is, hiszen ha bármikor hozzá akarok nyúlni TeamViewerrel, nem engedhetem neki a bealvást.

(#15082) dokee78 válasza LonGleY (#15081) üzenetére


dokee78
félisten

Én is úgy tudtam, hogy kikapcsolt gépet ébreszt.

(#15083) LonGleY válasza dokee78 (#15082) üzenetére


LonGleY
veterán

Persze lehetne még boncolni, hogy mi számít teljes kikapcsolásnak, hisz ha ez engedélyezve van a BIOS-ban, akkor egy kis áramkör aktív marad, de attól még teljes gépleállításról beszélünk. Vagy 10 éve majd' minden alaplap tudja ezt. Lehet a sleep-ből ébresztést az oprendszerben kellene engedélyeznem. Úgy látom, a neten keresztüli wake-re is van megoldás. Ezeket ki is próbálom holnap.

[ Szerkesztve ]

(#15084) bubi92 válasza dandy91 (#15066) üzenetére


bubi92
őstag

gyári email klienst gyaluld le a pitsába, és dobd fel helyette a k-9 mailt.

(#15085) LonGleY válasza bubi92 (#15084) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért ez így erős, ne kapkodjunk!

1. A gyáriból is kettőt különböztetünk meg: a rendszerét, és a hivatalos Gmail klienst. Míg előbbi valóban purgálandó, addig a másodiknak van egy hatalmas előnye a K9-el - vagy bármely más 3rd party e-mail kienssel - szemben, mégpedig a remek push értesítés. Ugyan csak Gmail fiókokat kezel, de azokat rendkívül hatékonyan: egyrészt maga a kliens jól használható (szinte csak azt tudják ellene felhozni, hogy a kukából nem lehet vele törölni), gyakorlatilag 0 memóriát használ, instant jelez, ha új levél érkezik. Ehhez pedig nem kell olyan - droid berkekben szokásos - trükkhöz folyamodni, hogy notification ikonnal folyamatosan a memóriában tartsa a rendszer a klienst, amit viszont a K9-nél és az összes többi nem gyárinál muszáj elkövetni, ha automatikus értesítést szeretnénk az új elektronikus levelekről.

2. Ha valami igazán gyalulásra termett, az maga a Freemail. A kezdetektől fogva egy megbízhatatlan, hulladék magyar szolgáltatás, amit komolyabb helyeken még regiszrálós címként sem fogadnak el. Rendszergazda mivoltomban számtalanszor találkoztam levél késéssel, teljes kimaradással, ha a levelező felek közt akadt Freemailes. Megértem, hogyha fontos levelezéseket tartalmaz, és ezért nehéz róla átállni, viszont erősen javasolt elsődleges levelezésként messze elkerülni!

3. Az ügyfeleimnél a régi e-mail címeket egy Gmailes fiókban összegzem, POP3-on keresztül tud ugyebár máshonnan is leveleket gereblyézni. Az is beállítható, hogy külső e-mail címek nevében küldhessünk leveleket - akár alapértelmezetten -, így nem kell többé a régi felületekre visszalépni. A Freemailt tessék beállítani a Gmail alá, így a remek Gmail klienstől sem kell megválni. Máshogy nincs értelme a Freemaillel foglalkozni, Gmail fiókja pedig minden droidosnak van! A POP3 letöltési frekvencia 2 perctől 1 óráig változhat: ez lehet az egyetlen hátránya, hogy a Freemailtől a Gmailig nem instant az üzenet szállítás. Bár a Freemail eleve nem az...

[ Szerkesztve ]

(#15087) w.miki válasza dbilas (#15072) üzenetére


w.miki
veterán

Titanium Backuphoz tud valaki leírást?
ROM csere előtt szeretném lementeni a programjaim, és a beállításaik jó részét, de én nem találtam meg, hogy lehet.
Egyesével még csak felajánl valami mentést, de több programot kijelölni, és elmenteni adatokkal, azt hogy lehet ebben?

Én ezt: Mobile Counter Pro - 3G, WIFI
Ajánlották még a aPhoneLog-ot is, itt a topikban, az elvileg a hívásokat is tudja mérni, de nekem az nem mér se hívást, se SMS-t :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#15088) darvinya válasza LonGleY (#15085) üzenetére


darvinya
titán

Lehet törölni Gmail app-ból is levelet, csak nem közvetlenül.
Eljárás:
Levél-Kuka-Spam-Törlés.

(#15089) LonGleY

Csak akkor lesz Spam, ha megnézés nélkül küldöd egyből a Spam-be vagy Kukába.
(intelligens gmail figyeli mit teszel a levéllel.
pl: nálam jön a MA YT video értesítés 5x nem néztem meg csak küldtem a kukába és töröltem onnétól kezdve Spam lett, de visszaállítottam.
Azóta jön a beérkezetre. Azt nem tudom, hogy Push-ba jön e, mert nem használom. )

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15089) LonGleY válasza darvinya (#15088) üzenetére


LonGleY
veterán

Ilyenkor nem lehetséges, hogy spam-nak lesz jelölve olyan feladó, akinek ugyan törölted a levelét, de máskor is leveleznél még?.. :]

[ Szerkesztve ]

(#15090) upbuvar válasza w.miki (#15087) üzenetére


upbuvar
tag

(#15091) vgyuri válasza LonGleY (#15085) üzenetére


vgyuri
őstag

Freemail-ben be lehet állítani átirányítást (és helyben kézbesít), így instant megérkeznek a levelek gmail-re. Freemail-en én is tapasztaltam több napos késést, gmail-nél ilyen eddig nem fordult elő.

(#15092) kymco


kymco
veterán

Bocs, hogy újra zaklatlak benneteket. Olvasva a hozzászólásokat látom a konkrét segítőkészséget, és gyakorlatias hozzáállást egy-egy problémához, amit köszönök is. De nagy segítséget jelentene, ha a válasz post nem csupán egy linkben, és ilyen tartalommal jelenne meg: EZ, segíteni fog; Szerintem EZT kerested, töltsd le INNEN... (a nagybetűs szavak a linket jelölik itt)
Jó lenne, ha nem konkrétan csak annak segíthetnénk, aki kérdezett, hanem annak is, aki esetleg önállóan, keresővel szeretne megoldást találni a problémáira.
Sokszor morgunk a kérdezőre, hogy miért nem használja a keresőt... Ezek a linkek nem jönnek elő bármilyen kérdésre is keresnénk.
Ha már segítünk, akkor egy-két kulcsszóval segítsünk már abban is, hogy ne vetődjön fel újra 20-30 hozzászólásonként ugyanaz a probléma...
Köszönöm, hogy elolvastátok!

ui:
Köszönöm azoknak, akik eddig is vették a fáradtságot a keresőszavak leírásához

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#15093) LonGleY válasza vgyuri (#15091) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen, sajnos ez kimaradt a szerkesztésből, hogy a továbbirányítás talán egy jobb megoldás, ha tudja ezt az adott mail-szolgáltatás.

kymco (#15092): Ezzel teljesen egyet tudok érteni, a kulcsszavak tényleg sokat lendítenének a visszakereshetőségen, személy szerint erre az utóbbi időben próbálok odafigyelni. A nagyobbik probléma viszont még mindig az, hogy sokan meg sem találják a keresőmezőt, ahol a legtöbb bajra már rég megírt gyógyírt lelhetnének a fórumon belül. Ezért készülök hónapok óta egy (részben) Androidos weboldal beindításán, ami összegezné az itt elcsípett legjobb programokat. A fórum túlnőtte magát ahhoz, hogy minden szépen lekövethető legyen, 2 hónapja napi 20 új hozzászólás érkezett, most ha egy napig nem nézek rá a fórumra, 60-80-al számolhatok, amit már nem feltétlen futok át. Valahogyan tagolni kéne a problémaköröket.. vagy egy egészen új rendszerre lenne szükség, mert ide nem elég a puszta üzenetre válaszolós, hierarchiát nélkülöző hozzászólás-áradat.

[ Szerkesztve ]

(#15094) w.miki válasza upbuvar (#15090) üzenetére


w.miki
veterán

:R nagyon részletes Titanium Backup leírás... csak...
én nem találtam meg benne, hogyan lehet kijelölni a menteni kívánt app-jaimat az adatakkal :DDD

(#15092) kymco: remek felvetés, csak akkor sokkal többet kell gépelni, és jobban át kell gondolni a hozzászólást... ehhez nem mindenkinek van érzéke :(
(#15093) LonGleY +1

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#15095) LonGleY válasza w.miki (#15094) üzenetére


LonGleY
veterán

+ kymco: Az egyik legkörülményesebb - ha meg is találtad a megfelelő problémakört - megnézni, hogy arra milyen válaszok érkeztek. Megnézni a hozzászólás számát, visszalapozni odáig, majd az üzenet írójának nevére keresgetve szórakozni. Egyszerűbb megoldás, ha az eredeti üzenet sorszámára kattintunk, és a linkben található második számhoz hozzáadunk még párat, pl.: ...hsz_15092-15096.html, így egyből látható lesz, hogy választ adtak-e belátható időn (hozzászólásszámon) belül. Ilyen szinten viszont szerintem kevesek tudják kezelni a fórumot, úgyhogy alapjaiban keresendő a hiba: ide egy egészen új rendszerre lenne szükség, mert nem elég a puszta üzenetre válaszolós, hierarchiát nélkülöző hozzászólás-áradat...

[ Szerkesztve ]

(#15096) SsPL711 válasza kiskornel (#15058) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem csak a naptár widget nem mutatja a taskokat, ha belemegyek a naptárba akkor már ott figyel az adott napnál.
Vagy ugye külön fülön, amit végül megtaláltál te is. :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#15097) kymco válasza LonGleY (#15095) üzenetére


kymco
veterán

Egy hierarchikus megoldás nem ártana...

www.refujvaros.hu

(#15098) TODI1111


TODI1111
addikt

w.miki
Itt is olvasgathatsz a Titaniumról

[ Szerkesztve ]

(#15099) dokee78 válasza LonGleY (#15085) üzenetére


dokee78
félisten

Push üzenet a nagy előny?
Ezt simán tudja a K-9 és a MailDroid is.

(#15100) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv!

Van olyan alkalmazás, ami skydrive-ra szinkronizálná az általam készített fotókat? De csak azokat a képeket, amiket fotóztam! A sugarsync-t már próbáltam de abban nem találtam hol lehet beállítani, hogy csak a fotózott fényképeket szinkronizálja, meg őszintén szólva jobb szeretném ha egy helyen lennének, nem kellene hozzá külön tárhely.

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.